Results 1 to 5 of 5

Thread: NEZAVISNI INTELEKTUALCI I NEZAVISNI NOVINARI

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NEZAVISNI INTELEKTUALCI I NEZAVISNI NOVINARI

    Interesuje me vase milsjenje o ovom pitanju.
    kako je

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Politicarima u krajnjem svaka cast,tu su da bi zastupali svoje interese i to cine na sve moguce nacine,barem znas ko su i za sta se zalazu.Najpateticnija, najodvratnija pojava danas,po mom misljenju su tkz.nezavisni intelektualci i zajedno sa njima tkz. nezavisni novinari(cast izuzecima) koji su sve sem nezavisni.
    kako je

  3. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima nezavisnih novinara, a sve i da nijesu nezavisni, ne uređuju oni novine, ima i nad popom pop da ne bi moglo svašta da se piše i iznosi svoje mišljenje.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jaooo najjaci "NEZAVISNI INTELEKTUALCI" SU ONAJ SRDJAN DARMANOVIC I RADE BOJOVIC !!!!!!! HAHHA A KAKVI SU TO LIKOVI PA VISHE SU ZA DPS NO ZA MAJKU RODJENU !
    I ONI MI KAO NEZAVISNI A SAMO PRICAJU PROTIV LIBERALA I PROTIV SRBA ! LJAGE JEDNE ! PIHH

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa na te tipove sam i mislio i jos na poneke kao sto je ministar spoljnih poslova koji je bio nezavisni intelektualac(ucestvovao je u bezbroj emisija i intervjua bas u tom svojstvu) i onda ...ministar.To moze samo kod nas.Za one koji misle da je to u redu ja im kazem da nije jer je to suprotno od onoga sto bi oni trebalo da rade.Oni treba da predstavljaju kriticku misao koja ce da vrsi pritisak na vlast ane da izmisljaju nacine da opravdaju vlast sto god ova ucinjela.Sto se tice novinara znam da ima njih nezavisnih,ali ih je malo.Ako si vec odlucio da se bavis tom djelatnoscu uvjek postoji nacin da se izrazis.Kod nas je nezamislivo da novinar postavi neugodno pitanje ili da intervju nije unaprijed pripremljen.Ja samo kazem da bez toga segmenta drustva CG ce mnogo sporije naprijed.Kad neka druga vremena dodju ovi i ovakvi novinari i intelektualci (da ne zaboravimo i profesore na univerzitetu) bice zapamceni da im je u ovakvo lose vrijeme sve bilo uredu.
    kako je

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •