View Poll Results: McDonalds u Crnoj Gori?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Da

    135 57.69%
  • Ne

    99 42.31%
Page 6 of 15 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 359

Thread: McDonald`s u Podgorici [?]

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene zanima na osnovu čega si ti zaključio da je krajnje vrijeme da se otvori? Ima li to veze sa aplikacijom ili duhom evro-atlantskih integracija ili sav urbani svijet izlazi tamo a pošto smo se mi "urbanizovali" krajnje je vrijeme da izlazimo tamo ili nešto treće? Molim te da mi odgovoriš jer mi pitanje dolaska meka u CG postaje pitanje od suštinskog značaja kad vidim da je nekima toliko stalo do toga. Postajem i ja sve nestrpljiviji da vidim kakav će bit taj mek u CG jer ako bude ka svuđe ostaloo na svijet onda neće bit ništa strašno
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  2. #127
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    mene zanima na osnovu čega si ti zaključio da je krajnje vrijeme da se otvori? Ima li to veze sa aplikacijom ili duhom evro-atlantskih integracija ili sav urbani svijet izlazi tamo a pošto smo se mi "urbanizovali" krajnje je vrijeme da izlazimo tamo ili nešto treće? Molim te da mi odgovoriš jer mi pitanje dolaska meka u CG postaje pitanje od suštinskog značaja kad vidim da je nekima toliko stalo do toga. Postajem i ja sve nestrpljiviji da vidim kakav će bit taj mek u CG jer ako bude ka svuđe ostaloo na svijet onda neće bit ništa strašno
    Evo ko pravi nepotrebnu i suvisnu, komplikovanu pricu oko svega ovoga... Upravo ovakvi ljudi... koji se jeze na pominjanje "Mc Donalds".

    Ja u 5 postova moram da naglasavam rec izbor u ishrani, da bi se opet i opet javljali likovi koji u svemu ovome vide "aplikacije, integracije, amerikanizacije"...

    Odgovor... Igrom slucaja malo sam obisao susedne drzave i uocio koliko njihovi gradovi vise nude po pitanju ishrane, uopste tipova restorana. Znaci nema nikakvog sustinskog znacaja... Voleo bih , ja licno da postoji MC opcija i u nasem jbn ruglu od glavnog grada... ako nista, bar kao neka jadna alternativna... Na trenutak se ponadah i kako je to mozda i moguce, ali ako je stvarno ovako podeljeno misljenje merodavno i ako se ovoliko iskompleksirani ljudi preseravaju u zgrozavanju i odbijanju jednog ovakvog tipa usluge... onda postajem mnogo svesniji da crnogorski narod mora jos malo da evoluira kako bi mu se mogle pruziti raznorazne savremene prednosti, usluge, izbori i mogucnost... Ne samo u ishrani.. nego i u svemu ostalom...

    Nego, nema potrebe daljoj i siroj prici... ovo bi trebalo da bude jednostavno pitanje. Odgovori su dati. Statistika je prikazana. Moja radoznalost zadovoljena. Tema moze biti zakljucana, sto se mene tice.

    Prijatno :joint:

  3. #128
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Ne opeterecujem se. To je iskrivljena slika koja se prenosi kroz reci koje pisem. Samo me zanima zasto ga vise ne otvore... jer mislim da je kranje vreme... sem toga radoznao sam i povodom stava ljudi vezanog za to pitanje.

    Sve u svemu... ako planiraju da otvore Mc u Cg u skorije vreme, sigurno je da nece pitati gradjane sta misle o tome (ili citati forume).. Bila bi ovo srecna drzava da vlada takva demokratija i da se narod pita za bilo sta.

    Da misle da bi im se isplatilo otvoren bi bio odavno... Ne posluju oni da bi svojom "ukusnom" hranom zadovoljili svoje obozhavaoce, posluju zbog paraH... Boli njih Q zhelimo li mi ili ne da se otvori, ako nijesu sigurni da ce zaraditi nece ga ni otvoriti...

    Zashto mislish da se narod idje pita, MC otvara restorane tamo dje imaju mushterije, odje ih ochigledno nemaju (dovoljno) i to je to...
    #fakenews

  4. #129
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Odgovor... Igrom slucaja malo sam obisao susedne drzave i uocio koliko njihovi gradovi vise nude po pitanju ishrane, uopste tipova restorana.
    I od sveg tog sadrzaja i svih tih raznovrsnih tipova restorana, ti si zakljucio da nama treba bas McDonalds. Ocigledno ti ta raznovrsnost i nije bas bila potrebna.

  5. #130
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Ja mogu da se kladim da bi im islo bolje nego ne znam koji fast food kod nas! Ako bi naravno stavili razumne cijene u skladu sa Mc u svijetu i standardu.
    ne bi se ja kladio da sam ti, nego kao i sve u cg dva dana ujdurme i posle nikog nista ne interesuje , pogledaj okolo tako nam je za sve zivo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #131
    mićko Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Bio sam u Mc u sledecim gradovima : Prag,Bec,Bratislava,Budimpesta...

    Vece smece od hrane nisam probao u zivotu...Uzas zivi.Jos ultra skupo.Dabogda nikad ne dosli,nista nam ne trebaju.
    Pa dosta si Mc-ova obišao kad ti je toliko odvratan;-)

  7. #132
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja volim igrackice ostalo mi je sve jedno, kako god oce.
    dva i dva su tri

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ako neko gleda slučajno na RTS1 američki dokumentarac o meku. Pogledajte koliko je zdravo jesti u mek i slične doganje
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  9. #134
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Bio sam u Mc u sledecim gradovima : Prag,Bec,Bratislava,Budimpesta...

    Vece smece od hrane nisam probao u zivotu...Uzas zivi.Jos ultra skupo.Dabogda nikad ne dosli,nista nam ne trebaju.

    A ovi likovi sto zele Mc,iako znaju kakvo je to ****** mi djeluju na one iskompleksirane tatine sinove/cerke koji oce da prate Amerikance suludne i Evropljane,pa makar i na taj nacin...
    U toliko si Mc-ova bio i kad si tek ukapirao da je to nesto sto ne valja i tako dalje?hahahaa o zemljo ...

  10. #135
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    evo ako neko gleda slučajno na RTS1 američki dokumentarac o meku. Pogledajte koliko je zdravo jesti u mek i slične doganje
    Gledao sam to, ali evo ako oces ti da uradis jedan dokumentarac. Uzmi svaki dan da jedes cevape, sa koka kolom i sve sto je lik jeo u Mc, pa da vidimo oces li i ti biti toliko zdrav!

  11. #136
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    evo ako neko gleda slučajno na RTS1 američki dokumentarac o meku. Pogledajte koliko je zdravo jesti u mek i slične doganje
    Možeš li mi nešto više reć o dokumentarcu kako bih ga potražio po to.rentima?
    je zdravo jesti u mek i slične doganje
    __________________
    Oh, da mi je očima viđeti
    Crna Gora izgub da namiri!

  12. #137
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Film se zove Super Size Me.

  13. #138
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic
    Bio sam u Mc u sledecim gradovima : Prag,Bec,Bratislava,Budimpesta
    Bio sam u Mc u sljedecim gradovima: Berlin, Gdanjsk, Varsava, Krakov, Prag, Brno, Bratislava, Bec, Grac, Zagreb, Maribor, Subotica, Split, Novi Sad, Ljubljana, Beograd, Atina... (jos niz njih)...

    Medjutim, sam zakljucak ocito nije trebalo donijeti nakon toliko vremena kao tebi... Dovoljno je uci u jedan jedini objekat. Hrana je, recimo, 'uzas zivi' (govorim o sastojcima... medjutim, kada u ovom gradu ima kakvih 70% ljudi koji jednom u tri dana pojedu makar jedan proizvod lokalnih (nokat u meso, bez rukavica) fast food objekata, koji jednom u cetiri dana popiju 4-5 litara piva/vina/rakije, koji jednom u sedam dana pojedu kilo cokolade, nariljaju se kao stoka za ruckom konzervirane hrane, ili umiju odrati kakvu njegusku dimljenu prsutu - onda im McDonald'sov jelovnik dodje apsolutno proporcionalan njihovom nacinu ishrane .... ili nas dragi drugar CaseLogic zeli istaci da smo mi zapravo jedna ekoloska nacija, koja jede korijenje, cupa kakve biljke (lise mari'uane'), u okviru koje svaki drugi stanovnik nedjeljno ispusi steku cigareta i sl. - sto je zabluda i ortodoksna laz)...

    Medjutim, sa druge strane, hrana je nevjerovatno jestiva (e, sad, ako ti povracas od njihove hrane, onda si jedna od raritetnih osoba), a i kad su svojevremeno primicali onu njihovu prikolicu mostu brace Zlaticanin, nesto nijesam zapazio da je nas narod (inace kao naviknut na jednu drugaciju 'zdravu' kuhinju, kao sto su, recimo, dimljeni suhomesnati proizvodi i slicna hrana) bjezao od iste. Stavise, vladalo je veliko interesovanje...

    A isto tako, u svakom od gradova koje sam naveo, lokalno stanovnistvo uz nezaobilazne turiste guzvalo se u redovima, kako u McDonaldsu, tako i u KFC-u i Burger kingu...

    Neko je par strana ranije naveo da je postojalo interesovanje 'McDonalds'a' da otvore objekat u PG... Lokacija je gotovo bila ugovorena (mjesto gdje je sad hotel 'Kerber' - prizemlje), ali su u godinama rata odustali od toga... U svakom slucaju, smatram da bi to bila pozitivna stvar u ovom gradu. Jer, vec imamo na desetine fast-food objekata, tako da 'McDonald's' ne bi nesto tragicno uticao na kakvo pogorsanje zdravlja Podgoricana (ako udzerice tipa 'Gurman' i sl. nehigijenska mjesta lagano prolaze, valjda bi i taj 'nesrecni i u odnosu na te hramove smetlista 'neugledni' 'McDonald's uspio u ovom gradu)...

    Kao neko ko tokom odredjenog dijela godine 'izigrava' ulogu 'backpackera' i provodi dobrih mjesec-dva godisnje sa istima, odlicno znam koliko na pomenute utice kada cuju da u odredjenoj destinaciji mogu konzumirati McDonald's, KFC ili Burger king hranu... A sa sigurnoscu mogu ustvrditi da ce kod svih njih vecu pozornost izazvati jedan takav objekat nego, recimo, 'voda u krsu', 'gurman' ili cevapdzinica 'simana'... No, ovo sto imamo, ocito je zdravije i prihvatljivije od kakvih globalnih lanaca fast food objekata... Zanosimo se, jer - mi smo najbolji i niko nama ravan nije! Eh......!

    No, nazalost moram istaci i sljedece... Sto ce nama MdDonald's i ostali objekti koje nekakav klovn odozgo nazva 'dijelom evroatlantskih integracija' (taj ridikulozni i neinformisani klovn trebao bi znati da takvi objekti nijesu nikakav dio slicnih okolnosti, jer takvi objekti postoje cak i u Bejrutu)?!

    Nama, dragi moji sugradjani, treba da kakva 'Bereta' i slicni otvore kakvu radnju oruzja i ostalih dekadentnih stvari u ovom gradu. To je to! Pistolj! Noz! To je valjda kaloricno! Jer, nasa jadna i crna omladina ocito voli kakve nozeve, pistolje, mafijanje i frkisanje po gradu vise od bilo cega! A bilo bi im lijepo i da kakav lokalni diler otvori neku traficicu sa heroincicem i kokaincicem... Cisto da se obijesna podgoricka mladez, sa brda, proplanaka i selendri zanima kad sidje u glavni grad!

    Stoga, tri veceri unazad, stradao je nas sugradjanin star 18 godina (ovo se prvi put pominje na ovom forumu, koji valjda vazi za najposjeceniji crnogorski forum, STO JE SRAMNO! Ali, prilikom nasilja, valjda je najmudrije cutati?! Prvi put ovdje, kad se vec niko drugi nije sjetio: SLAVA MOMKU, ZRTVI HIRA OBIJESNE BANDE!)! I da li je jedini? Cisto sumnjam... To je bitno! Da nasa mladez ima nozeve, pistolje, skupa kola i telefone! Da ovaj grad postaje stjeciste lokalnih mafijascica i kretencica... Jer, noz u dzepu i pistolj za pasom bitniji su od svega, pa makar i jeli go.vn.a, a ne Big Mac i to ostalo 'evroatlantsko smece'... Kreteni, kreteni!
    Last edited by DTG; 12-12-08 at 03:56.
    Zivot damo, Trst ne damo!

  14. #139
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije diskutabilno da je to ukusna hrana,ali cudo cine aditivi,emulgatori i slicna hemija.vjestacka ukusnost
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  15. #140
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DTG View Post

    Stoga, tri veceri unazad, stradao je nas sugradjanin star 18 godina (ovo se prvi put pominje na ovom forumu, koji valjda vazi za najposjeceniji crnogorski forum, STO JE SRAMNO! Ali, prilikom nasilja, valjda je najmudrije cutati?! Prvi put ovdje, kad se vec niko drugi nije sjetio: SLAVA MOMKU, ZRTVI HIRA OBIJESNE BANDE!)! I da li je jedini? Cisto sumnjam... To je bitno! Da nasa mladez ima nozeve, pistolje, skupa kola i telefone! Da ovaj grad postaje stjeciste lokalnih mafijascica i kretencica... Jer, noz u dzepu i pistolj za pasom bitniji su od svega, pa makar i jeli go.vn.a, a ne Big Mac i to ostalo 'evroatlantsko smece'... Kreteni, kreteni!
    Svaka cast!
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #141
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DTG View Post
    Bio sam u Mc u sljedecim gradovima: Berlin, Gdanjsk, Varsava, Krakov, Prag, Brno, Bratislava, Bec, Grac, Zagreb, Maribor, Subotica, Split, Novi Sad, Ljubljana, Beograd, Atina... (jos niz njih)...

    Medjutim, sam zakljucak ocito nije trebalo donijeti nakon toliko vremena kao tebi... Dovoljno je uci u jedan jedini objekat. Hrana je, recimo, 'uzas zivi' (govorim o sastojcima... medjutim, kada u ovom gradu ima kakvih 70% ljudi koji jednom u tri dana pojedu makar jedan proizvod lokalnih (nokat u meso, bez rukavica) fast food objekata, koji jednom u cetiri dana popiju 4-5 litara piva/vina/rakije, koji jednom u sedam dana pojedu kilo cokolade, nariljaju se kao stoka za ruckom konzervirane hrane, ili umiju odrati kakvu njegusku dimljenu prsutu - onda im McDonald'sov jelovnik dodje apsolutno proporcionalan njihovom nacinu ishrane .... ili nas dragi drugar CaseLogic zeli istaci da smo mi zapravo jedna ekoloska nacija, koja jede korijenje, cupa kakve biljke (lise mari'uane'), u okviru koje svaki drugi stanovnik nedjeljno ispusi steku cigareta i sl. - sto je zabluda i ortodoksna laz)...

    Medjutim, sa druge strane, hrana je nevjerovatno jestiva (e, sad, ako ti povracas od njihove hrane, onda si jedna od raritetnih osoba), a i kad su svojevremeno primicali onu njihovu prikolicu mostu brace Zlaticanin, nesto nijesam zapazio da je nas narod (inace kao naviknut na jednu drugaciju 'zdravu' kuhinju, kao sto su, recimo, dimljeni suhomesnati proizvodi i slicna hrana) bjezao od iste. Stavise, vladalo je veliko interesovanje...

    A isto tako, u svakom od gradova koje sam naveo, lokalno stanovnistvo uz nezaobilazne turiste guzvalo se u redovima, kako u McDonaldsu, tako i u KFC-u i Burger kingu...

    Neko je par strana ranije naveo da je postojalo interesovanje 'McDonalds'a' da otvore objekat u PG... Lokacija je gotovo bila ugovorena (mjesto gdje je sad hotel 'Kerber' - prizemlje), ali su u godinama rata odustali od toga... U svakom slucaju, smatram da bi to bila pozitivna stvar u ovom gradu. Jer, vec imamo na desetine fast-food objekata, tako da 'McDonald's' ne bi nesto tragicno uticao na kakvo pogorsanje zdravlja Podgoricana (ako udzerice tipa 'Gurman' i sl. nehigijenska mjesta lagano prolaze, valjda bi i taj 'nesrecni i u odnosu na te hramove smetlista 'neugledni' 'McDonald's uspio u ovom gradu)...

    Kao neko ko tokom odredjenog dijela godine 'izigrava' ulogu 'backpackera' i provodi dobrih mjesec-dva godisnje sa istima, odlicno znam koliko na pomenute utice kada cuju da u odredjenoj destinaciji mogu konzumirati McDonald's, KFC ili Burger king hranu... A sa sigurnoscu mogu ustvrditi da ce kod svih njih vecu pozornost izazvati jedan takav objekat nego, recimo, 'voda u krsu', 'gurman' ili cevapdzinica 'simana'... No, ovo sto imamo, ocito je zdravije i prihvatljivije od kakvih globalnih lanaca fast food objekata... Zanosimo se, jer - mi smo najbolji i niko nama ravan nije! Eh......!

    No, nazalost moram istaci i sljedece... Sto ce nama MdDonald's i ostali objekti koje nekakav klovn odozgo nazva 'dijelom evroatlantskih integracija' (taj ridikulozni i neinformisani klovn trebao bi znati da takvi objekti nijesu nikakav dio slicnih okolnosti, jer takvi objekti postoje cak i u Bejrutu)?!

    Nama, dragi moji sugradjani, treba da kakva 'Bereta' i slicni otvore kakvu radnju oruzja i ostalih dekadentnih stvari u ovom gradu. To je to! Pistolj! Noz! To je valjda kaloricno! Jer, nasa jadna i crna omladina ocito voli kakve nozeve, pistolje, mafijanje i frkisanje po gradu vise od bilo cega! A bilo bi im lijepo i da kakav lokalni diler otvori neku traficicu sa heroincicem i kokaincicem... Cisto da se obijesna podgoricka mladez, sa brda, proplanaka i selendri zanima kad sidje u glavni grad!

    Stoga, tri veceri unazad, stradao je nas sugradjanin star 18 godina (ovo se prvi put pominje na ovom forumu, koji valjda vazi za najposjeceniji crnogorski forum, STO JE SRAMNO! Ali, prilikom nasilja, valjda je najmudrije cutati?! Prvi put ovdje, kad se vec niko drugi nije sjetio: SLAVA MOMKU, ZRTVI HIRA OBIJESNE BANDE!)! I da li je jedini? Cisto sumnjam... To je bitno! Da nasa mladez ima nozeve, pistolje, skupa kola i telefone! Da ovaj grad postaje stjeciste lokalnih mafijascica i kretencica... Jer, noz u dzepu i pistolj za pasom bitniji su od svega, pa makar i jeli go.vn.a, a ne Big Mac i to ostalo 'evroatlantsko smece'... Kreteni, kreteni!
    Koja je tvoja poenta?Ispisa se posteno,ode u neke druge vode (mafijanje,seljakanje i slicno...)..Vrijedjas,i kolko sam svatio nazivas nas kojima se ne svidja Mc kretenima!U cemu je problem?Iz cega proizilaze tvoji kompleksi?Koja je tvoja frustracija?Ispoljavaj obijest na drugo mjesto,npr u Mc!

    Lijepo sam rekao da mi se ne svidja hrana u McDonalds nimalo,i da je uzasna!Odnos ulozeno - dobijeno je tek prica za sebe!Hamburger "big mac" velicine...ne znam ni sam sa cim bi ga uporedio!Gomila priloga,vjestackih priloga od koje te zaboli stomak i povrace ti se kolko su gadni...usluga na nivou...cekas u red po 15 minuta,i onda ti sve nabacano daju na tacnu,i idi jedi (iako su svi stolovi zauzeti!) onda fino stojeci pojedes to ****** koje ti "serviraju" i podjes u hotel i dobijes mucninu.Kolko je samo prasine podigao cuveni skandal u Americi,tokom kojeg su vise osoba KREPALE (namjerno se izrazavam ovako,jer su to zive muke ljudi bile do smrti) zbog trovanja u Mc?!Kolko je njihovih objekata zatvoreno,zbog nehigijene i direktnog ugorzavanja ZIVOTA covjeka stavljajuci svakakve vjestacke priloge?Koliko su MILIONA kaznu platili?

    Go to Mc!

    Sledecu noc podjes u restoran do Mc-a,u strogi centar Bratislave,i dobijes fenomenalnu hranu,fenomenalnu uslugu,ljubaznost i ljepotu enterijera za 4 i po € skuplje u odnosu na Mc.


    Ali ne,tvoja tvrdnja je da domace ne valja nista,da prsuta njeguska ne valja nista,da konobarice i rostilj majstori nose levor za pas!Svi trebamo da zivimo SVJETSKI,i da jedemo ono sto nam se ne svidja,da smo kulturni i da je kutija cigara 80 €.

    E zbog tebe i slicnih tebi moj dragi prijatelju smo ovdje dje smo.
    Last edited by CaseLogic; 12-12-08 at 12:20.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  17. #142
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Koja je tvoja poenta?Ispisa se posteno,ode u neke druge vode (mafijanje,seljakanje i slicno...)..Vrijedjas,i kolko sam svatio nazivas nas kojima se ne svidja Mc kretenima!U cemu je problem?Iz cega proizilaze tvoji kompleksi?Koja je tvoja frustracija?Ispoljavaj obijest na drugo mjesto,npr u Mc!

    Lijepo sam rekao da mi se ne svidja hrana u McDonalds nimalo,i da je uzasna!Odnos ulozeno - dobijeno je tek prica za sebe!Hamburger "big mac" velicine...ne znam ni sam sa cim bi ga uporedio!Gomila priloga,vjestackih priloga od koje te zaboli stomak i povrace ti se kolko su gadni...usluga na nivou...cekas u red po 15 minuta,i onda ti sve nabacano daju na tacnu,i idi jedi (iako su svi stolovi zauzeti!) onda fino stojeci pojedes to ****** koje ti "serviraju" i podjes u hotel i dobijes mucninu.Kolko je samo prasine podigao cuveni skandal u Americi,tokom kojeg su vise osoba KREPALE (namjerno se izrazavam ovako,jer su to zive muke ljudi bile do smrti) zbog trovanja u Mc?!Kolko je njihovih objekata zatvoreno,zbog nehigijene i direktnog ugorzavanja ZIVOTA covjeka stavljajuci svakakve vjestacke priloge?Koliko su MILIONA kaznu platili?

    Go to Mc!

    Sledecu noc podjes u restoran do Mc-a,u strogi centar Bratislave,i dobijes fenomenalnu hranu,fenomenalnu uslugu,ljubaznost i ljepotu enterijera za 4 i po € skuplje u odnosu na Mc.


    Ali ne,tvoja tvrdnja je da domace ne valja nista,da prsuta njeguska ne valja nista,da konobarice i rostilj majstori nose levor za pas!Svi trebamo da zivimo Evropski,i da jedemo ono sto nam se ne svidja,da smo kulturni i da je kutija cigara 80 €.

    E zbog tebe i slicnih tebi moj dragi prijatelju smo ovdje dje smo.
    Ja bi prije reka da smo zbog tebe i tebi slicnih, odje dje jesmo
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  18. #143
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde ti cedo moje fino u Ameriku,ij u Mc,i budi happy!

    America rules!

    :lolblue:
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  19. #144
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni su razbili jugoslaviju!
    ♩♬

  20. #145
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovali ili ne, lik pod nikom CaseLogic mi je naredio da izbrishem post jer mu se ne svidja. Jos kaze "ij" :lolblue:


    P.S. razbili su i SSSR!
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  21. #146
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razbili su jednom staklo na auto

  22. #147
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Jedite vi cevape, i pustite ljude da jedu sta hoce? To sto ne volis, ne znaci da svako dijeli tvoje misljenje. Nezdravi su i cevapi ako jedes svaki dan. Nista ne treba precerivat, i ako neko ne voli neka ne ulazi, i kraj price. Ali vjerujem da ovi sto kao fora pricaju, prvi i otisli.
    Nijesam rekao da ne volim, čak naprotiv čest sam gost u McD. Mada da ima bilo kakava naša ćevabdžinica u mojoj blizini nebih se dvoumio... Ovako ostaje samo Turski doner kebab i Mc...

    Quote Originally Posted by Scepan View Post
    Politika McDonaldsa je da ne otvaraju restoran u gradove koji imaju manje od 200.ooo stanovnika . Sto ce nam mek , bolji je KFC australijski lanac brze hrane .
    Nije tačno... Svaki grad u Njemačkoj ima Mc, svako treće gušće naseljeno selo ima Mc, svaka 15-ta benzinska pumpa na auto putu kroz Njemačku ima Mc.

  23. #148
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjecam se da se raspravljalo na jednoj temi o cijeni fransise, pa evo:

    http://www.entrepreneur.com/franchis.../282570-0.html
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #149
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Total Investment: $1,004,450 - $2,155,700
    Franchise Fee: $45,000
    Term of Franchise Agreement: 20 years, renewable
    Financial Requirements

    Liquid Cash Available: $500,000

    uz sve ostale uslove jasno je da nismo trziste za isplativost ovoga ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #150
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zamislite da se otvori, pa gdje bi se nasi slikali i postavljali na Facebook? Bez fotografije iz McDonaldsa kao da nijesu bili izvan CG.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

Page 6 of 15 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Otvara se Poljoprivredni fakultet u Podgorici
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 28-08-09, 07:57
  2. Internacionalne skole u Podgorici i u Cetinju
    By istelle in forum CG dijaspora
    Replies: 2
    Last Post: 03-08-08, 20:56
  3. Opštinska vlast u Podgorici!
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 92
    Last Post: 19-11-07, 15:11
  4. Oli Ren u Podgorici
    By Sthlm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 21-04-05, 15:09
  5. Kit u Podgorici??
    By laufer** in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 29-03-04, 23:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •