Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 211

Thread: 24.01.09. K-1 GORAN RADONJIĆ vs AZIZ JAH JAH;MMA FEDOR vs ARLOVSKI

  1. #1
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default 24.01.09. K-1 GORAN RADONJIĆ vs AZIZ JAH JAH;MMA FEDOR vs ARLOVSKI

    Beast of the east 2009 - January 24, 2009 Hanzehal,Zutphen, Holland

    GORAN RADONJIĆ VS AZIZ JAH JAH


    Nova godina je uveliko započela, a veoma brzo na scenu dolaze i novi borilački spektakli širom svijeta. Već 24. januara u Holandiji na programu je K1 revija "Zvijeri sa istoka", na kojoj će učestvovati i crnogorski superteškaš Goran Radonjić.
    Nakon trijumfa nad Marokancem Muradom Buzidijem, Radonjić je pobrao simpatije kod svih velikih K1 boraca, pa je krajem prošle godine boravio na kampu u Roterdamu i odradio dosta jakih treninga. Po povratku u Podgoricu nastavio je sa žestokim radom i gotovo da nije imao pauzu za novogodišnje i božićne praznike.
    Zajedno sa svojim klupskim drugovima i pod nadzorom trenera Predraga Lekića svakodnevno je radio dva puta u prostorijama KBK Ariston. I tako će biti sve do iduće srijede, kada je predviđen odlazak u Holandiju na meč protiv naturalizovanog Belgijanca Azisa Jah Jaha.
    - Vjerujem da ću biti spreman za meč sa Azisom, jer praktično nisam ni prekidao pripreme. Očekuje me težak meč, s obzirom da se Azis Jah Jah visoko kotira u K1 disciplini. Dovoljno je reći da su njegovi najbrutalniji mečevi skinuti sa interneta i da je osvajač prestižnog turnira u Parizu, na kojem je savladao i Ivana Strugara. Ipak, ja sam optimista i idem tamo da ga pobijedim - poručio je Radonjić, koji polako, ali sigurno krči put ka samom vrhu K1.(preuzeto sa www.kbscg.org)

    Radonjić vs Mourad Bouzidi 05.10.08.

    Aziz Jah Jah i


    Aziz sada ima oko 107 kg i poznat je kao borac koji koristi izuzetno jaka doping sredstva,jer mu se može pošto u K 1 nema doping kontrole!?

    I naravno:

    [B]Affliction 2 - Day of Reckoning

    Fedor Emelianenko (Crna Gora ) vs. Andrei Arlovski
    Matt Lindland vs. Renato "Babalu" Sobral
    Chris Horodecki vs. Dan Lauzon

    Navijamo za Fedora,kao da je naš

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Neka se malo nadopuje i Goran kad je vec takva situacija, od toga mu nece nista bit
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ocemo li ove nedje moci pratiti uzivo zna li se?
    F.C.F.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    A ocemo li ove nedje moci pratiti uzivo zna li se?
    preko interneta jedino.onaj koji prvi nađe način,neka objavi i slava mu :-)

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znal se koja televizija generalno prenosi ovakve stvari ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #6
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    rtv crne gore haha.biće snimak radonjića na eurosport.a fedor niđe na tv.tj,u ameriku na kablovske.to se posebno plaća tamo.pej per vju :-)

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    the World's leading dance event
    Sensation


  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Goranu svaku srecu zelim,ali bi trebao ozbiljno da porazmisli o buducnosti.

    Po meni,federacija u kojoj nema kontrole dopinga je obican shit,i mislim da to nije za njega.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #9
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chudno mi je to za doping...kako onda u jachim mechevima najbolji k1 borci cesto crknu od umora jako brzo....mislim,sigurno ima toga al ne smatram da je toliko izrazeno i od neke prevelike vaznosti.......ako ti treniras sa 10-20 km trcanja izjutra,jedes zdravo i radis 2 treninga dnevno stim da naravno lezes tu oko 10h ne treba ti nikakav doping....i najvaznije od svega je razum i srce,da si hladan kao tush sa blagom dozom adrenalina koji te ne kochi,vec ti pospjeshuje koncentraciju,a to je najbolji prirodni doping...a bogome ko uzima razna doping sredstva cesto mnogo vise gubi nego sto dobija,barem kad je ovaj sport i njemu slicni u pitanju

  10. #10
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dovoljno je reći da su njegovi najbrutalniji mečevi skinuti sa interneta
    Kao i vazda mora se naci neka priglupa izjava.

    Aziz sada ima oko 107 kg i poznat je kao borac koji koristi izuzetno jaka doping sredstva,jer mu se može pošto u K 1 nema doping kontrole!?
    Da a ovaj nas Zabjelcanin ima 110 kila od kacamaka i jogurta.

    @Podgorichanin 10-20km trcanja? Da doping ne treba nego se ljudi zajebu pa uzmu i onda izgube jer su ovi 'prirodnjaci' spremniji - aha vazi.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jako je ovaj jedno dva puta prosuo Strugara, smijesno

    Ima na ovaj snimak , dva puta se pojavljuje Strugar, prepiznace te ga

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Po meni,federacija u kojoj nema kontrole dopinga je obican shit
    Vidis, odje strasno grijesis, bas bi trebalo da bude obrnuto, jer 90% sportista se danas dopinguje, ko misli drugacije ili je i dalje lud ili zivi u diznilendu. Bolje da je ovako lijepo svakome dozvoljeno da se dopinguje nego dodjes npr u UFC pa americki birokrati i lobisti fino propustaju svoje atlete na doping testu a strance urnisu sa rezultatima!! Ovako je barem posteno sa obje strane! a nema laznog moralisanja i selektivne doping kontrole ko na olimpijadi!
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hmm u kick boxu MMA i slicno doping ti moze pomoci ali vrlo malo, znanje je mnogo bitnije, Fedor nikad nista nije uzeo a i par K1 boraca pa su osvajali turnire.
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ljubislave,obrati pažnju na dio rečenice "izuzetno jaka doping sredstva"!!!
    pazi,svi oni uzimaju dodatke-proteine,kreatine,čuda nekakva.to svi znamo.nijedan od njih ne bi mogao izdržati tako jake treninge a ni suprotstaviti se drugima.međutim,normalne borce kontrolišu doktori i prepisuju ograničene,dozvoljene suplimente i doze.postoje i nenormalni borci koji uzimaju sve i svašta -"izuzetno jaka doping sredstva",koja ne da nisu dozvoljena,nego su natvomr zabranjena.
    a ovo da nema doping kontrole u K-1,sam čuo na TV od Radonjića,vjerujem da je tako i to mi se ni malo ne sviđa.
    isto tako vjerujem da će naš ZABJELČANIN I PODGORIČANIN I CRNOGORAC razvaliti naturalizovanog belgijanca jer osim 110 kg ima i 2 metra i vještinu i srca koliko hoćeš...

  15. #15
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Hmm u kick boxu MMA i slicno doping ti moze pomoci ali vrlo malo, znanje je mnogo bitnije, Fedor nikad nista nije uzeo a i par K1 boraca pa su osvajali turnire.
    o tome pricam...da je to toliko presudno kao u neke sportove bilo bi zabranjeno...eto fjodor prvi nista ne uzima a svi znate Sappa ili Colemana ili Randelmana pa eto sto su to oni bili bolji od ostalih
    i da ljubo,ako oces nesto trci se minimum 10 do 20 km svako jutro...

  16. #16
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Jako je ovaj jedno dva puta prosuo Strugara, smijesno

    Ima na ovaj snimak , dva puta se pojavljuje Strugar, prepiznace te ga
    primijetio sam da se 2x pojavljuje, ali ja mislim da od 0:13 strugar njega bije jesam li u pravu

  17. #17
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    ljubislave,obrati pažnju na dio rečenice "izuzetno jaka doping sredstva"!!!
    pazi,svi oni uzimaju dodatke-proteine,kreatine,čuda nekakva.to svi znamo.nijedan od njih ne bi mogao izdržati tako jake treninge a ni suprotstaviti se drugima.međutim,normalne borce kontrolišu doktori i prepisuju ograničene,dozvoljene suplimente i doze.postoje i nenormalni borci koji uzimaju sve i svašta -"izuzetno jaka doping sredstva",koja ne da nisu dozvoljena,nego su natvomr zabranjena.
    a ovo da nema doping kontrole u K-1,sam čuo na TV od Radonjića,vjerujem da je tako i to mi se ni malo ne sviđa.
    isto tako vjerujem da će naš ZABJELČANIN I PODGORIČANIN I CRNOGORAC razvaliti naturalizovanog belgijanca jer osim 110 kg ima i 2 metra i vještinu i srca koliko hoćeš...

    A dje ce ti jaci doping od kreatina djaole :lolblue:
    A odakle vi znate da fedor ne uzima nista, jer je on tako rekao
    awesome je u pravu skroz...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  18. #18
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    A dje ce ti jaci doping od kreatina djaole :lolblue:
    A odakle vi znate da fedor ne uzima nista, jer je on tako rekao
    awesome je u pravu skroz...
    kreatin!? ada to se uz doručak uzima nije to neki doping.samo ti poveća snagu za 40 % i brzinu za 20 % ahahahahahaaaa.a bogami i čovjek postane veoma nervozan(kao badr hari napr,mada je onaj inače nervozan)...ma kreatin koriste kao dobro jutro.korišćenje kreatina i još nekih suplimenata je dozvoljeno do neke granice u sportovima u kojima postoji kontrola.najbolji primjer "pravilne konzumacije" suplimenata je fudbalski klub juventus.do savršenstva su to doveli.
    ali ja,iskreno,nisam stručnjak iz te oblasti,tako da ne znam šta sve koriste osim kreatina,proteina,efendrina,steroida...kokainaaaa. ..haha,ma ima tu svašta...
    ali džabe sve to ako ne treniraš dovoljno i ako nisi talentovan...

  19. #19
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    kreatin!? ada to se uz doručak uzima nije to neki doping.samo ti poveća snagu za 40 % i brzinu za 20 % ahahahahahaaaa.a bogami i čovjek postane veoma nervozan(kao badr hari napr,mada je onaj inače nervozan)...ma kreatin koriste kao dobro jutro.korišćenje kreatina i još nekih suplimenata je dozvoljeno do neke granice u sportovima u kojima postoji kontrola.najbolji primjer "pravilne konzumacije" suplimenata je fudbalski klub juventus.do savršenstva su to doveli.
    ali ja,iskreno,nisam stručnjak iz te oblasti,tako da ne znam šta sve koriste osim kreatina,proteina,efendrina,steroida...kokainaaaa. ..haha,ma ima tu svašta...
    ali džabe sve to ako ne treniraš dovoljno i ako nisi talentovan...
    Dao mi je Overeem terapiju :-D
    Suplementi su sarena laza, nema profi sporta bez dopinga, to je cinjenica !
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  20. #20
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool srkifrki

    sto se tice aziza jah jaha, u pitanju je izuzetan borac. ipak je on covjek koji je pobijedio nokautom jednog od najacih k-1 boraca bjorna bregija, cak je pola slowinskog dva puta slao na pod, pobijedio je poljaka lukasa jarosha koji je zvijezda amaterskog kickboxinga i covjek koji je prava nocna mora za ruske tajkmicare. ali, aziz jah jah ga je demolirao, kao i belgijanca brechta wallisa. pred goranom radonjicem je izuzetno tezak zadatak. ipak aziza trenira cuveni ramon deker vec desetak godina.

  21. #21
    Join Date
    May 2008
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    eto fjodor prvi nista ne uzima
    Jok ne uzima uzima i tek kako! Fedor je odlican borac u parteru(trenirao je ruski sambo) i uglavnom tako dobija meceve. To sto nije spreman fizicki kao npr rendeman ne znaci da ne uzima nista, jer da ne uzima ne bi nista napravio u ovom sportu.

    I kreatin nije nikakav doping, niti povecava snagu 20% i brzinu 40%, to su gluposti. Kreatin jeste koristan suplement i poboljsava fizicke performanse ali nije "super napitak" i nije nikakav doping, njime nema nikakvog uticanja na hormone itd...

  22. #22
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hologram_universe View Post
    Jok ne uzima uzima i tek kako! Fedor je odlican borac u parteru(trenirao je ruski sambo) i uglavnom tako dobija meceve. To sto nije spreman fizicki kao npr rendeman ne znaci da ne uzima nista, jer da ne uzima ne bi nista napravio u ovom sportu.

    I kreatin nije nikakav doping, niti povecava snagu 20% i brzinu 40%, to su gluposti. Kreatin jeste koristan suplement i poboljsava fizicke performanse ali nije "super napitak" i nije nikakav doping, njime nema nikakvog uticanja na hormone itd...
    kreatin nije doping.a BAAAAAAAAAAA...ne nikako...uzimaj ga 2 mjeseca,pa ćeš vidjeti promjene i to uz pecki trening.osjeti se veoma.manje se mišići umaraju...
    a po čemu ti je randleman spremniji od fedora?zato što izgleda mišićavije!?aoooooo...
    fedor je najbolji,zato što osim talenta i najviše trenira i ima najteže treninge.snaga,brzina,vještina,taktika,balans...
    maradona je 86-te bio najspremniji igrač na prvenstvu.bio je i najbilji.
    džordan je najbolji košarkaš svih vremena jer je najviše trenirao.
    dražen petrović isto.
    dejo savićević...nije on baš trenirao

  23. #23
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    kreatin nije doping.a BAAAAAAAAAAA...ne nikako...uzimaj ga 2 mjeseca,pa ćeš vidjeti promjene i to uz pecki trening.osjeti se veoma.manje se mišići umaraju...
    a po čemu ti je randleman spremniji od fedora?zato što izgleda mišićavije!?aoooooo...
    fedor je najbolji,zato što osim talenta i najviše trenira i ima najteže treninge.snaga,brzina,vještina,taktika,balans...
    maradona je 86-te bio najspremniji igrač na prvenstvu.bio je i najbilji.
    džordan je najbolji košarkaš svih vremena jer je najviše trenirao.
    dražen petrović isto.
    dejo savićević...nije on baš trenirao
    Jbt ja sam mislio da si bio ironican u tvom ranijem postu. Pa sta lupas tako. E sta sve necu cuti.Kreatin je do sredine 80-ih bio na listi zabranjenih supstanci od strane MOK-a(ma koliko to nevjerovatno zvucalo), ali samo zato sto su ga Rusi koristili, ali kad su i Amerikanci uspjeli da pronadju slicnu forumlu, MOK ga odobrava.
    Zato treba biti stvarno mnogo glup i naivan da bi se povjerovalo da neko od profi sportista ne koristi doping
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #24
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    presrali ste vishe stim dopingom,ako neko ima muda i trenira ka konj prebice svaku od tih prenapumpanih putujucih apoteka...ajde vishe,doping ovo doping ono
    Kako ne svatate da ljudi tako prave podlogu za eventualni poraz...i to je ono sto mi smeta,sto nam je uvijek nesto trece krivo
    Ako neko koristi doping koristi ga i ti onda,nemoj da se foliras...nego je to sve prazna prica...dzaba ti sve inekcije kad udjes u ring

  25. #25
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    primijetio sam da se 2x pojavljuje, ali ja mislim da od 0:13 strugar njega bije jesam li u pravu
    Jesti jesi, tu se vidi Strugar s ledja i vidi se kao ga par puta udari

Page 1 of 9 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fedor vs Andrei Arlovski
    By djordjije in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 15-11-08, 11:23
  2. Goran Djukanovic!!!
    By m@Rk!$@ in forum Ostali sportovi
    Replies: 113
    Last Post: 07-10-07, 13:49
  3. RADONJIĆi ili RADONIĆi , gubernatori
    By orlovic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-07, 23:58
  4. Replies: 59
    Last Post: 11-10-06, 10:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •