Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 42

Thread: Opstina PG naredila ...

  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default Opstina PG naredila ...

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Greote jos mu je i rodjaka :/
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad će neko da kaže kako pas nije glasao za DPS

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo nesto za opstinu...:burp:
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Trebalo bi da odgovara za to,ovo ni u okruzenju nema!!!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Još ćemo počet džukele i po ambulantama da držimo.
    Imam ja razumijevanja i sve to, ali dotična gospođa ovo radi čisto iz inata, ide od vrata do vrata i čeka đe je neko neće puštiti da ih tuži. Znam iz iskustva jer je insistirala da u jednom hotelskom restoranu kučka bude pored nje ili slijedi tužba.

    A što ako u restoranu ima ljudi koji su alergični na pse? Zar nije diskriminacija da se pored njih posadi pas?

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ima ona dovoljno svojih problema da bi to radila iz inata.

    Alergicni na pse?! Na sta tacno mislis?! Kako neko moze bit alergican ako mu taj pas ne pridje ni blizu...a i njoj bi sto se toga tice bolje bilo da udomi neko siromasno dijete da je vodi (mada je to mozda zloupotreba djece ne znam).
    She is only here to annoy herself!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Još ćemo počet džukele i po ambulantama da držimo.
    Imam ja razumijevanja i sve to, ali dotična gospođa ovo radi čisto iz inata, ide od vrata do vrata i čeka đe je neko neće puštiti da ih tuži. Znam iz iskustva jer je insistirala da u jednom hotelskom restoranu kučka bude pored nje ili slijedi tužba.

    A što ako u restoranu ima ljudi koji su alergični na pse? Zar nije diskriminacija da se pored njih posadi pas?
    ZIva ti istina !
    Who let the dogs out

  10. #10
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Može vrlo lako.
    Ide sa psom oko švedskog stola i stavljaju joj hranu. Je li moguće da pseća dlaka završi na stolu???

    Ima ljudi koji imaju fobiju od psa, koji se strave životinja? Kako će se oni osjećati da pored se šetka znatiželjna kučka koja njuška okolo??? Još su debelo platili da spavaju i jedu u hotelu.

    A to da je taj pas neko čudo isdresirano i da košta para i para, vaeži! Vidio sam da je zamalo skočio na švedski sto kad je nanjušio hranu. Odmah je zavrtio repom i njušio oko stola.

    Ima ona svojih problema, sve to stoji. Ali je tim problemima dodala još i ove psihičke jer to osoba zdrava u glavu ne bi radila.

    I nikad mi nisu bile jasne te stvari diskriminacija, ovo, ono!
    Oće *****i da prave posred grada paradu? I treba svi da to podržavamo i slavimo? Da nam đeca gledaju te jebiguze kako se vataju i štipaju po sred ulice Slobode. Zbog čega? Budi peederčina koliko oćeš ali kome što dokazuješ ako paradiraš gradom?

    Ako je diskrimacija to braniti onda potpuno podržavam diskrimaciju kao pojavu u ovom društvu!!!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Sta ti znaci to zamalo? Taj pas koliko sam vidio nije bas mali i da je htio skocio bi... a to sto je oko stola njusio ne vidim kako je moglo da smeta nekom. I taj pas stalno stoji uz nju pa nisam siguran da bas moze da se setka okolo oko svakoga.

    Da imam ne znam kakvu fobiju kad vidim slijepu zenu to bi bilo nesto jace od te fobije da mi ne zasmeta sto joj je to omoguceno. I batali pe*ere oni su birali da to budu ona nije i zalosno je sto je s njima poredis...
    She is only here to annoy herself!

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    jel to opstina il zooloski vrt? sjutra ima pravo da dodje onaj iz snp i da recem ja da bi usa u opstinu treba mi prase il konj? i kako ces mu zabranit? nikako.
    da ja dodjem da predam zahtjev i da mi treba slon?jer jedino sa njim mogu?

    sramota je sto osoba koja nema vid bavi se politicki poslom da bi namjestala pricu i publicitet drugoj partiji i vani calovic i mansu. tuzno. da pazi da ne dobije otkaz bolje bi bilo,i treba da je srecna sto su je zaposlili. jel sa psom u kucu?

    nsx zao mi da je momka koji je stariji od mene(valjda) ucim fiziku,biologiju i hemiju i nsto sto je osnovno. ovo tvoje KAKO NEKO MOZE BIT ...AKO MU PAS NE PRIDJE BILIZU je takva glupost koju si ti izvalio da bi najbolje bilo da pauziras forum dok praznici ne prodju.ima ljudi koji mogu da udju u prostoriju u kojoj je bio pas posle 5dana i da dobiju takve napade disanja osipe po kozi i ostala sranja da je to zabrinjavajuce.
    ja licno ne bi volio da radim sa osobom i da mi po cip cijeli dan skace pas oko mene,pisa ,sere i laje kad mu se **** digne. niti bi volio da radno vrijeme provodim u mirisu psece pisace. a niti bi ti volio da ti iko u kucu udje sa psom i da ti ga sjedne na trosjed.MISLIM!

    da je treba pustit da dodje do kanc mozda treba .al joj pas ne treba da bi kucala na komp il radila to sto vec radi. tuzno je sto se sve ovo desava i stvarno je tesko reci nekome da ne moze da udje al ne mozemo sad cijelu opstinu stavljat u neprijatnost oce li pas skocih da iz izjede il se posrat na njih radi jedne osobe.takodje kad vidis politicku pozadinu svega ovoga a posebno da slijepa osoba to koristi za rad druge parije i nevladine ogranizacije ...onda ti je sve jasno
    f6

  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To su sve iste osjetljive grupe: *****i, hendikepirani, obojeni koji se u borbi za ravnopravnost toliko zanesu da oće da budu privilegovaniji od većine. Ne svi naravno, ali pojedinci svakako.

    Zašto bi neko morao da pobijedi svoju fobiju da bi onda izgurala po svom??? Vjeruj mi da imati fobiju od nečega nije jednostavna stvar. Ovo pričam posebno zbog toga jer je imao ko da je otprati do stola, stavi joj hranu i dovede joj psa kad završi ručak. Ali ona to nije prihvatila već je insistirala da pas bude svo vrijeme pored nje dok sjedi i jede. Znači, to više nije potreba, već čisti INAT.

    E za to me nervira.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Sta ti znaci to zamalo? Taj pas koliko sam vidio nije bas mali i da je htio skocio bi... a to sto je oko stola njusio ne vidim kako je moglo da smeta nekom. I taj pas stalno stoji uz nju pa nisam siguran da bas moze da se setka okolo oko svakoga.

    Da imam ne znam kakvu fobiju kad vidim slijepu zenu to bi bilo nesto jace od te fobije da mi ne zasmeta sto joj je to omoguceno. I batali pe*ere oni su birali da to budu ona nije i zalosno je sto je s njima poredis...
    Pa ne bas. Ne biras ti da li ces da budes ***** ili ne, kao sto ni ova zena nije imala izbor.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Pa ne bas. Ne biras ti da li ces da budes ***** ili ne, kao sto ni ova zena nije imala izbor.
    what? ko bira? tombolino?
    f6

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    to valjda kad se rodish osjetish da ti se pri***alo u ***e hhahahhahahah
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  17. #17
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da majstor iznad uporedjuje slijepe i *****e!Blago ti u mozak "dobricino"!Valjalo bi da ti cijela familija oslijepi pa da vidimo kako ces se snalazit!Trenutno nemam dovoljno ogavnu rijec za tebe i tebi slicne!

  18. #18
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Ex Miteser View Post
    Ne mogu da vjerujem da majstor iznad uporedjuje slijepe i *****e!Blago ti u mozak "dobricino"!Valjalo bi da ti cijela familija oslijepi pa da vidimo kako ces se snalazit!Trenutno nemam dovoljno ogavnu rijec za tebe i tebi slicne!
    Pazi ti to razmisljanje covjece :roll:

    I onda se neko chudi shto je smradonacelnik ovakav kakav je. I bice takav dok god ima ovakvih koji ovo opravdavaju. No momci su izgleda ili neobavijeshteni ili nekulturni ili primitivni. Mada mislim da je pomalo od svo troje.

    Taj pas je DRESIRAN, i vi svilene princezice ne bojte se. Nece vas zaskochit ili izbalavit. Ta zena ima pravo PO ZAKONU da ulazi tamo dje joj vi branite da ulazi. A zakon kaze:

    "...osobe sa psom vodičem,
    odnosno pomagačem moći da se nesmetano kreću i borave na svim javnim mjestima,
    kao što su: službene prostorije, zdravstvene ustanove, hoteli, restorani,
    banke, pošte, pozorišta, sportski objekti, tržnice, prodavnice, škole,
    fakulteti i sl
    ."

    Ali crnogorski PONOS choche, JUNASHTVO i LJUDSKOST, su IZNAD zakona izgleda.

    :burp:
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  19. #19
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    what? ko bira? tombolino?
    Priroda. Ti stvarno mislis da ljudi cisto ono izabere da mu se svidjaju muskarci? Svidjaju li se tebi muskarci? Naravno da ne (bar se tako nadam xD), a nekome da, i to sigurno nije zato sto je on tako htio. Jednostavno covjek ne bira to, ali se to naravno ne moze uporedjivati sa slijepom osobom.


    @Ser Ex Miteser

    Kome to?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hahahah kako ne biraju? Mogu samo da imaju manje ili vise predispozicija (hormona) da izaberu to... sto sve moze da utice na njihov izbor naravno ali opet biraju, isto kao sto i mi biramo zene jer tako volimo

    Miteser opusteno
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    To su sve iste osjetljive grupe: *****i, hendikepirani, obojeni ....
    To kralju hendikepiranih

  22. #22
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vala se moze naci sredina nego nikome nije u interesu
    dva i dva su tri

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    znaci ti vjerujes da se neko rodi *****? jesi kad vidio lava,majmuna zirafu psa macka konja *****a? priroda nikog nije rodila sa tim da on bude *****,ubica ili pedofil. ne postoji dijete od 3god koje je ***** ili od 7.
    nego mislim da su ovo sad teme za neki drugi topic (koji bi ja volio rado da se otvori) vratimo se temi.
    ja ostajem pri tome da je ova situacija lako rijesiva ali je politicki napucana namjerno i to od strane doticne gospodje
    f6

  24. #24
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    znaci ti vjerujes da se neko rodi *****? jesi kad vidio lava,majmuna zirafu psa macka konja *****a? priroda nikog nije rodila sa tim da on bude *****,ubica ili pedofil. ne postoji dijete od 3god koje je ***** ili od 7.
    :lolblue:

    Ja sam vidio zivotinje koje vole svoj pol, i zao mi je ako ti nisi. Imas li TV? Mozemo da ti kupimo...

    "Ne postoji dijete od 3 godine koje je *****...ili od 7". Kakav zakljucak. Kako si dosha do ovoga? Djeca toga uzrasta ne da ne pokazuju seksualnost, nego ne znaju ni shto je to. Izgleda da cemo morat, pored TVa, i knjige da ti kupimo.


    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja ostajem pri tome da je ova situacija lako rijesiva ali je politicki napucana namjerno i to od strane doticne gospodje
    Ela brate, ti ostani. Hrabar si masu, nema shto. Pravi prch, ka Mugi. A zakon? Ko ge jebe...

    "...osobe sa psom vodičem,
    odnosno pomagačem moći da se nesmetano kreću i borave na svim javnim mjestima,
    kao što su: službene prostorije, zdravstvene ustanove, hoteli, restorani,
    banke, pošte, pozorišta, sportski objekti, tržnice, prodavnice, škole,
    fakulteti i sl."
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    :lolblue:

    Ja sam vidio zivotinje koje vole svoj pol, i zao mi je ako ti nisi.
    ja to stvarno nisam vidio,volio bi da mi kazes gdje.
    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Imas li TV? Mozemo da ti kupimo...
    nemam ,ti ocito imas jer od kad ste prodali dedin plac ste progledali :lolblue:

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    "Ne postoji dijete od 3 godine koje je *****...ili od 7". Kakav zakljucak. Kako si dosha do ovoga? Djeca toga uzrasta ne da ne pokazuju seksualnost, nego ne znaju ni shto je to. Izgleda da cemo morat, pored TVa, i knjige da ti kupimo.
    kao sto vidis neko gore rece da se radjaju *****i. pa sto onda kad si krenu u skolu nisi imao simpatiju decaka nego djevojcicu?
    ja sam u vrtic po cip cijeli dan visio sa jednom i krili se u ormar da se ljubimo pa niti sam zna sto je seksualnost,sto je zakon i sto su prava zena.em sto me priroda nacerala em sto sam vidio da to rade drugi.a ne sa muskarcima



    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Ela brate, ti ostani. Hrabar si masu, nema shto. Pravi prch, ka Mugi. A zakon? Ko ge jebe...

    "...osobe sa psom vodičem,
    odnosno pomagačem moći da se nesmetano kreću i borave na svim javnim mjestima,
    kao što su: službene prostorije, zdravstvene ustanove, hoteli, restorani,
    banke, pošte, pozorišta, sportski objekti, tržnice, prodavnice, škole,
    fakulteti i sl."
    da povedemo mirjanu,marijanu maju kako li se vec zove kod tebe pa da ti kucko spava u krevet sa tobom ol? il da obidujete zajedno?
    ja sam iznio svoje miseljenje.ne cutim ka drugi koje misle isto kao ja a nece da to kazu

    e da. za razliku od vas barem biblioteku imamo.poz
    Last edited by acs; 24-12-08 at 18:36.
    f6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Wireless u Tivtu, Munk + Opstina
    By MLS in forum Internet
    Replies: 26
    Last Post: 19-06-08, 19:29
  2. SNP/NS u Mojkovcu. Ovako se ne vodi opstina.
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 07-08-04, 12:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •