Page 8 of 142 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast
Results 176 to 200 of 3550

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    ja pođoh prvi put večeras....ne znam, nemam apsolutno nikakvih zamjerki...bio sam u sali 1, slika je perfektna, zvuk više nego ok, sjedišta udobna, publika pristojna...osjećao sam se kao da nisam u cg...ne kapiram ljude koji nisu zadovoljni slikom i zvukom, opet kažem, ne znam, možda im se potrefilo tako, il je riječ o nekoj drugoj sali, al ja sam večeras baš uživao....bez obzira što je film bio klasično američko smeće, riječ je o The Day The Earth Stood Still...

  2. #177
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    ja pođoh prvi put večeras....ne znam, nemam apsolutno nikakvih zamjerki...bio sam u sali 1, slika je perfektna, zvuk više nego ok, sjedišta udobna, publika pristojna...osjećao sam se kao da nisam u cg...ne kapiram ljude koji nisu zadovoljni slikom i zvukom, opet kažem, ne znam, možda im se potrefilo tako, il je riječ o nekoj drugoj sali, al ja sam večeras baš uživao....bez obzira što je film bio klasično američko smeće, riječ je o The Day The Earth Stood Still...
    svaka cast za post

  3. #178
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa ne bi me cudilo da nisu isti projektori u sve sale, i da je najbolji u sali 1 (koja je svo vrijeme furala mrzni Gledaj me )
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #179
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    I ja sam veceras prvi put bio, i prilicno sam zadovoljan kako sve to izgleda (kao i samim filmom- Australia je u pitanju).

    Jedino sto sam se ukocio na ona sjedista, mada ja dje kod da sjedim, ne mogu se namjestit da valja...
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #180
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ja sam da se vratio u Kino Kultura , da sjedim u one neudobne stolice dje ne mozes glavu naslonit, dje ti ne mogu koljena stat, da ne vidis od onoga ispred , dje su mono zvucnici....
    Tacno nam nista ne treba dat. Sad da su nam najbolji bioskop na svijet naoravili i da je karta 20 centi, opet bi se bunili da ne valja ovo da ne valja ono....
    Odlican je bioskop, bio sam par puta, i sve je super , udobno ti je , niko ti ne moze smetat....
    Odlicno, samo bi dodao....na ulazu "Kod Cica" pise "Dolby ovo, ono" kad ono kutije zamotane u itison koje naravno nemaju veze sa "Dolby ovo,ono"...film koji inace traje 2,5 sata kod "Kod Cica" traje sat i PO jer Berta treba da pocne da radi...u bioskopu je 7 ljudi, osmi je Cicov sin koji ima NVO..nesto u vezi bioskopa i piraterije i ne zali se na machetom izrezan film zbog Berte...2 druga iz Zagorica koji su iz zajebancije krenuli u "bioskop" crvenim golfom 2, naravno sa crnom haubom....slika se povremeno "zamagli", mozda ne bi smetalo da TO ne traje 14 minuta, plus bonus magla za pred kraj filma...NVO se i dalje ne zali, naravno!Jedan par je isto tamo jer nemaju dje da se vole i par parova slicnih primjeraka...jedini normalan je student....odnekud... koji se ponadao da ce nesto vidjet!
    Odjednom su, svi, cijeli svijet obisli i vidjeli "streaaaasne" bioskope...blagoSH!

  6. #181
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas sam zadovoljan bioskopom!

  7. #182
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ser ex miteser View Post
    odlicno, samo bi dodao....na ulazu "kod cica" pise "dolby ovo, ono" kad ono kutije zamotane u itison koje naravno nemaju veze sa "dolby ovo,ono"...film koji inace traje 2,5 sata kod "kod cica" traje sat i po jer berta treba da pocne da radi...u bioskopu je 7 ljudi, osmi je cicov sin koji ima nvo..nesto u vezi bioskopa i piraterije i ne zali se na machetom izrezan film zbog berte...2 druga iz zagorica koji su iz zajebancije krenuli u "bioskop" crvenim golfom 2, naravno sa crnom haubom....slika se povremeno "zamagli", mozda ne bi smetalo da to ne traje 14 minuta, plus bonus magla za pred kraj filma...nvo se i dalje ne zali, naravno!jedan par je isto tamo jer nemaju dje da se vole i par parova slicnih primjeraka...jedini normalan je student....odnekud... Koji se ponadao da ce nesto vidjet!
    Odjednom su, svi, cijeli svijet obisli i vidjeli "streaaaasne" bioskope...blagosh!
    :d :d :d

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sinoc na pineapple express u 22:00 ...
    dvije grupice od po 5,6 djechaka oko ..13/14 godina..sjeli nedje po sredini
    ne da su VIKALI...
    i njhova pricha je trajala dobrih pola sata UKUPNO, uprkos nashim opomenama i vikanju nekih starijih momaka/ljudi.
    Niko od 'redara' nije ushao da ih opemene ili nesto slicno
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  9. #184
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    sinoc na pineapple express u 22:00 ...
    dvije grupice od po 5,6 djechaka oko ..13/14 godina..sjeli nedje po sredini
    ne da su VIKALI...
    i njhova pricha je trajala dobrih pola sata UKUPNO, uprkos nashim opomenama i vikanju nekih starijih momaka/ljudi.
    Niko od 'redara' nije ushao da ih opemene ili nesto slicno
    Ihaaa mora da su počeli da duvaju već pa ih je film još pogodio

    Tu čupanje za uši najbolje pomaže.

  10. #185
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista bez za ushi...pohvale za muziku u bioskop,bio sam preksinoc i nesto je fino fino gruvalo.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  11. #186
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam gledao prije 2,3 noci onaj film sa de nirom i al pacinom,sad zaboravih kako se zove....odlican film....

    na pocetku mi se cinilo da je zvuk prejak al je posle bilo ok kad sam se navikao...

    a i one reklame prije filma im dugo traju


    ali je odlican..stvarno je dobro...
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #187
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Pravedno ubistvo. Meni se kvalitet snimkai nije neshto uchinio dobrim na taj film...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #188
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Ne znam kakve su ostale sale, vjerovatno iste, ali sala 1 je odlicna, sjedista vise nego udobna, prostora ima dosta, coek moze i sok ubacit u otvor na drsci sjedista, cijene sokova nisu skupe, zvuk dovoljno glasan i cist da ne moze smetat suskanje papirima i saputanje.
    A film "The day the earth stood still". heh, americka posla... a mogao je biti odlican film.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #189
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Forever View Post
    Slazem se.. Podsjeca me na Ambis, davno davno sniman..
    Eh kako me ponekad ljudi zasmiju. Podsjeća te na ambis. Ja moram da priznam da ne mogu sad da se sjetim da li sam gledao ambis, ali ću načiniti pretpostavku da nije snimljen prije 1951. godine. Jer za tvoj info The Day the Earth Stood Still je tada snimljen. Ovo je rimejk koji je dosta zadržao originalnu priču, glavna promjena je što je u originalu problem sa ljudima bio hladni rad, a ovdje je više ekologija problem. Pa sad razmisli o tome šta na šta podsjeća.

    I nikako se ne mogu složiti sa tim da je film ******. No dobro, različiti ukusi.

  15. #190
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sad i novi komentar na bioskop. Dakle gledao sam još dva filma (The Day the Earth Stood Still i Australija) i sada imam mnogo pozitivnije utiske. Ljudi nisu bili stoka, već sam oba filma gledao u miru. I, što je jako bitno, oba puta su ugasili plava svjetla na stepenicama. Za svaku pohvalu. Mora da neko iz ster cinema čita ovo ovdje

    Naravno, opet ima nekih zamjerki, ktj. zamjerka, koja je već ovdje pominjana, a to je da izgleda između projekcija niko ne čisti. Čak, na prvoj projekciji mi se desilo da su sjedišta bila kokičava. Ja, kao i pojedini ovdje hoću uzeti flašu ili onu kesu ili kako je nazvati od kokica i baciti je, ali mislim i da je obaveza i bioskopa da između projekcija to pobaca, i da se potrude da malo očiste. Mislim, kad jedeš kokice, i kad ih pažljivo jedeš, opet se dešava ponekad da pokoja padne, a da ne pričamo o svinjama kojih ima.

    No da ne budem previše negativan, utisci su mi se značajno popravili u odnosu na prvi film. Mada, vidim da sam zapravo imao sreće, pa niko nije pričao. Iako je na Australiji sala bila slidno popunjena.

  16. #191
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi preporucujete li da pogledam australiju?valja li film sto?

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Traje 2sata i 40min...film je nesto kao perl harbur + ugnjetavanje aboridzina sa akcentom na aboridzine koji su po filmu imali GPS sistem prije no su bijelci i nastali. 3+/5

  18. #193
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala pgmn

  19. #194
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Gledaj me opet u Steru na zahtjev publike


    Na zahtjev publike novi crnogorski film "Gledaj me”, u režiji Marije Perović, ponovo je na reperotaru multipleksa Ster sinemas u Podgorici. "Gledaj me” je najgledanije filmsko ostvarenje u Crnoj Gori, u ozbiljnoj konkurenciji sa holivudskim blokbasterima.

    Film je do sada ukupno vidjelo više od 10 hiljada ljudi, što je ozbiljan rezultat u našim okvirima.

    Na repertoaru Ster sinemas film će se prikazivati od 15. do 21. januara, a projekcije su u terminima: 12:40,14:50,17:40,19:50 i 21:50.
    Podsjetimo, Marija Perović je na Hercegnovskom filmskom festivalu za režiju filma “Gledaj me” dobila Bronzanu mimozu. Film je na festivalu Mojkovačka filmska jesen osvojio nagradu publike, a glumica Branka Femić dobila je nagradu za najbolju epizodnu ulogu. "Gledaj me” je premijerno prikazan na Pulskom filmskom festivalu u okviru međunarodne selekcije Europolis-meridijani, a učestovovao je i na festivalima u Amsterdamu i Lublinu.


    Riječ je o savremenom psihološkom trileru, koji za glavne teme ima porodično nasilje, mladalačko buntovništvo i ljubav. Scenario za film zasnovan je na hit romanu mlade crnogorske spisateljice Ksenije Popović "Dječak iz vode". Film je snimljen je na lokacijama u Budvi i na Cetinju tokom 2007. godine.
    Uloge u filmu tumače: Olga Pakalović, Mijo Jurišić, Branimir Popović, Andrija Milošević, Voja Brajović, Mladen Nelević, Dubravka Drakić, Srđan Grahovac, Branko Ilić, Branka Femić, Simo Trebješanin, Marinko Maygalj i drugi... Direktor fotografije je Dimitrije Joković, montažer Stevan Marić, kompozitori Nemanja Mosurović i Nevena Glušica, dizajneri zvuka Zoran Maksimović i Ognjen Popić, kostimograf Nevena Milovanović, scenograf Ivanka Vana Prelević. Izvršni producent je Sehad Čekić.
    Producent filma je "Katun Movies". Novo ostvarenje crnogorske kinematografije "Gledaj me" realizovano je uz velikodušnu podršku Ministarstva kulture, sporta i medija Crne Gore i u koprodukciji sa RTV Atlas iz Podgorice i Ministarstvom kulture Hrvatske.



    :lolblue::lolblue:
    You'll Never Smoke Alone..

  20. #195
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Film je na festivalu Mojkovačka filmska jesen osvojio nagradu publike

    a od tih 10.000 gledalaca jedno 9.000 misli da je film chist shit
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #196
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by requiem_nk View Post
    Eh kako me ponekad ljudi zasmiju. Podsjeća te na ambis. Ja moram da priznam da ne mogu sad da se sjetim da li sam gledao ambis, ali ću načiniti pretpostavku da nije snimljen prije 1951. godine. Jer za tvoj info The Day the Earth Stood Still je tada snimljen. Ovo je rimejk koji je dosta zadržao originalnu priču, glavna promjena je što je u originalu problem sa ljudima bio hladni rad, a ovdje je više ekologija problem. Pa sad razmisli o tome šta na šta podsjeća.

    I nikako se ne mogu složiti sa tim da je film ******. No dobro, različiti ukusi.
    E pa, druze dragi, ja ne mogu da znam da li si ti gledao film, ili ne, ali mogu da kazem da se meni nije svidjela prica. To, da li je on zadrzao originalnu pricu ne vjerujem da ce ljude bas da zanima, jer su oni dosli da uzivaju u filmu a ne da se prisjecaju Rmk-a. Evo citam tvoj post, pa jos uvijek ne mogu da shvatim sta si ti TACNO htio da kazes, jer, ako mene podsjeca na nesto, ne vidim zasto bi tebe to ljutilo. The Abyss nije ni malo los i naivan film, iz 89. godine, ali mi je radnja u The Day the Earth Stood Still iskreno malo ofucana i vidjena dosta puta, iako je Rmk, ocekivao sam dosta vise.
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    Gledaj me opet u Steru na zahtjev publike


    Na zahtjev publike novi crnogorski film "Gledaj me”, ....
    chu na zahtjev publike... jes


    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    ...

  23. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja se spremam za sledeci cetvrtak (22. januar) bice ludiiloo repertoar 8)

  24. #199
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja idem na australiju u 9 i 30,nadam se da necu pogrijesit sto sam odlucio da ga pogledam...

  25. #200
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja mislim da su ih svaki dan zvali i pitali kad ce opet, 2-3 put da ga odgledaju i upiju svako zrno mudrosti
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 8 of 142 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •