Page 50 of 275 FirstFirst ... 4046474849505152535460100150 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 6864

Thread: Total TV

  1. #1226
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Ako total uzima 5e za 4 kanala Arene, zasto ne bi taj prihod podijelili? O cemu pricas druze?
    90% ljudi koje znam, a vole da gledaju sport placaju Arena sport paket od kad su krenule fudbalske lige. Naravno, ovi koji ne koriste total..

    naravno da treba da dijele ali sta ? od 6000 hiljada pretplatnika nama sto vec je arena trazila vise od 2miliona evra mjesecno .pa ti vidi da li se to ikom isplati , ili ce se arena opametit ili ce nestati . ne zbog totala nego zbog nerealnih ciljeva

  2. #1227
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Ako total uzima 5e za 4 kanala Arene, zasto ne bi taj prihod podijelili? O cemu pricas druze?
    90% ljudi koje znam, a vole da gledaju sport placaju Arena sport paket od kad su krenule fudbalske lige. Naravno, ovi koji ne koriste total..
    Total uzima 5 eura od Arena,ne budi neozbiljan
    Cena Arena sport paketa je 500 dinara na mesecnom nivou je ista kod svih operatera
    Naravno i ovo je laz,jer je cijena u OPEN IPTV 1 dinar,ali takvi su oni,ne znaju dje udaraju...

    Npr. moguce je uzeti samo Arena paket u Polarisu(cijena je gle cuda,500 dinara),ne moras biti pretplatnik osnovnog paketa,time sam ti valjda dovoljno rekao

    5 eura je cijena koju je Arena postavila,odatle se finansiraju.Tacnije oni bi voljeli da je tako,ali u praksi nije tako,pa su od SBB-a i Totala mjesecno imali 25 centi po pretplatniku za Arenu 1,sto je 250 000 eura,a od Arena paketa 30 000 mjesecno
    Znaci skoro 10 puta vise im je donosila Arena 1,koja i nije pay paket :lolblue:
    Primjera radi, da kazemo da Extra TV i BBM zajedno imaju oko 70 000 pretplatnika i neka Arenama sigurno ide 25 centi za Arenu 1,dolazimo do racunice od 17 500 eura,a ovdje su imali 250 000 sigurnih,ma strasno su pametni...

    I za kraj

    sad dobijem mail od arene sport pretplatite se na arene 2,3,4 .vidim da su stavili da prenose njemačku ligu ,slabo sam gleda arenu pa sad jel je oni prenose ili je to patka
    Italijanska
    liga Brazilska
    liga Francuska
    liga Nemačka
    liga Engleska

    liga Španska
    liga Jelen
    Superliga Grčka
    liga Kup
    Libertadores Copa
    Sudam
    Last edited by Jakuza; 18-10-10 at 23:40.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #1228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    naravno da treba da dijele ali sta ? od 6000 hiljada pretplatnika nama sto vec je arena trazila vise od 2miliona evra mjesecno .pa ti vidi da li se to ikom isplati , ili ce se arena opametit ili ce nestati . ne zbog totala nego zbog nerealnih ciljeva
    Tih 6000 je bilo prije 2 mjeseca. Da li znas koliko sad ima pretplatnika?
    Da se razumijemo, nemam nikakav interes da branim Arene, niti radim u T-com ili BBM. Da je total htio da se dogovori sa Arenama i da im daje po pola za svakog poretplatnika koji bi uzeo Arena paket dogovorili bi se. Ali, Sbb je prvo htio da uzme Arene i da samo on moze da ih ima u ponudi kao SK sto je bezobrazluk, pa onda da od 5e uzme 4e za sebe.. Jel to realno? Naravno da nije!
    SK i ES se nikad ne mogu porediti sa Arenom, jer ovi imaju Calcio, Primeru, LS.. Ono sto 90% ljudi koji prati sport najvise gleda.

  4. #1229
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    PL,NBA,EL,ATP tour(kako su samo ti Mastersi serije 1000 skupi da ti je znat',a u Srbiji imaju jace rejtinge od PL,koja je najgledanija fudbalska liga ),Wimbledon,Moto GP,pa meni se cini da nije lose za dva kanala osnovne ponude
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #1230
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Da je total htio da se dogovori sa Arenama i da im daje po pola za svakog poretplatnika koji bi uzeo Arena paket dogovorili bi se. Ali, Sbb je prvo htio da uzme Arene i da samo on moze da ih ima u ponudi kao SK sto je bezobrazluk, pa onda da od 5e uzme 4e za sebe.. Jel to realno? Naravno da nije!
    SK i ES se nikad ne mogu porediti sa Arenom, jer ovi imaju Calcio, Primeru, LS.. Ono sto 90% ljudi koji prati sport najvise gleda.
    Ma o cemu pricas,ti mislis da je Total uzimao tu pretplatu od 5 eura,ako oces da budes ozbiljan,pa da pricamo
    Tacno je da je SK vezan sa SBB-om,jer zahvaljujuci njima distribuiraju svoj signal kroz kablovske sisteme u regionu,ali da je on SBB-ov ekskluzivitet ne bi bio u ponudi 78 kablovskih sistema zar ne?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #1231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj prosvijetli me i objasni mi kome idu ovih 5e koje placam za Arenin paket?
    Zasto SK nema na Extratv i IPTV?

  7. #1232
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    SK nema na Extra Tv i nikad ga nece bit', i ne samo kod njih,nego kod nijedne IPTV platforme u Srbiji,CG i BiH,kao ni jedna DTH platforma sem Totala(Digi Tv,Polaris)ali zato ga imaju mnogi kablovski operateri,evo samo u CG ga ima BBM i M-Kabl,tek u Srbiji koliko ih je,cak i najveci SBB-ov konkurent ima SK+ u ponudi(Ikom),ne i SK,dok PTT KDS ima SK,a nema SK+,samo OPEN IPTV nece imat' ni SK ni SK+,ostali mogu

    Zar ti ovo nije bilo dovoljno?

    Cena Arena sport paketa je 500 dinara na mesecnom nivou je ista kod svih operatera
    Npr. moguce je uzeti samo Arena paket u Polarisu(cijena je gle cuda,500 dinara),ne moras biti pretplatnik osnovnog paketa,time sam ti valjda dovoljno rekao
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #1233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi mi objasnio ko uzima mojih 5e za Arenin paket?
    Aj pokusaj da stavis sebe u Areninu poziciju. Da li bi prihvatio da te Sbb ucjenjuje i uzima najveci dio zarade i da li bi poslije toga uradio istu stvar kao oni sa Polarisom?

  9. #1234
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Nisi mi objasnio ko uzima mojih 5e za Arenin paket?
    Aj pokusaj da stavis sebe u Areninu poziciju. Da li bi prihvatio da te Sbb ucjenjuje i uzima najveci dio zarade i da li bi poslije toga uradio istu stvar kao oni sa Polarisom?
    kod posebnih kanala se (kao i za vecinu) posebno dogovara cijena . u trenutku prekida saradnje bilo je 6000 pretplatnika , lako bi se sbb i arena dogovorili sa arena paket . problem je bio sto su trazili posebnu naplatu i za arena 1 . zamisli kolika bi pretplata bila kada bi vecina trazili te cijene .

    jednostavno su se predriblali i to je to . nece mnogo ljudi ybog njih napustit postojeceg operatera (i da se ne radi o totalu) i preci kod drugog (penali zbog krsenja ugovora , novi risiver , pa osnovni paket pa arena paket )

  10. #1235
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ja sam jedan od (pretpostavljam) mnogih koji su htjeli da se pretplate na Arene posle 1. septembra, ali nije moglo...Glupo je pozivati se na tu brojku od 6000, kad se prosle sezone sve sto Arena nudi moglo naci i na drugim televizijama...Vjerujem da bi bar 5 puta ta brojka porasla do nove godine, ako ne i vise...

  11. #1236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li su se predriblali ili ne to ne znamo jos. Jasno je da Arena ima racunicu kako da opstane i bez SBB-a. Problem SBB-a je kako da objasni svojim pretplatnicima zasto nemaju najjace fudbalske lige u svojoj ponudi a drugi operateri imaju.
    Ako je tacno (a vjerujem da jeste) da opet Sbb i Arena pregovaraju, onda ti je jasno da dosta ljudi otkazuje koriscenje Sbb-a koji nisu vise ugovorom vezani, odnosno imaju pritisak svojih korisnika da se Arena ubaci opet u ponudi.

  12. #1237
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Deçiq
    Posts
    920
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce li arena u skorije vrijeme poceti sama da proda kartice, znaci mene ne zanima total, bbm ni extra, iskljucivo jer nisam toliki pacijent da dam 15 eura mjesecno tj da platim paket od 9 eura sam da bih mogao pratiti arenu.

  13. #1238
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Ja sam jedan od (pretpostavljam) mnogih koji su htjeli da se pretplate na Arene posle 1. septembra, ali nije moglo...Glupo je pozivati se na tu brojku od 6000, kad se prosle sezone sve sto Arena nudi moglo naci i na drugim televizijama...Vjerujem da bi bar 5 puta ta brojka porasla do nove godine, ako ne i vise...

    i koje onda na vecem gubitku ??

    nemam namjeru uzimati taj paket ali volio bi da se ponovo nadje u totalu

    za good-a naravno da su se predriblali , sbb je postojao bez njih i ostace i bez njih a oni mnogo teze , zato se nadam da ce spustit nos iz oblaka i trazit realnu cijenu

  14. #1239
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Meni taman dođe super kad ne prebacujem onu muku arena, e me briga nije za njihove kanale. Više bih volio kad bi tu stavili vivu ili nešto slično .

  15. #1240
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesu li gasili sport klub u toku evrolige ....i u obliku cega mi stize racun za total tv ?

  16. #1241
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    1.Normalno da nisu,SK je nosilac prava za region,ne samo CG
    2.Dobijes ispunjenu uplatnicu i to uplatis u posti.Mada cesto ti nece stic' kuci,pa ces o tome mora sam/sama da mislis
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #1242
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    2.Dobijes ispunjenu uplatnicu i to uplatis u posti.Mada cesto ti nece stic' kuci,pa ces o tome mora sam/sama da mislis
    Ako ne stigne, problem onoga ko ti fakturise a ne tebe. Kuca/stan se ne mogu skloniti ili premjestit, pa da nemaju gdje isporucit fakturu...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  18. #1243
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    020 44 66 66...ako ti ne stize racun za total tv ...okrenes ovaj broj kazes tvoje ime i prezime broj ugovora i pitas ih koliko dugujes,koliki ti je racun i ti poslije podjes da uplatis to :P

  19. #1244
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A da li da ih pozovem sad da im kazem da pada kisa i da nemam sliku. Samo da kane, nestanu kanali...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  20. #1245
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WizzarD View Post
    020 44 66 66...ako ti ne stize racun za total tv ...okrenes ovaj broj kazes tvoje ime i prezime broj ugovora i pitas ih koliko dugujes,koliki ti je racun i ti poslije podjes da uplatis to :P
    nije mi stigao racun al mi nisi ni ugasili kanale....a ciji je ovo broj sto treba da zovnem ....starsno....

  21. #1246
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barra_Brava View Post
    nije mi stigao racun al mi nisi ni ugasili kanale....a ciji je ovo broj sto treba da zovnem ....starsno....
    info centar ....TOTAL TV

  22. #1247
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ja znam da se ovima iz SBB-a ne isplati da ubacuju kanale koji ne emituju program cijelog ili skoro cijelog dana,ali bi valjalo da razmisle,evo sto ide u ovih par na SK 3,4 i 5
    SK3
    Euroleague: Zalgiris – Partizan DIREKTNO
    Euroelague: Montepaschi – Cholet DIREKTNO
    Ruska liga: Spartak Nalchik – Tom DIREKTNO
    Premier League: Wigan – Bolton DIREKTNO
    Argentinska liga: River Plate – Racing DIREKTNO
    Ruska liga: CSKA – Rubin DIREKTNO
    SK4
    Euroelague: Unicaja – Charleroi DIREKTNO
    WTA Luxembourg 1/2 Finale DIREKTNO
    Premier League: Birmingham – Blackpool DIREKTNO
    Holandska liga: Excelsior – Ajax DIREKTNO
    WTA Luxembourg FINALE DIREKTNO
    SK5
    ATP Moscow: Tsonga - Troicki DIREKTNO
    Euroelague: Barcelona – Cibona DIREKTNO
    Fudbal: Crvena Zvezda - Partizan DIREKTNO
    Premier League: WBA – Fulham DIREKTNO
    Holandska liga: PSV – Feyenoord DIREKTNO
    Last edited by Jakuza; 21-10-10 at 19:07.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #1248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    u subotu na kanalu SportKlub5 u 13:00h direktan prenos derbija
    C.Zvezda - Partizan, a uvece u 20:00 snimak na kanalu SportKlub
    Who let the dogs out

  24. #1249
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pretpostavljam da moze direktno na neki od ova tri kanala,zato sto je u pitanju pay paket(to kao fora,kao Arene u OPEN IPTV-u)
    Inace prenos na Fox-u cini mi se
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #1250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    iliti na prvoj srpskoj televiziji
    Who let the dogs out

Page 50 of 275 FirstFirst ... 4046474849505152535460100150 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Total TV HD
    By Mugi11 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 17
    Last Post: 02-02-13, 19:38
  2. Total TV
    By Ilikeyourmama in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-13, 22:22
  3. P: Tv-total
    By wedzi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-12, 10:27
  4. BBM vs. Total TV
    By lexlex in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 21
    Last Post: 18-12-11, 15:07
  5. p: total tv
    By RuTuTuKi in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-09, 06:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •