Page 100 of 275 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast
Results 2,476 to 2,500 of 6864

Thread: Total TV

  1. #2476
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Scepan View Post
    Ne moze da se snima na novim HD resiverima , ali mozes da kupis externi hdd i da ga povezes na resiver i snimas ;-) ...

    Ne moze da se snima ni na externi HDD, probao sam svaku varijantu ali ne ide.
    Svaka pohvala za novi resiver, slika je extra na svim kanalima, na HD kanalima pogotovo.

  2. #2477
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Jos nisu uveli to da se snima?
    Pa zasto pise na sajtu o ovome DVR (digital video recorder) ? Kada ce to uvesti??

  3. #2478
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Meni juce instalirase novi HD resiver. Verzija softvera ne podrzava snimanje, ali ce to sledeceg mjeseca biti rijeseno, tako mi rekose.

  4. #2479
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Jos nisu uveli to da se snima?
    Pa zasto pise na sajtu o ovome DVR (digital video recorder) ? Kada ce to uvesti??
    Ovo kao na extra tv ocigledno nece jos neko vrijeme. Oni sad ubise sa pricom o hd risiveru za koji treba da kupujes eksterni hard i koji snima ono sto gledas samo, ovamo 3 godine evo sa hard diskom hd risiver imam i snimam 2 kanala istovremeno, sa optikom ce moci i vise. Al kanala nema prilicno kojih bi trebalo da bude i tu je extra tv najgora i tako se vrtis izmedju ponuda koje imaju nedostatke svaka za sebe, a svaki cigo svoga konja hvali i vidi mane samo kod onog drugog.

  5. #2480
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @zocko, šta će ti i mogućnost 15 kanala istovremeno da snimaš kad nemaš što gledat!?

    Total TV ima daleko (al daleko) najbolju uslugu! Broj dobrih programa je najveći, kvalitet slike odličan,
    ima mogućnost snimanja dva programa istovremeno, samo što je problem visina pretplate od 6,5 eura!
    Ali, čim je usluga dobra, i cijene su visoke!

    Za Extra TV realno 5 eura pretplate bi bilo idealno za ono što nudi!!
    Osim toga, čim je neka recimo važna utakmica ili neka emisija koja ima veliku gledanost, odmah dolazi
    do opterećenja i puca veza!! To je kao da gledate You Tube! (zapravo, to je to)

    Kod Total TV-a, 3 miljarde ljudi da gleda isti program, kvalitet slike ostaje isti (odličan), jer nema
    nikakvog opterećenja!

    Total TV!!!
    Last edited by podgoričanin; 21-12-12 at 18:56.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  6. #2481
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Pa ja sad totalno ne znam,neko kaze moze se snimati neko kaze ne moze se snimati.Ne treba mi da se snima 15 kanala odjednom,nisam avetan,nego da se snima jedan program dok gledam drugi ili da snimim neki film kad nisam kuci

  7. #2482
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sada trenutno sa ovim softverom ne moze, pocetkom januara bice rijesen i taj problem.

  8. #2483
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    @zocko, šta će ti i mogućnost 15 kanala istovremeno da snimaš kad nemaš što gledat!?

    Total TV ima daleko (al daleko) najbolju uslugu! Broj dobrih programa je najveći, kvalitet slike odličan,
    ima mogućnost snimanja dva programa istovremeno, samo što je problem visina pretplate od 6,5 eura!
    Ali, čim je usluga dobra, i cijene su visoke!

    Za Extra TV realno 5 eura pretplate bi bilo idealno za ono što nudi!!
    Osim toga, čim je neka recimo važna utakmica ili neka emisija koja ima veliku gledanost, odmah dolazi
    do opterećenja i puca veza!! To je kao da gledate You Tube! (zapravo, to je to)

    Kod Total TV-a, 3 miljarde ljudi da gleda isti program, kvalitet slike ostaje isti (odličan), jer nema
    nikakvog opterećenja!

    Total TV!!!

    Jes, a plavuse prsate ti saltaju vikendom kanale i ispunjavaju tri zelje. Ne znam kakav je kvalitet slike sa novim risiverom, sa starim je bio losiji od extra tv-a. Kao i stabilnost signala, jer meni za tri godine se nije desilo da moram da cekam da pljusak ublazi ili da cistim snijeg sa antene da bi sve bilo u redu. Sa svim tim, kao i sa risiverom i njegovim funkcijama sam zadovoljan, isto kao sto sa izborom kanala nijesam uopste. Sto opet ne znaci da treba da banalizujemo stvari i pricamo na nacin sta ce ti snimanje kad nemas sta snimiti. Lici na apple marketing u pokusaju.

    I kao sto mi smeta los izbor kanala i sicarenje telekoma na sve moguce nacine, smeta mi i preuvelicavanje svega kod totala, bogami kao da pare dijele. Taj za 6.5 eura evo cas ima, cas nema...ne znam kakva je logika da novi risiver nudi losije opcije i kao ukinuli rentu i jos kao treba da budes srecan i zahvalan ? Da ne pominjem dodatne troskove kupovine eksternog diska. Evo sacekacemo da vidimo sta ce donijeti to unapredjenja softvera, pa da vidimo koje ce to opcije biti na raspolaganju.

  9. #2484
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro dobro, svi imaju mane, ali je mnogo bolja varijanta kod totala,
    jer ne zavisiš od lokalnog provajdera kao što je T com.

    Direktno na SAT!

    Ranije su sa Telemach-om potpisali sporazum 300 miliona vrijedan,
    a čitav T-com sa svom infrastruktorom ne vredi ni 100 miliona, a u
    to da računamo i fiksnu, i mobilnu, i internet, i Televiziju.

    Mislim da je neko ko radi u Tcom sa foruma pominjao vrijednost
    T com-a 100 miliona ranije.

    Ne traba zaboraviti da je 300 miliona samo vrijednost novog ugovora,
    a PLUS ovo što je do sad ima Tota prije ugovoral!?

    Extra tv nije loš, ono kad baš nema čovjek bolju mogućnost.
    Last edited by podgoričanin; 21-12-12 at 21:55.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  10. #2485
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvih sto miliona, pa prodat je ispod svake cijene, a opet je to bilo vise od 100 miliona. Pri cemu mene stvarno ne interesuje ni koliko vrijede ni sta rade i potpisuju, interesuje me samo ono sto mi nude kao krajnju ponudu. A u slucaju telekoma nijesam zadovoljan izborom kanala i to ne znam sto bi neko branio pri cistoj svijesti, ali nema potrebe ni da se ne spominju mane ostalih i prednosti koje ima telekom. Samo malo objektivnosti, nista drugo, a svako fino odluci sta mu vise odgovara.

  11. #2486
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni sad na ekranu pise 0000A438 znali ko sta je to?

  12. #2487
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nadogradnja softvera su ti brojevi.


    Ovaj IQS.Life je ludilo - Cube, Weakest Link, Doctor Who, Top Gear, Hells Kitchen i evo sad ide Death Note

    http://www.iqslife.tv/
    Last edited by Jakuza; 22-12-12 at 02:22.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #2488
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nadogradnja softvera su ti brojevi.


    Ovaj IQS.Life je ludilo - Cube, Weakest Link, Doctor Who, Top Gear, Hells Kitchen i evo sad ide Death Note

    http://www.iqslife.tv/
    IQS je definitvno jedan od boljih kanala koji se pojavio u zadnje vrijeme. Kviz kocka je mnogo dobar, samo je steta sto nema potjere vise...

  14. #2489
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #2490
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    kvalitet slike odličan, ima mogućnost snimanja dva programa istovremeno
    Ukoliko Total TV gledaš preko starog CRT ekrana onda kvaliteta slike možda i može da bude "odlična" jer je slika premala da bi uočio prave nedostatke, no ukoliko imaš lcd/plazmu tada treba bježati od Totala ko vrag od tamjana. Total TV je poznat po lošoj slici, posebice na domaćim kanalima. Prenatrpa previše kanala na jedan transponder, bitrate se smanji, a već ionako ima problema oko loših enkodera, playouta itd i sve to ode u 3pm kad je kvaliteta slike u pitanju.

    Što se snimanja tiče, ne znam kako je to točno softwerski uređeno na novim receiverima, no pošto je riječ o satelitskom gledanju i receiveru sa jednim SAT tunerom u sebi, tada tehnički NIJE IZVEDIVO da se snima 2 kanala sa različitih transpondera. Dakle, tehnički možeš snimati 116 kanala u isto vrijeme ali samo ako se svih 166 nalaze na jednoj frekvenciji (istom transpoderu) pošto imaš jedan tuner u receiveru. Softwerski se to može dodatno ograničiti, ali nikako se ne može omogućit da snimaš recimo FOX i Pink Plus u istom trenutku (ili jedan gledaš drugi snimaš) jer su ta dva kanala na različitim transponderima. Kad bi Total u svojim službenim receiverima imao 2 SAT tunera (kao što nudi 1sat + 1dvbt kombinaciju) tada bi priča bila sasvim drugačija i broj kanala koji se snima/gleda bi se povećao, ovako je to jako ograničeno.

  16. #2491
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hmm, a ja otkad uzeh LCD TV, shvatio sam koliko je slika sa Total TV-a bolja nego ranije na CRT-u!
    Ne samo što je bolja, nego je VRH svih vrhova!! Samo 3 domaća kanala imaju onako solidnu sliku,
    ali ni malo lošu!!!

    Bolja je malo od Extra TV, a od BBM-a da ne pričamo.
    O HD slici, neću trošiti puno riječi!! Slika je ZAKON!
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  17. #2492
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Imam LCD od 26'' i 32'' i slika je odlicna naravno ako se ne gleda sa pola metra razdaljine. Vjerovatno je problem sa vecim dijagonalama
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #2493
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    Hmm, a ja otkad uzeh LCD TV, shvatio sam koliko je slika sa Total TV-a bolja nego ranije na CRT-u!
    Ne samo što je bolja, nego je VRH svih vrhova!! Samo 3 domaća kanala imaju onako solidnu sliku,
    ali ni malo lošu!!!

    Bolja je malo od Extra TV, a od BBM-a da ne pričamo.
    O HD slici, neću trošiti puno riječi!! Slika je ZAKON!
    Eto ti si prvi koji kaže da je slika u Totalu "vrh vrhova". Ako sa 2.5 mbits slika može biti "vrh vrhova" (sa koliko recimo ide Prva TV) onda ja ne znam...

    Što se SportKlub HD kanala tiče, ponovno ću se samo nasmiješiti. Ti kanali idu sa 4.5 mbits bitrate-om (mpeg4), možda je to u našim balkanskim okvirima "HD", no europskim - jako teško. Mogu nabrojati na prste jedne ruke broj HD kanala koji idu sa tako mizernim bitrate-om. Jesi ikad gledao neki strani HD kanal? Tamo ti je bitrate prosijek oko 12 mbits, dakle skoro 3x više nego što idu HD kanali u Total TV, a da ne govorim da recimo Nijemci svoje Sky Sports HD kanale šibaju do 20 mbits (ili su oni glupi i samo se bezveze razbacivaju?). Tu se više čak niti ne može govoriti o nekom "subjektivnom dojmu" sliku, sa ovakvim podatcima svaki daljnji smisleni razlog prestaje.

    Da se razumijemo, SportKlub HD kanali zaista imaju odličnu sliku u usporedbi sa SK SD kanalima, i velikoj većini ljudi koji do jučer nikad nisu vidjeli kvalitetnu SD sliku a kamoli HD će to biti "WOOOW ovo je super", no to je daleko od pravog HD-a. Total ponovno, kao što je slučaj i sa SD kanalima, ima svoje neke divlje parametre o kvaliteti SD/HD kanala, odnosno sve itekako snizuje u kvaliteti.

  19. #2494
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam Lcd 32"slika mi je vrhunska, ostra, vidi se svaki detalj.
    Last edited by BOXER NK; 22-12-12 at 18:36.

  20. #2495
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je bolja slika na 50' LED TVu sa SD Total TV resivera nego što mi je bila na CRT 29' sa BBMa. Doduše CRT je bio 100Hz, a LED je 400Hz. Što se tiče Extra TVa, T-com ništa u mojoj kući! Sa HD kanalima na Totalu nemam iskustva. Zbog politike kuće (Total Montenegro) neću ni imati priliku da imam iskustva sa HD kanalima preko Total TVa.

  21. #2496
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    U Srbiji zamjena od 1. i placa se 50 eura
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  22. #2497
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    U Srbiji zamjena od 1. i placa se 50 eura
    Ako isti uslovi i kod nas budu, onda je dobar i ovaj SD...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  23. #2498
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Mogu da shvatim da je toliko za ove pod ugovorom, ali zamisli potpises novi ugovor, pretplatis se na HD paket i jos da traze 50 eura, vazi. Jos su fino rekli da je zamjena 10 eura nama, a sad stizu ove informacije, a svakako ne moze u jednu drzavu bit' 10 a u drugu 50 eura. Tu se ne zna ko pije ko placa, organizacija nula!
    Last edited by Jakuza; 26-12-12 at 14:24.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #2499
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma moze im se

  25. #2500
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovo sto Sistem Error prica tako je... kakvi HD ..ono je smijesno.

    samo mi je zao sto nema neki tv dje bi se vrtio program s ovog kanala... da vidite sto je HD.

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 100 of 275 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Total TV HD
    By Mugi11 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 17
    Last Post: 02-02-13, 19:38
  2. Total TV
    By Ilikeyourmama in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-13, 22:22
  3. P: Tv-total
    By wedzi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-12, 10:27
  4. BBM vs. Total TV
    By lexlex in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 21
    Last Post: 18-12-11, 15:07
  5. p: total tv
    By RuTuTuKi in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-09, 06:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •