Results 1 to 7 of 7

Thread: Hoteli

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default Hoteli

    Zna li neko ima li jos kojeg hotela osim Granda na CT i koji su najblizi a da nisu na CT (recimo put Budve ili put Podgorice)?
    She is only here to annoy herself!

  2. #2
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista nemas.imas apartmane u centar,oko 20 €.extra su.

    ne znam jel motel zicer poceo sa radom..
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    najblizi ti je onda na Lovcen ili Pobore prema Budvi (blizi je Budvi nego CT)
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Vidijeci temu - hoteli - poslije duzeg vremena udjoh na forum Cetinje da bih vidio u cemu je stvar, posto sam u mjesecu oktobru imao prlliku da otsjednem u hotel "Grand", hotelskoj "perjanici" sa pet zvjezdica...

    Bilo je kasno kada sam se parkirao pred sam ulaz hotela, sto je vec obecavalo udobnost na nivou petice (5) zvjezdica, tako da se sa posebnim povjerenjem uputih ka prostranoj recepciji za kojom nije bilo nikoga ali su zato svi kljucevi bili na broju... Iznenada i ne znam od kuda iskrsnu povisok zalizani momak, koji me uljudno oslovi na sto ga upitah ima li slobodnih soba i po kojoj cijeni...

    Rece mi cijenu od 86 eura, na sto mu, rutinski postavih pitanje ima li soba po povoljnijoj cijeni... Ima, rece, po 66 eura ali te sobe nijesu na visini pomenutih, na sto mu odgovorih da je konacno sve stvar cijene, pa cu zato uzeti jeftiniju. Predadoh pasos na sto mi on pruzi kljuc, te se sa kuferom zaputih na drugi sprat, ali cim otkljucah vrata, spazih nenamjestenu postelju i nered koji je u njoj vladao, brzo je zakljucah i jos brze slomatah niza stepenice... Recepciju zatekoh praznu, te se osvrnuh po prostranoj prostoriji, uprkos svemu obradovan sto u obliznjim foteljama vidim stare prijatelje; Tulu (Vulicevica) i M. - "Zhazija" (Jovicevica) - koji me docekase veselo i pozdravise iskreno se radujuci mom dolasku...

    Dok sam se sa njima pozdravljao, vidjeh da se iz grupe, koja je sedjela po strani, izdvoji onaj momak sa recepcije i uputi ka meni upitno me gledajuci, te ga, dosta zbunjeno, upitah da li je cijena sobe niza zato sto ju je neko vec koristio ili je to, moze biti, nov poslovni obicaj... Ne uzbudjujuci se mnogo, momak pomenu sobaricu i nekakvu zabunu, nakon cega uze kljuc nazad i pruzi drugi, da bi zatim veselo otskakutao k drustva sa kojim je do tada sjedio.

    No, prije no sto odoh u sobu, odlucih da se pridruzim starrim prijateljima koji me upitase sto me nagna u raspali "Grand" kad u Ivan-Begovoj ima nov novcat penzion Martinovica, koji nudi udobnost po pristojnoj cijeni... Sasvim je razumljivo da sam se vec u tom momentu odlucio za boravak u ovom penzionu, koji je ovu preporuku opravdao u potpunosti.

    Kad sam, kasnije, usao u novu sobu, s olaksanjem zakljucih da je sredjena i cista iako jasno moglo zapaziti da je poprilicno "pohabana" a i kako ne bi bila kad je toliko godina ovaj hotel sa pet medalja sluzio kao radnicko-penzionersko odmaraliste...

    Sjutradan u ogromnom, avetinjski praznom restoranu, ovaj utisak bio je dosljedno potvrdjen doruckom koji nije bio ni na nivou penzionersko-radnickog odmaralista, jer me je jedna mrzovoljna zenetina posluzila vrelom kafom i ledenim mlijekom, te sam je bezvoljno pio posto bjese statisticki - mlaka - i socijalisticki bljutava uz posluzenje kajgane, debelih feta bijeloga hljeba sa obaveznim pakovanjima masla i marmelade, sto me uveliko potsjeti na menzu i omladinske radne akcije...

    Eh sto ti je nostalgija... i to sa pet medalja zlatnijeh...

    - M -
    Last edited by metuzalem; 07-01-09 at 08:57.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hotel ima 3 zvjezdice
    a ne znam ko mu dade i to

  6. #6
    Join Date
    May 2006
    Location
    Dolina Bogova...
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da Hotel je nekad davno imao pet zvjezdica, sad ima samo 3. Kad je imao tih pet, tada ih je i zasluzio. Nazalost, kao sve u Cetinje je propao... Sad ce da se gradi jedan motel u bajovoj ulici, blizu marketa "Raznatovic". Jedan DObar motel je u izgradnji, preko puta Vladinog doma, Chak mislim da su i radovi pri kraju... Ipak mislim da ce cetinje da sija za nekoliko godina. Eto, nadam se
    My crime is that of curiosity ! ! !

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Meni je iz hotela Grand najinteresantniji detalj bio kad sam ljetos sjedjeo na terasi (imali smo dvodnevni seminar) i vidim da imaju u vitrini Pepsi sa ukusom limuna i nas 5-6 naruchuje i ja izrichito velim da cu Pepsi sa ukusom limuna. Gospodja dolazi poslije 50 minuta i donosi mi obichni Pepsi. Ja joj velim ja sam trazio Pepsi sa ukusom limuna a ona mi veli "Da ne bi sa ukusom pomorandze?" i upita "A shto $edite ovdje zar vam nisu predavanja"... E oduvijek sam cheznuo za tom neposrednom komunikacijom Sobe nisam gledao jer nisam spavao u hotelu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Turizam - što se to dešava!?
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15657
    Last Post: Today, 19:49
  2. Hoteli, moteli i sl.
    By ^Tijana^ in forum Sex i erotika
    Replies: 90
    Last Post: 01-06-04, 08:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •