Page 5 of 46 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1139

Thread: [PG] Teretane

  1. #101
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bila sam danas do novog SOKO-GYM-a. mogu reci da je stvarno pristojan.
    Prostor je ogroman, slavionica je mozda malo mala za moj ukus, dva tusa i dva toaleta.

    plafoni dvaput ili triput visociji nego pojedine dnevne sobe u kojima se drze treninzi.

    Ima cetiri stuba po sredini sale, koja u principu nisu nista strasno, jer je sala ogromna.

    Direktno sa vrata se ulazi i to je podrum , ali ima i prirodnu i cvestacku ventilaciju. S tim sto mislim da se na prirodnu ne mozes bas osloniti, posebno ne po ovoj vlazi...

    Ozvucenje je fenomenalno , pa su skretali paznju da se ne pusta preglasno, makar za pocetak, da ne bi popadala ogledala, jer su nova.

    Osvetljenje je super.

    Eh, da. Dobra fora je sto kao treba da osposobe jednu malu igraonicu za klince koji dolaze sa mamama, a kad je lepo vreme, djeca mogu da ostanu i napolju, jer okolo apsolutno nema saobracaja. Mislim da im je ovo bas dobra fora...

    Imaju u ponudi i nesto sto u starom gymu nisu imali do sad. TAG (tighs, abdominals, gluteus) probala sam to u Poljskoj pre par godina. to je super za one koje ne vole znojenje i koji misle da ce da umru, jer ne mogu na treningu da dodju do daha. kriticne zone se odrade i ajmo kuci...

    cijene su
    30 za 3x nedeljno
    40 za 6x nedeljeno

    kazu da cekaju jos 4 kardio trenazera

    instruktori su svi iz SOKO-GYM-a, sem jedna nova iz BG koja je lekar, ali radi i kao fitnes trener.
    Last edited by SimonaS; 23-03-10 at 08:31.

  2. #102
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li da se ode tamo na istu clansku kartu iz starog Soko Gym-a?
    Koliko ima kardio sprava?

  3. #103
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marly View Post
    Moze li da se ode tamo na istu clansku kartu iz starog Soko Gym-a?
    Koliko ima kardio sprava?
    mislim da moze, ali da to naglasis pri placanju clanarine, jer se u ovom novom dobijaju drukcije kartice.

    trenutno nema ni jedan kardio.

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...vidite onoga lika u soko gym sto trenira u adidas trenerku namirisan,sa peskirom oko vrata,sa telefonom kojeg nosi sa sobom,ima fensi rukavice za trening,a sad pogledajte ovoga momka u malu teretananicu koju placa 15e mjesecno nosi pocijepanu majicu,sav znojav i nosi sundjer...koja je razlika izmedju njih ?
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  5. #105
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ...vidite onoga lika u soko gym sto trenira u adidas trenerku namirisan,sa peskirom oko vrata,sa telefonom kojeg nosi sa sobom,ima fensi rukavice za trening,a sad pogledajte ovoga momka u malu teretananicu koju placa 15e mjesecno nosi pocijepanu majicu,sav znojav i nosi sundjer...koja je razlika izmedju njih ?
    i pogledajte mene koja da je cula price o SOKO-GYMu kako je napucan i fensi tamo posla i uverila se da to nema veze s mozgom.

    po meni je DERASCO bio vise fensi, XL je prava bombonica u odnosui na SOKO GYM.

    razlika je valjda u ponudi i kvalitetu teretane (sprave, prostor, osoblje, sanitarije, lokacija- pa recimo, ako hoces da odradis kardio trening odma' posle treninga snage, mozes da trcis oko Sportskog, ima zelenila, spustis se do Morace, oko Americke ambasade ili bas ako si fraer odes do Ljubovica preko Union Bridgea, ... Ako imas takav plan i treniras u CITY GYM-u, najbolja varijanta ti je da trcis po parku ispred hotela CG, ali treba biti opasan nefenser i to uraditi u strogom centru grada. a??? A sto se lokacije tice fitnes centar Squash (druga faza Starog) je mogao da bude bas pun pogodak, da se nesrecom tamo ne doseli Kamionska pijaca...

    +od maja pa do oktobra ispred tog SOKO GYM-a sad imas jos i bazen (dodatni trosak, slazem se). eto sto znaci lokacija i zasto neko odluci da da 50 eura.


    kad smo vec kod fenserice, SOKO GYM ce imati i treci studio SOKO GYM ELITE!!!

    eh da....

    jeste li znali da su SOKO-GYM, EUROSPORT i SOKO-GYM lady su jedine registrovane kod Fitnes Saveza Crne Gore???

    oh da CG ima cak i Fitnes Savez koji ne moze da profunkcionise normalno, jer ljudi ne mogu da placaju visoke clanarine...
    Last edited by SimonaS; 23-02-10 at 01:22.

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    A sto je fitnes savez Crne Gore? Nekakva privatna ili NVO? Platis da ti dodju, urade pregled, daju diplomu i uvrste te u njihovu ponudu?

    Ko god da su, neozbiljni su, jer ih ni google ne nalazi...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #107
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    A sto je fitnes savez Crne Gore? Nekakva privatna ili NVO? Platis da ti dodju, urade pregled, daju diplomu i uvrste te u njihovu ponudu?

    Ko god da su, neozbiljni su, jer ih ni google ne nalazi...
    evo sam editovala predhodni post...

    a i sad cu i da sazvacem:

    da bi Fitnes Savez funkcionisao, mora da ima dovoljno prijavljenih fitnes centara koje ce davati doprinos fitnes savezu,a ovaj ce tek tada
    *biti prepoznat od drzave kao ozbiljna institucija,
    * moci da izdaje licence kao i kontrolise trenerski kadar (sad ne radi ni jedno ni drugo)
    *moci da stavi propise i nametne standarde o kvalitetu teretana i samim tim i da utice na cijene clanaria
    *moci da organizuje takmicenja
    *moci da ima svoju internet prezentaciju
    *organizovati konvencije za edukaciju, unapredjivanje, informisanje
    *Fitens savez bi pre mogao da se umrezi u internacionalne mreze , a samim tim vise doprineo razvoju ovoga o cemu pricamo.


    i td...

    Verovatno nisi znao da Fitnes savez CG ima cak i svoju reprezentaciju...

    kod nas ni Olimpijski savez ne moze da se odrzi, a kamo li Fitnes savez...

    o kakvom googlu ti pricas kad ljudi ne mogu da priuste clanarinu vecu od 30 eura... i to na muku zivu... a moze se vikendom trosit i po 50 eura za pjancenje... maxe, casti ti!!!
    Last edited by SimonaS; 23-02-10 at 01:55.

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Kao sto sam pretpostavio, to je NVO... Pretpostavljam da je vode isti ljudi ili prijatelji ljudi iz ove 3 teretane... Ne govorim da je to nepotrebno udruzenje ili bilo sta drugo, ali definitivno clanstvo kod njih ne nosi nikakvu tezinu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #109
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Kao sto sam pretpostavio, to je NVO... Pretpostavljam da je vode isti ljudi ili prijatelji ljudi iz ove 3 teretane... Ne govorim da je to nepotrebno udruzenje ili bilo sta drugo, ali definitivno clanstvo kod njih ne nosi nikakvu tezinu...
    ja nism cula da je nekome zabranjeno da udje u taj Savez, sta vise bili su pozvani mnogi. Koa odgovor ddobijes tugaljivo zaljenje na besparicu. A ne predpostavljas koliko je profit pojedinih teretana u Podgorici...
    Bilo koja jaka fitnes institucija da bi dosla u CG hoce da cuje da Savez ima odredjen broj registrovanih, a u interesu svih registrovanih bi bilo da ta institucija dodje...
    Last edited by SimonaS; 23-02-10 at 01:50.

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Normalno... Kao svaki posao...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #111
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...kod nas

  12. #112
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a simona dje si ti cijeli zivot ? sram te bilo, kad pijemo kafu ? hehehehehehe vidji ovo cheljade igi u sve li se sportove i cudesa razumije
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #113
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a simona dje si ti cijeli zivot ? sram te bilo, kad pijemo kafu ? hehehehehehe vidji ovo cheljade igi u sve li se sportove i cudesa razumije

    tacno ce te ovi moderatori naprcat...

  14. #114
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nece im bit prvi put ))))
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #115
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,099
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    simonaS, ako vec toliko poznajes rad u teretanama, i uslove, mislim da bi trebala da se slozis da je bez premca Fantastic najbolja teretana u Podgorici(izvan Pg ne znam, jer ne znam kakve su teretane ) ... Mozda ce soko gym imati bolju ponudu(citaj FENSI) tipa bazen, i ta 'zona' za djecu, ali nikad nece ni primaci sa spravama i sa ljudima iz Fantastica...
    Sto se Derasca tice, sprave su prebacene na UDG, i ja cu ti reci da su vise nego lose...a isfurana je bila vise nego sto je valjala...

    P.S. je li ti besplatna clanarina za ovu reklamu? :eviL:

  16. #116
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple View Post
    simonaS, ako vec toliko poznajes rad u teretanama, i uslove, mislim da bi trebala da se slozis da je bez premca Fantastic najbolja teretana u Podgorici(izvan Pg ne znam, jer ne znam kakve su teretane ) ... Mozda ce soko gym imati bolju ponudu(citaj FENSI) tipa bazen, i ta 'zona' za djecu, ali nikad nece ni primaci sa spravama i sa ljudima iz Fantastica...
    Sto se Derasca tice, sprave su prebacene na UDG, i ja cu ti reci da su vise nego lose...a isfurana je bila vise nego sto je valjala...

    P.S. je li ti besplatna clanarina za ovu reklamu? :eviL:
    ne pada mi na pamet da pricam sto ne znam. U Fantastik nisam u zivotu krocila, ali jesam vrlo u toku , pa mi je cudno da svih ovih godina nisam upoznala nikog iz te ekipe, cak mi je zao. U stvari jesam, jednu fenomenalnu instruktorku koja je iz nekog razloga otisla iz te teretane i presla da radi na drugo mesto...

    ima jos jedna stvar... cestitam ti, jer vidim da si emotivno vezan za Fantastic, to je za pohvalu i zasluzujes vala tu clanarinu :razz:


    P.S. Malo ce zvucati bzvz. i delovace maliciozan odgovor na tvoje ironicno pitanje. U svim teretanama i centrima koje sam obisla u PG sam rado docekana, pa cesto i bila pocascena po kojom clanarinom. To ja licno tumacim kao poslovnu taktiku i nije nista novo da clanovi nekad dobiju clanarinu za Dz. i nacin da se clanovi pored sve bolje konkurencije (citaj SOKO-GYM) zadrze. TO JE VRLO LAKO ODJE DJE NIJEDNA TERETANA NE PRIJAVLJUJE PROFIT, NITI PLACA POREZ I FUNKCIONISE KAO NVO- o tome pisem u zadnjim komentarima (mozda nikom nisi simpatican, pa ne dobijas za dž... sto cu ti sad...:P) Kao sto vidis nisam govorila lijepe rijeci samo o SOKO-GYM-u. A ruzne nisam rekla ni za koga, cini mi se. Jesam iskritikovala CITY GYM na racun lokacije uprkos super odnosima sa Vladom i Dadom... Ah, da, i Marinu instruktorku toplo preporucujem.
    Last edited by SimonaS; 24-02-10 at 02:52.

  17. #117
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    kakav bazen?
    f6

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Fantastic je dobar,ali za prenoshenje klica,posto je komocija velika.
    I mogli bi podic nove sprave na sprat da ih zbiju jos bolje.
    Boljeg prostora za teretanu od Soko Gym-a u ovaj grad jos dugo nece bit,sto je i logicno obzirom na kvadraturu.
    Last edited by Sidewinder; 24-02-10 at 15:41.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  19. #119
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ako.. HIPOTETICKI.. postoji neko ko u zivotu nije podigao nista teze od knjige & kasike & ko je rijesio da promijeni nesto kad je poceo da dobija upalu misica ako ponese 10 knjiga odjednom --- u kojoj teretani je najnormalniji narod & dje ce mi (ups, njemu :P) normalno pokazat' kako funkcionisu one misteriozne naprave i sta bi bilo dobro da radim da ne skoncam u 20tim?

  20. #120
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod
    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    klica,
    znam da u SOKO GYM-u svaki dan radi cistacica. 4 sata pre i 4 sta posle podne. non stop trlja i cisti ukljucujuci i strunjace posle svakog treninga...
    asepsol pri ruci, takodje, pa ako znas reda, ocisti spravu posle sebe.
    nisam mogla da verujem, jer sam pre toga isla na jedno mesto dje je cistacica dolazila jednom nedeljno!!!

  21. #121
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WinterMage View Post
    A ako.. HIPOTETICKI.. postoji neko ko u zivotu nije podigao nista teze od knjige & kasike & ko je rijesio da promijeni nesto kad je poceo da dobija upalu misica ako ponese 10 knjiga odjednom --- u kojoj teretani je najnormalniji narod & dje ce mi (ups, njemu :P) normalno pokazat' kako funkcionisu one misteriozne naprave i sta bi bilo dobro da radim da ne skoncam u 20tim?
    U svim pomenutim teretanama radi po neko ko moze da ti pokaze oko tih sprava, a s obzirom da si knjiski moljac i po definiciji inteligentan, snasao bi se i sam, mahom sve funkcionisu po principu poluga ... samo je pitanje treba li poceti od misterioznih sprava...
    a da ti krenes na trcanje prvo, lagani trbusnjaci i ledjnjaci, prvih mesec dana, a???

  22. #122
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    U svim pomenutim teretanama radi po neko ko moze da ti pokaze oko tih sprava, a s obzirom da si knjiski moljac i po definiciji inteligentan, snasao bi se i sam, mahom sve funkcionisu po principu poluga ... samo je pitanje treba li poceti od misterioznih sprava...
    a da ti krenes na trcanje prvo, lagani trbusnjaci i ledjnjaci, prvih mesec dana, a???
    Hvala! Ma ne znam ni sam, po ovoj kisi cu se tesko nakaniti na trcanje; trbusnjake mogu da radim, a ovo drugo ne znam ni sta je A kontam da ako dam pare, makar ce da me grize savjest, pa cu se natjerati da odem 1-2 puta nedjeljno.. Znaci, bilo gdje

    Hahaha, je li OK da ti posaljem PM ako budem imao nekih nebuloznih pitanja, da se makar ne blamiram javno?

  23. #123
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WinterMage View Post
    Hvala! Ma ne znam ni sam, po ovoj kisi cu se tesko nakaniti na trcanje; trbusnjake mogu da radim, a ovo drugo ne znam ni sta je A kontam da ako dam pare, makar ce da me grize savjest, pa cu se natjerati da odem 1-2 puta nedjeljno.. Znaci, bilo gdje

    Hahaha, je li OK da ti posaljem PM ako budem imao nekih nebuloznih pitanja, da se makar ne blamiram javno?
    ok je da mi pises u pm

  24. #124
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako, tako, svaki dan na trcanje, i obavezno svaki dan trbusnjaci
    Necu sad da kazem da je cardio usless za ogromnu vecinu, jer znam da vam je tesko da shvatite,ipak tesko ljudi u ovoj oblasti prihvataju da promjene neka dogmatska misljenja, a da objasnjavam mrzi me...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  25. #125
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Tako, tako, svaki dan na trcanje, i obavezno svaki dan trbusnjaci
    kako svaki dan??? covek hoce da vezba 1-2 sedmicno. dok on ne ojaca trup, nema sto da pocinje prvi mesec dana s polucucnjevima i ramenima...

Page 5 of 46 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teretane u BD
    By adhesive in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 29-11-15, 21:57
  2. Teretane u HN...
    By Ilija No1 in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 25-05-13, 10:46
  3. Teretane u BD
    By ..eVacuaTion.. in forum Primorski
    Replies: 2
    Last Post: 23-09-10, 21:42
  4. Teretane u BD...?
    By Unusual Suspect in forum Primorski
    Replies: 7
    Last Post: 14-06-10, 22:34
  5. Teretane u PG
    By Grof Gnomski in forum Centralni
    Replies: 25
    Last Post: 05-03-06, 21:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •