Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 140

Thread: Stvarnost svjetske ekonomije - kriza 2009

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nema uspjeshnih intervencija od strane DRZAVE,
    to je isto, kao ASPIRIN za pacijenta koji ima RAK, ili zachepljene sve ARTERIJE na izlazu iz SRCHANE KOMORE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima Milovane kako nema. Uvijek prije nego i pomislis da necega nidje u svijet nema pomisli da kod nas ima i provjeri pa se uvjeri da ima.
    Sjutra staje i Čeličana

    Proizvodnja u Čeličani nikšićke Željezare biće obustavljena u ponedjeljak 6. aprila, a radnici upućeni na prinudne odmore, saznaju nezvanično podgorički mediji.
    Sektor kontrole kvaliteta ne radi od petka, a postrojenja su od nedavno zaustavljena i u Bluming valjaonici, Kovačnici i Vučionici.
    Prema saznanjima agencije Mina-business proizvodnju će nastaviti jedino Kombinovana valjaonica, ali samo nekoliko dana dok se odradi započeti posao.
    Jedan od razloga zaustavljanja proizvodnje u toj fabrici je nedostatak sirovina, a povratak radnika sa prinudnih odmora zavisiće od obima posla.
    Ovo je epilog kad fabrikom oce da upravljaju samoupravljaci strajkaci navikli na praksu da ih niko ne moze malo platiti koliko oni mogu malo raditi.
    Investitor je uspjesno otjeran jer niko nije blesav da svoje pare ulaze i nateze se sa
    nesposobnim radnicima i jos nesposobnijom vladom drzave koja ili ne zna sta potpisuje ili je bas briga za drzavu.
    Vjerovatno je u pitanju ovo drugo jer da nesto placaju iz svoga dzepa bila bi drugacija logika. Sad ce nasi bajni ekonomski strucnjaci iz Vlade umjesto krivicnih prijava organizatorima strajka, njima dijeliti plate (koje su za nerad enormno visoke i nesto tako nidje u svijetu nema) pa im povezati radni staz (doprinos ekonomskoj skoli iz nase drzave), a kad im jos i onako evropski medjunarodni sud odradi ostetu na tuzbu investitora i to ce platiti.
    Ono "posle mene cak i potop" nije rekao neki Crnogorac, ali izgleda da ce tamo neki
    ti sprovesti u praksu.
    E, da zaboravih. Bilo bi to dugacije nego je svjetska kriza

  3. #28
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Milo je reka' da ce ovo proc za godinu dana i ja mu vjerujem a i vi bi trebali!!!!!!!! Kako se usudjujete da sumnjate...

  4. #29
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Nema uspjeshnih intervencija od strane DRZAVE,
    Bez države nema ni intervencija. Pa, ni uspješnijeh.

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad potroshnja u Jameriku SPLASNE,
    onda se TRESE CIPANCIJELA PLANETA, dok tamo ne pochne da raste zaposhljenost ili se zaustavi davanje otkaza i zatvaranje firmi, ni nama uskoro nece SVITAT RUJNA ZORA.

    DRZAVA moze da mijenja STRATEGIJU,
    da umjesto 3 meLJearde za UVOZ I POTROSHNJU,
    ZLATNIH TELADI I SVETIH KRAVA,
    pochne njih da kolje i muze sa poreskom politikom, i da SPRIJECHI SOCIJALNE NEMIRE, ali bez pravog POSLOVNOG AMBIJENTA za domacu proizvodnju, umjesto UVOZA, nece uskoro biti BOLJITKA,
    jer je KASA PLITKA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #31
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    DRZAVA moze da mijenja STRATEGIJU,
    da umjesto 3 meLJearde za UVOZ I POTROSHNJU,
    ZLATNIH TELADI I SVETIH KRAVA,
    pochne njih da kolje i muze sa poreskom politikom, i da SPRIJECHI SOCIJALNE NEMIRE, ali bez pravog POSLOVNOG AMBIJENTA za domacu proizvodnju, umjesto UVOZA, nece uskoro biti BOLJITKA,
    jer je KASA PLITKA.
    to je jasno kao dan!
    ali Milo veli oce Crna Gora da mu bude drugi Monte Karlo, da dolaze bogatasi sa skupim jahtama i avionima i da prosipaju pare po hotela i casina

  7. #32
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ima Milovane kako nema. Uvijek prije nego i pomislis da necega nidje u svijet nema pomisli da kod nas ima i provjeri pa se uvjeri da ima.

    Ovo je epilog kad fabrikom oce da upravljaju samoupravljaci strajkaci navikli na praksu da ih niko ne moze malo platiti koliko oni mogu malo raditi.
    Investitor je uspjesno otjeran jer niko nije blesav da svoje pare ulaze i nateze se sa
    nesposobnim radnicima i jos nesposobnijom vladom drzave koja ili ne zna sta potpisuje ili je bas briga za drzavu.
    Vjerovatno je u pitanju ovo drugo jer da nesto placaju iz svoga dzepa bila bi drugacija logika. Sad ce nasi bajni ekonomski strucnjaci iz Vlade umjesto krivicnih prijava organizatorima strajka, njima dijeliti plate (koje su za nerad enormno visoke i nesto tako nidje u svijetu nema) pa im povezati radni staz (doprinos ekonomskoj skoli iz nase drzave), a kad im jos i onako evropski medjunarodni sud odradi ostetu na tuzbu investitora i to ce platiti.
    Nece platiti oni vec oni koji su ih glasali (i jos dva puta toliko nas koji nismo). I sve OK, vidi li ko problem sto se trecina "dobro je meni vako" pita?
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  8. #33
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strani investitori su *zamrzli* 800 miliona UGOVORENIH stranih investicija u Srbiji.
    Bilo bi dobro da cijenimo sto ovdje nije zamrznut ni cent (bice, znam...ali do sad nije!), sto znaci da se kolebaju i da MNE ima sanse, ako dalje poboljsa uslove za investitore, a narocito ako ih zastiti od shtrajkova, jer je JEDNOSTAVNO NEMOGUCE DA SVI NERADNICI I VISHAK RADNIKA OSTANU NA POSLU...TO JE BLOKADA SVAKOG NAPRETKA!
    Ne moze *i jare i pare* pa neka se Vlada opredeli je li za populisticku politiku ( a zastita radnika je BLEF I LAZ, jer niko ne moze na duge ture zastitit one KOJI SU VISAK RADNE SNAGE) ili ce pomoc investitorima da se odluce da bas u MNE uloze...a imaju gdje, slobodno.
    POzdrav,

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #34
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milovane ima li krize u dansku, moze li se kako?

  10. #35
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    jer je JEDNOSTAVNO NEMOGUCE DA SVI NERADNICI I VISHAK RADNIKA OSTANU NA POSLU...TO JE BLOKADA SVAKOG NAPRETKA!

    Pozdrav,
    Tako je , al znam da znate da je ogromna većina tih ljudi glasala za vlast BAŠ ZBOG OBEĆANJA DA NEĆE OSTATI BEZ POSLA.
    i nikome od njih neće bit milo da od njega počnu promjene i čišćenja.

    prevara je već jer se nekome ko sigurno ostaje bez posla (ovog ili nekog narednog mjeseca, nebitno) mažu oči , i dozvoljava mu da još više pogorša svoju situaciju zaduženjem kod banaka i sl.

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stribor View Post
    milovane ima li krize u dansku, moze li se kako?
    Odje je kriza od 1969 godine,
    stalno shtede, struje koriste osam puta manje nego mi & Srbija,
    ugradjuju termo prozore, duple zidove sa kamenom vunom, vjetrogeneratore 3000 MW, koriste i slamu i solarnu, zagriju jezero pa ga pokriju dushecima i shalju daljinsko po kucama.
    Od 5,4 miliona,
    3 miliona je zaposhljeno,
    50 nezaposhljenih,
    kukaju TAXISTI, RESTORANI, AVIKOMPANIJE,
    velike banke kupuju male i nemocne,
    raste nezaposhljenost,
    ali se oni bore i primichu se jednom milionu na DRZAVNE JASLE, JAVNIH SLUZBI, dugovi drzavni davno odplaceni, malo od ogromnih rezervi su potroshili na odbrani Danske krune, sad ce Anders Fog Rasmussen
    da angazuje NATO da kupuju TUBORG I CARLSBERG hladno pivo i Danski FETA SIR, za doruchak HAM and EGS od danskih 25 miliona prasadi HAM, kokoshkama nema broja, fazani i zechevi shtaju po autoputu,
    IMA SE MOZE SE,
    svaki KVADRAT je zasijan i obradjen.

    Ovo je sretna DRZAVA, PENZIJA KRALJICI I RADNIKU, NEZAPOSHLJENOM I SOCIJALNO UGROZENOM 1000 eurica,
    kod nas je to plata MINISTRU,
    DALEKO JE SUNCE,
    ovamo se radi EFIKASNO, bez PAUZA jer se ruchak i pauze ne rachunaju u radno vrijeme, 37,5 sati,
    ALI SE RADI, NE CHITAJU NOVINE I NE CHACHKAJU NOS NI MECHKU U P:::: .
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ovo je sretna DRZAVA, PENZIJA KRALJICI I RADNIKU, NEZAPOSHLJENOM I SOCIJALNO UGROZENOM 1000 eurica,
    kod nas je to plata MINISTRU,
    DALEKO JE SUNCE,
    Ako taj moze tamo sa 1000 eura onoliko koliko ovdje coek moze,onda jeste bas srecna drzava.
    Mila majko,podigni me malo

  13. #38
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Trudimoj se da gradimo i postujemo nasu CGoru.

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    to je jasno kao dan!
    ali Milo veli oce Crna Gora da mu bude drugi Monte Karlo, da dolaze bogatasi sa skupim jahtama i avionima i da prosipaju pare po hotela i casina

    Sto bi se cudili tome,kad je to izvodljivo imamo sve prepozicaije da pruzimo tom svijetu, cisto MORE,ekolosku prirodu,Jezera i sve sto i Montekarlo, cak i bolje.
    U CGoru nema recesije i vjerujem nece je ni bit nema razloga za to. Mi mijesmo neka industriska zmlja no vise turisticka.
    Pustite i ne uporedjujte CGoru sa bolesnim zapadom, zapad je u problemima zahvaljujuci bolesnoj Americi koja kadaje vidjela dajoj je Dolar potpuno postao bezvrjedan, pocelaje naglo da stampa novac dabi spasila sebe a unistila Evropu i dovela do ogromne (Recesije i Depresije) zto ja vjerujem u nasu cistu i postenu CGoru, mislim na gradjane i prirodu, a nakraju vrijeme ce pokazat,samo strpljenje.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  14. #39
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Odje je kriza od 1969 godine,
    stalno shtede, struje koriste osam puta manje nego mi & Srbija,
    ugradjuju termo prozore, duple zidove sa kamenom vunom, vjetrogeneratore 3000 MW, koriste i slamu i solarnu, zagriju jezero pa ga pokriju dushecima i shalju daljinsko po kucama.
    Od 5,4 miliona,
    3 miliona je zaposhljeno,
    50 nezaposhljenih,
    kukaju TAXISTI, RESTORANI, AVIKOMPANIJE,
    velike banke kupuju male i nemocne,
    raste nezaposhljenost,
    ali se oni bore i primichu se jednom milionu na DRZAVNE JASLE, JAVNIH SLUZBI, dugovi drzavni davno odplaceni, malo od ogromnih rezervi su potroshili na odbrani Danske krune, sad ce Anders Fog Rasmussen
    da angazuje NATO da kupuju TUBORG I CARLSBERG hladno pivo i Danski FETA SIR, za doruchak HAM and EGS od danskih 25 miliona prasadi HAM, kokoshkama nema broja, fazani i zechevi shtaju po autoputu,
    IMA SE MOZE SE,
    svaki KVADRAT je zasijan i obradjen.

    Ovo je sretna DRZAVA, PENZIJA KRALJICI I RADNIKU, NEZAPOSHLJENOM I SOCIJALNO UGROZENOM 1000 eurica,
    kod nas je to plata MINISTRU,
    DALEKO JE SUNCE,
    ovamo se radi EFIKASNO, bez PAUZA jer se ruchak i pauze ne rachunaju u radno vrijeme, 37,5 sati,
    ALI SE RADI, NE CHITAJU NOVINE I NE CHACHKAJU NOS NI MECHKU U P:::: .
    Milovane Dobri,
    Dosta si istine odje naveo,jedino se nemogu slozit sa tobom da socijalne slucajeve Drzava danska pomaze sa 1000 evra. Svugdje u svijetu socijalni slucaji, ne zaposleni i svi na birou imaju pomoc toliko da samo prezive a ne i dase luksuziraju ili da voze auta, ja zato nijesam cuja niti mije poznato i ako sam dosta svijeta prosa.Izvini ako si u pravu no provjericu.pozdrav.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi View Post
    Milovane Dobri,
    Dosta si istine odje naveo,jedino se nemogu slozit sa tobom da socijalne slucajeve Drzava danska pomaze sa 1000 evra. Svugdje u svijetu socijalni slucaji, ne zaposleni i svi na birou imaju pomoc toliko da samo prezive a ne i dase luksuziraju ili da voze auta, ja zato nijesam cuja niti mije poznato i ako sam dosta svijeta prosa.Izvini ako si u pravu no provjericu.pozdrav.
    Ima u Shwedsku
    Ne znam jel hiljadu ali daju najvise u svijet.
    'Ladno al standard

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    inace znam za slucaj jednog momka u London,drzava mu je placala stan tj davala mu je pare a on dao downpayment i sa tim parama pocep otplacivati stan
    Francui inace daju 500 Eura po osobi a Ameri 1200$ stim sto to sto ti kazes sa ove 1200$ mogu samo da jedu ...

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brzi, sa hiljadu eura tesko da ces se luksuzirati u Danskoj, ali se moze skromno prezivjeti, a ako se ne pije i ne pusi jos i ustedjeti

  18. #43
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Brzi, sa hiljadu eura tesko da ces se luksuzirati u Danskoj, ali se moze skromno prezivjeti, a ako se ne pije i ne pusi jos i ustedjeti

    E vala hari ako je i od tebe mlogoje, hee i cak ustedi, pa daj da preselimo sve iz crne gore dako bi nesto ustedjeli pa i prezivjeli ovu ekonomsku krizu?
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  19. #44
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    axaxaxa.. Brzi pronadje rjesenje za SEKU!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sko vam je guzica u Berane, a glava u Dansku,
    i izdajete stan ili se prijavite na adresu kod nekog prijatelja,
    moze se zivjet i ushtedjet, u Danskoj se moze prezivjet sa 1000 eura, jer rezije pojedu 70%.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Sko vam je guzica u Berane, a glava u Dansku,
    i izdajete stan ili se prijavite na adresu kod nekog prijatelja,
    moze se zivjet i ushtedjet, u Danskoj se moze prezivjet sa 1000 eura, jer rezije pojedu 70%.

    Cudna je zemlja ta Danska, dajeti u jednu ruku a uzima u drugu? no ito nijesam zna pase izvinjavam Bratu Milovanu i Hariju, sa velikim Pozdravom.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dolazimo mi Brzi mi kod tebe u goste da se malo sklonimo od krize pa da vidimo sa koliko se tamo moze prezivjeti

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Thumbs up

    Ante Marković dolazi na ministarsku konferenciju u petak

    Autor: Beta | 22.04.2009. - 11:09
    Nekadašnji jugoslovenski premijer Ante Marković učestvovaće u radu regionalne ministarske konferencije koja se krajem nedelje održava u Beogradu, rečeno je u sredu agenciji Beta u Ministarstvu rada i socijalne politike.

    Sad ga zovu,ma im nije valja kad su ga izminavali?
    Potonja pamet,sarovu pod rep.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. #49
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Dolazimo mi Brzi mi kod tebe u goste da se malo sklonimo od krize pa da vidimo sa koliko se tamo moze prezivjeti

    Hari, dobrim judima je uvijek dobrodoslica kod mene u goste, pa ce te se uvjerit da odje socijala je toliko mala da se tesko prezivjet moze no eto morase. Evome sada u nasu CGoru tek sam stiga sinoc tako da neznam kakoje, znam da vrijeme nije bas najbolje. Pozdrav.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  25. #50
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Dolazimo mi Brzi mi kod tebe u goste da se malo sklonimo od krize pa da vidimo sa koliko se tamo moze prezivjeti
    One sto ih ja znam na nekom intimnom nivou a koji zive u Engleskoj duze vremena imaju jddnu rijec-RADI SE VISE NEGO STO SE NEKADA U NJEMACKOJ RADILO, svi imaju po 2 posla, ako nemju svoj biznis....a ako ga imaju-rade kao da imaju 2 posla (16 h dnevno).

    Hari, nema vremena za forume (Brzi je vjerovatno uhodan i gazda na nekom nivou, pa moze po foruma, ali za to treba 40 godina minulog rada).

    Dakle, u USA (i djelove Italije (kao Milano, koji je "workoholic" grad) i Englesku moze poc mlad covjek (do 30 g.) iz ovih krajeva, i da NEKAKO, NEKAKO navikne na KOLICINU RADA KOJOM SE PLACA DOBAR STANDARD.
    Potpuno je normalno da se ljudi odlucuju DA NE ZASNIVAJU PORODICU ZBOG POSVECENOSTI RADU ..A DA NEMAJU DJECU JE VEC POSTAO STANDARD KOD SVIH VRHUNSKIH PROFESIONALACA..sto nikad nije bivalo u USA, u kojoj je porodica svetinja. Muz je radio i ranije, ali su zene imale po petoro djece...i tu su sebe nalazile, jer je briga o porodici rad ogromni.
    Ova moja prica je i indirektno pitanje Brzom (kojem prijateljski pozdrav!)-je li i njegov dojam o zivotu u Engelskoj takav.

    ZEMLJE U KOJIMA SE TAKO RADI JEDNOSTAVNO NE MOGU PROPASTI, NITI DUGO BITI U KRIZI!

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najbolje svjetske reklame
    By montegruja in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 19-08-06, 21:40
  2. Sudanska kriza
    By PHI in forum Politika generalno
    Replies: 18
    Last Post: 05-04-06, 23:24
  3. Las Vegas, Prijestonica Svjetske Zabave
    By Regi in forum Putovanja
    Replies: 5
    Last Post: 12-10-05, 01:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •