Page 13 of 16 FirstFirst ... 3910111213141516 LastLast
Results 301 to 325 of 381

Thread: Vasi dani nakon raskida

  1. #301
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rogelio View Post
    kako dalje "samo opusteno"
    Tačno Rogelio, hvala na savjetu.
    Majka me šalje u banju.
    Nadam se da će biti lijepo.
    da se malo preispitam o svemu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #302
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Tačno Rogelio, hvala na savjetu.
    Majka me šalje u banju.
    Nadam se da će biti lijepo.
    da se malo preispitam o svemu.
    Gorećeš u paklu, imala si momka.. sram te bilo, brko!
    Are you suggesting coconuts migrate?

  3. #303
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Tačno Rogelio, hvala na savjetu.
    Majka me šalje u banju.
    Nadam se da će biti lijepo.
    da se malo preispitam o svemu.
    To nije lako to prozivljavas. Ja sam se samo zagledala u jednog ozenjenog koji me nece, pa se osecam napusteno i ostavljeno. I kako to preziveti? Strada ego, strada sve u coveku, a birati se ne moze.

  4. #304
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Gorećeš u paklu, imala si momka.. sram te bilo, brko!
    Stvarno... Bruka...
    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    To nije lako to prozivljavas. Ja sam se samo zagledala u jednog ozenjenog koji me nece, pa se osecam napusteno i ostavljeno. I kako to preziveti? Strada ego, strada sve u coveku, a birati se ne moze.
    Ne znam, strasno mi je tesko.. Plachem svaki dan, obraza ne susim... Prijatelji me ne razumiju, majka jos manje... Tako mi je lose... Kako dalje... Mislila sam da uzmem odmor 20 dana, da malo razmislim o svemu...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #305
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Ne mogu da shvatim da ste u tolikom manjku ideja, kad znate da su muškarci uglavnom bravuljani željni one stvari, poput ovog Kolumba...
    Pricas kao da si bas imao losih iskustava sa muskarcima.. Ne znam sto da ti recem, pokusaj i sa ponekom zenom, mozda se zaljubis, prorade ti emocije, pa budes manje avetao po forumima, a vise uzivao- psihicki i fizicki Zdravo je to, prije svega

  6. #306
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    Zasto mi je obrisan komentar za Milicu? Zar nemam pravo napisati da je ruzno to sto je napisala? Osnovna stavka povelje o ljudskim pravima je sloboda misljenja i kako ja nisam nikoga vredjala svojim misljenjem, ne vidim razlog brisanja mog posta, dok njena ironija, sarkazam i uvredljivost stoje. :mad:
    Vastelka ja evo trazim na ovu temu dje ti je taj post pobrisan,pa ga ne vidim nidje u pobrisane...Ili si promasila temu ili taj post nije ugledao svjetlost dana...Pomogni malo pa mi daj link i ja cu vidjet i tvoje i Milicine postove pa cemo ti se izvinuti ako uvidimo da smo neku gresku mi napravili...Zalbe inace mozes na pm meni i Zvoncici kako se ne bi udaljavali sa teme...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #307
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Vastelka ja evo trazim na ovu temu dje ti je taj post pobrisan,pa ga ne vidim nidje u pobrisane...Ili si promasila temu ili taj post nije ugledao svjetlost dana...Pomogni malo pa mi daj link i ja cu vidjet i tvoje i Milicine postove pa cemo ti se izvinuti ako uvidimo da smo neku gresku mi napravili...Zalbe inace mozes na pm meni i Zvoncici kako se ne bi udaljavali sa teme...
    Odakle mi link kada nema posta? Ali, nije vazno, nije to bila neka velika mudrost, samo mala kritika. Napisala sam sledece:

    "Milice, ovo je veoma ruzno sto si napisala"

    To je bilo sve.

    Mala primedba, nick mi je VEstalka, a ne VAstelka, jer je to sasvim drugi smisao. Svako dobro.
    On Topic:

    Nakon raskida je potrebno sebi razjasniti zasto je doslo do toga. Ako sam ja okrenula ledja, onda me bas briga da li je doticni ziv ili mrtav. A ako je on okrenuo ledja, onda pokusavam shvatiti gde je bila moja greska, ako je on samo postao nezainteresovan za mene, sta mi onda vredi sva patnja i muka, kada je on tako odlucio. Upravo to pokusavam objasniti sebi trenutno, iako nisam ostavljena, ali biti odbijen je isto kao biti ostavljen, pa nije ni malo lako, iako mi je jasno da je on pametniji od mene, ali dok se to shvati...

  8. #308
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    Odakle mi link kada nema posta? Ali, nije vazno, nije to bila neka velika mudrost, samo mala kritika. Napisala sam sledece:

    "Milice, ovo je veoma ruzno sto si napisala"

    To je bilo sve.

    Mala primedba, nick mi je VEstalka, a ne VAstelka, jer je to sasvim drugi smisao. Svako dobro.
    .
    Vestalka,izvinjavam se na katastrofalnoj gresci u slovima,link sam ti trazila od teme u kojoj ti je pobrisan taj post posto na ovoj temi isti nije postojao,inace bi se vidio i kao delatovan...Zamolicu te da ovakve rasprave vodis na topice namijenjenim za to,ili putem pm-a...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #309
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Vestalka,izvinjavam se na katastrofalnoj gresci u slovima,link sam ti trazila od teme u kojoj ti je pobrisan taj post posto na ovoj temi isti nije postojao,inace bi se vidio i kao delatovan...Zamolicu te da ovakve rasprave vodis na topice namijenjenim za to,ili putem pm-a...
    Da li smem da primetim da se frljas sa padezima?

    OT:

    Kuglice, zasto ne uzmes 20 dana odmora? Nemoj ocekivati razumevanje od okoline, ljudi jedva docekaju da je nekome gore nego njima, a roditelji i tako ne zele da se udubljuju previse, jer ni sami nemaju neke odgovore. Najbolje je da ih ti sama sebi das, mozda tako uspes da se smiris i da vidis kako dalje. Ako zelis, javi mi se na PM da malo porazgovaramo o tome, mozda ti pomogne razmena misljenja, kazu dve glave znaju vise nego jedna, a ovde je puno glava, pa ti mozda neka i bude od pomoci...

  10. #310
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    Da li smem da primetim da se frljas sa padezima?

    Ovo ti je treci post od dva pobrisana na kojima provociras djevojko,pa ukoliko neces da dobijes malo odmora od foruma,a vjeruj mi da si na dobrom putu,zamolila bih te jos jednom da pocnes da primjecujes svoje frljotine...Zafalila bih ti se sad.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #311
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    a sta radite kada vas neko unazadi , taman pocnete da zaboravljate na nekoga a onda se opet pojavi kao grom iz vedra neba...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #312
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Iskuliraš je.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  13. #313
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    a sta radite kada vas neko unazadi , taman pocnete da zaboravljate na nekoga a onda se opet pojavi kao grom iz vedra neba...
    a to je danas postalo ka Dobar dan... Ja sam sa bivšim u extra odnosima, tako da i kad se javi nemam nikakav osjećaj... Kao da mi se neko na ulici javio..
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #314
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    a to je danas postalo ka Dobar dan... Ja sam sa bivšim u extra odnosima, tako da i kad se javi nemam nikakav osjećaj... Kao da mi se neko na ulici javio..
    i ja sam u extra odnosima , ali kako doci do toga da je sve jedno kad se javi i zovne ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #315
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    i ja sam u extra odnosima , ali kako doci do toga da je sve jedno kad se javi i zovne ...
    Malo prekines svaku komunikaciju dok ti ne vidis da si spreman za njenu pojavu a da ti nece uticati ni mrvicu na raspolozenje.

  16. #316
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    i ja sam u extra odnosima , ali kako doci do toga da je sve jedno kad se javi i zovne ...
    Vrijeme i postupci dotičnog su učinjeli svoje...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  17. #317
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    777
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    kako se nositi sa raskidom???evo ovako:mnogo drugova,alkohola,opijata i vrlo jeftinih i ofucanih gospodjica mogu jednog srozanog mladica potpuno da povrate u prvobitno stanje...opijati da su sto bolji a mlade gospodjice sto ofucanije to bolje i zacas posla ce izderano srce naseg romea biti zacijeljeno

  18. #318
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    a sta radite kada vas neko unazadi , taman pocnete da zaboravljate na nekoga a onda se opet pojavi kao grom iz vedra neba...
    Ovo je stvarno poslednji test koji treba da prodjes. Pojavi se tako iznenada i hoce da se druzite a ti moras da glumis da nista ne osjecas :-|
    The taste was sweeter...

  19. #319
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA View Post
    Ovo je stvarno poslednji test koji treba da prodjes. Pojavi se tako iznenada i hoce da se druzite a ti moras da glumis da nista ne osjecas :-|
    taman tako. i neka to, nego ti i ne da da odes i bori se da bude u tvojoj blizini, ali samo kao drugovi.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  20. #320
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    i ja sam u extra odnosima , ali kako doci do toga da je sve jedno kad se javi i zovne ...
    Ako ti neko kaze da mu je svejedno , ili ti laze ili se zavarava. Nema toga.Nemamo mi dugme turn off. Meni bi trebalo neko memoriju da izbriše pa da stvarno recem nije me briga. To ti je samo do treninga tvoje svijesti da drzis stvari pod kontrolom i kad osjecas, tj . natjeras razum da preovlada a osjecaje potisnes. Dok god imas kontakt sa tom osobom i dok je ne zaboravis ,nece ti biti svejedno kad se javi ili zovne...
    Ludilom maskiram dosadu

  21. #321
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako neko nije kao ti, ne znači da ne postoji takva osoba, kojoj je svejedno. Evo meni je svejedno. Što ćeš sad reć? A niti lažem, niti se zavaravam!
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svima nekad bude to "svejedno", samo je pitanje vremena koje treba da prodje do tada. Ako je prvi dan poslije raskida svejedno onda je to bila veza onako malo jacha

  23. #323
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Svima nekad bude to "svejedno", samo je pitanje vremena koje treba da prodje do tada. Ako je prvi dan poslije raskida svejedno onda je to bila veza onako malo jacha
    Taman tako
    I ja to hoću da kažem, sve je u vremenu koje protekne, razloga ima zašto je nešto završeno, a beskonačno zašto treba nastaviti dalje. Samo bi mazohista tapkao u mjestu. Ne može baš prvi dan poslije raskid biti svejedno. Ali može, drugi, peti ...
    Osoba kao osoba ne može da se zaboravi, bez neke totalne amnezije... Ali može se doći itekako do stanja kad nam neke stvari koje nam je priredila, više ne izazivaju emociju. Pozitivne ili negativne.
    Last edited by kuglica; 23-11-10 at 13:25.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #324
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Osoba kao osoba ne može da se zaboravi, bez neke totalne amnezije... Ali može se doći itekako do stanja kad nam neke stvari koje nam je priredila, više ne izazivaju emociju. Pozitivne ili negativne.
    Tacno. Bez obzira kolika je ljubav, neki postupci je potpuno uniste i ravnodusnost stupa na scenu.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  25. #325
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bar, MNE
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Tacno. Bez obzira kolika je ljubav, neki postupci je potpuno uniste i ravnodusnost stupa na scenu.
    To se zove 'duhovno sakacenje'.
    Citam ovo gore i pitam se koliko ce jos naivnih da se navuce i osakati.

    Tuzno. Moram da napomenem da ljubav nije nesto sto postoji mimo nas i nase volje. Nasu sposobnost da volimo ne priznajemo koliko neku ljubav koja je van nase kontrole. Zato naivno mislimo da vremenom postajemo ravnodusni na neku tamo ljubav. Cinjenica je da svaki kiks iz proslosti oduzima dio nas. Nasa vjestina (da volimo) pocinje da se klima na staklenim nogama i pocinje da nas sputava.
    Hocu da kazem da neko ko je voli (ne bio zaljubljen, vec volio) i bio povrijedjen, taj vise nece voljeti tako 'cisto' i 'naivno' kao nekad.
    Nije ta osoba kriva sto je voljela tako jako. Kriv je onaj koji nema tu vjestinu da vrati.
    Ljudi se varaju da je problem u drugima ali ne vide da sami zapinju. Pa zato ponavljaju greske u krug i u krug dok se ne uhodaju u tu kolotecinu i zaborave sto znaci voljeti.

Page 13 of 16 FirstFirst ... 3910111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neradni dani
    By Cortes in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 01-01-09, 23:23
  2. Oni dani (šta koristite?)
    By makica-pakica in forum Ženski kutak
    Replies: 40
    Last Post: 30-04-07, 13:30
  3. T-Com - bolji dani ?
    By S=-=F in forum Internet
    Replies: 36
    Last Post: 05-10-06, 00:01
  4. Vracanje poklona posle raskida???
    By Kapo in forum Ljubav
    Replies: 101
    Last Post: 21-02-05, 13:44
  5. nekad su bili vasi idoli...
    By ^Tijana^ in forum Sve i svašta
    Replies: 34
    Last Post: 28-02-04, 10:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •