Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 76

Thread: soba ili apartman za dvoje studenata!!

  1. #51
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Ma nije problem da zalozim omanje sele na sjeveru ima se te zemlje, a pravo da vi recem kako ne gotivim siru familiju taman cu je banci i dat pa nek im naseli nekog tu da ih o jadu zabavi

    a izvuci ce me to sto je blizu ski centra (valjda se to racuna) sve fine livade i sume

    a inace sto se tice ove tvoje kucice na drvetu taj luksuz neces dozivjet, 3. dan bi ti je srusili zbog nelegalne gradnje xaxa
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  2. #52
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    to sam i ja racunala. ali, eto, teoretski, da ti neko i da kredit od 70 000e cim se zaposlis (a nece jer ti treba nekretnina kao zalog za tako velik kredit) sa njim mozes priustiti u najbolju ruku nekakav stancic jednosobni ili polusobni a taj kredit da vracas 300e mjesecno, treba ti 20 godina da vratis samo glavnicu. sa kamatom od 11%, i vise od toga. kao da je to mala stvar - imati cisto 300e viska svakog mjeseca tokom 20+ godina, nema frke jos ako ti je struja 50-100e mjesecno, telefon+internet isto, pa jos hrana, pa sredstva za higijenu, pa odjeca, pa ako ti se jos omakne koje dijete prije 45-te, auuu divna, divna buducnost. e, vidis, ovakve me stvari zabrinjavaju. da meni roditelji imaju stan u pg sad ne bi o tome razmisljala. ili da ima radnih mjesta u rodnoj grudi, al tamo nema nicega, sve unisteno... ovako, ovo je perspektiva za mene i sve ostale studente/mlade ljude po cg. koji ne zive u pg s roditeljima kao, recimo, nsx
    Batali racunicu nema leba od ovoga, no vidji ti da se udas dobro u PG i boli te briga
    Kreč, kolica i mešalica.

  3. #53
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    You are totaly ignorant, NSX

    Btw, jedan drug je prosle godine izajmljivao sobu u Dalmatinskoj, blizu bloka i one predzadnje stanice sedmice, za 60 eura. Prosetaj tuda malo, raspitaj se, naces dati nesto...


    DON Sharky, bio bih ti zahvalan ako bi mi poslao broj tog druga, možda i on zna nekoga ko izdaje, ako nije too much to ask!

    Inače, NSX, imam osjećaj da si i ti jedan od ovih pohlepnih podgoričana i da i sam izdajes sobu ili stan jer to jedino opravdava tvoje postove(pokvareni buržuj!!!!). Vjerovatno bi drugačije razmišljao da si makar jednom očajnički tražio stan i skupo(za sopstvene standarde) plaćao neku šupu sa neudobnim krevetom, bez radnog stola, okrenutu ka sjeveru, bez zračka sunca, punu vlage(sa babom koja non stop gasi prokleti bojler!!!). Inače radim, ali kao student samo pola radnog vremena.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Da naravno ja sam pokvareni burzuj i imam 3 NSXa u garazi koje sam zaradio skupim izdavanjem kuca i stanova po Podgorici.

    Nemam potrebu da ocajnicki trazim stan jer se nikad ne pruzam vise no sto sam siri, eo zamisli da ja podjem sad u Pariz i kukam na njihov forum kako mi ocajnicki treba stan a niko nece da mi ga izda ispod 500 eura, ti ako ti se u PG ne svidja niko te ne cera da odje zivis



    Eo me ka pravi Staropodgoricanin.
    She is only here to annoy herself!

  5. #55
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, pg nije pariz, a ja sam rođeni podgoričanin, i ne mislim da je to za neki pretjerani ponos!

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ne mislis da je sta za ponos? Stan od 50 kvadrata u PG kosta 100.000 u NK se moze nac i za 50.000 i to u najstrozem centru, normalno je i da izdavanje bude duplo skuplje. Na kraju krajeva niko vas ne bije po usima da zivite ovdje ako to ne zelite, stvarno ne vidim u cemu je problem

    U okolini PG po selima daju da zivite dzabe i jos dobijete nadoknadu samo da odrzavate kucu i imanje ali vi ste gospoda i bi u centar PG ako bi kako moglo
    She is only here to annoy herself!

  7. #57
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    N
    U okolini PG po selima daju da zivite dzabe i jos dobijete nadoknadu samo da odrzavate kucu i imanje ali vi ste gospoda i bi u centar PG ako bi kako moglo
    Ti se vidim zalazes za povratak na selo.
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za koliko se moze nac (mjesecno) dobar jednosoban stan u St. Aerodrum? Da ima dobru sobu, dobar krevet, stocic za ucenje, internet, kablovsku...?
    TAKUMI

  9. #59
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Kako volim ove romantichne dushe koje se bore za pravdu u svijetu, tj za ono shto oni smatraju pravdom...

    Cijene su takve kakve jesu, ne odredjujete ih vi nego trzhishte, ako neko mozhe da izda podrum 400e ne vidim zashto to ne bi uradio... Kao shto reche nsx niko vas ne cera da zhivite nedje protiv svoje volje... Evo tri god zhivim u pg, prvih god ipo sam bio sa cimerom preko morache, 240e kirija, osim lokacije koja je odgovarala i meni i cimeru zbog fax-a stan nije imao nishta posebno... Kad se dedici koji ga drzhi cefnulo da digne cijenu na 350e, iako smo se dogovorili da se cijena ne mijenja, a da cemo placati i 3 mjeseca preko ljeta koje ne provodimo u pg, fino se pokupismo i za par dana smo nashli u strogom centru jednosoban nenamjeshten stan za 250e, shto je s obzirom na lokaciju relativno jeftino... Istina u mom sluchaju je djedurina postupio fukarski jer smo se vec bili neshto dogovorili, ali ako vec nije bilo nikakvih predjashnjih dogovora nema se shta zamjeriti ljudima shto stavljaju cijene koje oni misle da su pogodne i koje odgovaraju cijenama na trzhishtu...

    Uzmite stan u okolini podgorice ili danilovgradu, mjesechne studentske karte su dosta jeftine, kad vec mislite da je preskupo malo blizhe... Zhalbama se nishta ne mijenja nego radnjama, pa kad se smanji potrazhnja smanjice se i cijena...
    #fakenews

  10. #60
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Za koliko se moze nac (mjesecno) dobar jednosoban stan u St. Aerodrum? Da ima dobru sobu, dobar krevet, stocic za ucenje, internet, kablovsku...?
    Internet i kablovsku odje smatraju luxuzom tako da ce vjerovatno dici cijenu podosta, lakshe ti je naci bez toga pa sam uvesti... Dosta ti zavisi i od perioda kad trazhish, ako nije hitno sachekaj kraj fakultetske godine, cijene ce biti nizhe, a imacesh i veci izbor...
    #fakenews

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    Ti se vidim zalazes za povratak na selo.
    Za one koji kukaju na grad i uslove u njemu. Sto se sela tice volim prirodu i kad bi mi moglo bit da zivim negdje tako samo da imam dobar Net da mogu posao ovaj da obavljam i da mi je blizu neka prodavnica vjerovatno bih tamo i odselio
    She is only here to annoy herself!

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Internet i kablovsku odje smatraju luxuzom tako da ce vjerovatno dici cijenu podosta, lakshe ti je naci bez toga pa sam uvesti... Dosta ti zavisi i od perioda kad trazhish, ako nije hitno sachekaj kraj fakultetske godine, cijene ce biti nizhe, a imacesh i veci izbor...


    Planiram da se upisem u MBS u septembar, kuca mije 15 km od faksa i nije samo to, ocu da se udaljim odavde za neko vrijeme, vidim da mi vise prija "dabudemsam" zivot.
    Ne mora da ima internet i kablovsku, interesuju mi cijene.
    TAKUMI

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Oko 250-300 eura.
    She is only here to annoy herself!

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Nego sto ces na Aerodrum kad je MBS pod Ljubovic?!
    She is only here to annoy herself!

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, ali pod Ljubovic jednosoban stan kosta oko 600 eura mjesecno.
    TAKUMI

  16. #66
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    na zabjelo ces nac za 300..

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja da zivim na Zabjelo? Ma daaaaaj.
    TAKUMI

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hahahahahahh rece Tuzanin
    She is only here to annoy herself!

  19. #69
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    stvarno ne trazim stan i nijesam bas u centru zbivanja kad je to u pitanju...ali znam da mi prijatelji zive u 120 m2 (citav donji sprat) na Starom Aerodromu, stan je vec godinu dana 150 eura, nakon godinu je receno da ce mozda poskupiti...vjerovatno i hoce (gorivo je Bilo poskupilo:mrgreen...bratanicna mi se prije nekoliko mjeseci (nedje ljetos) uselila u Ruske kule, u nov, nekoristen stan, veci dvosoban, kirija im je 300 eura, Djevojka je dosla sa $evera da studira ovdje, centar PG, ona dva solitera u Novaka Miloseva (strogi centar dakle) i daju njih dvije po 70...Ona mi je rekla da mnoge njene drugarice (koje su dosle sa strane) placaju slicno tome...drug mog sina je u bloku placao 50 eura prosle godine jedan krevet u stanu kod neke bake...oko mene u zgradi na Starom aerodromu, masu podstanara i svi placaju oko 150 eura?! O cemu se radi? Ne mogu te primjere koje znam, a sve su to podstanari, da povezem sa ovom vasom pricom?

    Znam ja da ima ljudi koji i po 1000 eura izdaju stan...ili oni bi da ga izdaju toliko da im moze bit...znam da cesto nahvale stan bog zna kako, cijenu mu narihtaju, a kad odes tamo samo sto u nesvijest ne padnes kad vidis kakvu supu ti izdaje...bila sam podstanar vise od deset godina i znam kako to moze izgledati ali mislim da ipak pretjerujete, nije sve bas tako crno i ima postenih ljudi
    Inace, NSX cijene nekretnina su drasticno pale, tako da ces tesko naci stan od 50 kvadrata koji kosta 100 i kusur hiljada eura.
    Kod skole Pavle Rovinski na starom, potkrovlje, 3. sprat, manji trosoban stan, novogradnja, dvoetazni...cijena je 1100 eura za kvadrat. 70-tak hiljada eura. Do prije nekoliko mj. kvadrat je bio od 1500-2000 eura
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa evo pasce i stanarine sad i to je to(uostalom padace cijene svega). A vala ako mi bude trebao stan posto ti izgleda znas dje ima jeftino tebe cu prvo pitat, no evo svi ovdje imaju drugacija iskustva od tih tvojih
    She is only here to annoy herself!

  21. #71
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    walrus, evo ja se ubih listajuci tender, i mogu ti reci mnogo je bolje stanje nego u septembru. imas u svetozara markovica 250e namjesten jednosoban stan, i jos jedan za 350e mora da taj skuplji ima djakuzi ili tako nesto ima suteren u istoj ulici za 250... to je sve sto sam ja uspjela naci, ali eto, isplati ti se zvati tender oglase. br. tel. ti necu ovde listati jer bi mi bio u direktnoj konkurenciji za gajbu
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  22. #72
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    A ovako nece bit
    She is only here to annoy herself!

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa evo pasce i stanarine sad i to je to(uostalom padace cijene svega). A vala ako mi bude trebao stan posto ti izgleda znas dje ima jeftino tebe cu prvo pitat, no evo svi ovdje imaju drugacija iskustva od tih tvojih
    a, stanarine ce pasti malo sjutra...ali ima i jeftinijih stanova! Sad se sjetih da je moja tetka izdavala do prije par mjeseci citav sprat za 180 eura, ima vise od 120 m2, plus novogradnja, odlicno sredjeno, sa klimom...doduse GG, malo daleko, ali i nije kad ti petica prolazi pored kuce

    Ma bez sale, stanovi su preskupi, pogotovu kad ih uporedis sa mjesecnim primanjima prosjecnog Crnogorca, ali treba se malo potrazit, ima jos postenih ljudi, koji traze postene ljude...nijesmo svi cvecke, pa se desava da ti podstanar urnise stan, da posle ne mozes da ga istjeras iz stana, da jednostavno ne daje kiriju jer nema da je da...ma milion problema, pa su ljudi malo nepovjerljivi. Kad se gazda navikne na tebe, kad vidi da si ok, onda i on vise voli da ga TEBI da jeftinije nego da gata koga ce useliti.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #74
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se plasim da ce stanarine rasti, jer kad manje ljudi bude uzimalo kredite za stan, svejedno ce morati zbog posla ili faksa da zive u pg... povecace se potraznja stanova za izdavanje... moze samo skuplje biti.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Zvonci ako naletis na nesto takvo samo manje (slobodno i duplo manje) samo da ima parking ili garazu javljaj
    She is only here to annoy herself!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zhivot u dvoje prije braka????
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 107
    Last Post: 31-03-08, 07:23
  2. 720 studenata BG univerziteta HIV pozitivno
    By Regi in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-10-05, 00:07
  3. Dom studenata u Niksicu
    By Luximus in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-05, 14:48
  4. zloupotreba ucenika i studenata od strane dukljanske vlasti
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 09-06-05, 11:45
  5. Forumi studenata ETF ponovo aktivni
    By EESTEC in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 28-05-05, 23:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •