Page 12 of 16 FirstFirst ... 28910111213141516 LastLast
Results 276 to 300 of 381

Thread: Vasi dani nakon raskida

  1. #276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA View Post
    Ovdje se bas slazem sa tobom... Razmisljanje je ono sto najgore pada..mislis o lijepim stvarima koje ste imali, idealizujes tu osobu (sto Danaida kaze). Treba ubjediti sebe da ta osoba nije tako divna, prihvatiti se raznih zanimacija..i eto vec manje razmisljas i mnogo je lakse...
    Ja mogu moje iskustvo podijeliti sa tobom, kad je rijech o tom dijelu poslije raskida. Bilo mi je preteshko jer se radilo o dugoj vezi, medjutim kako sam znala da od razmishljanja ne mogu pobjeci u potpunosti, to jest onda kad legnem da spavam (valjda je to svima najkritichnije), odluchila sam da razmishljam o tome samo onda kad moram,a preko dana sam se zanimala raznim stvarima, radila, uveche izlazila sa drushtvom, tako da sam ispunjavala sebi vrijeme. E sad, ja se sa izbjegavanjem razmishljanja o nekom poblemu ne slazem, ali samo onda kada iz toga moze proisteci neshto pozitivno, medjutim ja od mog razmishljanja nisam imala nikakvih benefita, pa sam ga vjeshto izbjegavala, koliko sam mogla.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  2. #277
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vanbračne, tj. slobodne veze skoro uvijek završavaju slomljenim srcima žena koje su iskorištavane kao besplatne prostituke, te na kraju napuštene bez ikakvih obaveza i odgovornosti.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  3. #278
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Vanbračne, tj. slobodne veze skoro uvijek završavaju slomljenim srcima žena koje su iskorištavane kao besplatne prostituke, te na kraju napuštene bez ikakvih obaveza i odgovornosti.
    Mabuse, a što je sa slomljenim srcima muškaraca koji su iskorišteni u slobodnim, vanbračni vezama, od strane žena? Predvidjaš li tu mogućnost? Jesu li i muškarci "besplatne prostitutke"? Ne ostavljaju samo muškarci Mabuse, no i žene? I pate ponekad i muškarci, Mabuse, no znaš ti to dobro
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #279
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Patio je i Mabus za trojicu a sto sad sve svaljuje na zene to je već odavno objasnjeno. Potajno i on zeli da ga neka besplatno iskoristi pa nek i patnja bude kakva bIDne

  5. #280
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto vam je to "slobodna, vanbracna veza"? oksimoron?
    I don't necessarily agree with everything I say.

  6. #281
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by madobrojeto View Post
    sto vam je to "slobodna, vanbracna veza"? oksimoron?

    To ti je veza u kojoj ti djevojka postavi uslov da prije no sto izadjes sa njom na ulicu,moras da svrnes do tasta da mu reches
    koliko ce svatova doc...i da usput popijete koju rakiju...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #282
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mabuse, a što je sa slomljenim srcima muškaraca koji su iskorišteni u slobodnim, vanbračni vezama, od strane žena? Predvidjaš li tu mogućnost? Jesu li i muškarci "besplatne prostitutke"? Ne ostavljaju samo muškarci Mabuse, no i žene? I pate ponekad i muškarci, Mabuse, no znaš ti to dobro
    Da naravno, slažem se sa tobom, ali razlika je u tome što žena odlučuje da li će doći do seksualnog čina ili ne. Kako god oboje su krivi, oboje pate i oboje će biti kažnjeni.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  8. #283
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    To ti je veza u kojoj ti djevojka postavi uslov da prije no sto izadjes sa njom na ulicu,moras da svrnes do tasta da mu reches
    koliko ce svatova doc...i da usput popijete koju rakiju...
    Čak je i to previše. Još sam ekstremniji po tom pitanju. Može izaći samo pod uslovom da sa njom izađe njen brat :dring: Aj u zdravlje...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  9. #284
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Čak je i to previše. Još sam ekstremniji po tom pitanju. Može izaći samo pod uslovom da sa njom izađe njen brat :dring: Aj u zdravlje...
    svaka cast,svaka cast....



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #285
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Čak je i to previše. Još sam ekstremniji po tom pitanju. Može izaći samo pod uslovom da sa njom izađe njen brat :dring: Aj u zdravlje...
    Vodiš li onda oboje na aluminijski..
    She is only here to annoy herself!

  11. #286
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Može izaći samo pod uslovom da sa njom izađe njen brat ...
    To je tjeranje budućeg zeta da se fukarski ponasa. Kaze bratu "gledaj onaj oblak" i dok on gleda on pozadi cap i pipa sestru

  12. #287
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,018
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA View Post
    Ovdje se bas slazem sa tobom... Razmisljanje je ono sto najgore pada..mislis o lijepim stvarima koje ste imali, idealizujes tu osobu (sto Danaida kaze). Treba ubjediti sebe da ta osoba nije tako divna, prihvatiti se raznih zanimacija..i eto vec manje razmisljas i mnogo je lakse...
    Dosada je najveci problem , samo se treba raznositi sto vishe . jer kad je covjeku dosadno premotava filmove u glavi i samo se vraca nazad i ucrnjaci se ...

    PS. Za*ebana situacija je kad ne znash sto hoces od sebe , dal da se trudis za tu osobu ili da sve ostavish , kad si u bunilu pa ne znash dal tamo ili ovamo (a i druga osoba ne zna sto hoce od sebe)
    Last edited by Stivi; 02-10-10 at 08:26.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  13. #288
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Dosada je najveci problem , samo se treba raznositi sto vishe . jer kad je covjeku dosadno premotava filmove u glavi i samo se vraca nazad i ucrnjaci se ...

    PS. Za*ebana situacija je kad ne znash sto hoces od sebe , dal da se trudis za tu osobu ili da sve ostavish , kad si u bunilu pa ne znash dal tamo ili ovamo (a i druga osoba ne zna sto hoce od sebe)
    Da da, u pravu si. Ja sam se potrudila da mi nije dosadno...i nije vala (:
    a srecom sam sve sto je trebalo zapakovala u kutiju proslosti, i znam da je to nesto sto treba tamo da ostane, kol'ko god da je lijepo bilo.

    A ako ti imas dilema sto da uradis, ja ti savjetujem da probas jos jednom "tamo", ako vec ne znas sto se desava u glavi druge osobe, i posle toga ces sigurno znati na cemu si i bice ti mnogo lakse da budes "ovamo"
    The taste was sweeter...

  14. #289
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,018
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA View Post
    Da da, u pravu si. Ja sam se potrudila da mi nije dosadno...i nije vala (:
    a srecom sam sve sto je trebalo zapakovala u kutiju proslosti, i znam da je to nesto sto treba tamo da ostane, kol'ko god da je lijepo bilo.

    A ako ti imas dilema sto da uradis, ja ti savjetujem da probas jos jednom "tamo", ako vec ne znas sto se desava u glavi druge osobe, i posle toga ces sigurno znati na cemu si i bice ti mnogo lakse da budes "ovamo"
    osijecaj i misli na to kako je lijepo bilo prave problem i vuku te na jednu stranu , a opet neki problemi (i ako su glupi - ali opet smetaju ) vuku na drugu stranu ...

    ps. odlucis se da ideh u jednom pravcu , a onda prodje 2 dana i ta osoba te nazove i vi se tako lijepo ispricate i eto te opet na pocetku i nazad grrrr
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #290
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosada ubija sve...

  16. #291
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA View Post
    ja ti savjetujem da probas jos jednom "tamo"
    Nije ti nick uzalud kakav ti je. Ja joj savjetujem da pritahiri. Ili kao jedna moja poznanica, na facebook ukucala u polje search moreplovac, našla nekog mrča i eto je sad u Afriku, da posadi papriku. Uskoro dolazi sa putovanja.
    Ne mogu da shvatim da ste u tolikom manjku ideja, kad znate da su muškarci uglavnom bravuljani željni one stvari, poput ovog Kolumba...
    Zalijepile ste se za ove naše jadove, proširite malo vidike breee!!! Uradite nešto od svog života. Proputujte ceo svet, čitav život je pred vama.
    Last edited by Mabus; 02-10-10 at 11:30.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  17. #292
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Dosada ubija sve...
    3 ubitacne rijeci..

  18. #293
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Rad, red i disciplina .........

  19. #294
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nije ti nick uzalud kakav ti je. Ja joj savjetujem da pritahiri. Ili kao jedna moja poznanica, na facebook ukucala u polje search moreplovac, našla nekog mrča i eto je sad u Afriku, da posadi papriku. Uskoro dolazi sa putovanja.
    Ne mogu da shvatim da ste u tolikom manjku ideja, kad znate da su muškarci uglavnom bravuljani željni one stvari, poput ovog Kolumba...
    Zalijepile ste se za ove naše jadove, proširite malo vidike breee!!! Uradite nešto od svog života. Proputujte ceo svet, čitav život je pred vama.
    Ona je dobro prosla.Ja sam kucala Indonezija(vidjeh neke slike dje se moze uzivat') i zapao mi je neki mrcho da berem kokos.
    Mogu ti rec lakse je chuchat i sadit' paprike...

    Evo mi ga momak u posa',zenama je inace zabranjeno da se slikavaju ovamo



    Last edited by Artemis; 02-10-10 at 14:38.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #295
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    kosmopolita
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posle raskida ja sam mrtav covjek, samo razmisljam o samoubistvu i placem dan noc

    Ajde bre, milijarde zena na sve strane, ne zna se koja je bolja od koje, realan covjek posle raskida se osjeca kao zatvorenik kad ga puste iz zatvora

  21. #296
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Walrus View Post
    Pročitao sam čitav topic i nekako mi je lakše... Imao sam užasan raskid danas, otkrio sam da me djevojka vara... posle pet godina duge veze, ljubav iz srednje škole... Sad idem da vozim biciklo do besvijesti i zaboravim se malo... A i pio sam danas, ne znam zašto, nije da volim, ali je pomoglo, malo sam se opustio

    Previše intimno možda, ali što ću, svuda bih samo pričao o tome... užasna stvar raskidi, u svakoj situaciji, i sama riječ je nekako oštra i surova
    Zvučaću ti grubo do zla boga ali najiskrenije mislim da ti tako i treba kad se nisi makao od srednje škole a imaš 23 god.(18+5=23)

    ja puštam čitavi dan pjesmu Olivera Mandića "Nije za Nju" i koncentrišem se na refren
    "Nije za nju,nije za nju čovek ko ja da je očima pije.Nije za nju čovek ko ja,za nju je tip da je psuje i bije"

    I $utra dan, mirne duše ka novorođenče

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Čak je i to previše. Još sam ekstremniji po tom pitanju. Može izaći samo pod uslovom da sa njom izađe njen brat :dring: Aj u zdravlje...
    ???
    ajde više je i vijeme, ovo je prvi put da sam vidio da se zajebavaš u nekom postu
    AJ SA SREĆOM
    Last edited by Rakun; 03-10-10 at 18:24.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #297
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    zjbva se on u svakom sto se toga tice
    She is only here to annoy herself!

  23. #298
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin View Post
    posle raskida ja sam mrtav covjek, samo razmisljam o samoubistvu i placem dan noc

    Ajde bre, milijarde zena na sve strane, ne zna se koja je bolja od koje, realan covjek posle raskida se osjeca kao zatvorenik kad ga puste iz zatvora
    Sem ako je osoba s kojom si, prakticno dio tebe Onda i ne pada lako... Sem u slucaju da se obije strane posvadjaju, dignu noseve....

    I ide cuveni dijalog:
    on> "Raskidosmo li mi ovo"
    ona> "Ada jesmo, no shto mislis"
    on> (euforicno): "E KONACNO"

  24. #299
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam... Pitam se KAKO DALJE...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  25. #300
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Tadzikistan
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako dalje "samo opusteno"

Page 12 of 16 FirstFirst ... 28910111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neradni dani
    By Cortes in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 01-01-09, 23:23
  2. Oni dani (šta koristite?)
    By makica-pakica in forum Ženski kutak
    Replies: 40
    Last Post: 30-04-07, 13:30
  3. T-Com - bolji dani ?
    By S=-=F in forum Internet
    Replies: 36
    Last Post: 05-10-06, 00:01
  4. Vracanje poklona posle raskida???
    By Kapo in forum Ljubav
    Replies: 101
    Last Post: 21-02-05, 13:44
  5. nekad su bili vasi idoli...
    By ^Tijana^ in forum Sve i svašta
    Replies: 34
    Last Post: 28-02-04, 10:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •