Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Gospodin Marjan Mijailovic

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default Gospodin Marjan Mijailovic

    kakav je ovo forum na kojem ne postoji barem topic (mada zasluzuje citav forum) posvecen najvecem komentatorskom majstoru ikada. ko nije gledao nocas bayern - hoffenheim (na sport klubu) propustio je komentatorski star wars. za one sa jeftinijim ulaznicama, evo vam pa placite ili jurite snimak:

    par minuta kasnije je usledilo - sto bi bilo lepo da utakmica traje 162 minuta! pa onda massimo oddo i njegove melanholicne, tuzne oci...
    ocekujem da do kraja prvenstva izjavi ljubav vedadu ibisevicu na nekoj utakmici (ili da ga zaprosi). ibisevicu, ibisevicu, MAJSTOREEEE...
    ako vam i dalje nije jasno, covjek je car.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Genijalac. Njegov ljetosnji prenos Tour de France na RTS jako korektan i tachan. A desavalo se posle toga visecasovnog prenosa radi odmah odbojku na pijesku, pa nesto od extremnih na Sportklub... Chovjek poznaje Njemacki fudbal savrseno, a teatralnost mu je presimpatichna... Volio bi da vidim prenos Premier League koji on radi.
    Just to slip the skin...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Ma i mene je odusevio ali se sve bojim da ne bude kao sa Sofrom,hm,a cesto ga slusam,nevjerovatno poznaje svaku ligue da,ocekujem da Sofro pocne da ga imitira , haha

  4. #4
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    'Vedad Ibisevic slika igru Hofenhajma kao Rembrant cetkicom...' Ovo je sa neke od predhodnih utakmica ne sjecam se tacno koje. Odlican je , sto rece neko gore prenosi sve, a uz to nije bolestan kao ovaj nas sto prenosi sve ...
    Kreč, kolica i mešalica.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Volio bi da vidim prenos Premier League koji on radi.
    ili finale liga kupa tottenham - manutd (rezultat 4-1).
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    A to je onaj loodak... Umije da bude namrtvo naporan (njegov glas prije svega), ali skidam kapu za informisanost i poeticnost!
    Mada su mi generalno svi komentatori sa Sport kluba odlicni...
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan je Branko Vujisic...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    I taj jedan je previše za Mlječni put.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo zbog njega gledam meceve njemacke lige cak i one bezvezne. Najjaci komentator, osim slikovitih prenosa ima i vrh glas - kao da sinhronizuje crtane (ali one legendarne stare - kornjace, diznijeve likove i sl.)

    Ma sve naj za ovog cara!!!

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ljudi jesam li ja lud ili chujem kako onaj kreten od Cjulafica Xavi Alonsa zove SHABI Alonso !?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ljudi jesam li ja lud ili chujem kako onaj kreten od Cjulafica Xavi Alonsa zove SHABI Alonso !?
    To mu je nadimak, a pravo ime mu je Shaban Alonso... :mrgreen:
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    zove ga Kšabi Alonso....

  14. #14
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek je majstor! Neprevazidjen!
    Zivot damo, Trst ne damo!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce?????Nema priche o tome kako se sjeca svog prvog crno bijelog televizora.....

  16. #16
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mijuska View Post
    Je li moguce?????Nema priche o tome kako se sjeca svog prvog crno bijelog televizora.....
    Dragi moj prijatelju po ljubavi prema fudbalskoj igri, zar nijesi rekao da odustajes od citanja mojih postova? Pa, odluci se vec jednom. Jer, ako zelis biti kvalitetan sagovornik u bilo kakvoj diskusiji, istovremeno moras biti i dosljedan u svojim stavovima. U suprotnom, neces biti dozivljen i prihvacen kao kvalitetan sagovornik od strane svojih ostalih sagovornika.

    E, sad, da ti odgovorim, dragi moj nisicki ljubitelju fudbala. Nikada nijesam imao priliku blize se druziti ili saradjivati sa kakvim cinovnicima Drzavne bezbjednosti. U narodu su oni poznati po raznim nazivima. Neki ih zovu spijunima, neki opet kazu samo udbasi, a ja cu ih okvalifikovati onim sto jesu. Dakle, za mene, oni su pripadnici sluzbe Drzavne bezbjednosti. Onako, iz vidjenja, znam po kojeg pripadnika te sluzbe. Nijesmo prisni, niti imam razloga da budem u kakvim lijepim odnosima sa njima, ali se nijesmo ni krsima gadjali. Uglavnom, kakvo god misljenje vladalo o pripadnicima sluzbe Drzavne bezbjednosti, kada vidim iste, ili mi neko kaze 'e, ovaj je iz DB-a', ja pomislim, a ako je nuzno i kazem: pa, i taj posao je za ljude. Jer, svaki je posao za ljude. Ne zelim ulaziti u opis njihovog posla, ali cvrsto stojim pri ovoj svojoj izjavi.

    Tokom zivota i svojih raznih dogodovstina, iskustava, putovanja i slicno, gledao sam mnoge ljude koji rade poslove kojih bi se mnogi tvoji Nisicani, a i moji Podgoricani zastidjeli. Takvima je ispod nivoa da odu i beru breskve po plantazama. Sve i da umiru od gladi, mnogi to nikad ne bi radili... E, takvi su skloni filozofirati i govoriti koji posao jeste, a koji nije za ljude! A ja bas i nemam problema sa tim. Jer, dok nas narod plave krvi razmislja tako, ima niz poslova i hobija koji se u mnogo razvijenijim drustvima prihvataju kao sasvim normalni, i gdje vazi ova moja maksima - svaki je posao za ljude.

    Evo jedne scene... Recimo! Sjedis sa drustvom u nekom velikom gradu. Izasli ste uvece u grad, sjeli u neki lokal i kao pijuckate pivo, sok, milk-sejk... Zasto ne i konjak 'Skenderbeg'? Zato sto bas i nijeste u prilici doci do tog pica na svakom cosku u nekom velikom zapadnom gradu. I tako, veselo drustvo sjedi, u gradu je ludnica... I odjednom, skoro niotkud pojavljuju se ljudi sa kesama, prikolicama i onim velikim rancima (nalik na ove 'backpackerske')... I sto ti ljudi rade? Idu najpoznatijim gradskim ulicama, od lokala do lokala i fino kupe prazne flase i limenke. Za jednu flasu dobiju pet ili deset centi. I oni tako, neumorno, rade to i po sedam osam sati. Dok se drugi provode i cio grad je u lokalima i na ulicama, za njih nema predaha.

    I zamisli sada situaciju da neko uzme to da radi, recimo subotom vece u glavnim nisickim ili podgorickim ulicama? Pa, taj bi dozivio golgotu od strane ljudi okupljenih u lokalima. Taj je odma prekrizen... E, vidis, to je ono o cemu ja govorim. Dragi moj prijatelju po ljubavi prema fudbalu, svaki je posao za ljude. Zapamti to. E, tako je i sa sluzbenicima Drzavne bezbjednosti i sa svim drugim profesijama! Ne dozvoli da predrasude nadjacaju tvoj zdravi razum, dragi moj nisicki ljubitelju fudbala.

    I zasto ja sve ovo govorim? Pa, ovako... Ne znam ko si ti, niti sam zainteresovan da saznam tu cinjenicu, ali me zanima da li si ti pripadnik sluzbe Drzavne bezbjednosti? Odgovori, niko se nece naljutiti, jer svaki je posao za ljude. Moje pitanje uslijedilo je kao logicna stvar nakon sto si ti pomenuo moj 'prvi crno-bijeli televizor'! Otkud ti znas da sam ja imao crno-bijeli televizor i da je to bio prvi televizor koji sam imao? Molim te, pojasni. Da li je to samo pretpostavka ili si potkovan podacima kao sluzba Drzavne bezbjednosti?

    Dragi moj nisicki prijatelju po ljubavi prema domacem fudbalu, ja cu te razocarati i reci ti da moj prvi TV aparat ipak nije emitovao crno-bijelu sliku. Sjecam se i danas, bio je to color TV 'EI Nis'! Gledao sam na njemu mnogo toga. A onda, jednog dana, gotovo niotkud, televizor 'EI Nis' nestao je, a zamijenilo ga je nesto modernije, ali nikako draze mojoj malenkosti. Jer, dragi moj nisicki ljubitelju sporta, 'EI Nis' televizor je jedna emocija iz proslosti, jedan momenat koji priziva uspomene i nostalgiju. Nije to, dragi moj nisicki prijatelju po ljubavi prema fudbalu, zbog kakvog televizora. 'EI Nis' je samo bio zapravo mali dio svega onoga sto je cinilo te lijepe dane. Da se mi razumijemo, dragi moj prijatelju sto nasi omiljeni klubovi cak dijele iste boje, nijesam ja kakav covjek koji je potpuno razocaran u kakvu 'surovu danasnjicu', vec samo zelim naglasiti da su i ta vremena bila lijepa. A dio tih vremena je i color televizor 'EI Nis'. Prvi crtani film, prvi serijski program, prvi film, prvi prenos utakmice, prvi muzicki spot... E to je jedno sjecanje i jedna emocija! Sve to je jedan jedini, moj prvi color TV, moj prvi i jedini aparat izasao iz 'EI'-a!

    Mislis da 'Samsung' i bilo sto drugo moze da se poredi sa tim prvim, nostalgicnim 'EI Nis' televizor? E, ne moze, dragi moj prijatelju po fascinaciji fudbalskom igrom. Jer, to je nesto posebno. Nesto cega vise nema, a sto i dalje traje i zivi u sjecanju.

    Imas li jos neku mudru opasku, moj dragi prijatelju po interesovanju za domaci fudbalski sampionat?

    Ostali: Zao mi je sto moj post lici na skretanje s teme, ali imao sam potrebu napisati koju toplu rijec nakon onoga sto je zapoceo moj prijatelj po strasti prema fudbalskoj igri, vitez od kisne nisicke noci, bistricki princ, mag zeljeza i piva, gospodin i clan Mijuska. Nadam se da nijesam prekrsio neko od pravila, zaista. Hvala!
    Zivot damo, Trst ne damo!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ljudi jesam li ja lud ili chujem kako onaj kreten od Cjulafica Xavi Alonsa zove SHABI Alonso !?
    hehehe.. Shofrov Romaricj?
    Walk on, Walk on, with hope in your heart! And You`ll never walk alone!

  18. #18
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    samo ga sami glas malo jebe,sve ostalo je odlicno,ali kao da se javlja dok vrsi veliku nuzdu...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    ma glas mu je fenomenalan, posebno kad promukne. ne gledah danas drugo poluvreme keln - HSV, pa ne znam da li je svrsavao kad je milivoje dao gol za keln.
    a romarica jedan od spanskih komentatora izgovara kao da je sa ovih prostora, pa je vjerovatno od njega sofro pokupio taj izgovor.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Gospodin!
    Just to slip the skin...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno je dingospo

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    tu je i part II:
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Joj,pa ja sam Cvajtu non stop gledao samo zbog njega, ma napravi od svake utakmice spektakl///

  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    A sad hleb postade gleb(po sofru).

  25. #25
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Odlican je Marjan,kamo srece da je jos vise takvih

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Liturgija u Cetinjskom manastiru
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 443
    Last Post: 10-05-07, 15:14
  2. Gospodin Rajko
    By Tattoo in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 23-04-07, 22:30
  3. Strogo Zabranjeni Gospodin Lekic
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 25-04-06, 12:08
  4. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •