Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: drustvo ili on/ona?

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Wink drustvo ili on/ona?

    evo priblizava se Nova godina...volite li da ste na doceku (ako uopste ovaj praznik ima neko znacenje za vas) sa onim koga volite ili biste tu noc radije proveli sa drustvancetom, da ne razmisljate oce li se dragi/draga nafrstiti ako se popije koja vise, ako vas neko pogleda, ako u onoj guzvi zaigrate sa nekim nepoznatim bez "zadnjih" namjera?
    Da li bi vam smetalo da se vasa bolja/ruznija polovina izjasni da zeli na docek da ide bez vas, sa drustvom?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ja sa drushtvom, ona nek $edi kuci :mrgreen:
    #fakenews

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ako se sami dogovorimo da slavimo odvojeno onda OK, ali da se ona prvo dogovara sa drustvom pa onda sa mnom e to nece da moze i naravno da bi mi smetalo
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja da se taslacim sa njom ..

    Salim se, najvise volim sa njima!
    You'll Never Smoke Alone..

  5. #5
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja još ne znam. Ako mi dragi bude radio, ja ću se solidarisat s njim i čekati Novu kući s mamom i tatom :roll: (osim ako mi društvo ne smisli nešto interesantnije :devil
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    ne zheeeeeeeeeelim sa djevojkom da chekam Novu (mada,stvarno,ni nemam je... ) Smor mi je da razmishljam o tom prikljuchku (pricham iz dosadashnjeg iskustva u tim situacijama).Fino zabudalish nedje sa druhstvom, ne brinesh ni o chemu,sjetish se nedje 2.-3. da imash curu,chestitash joj Novu uz objashnjenje "da je doshlo do zagushenja u mobilnoj mrezhi, pa je zbog toga nijesi zvao". Kupish joj kesu karamela i glupog medjeda koji ce da joj "stavi do znanja da si mislio na nju", i idesh sa drugovima na dojch da preprichavash dogadjaje sa Nove

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ne znam ja nekako ne mogu da zamislim sebe sa djevojkom s kojom ne bih mogao da se provedem isto kao i sa drustvom, naravno dobro bi bilo da imamo i neko zajednicko drustvo pa da svi zajedno budemo tu i tako...
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    uhhh ljudi shto se tiche docheka Nove sa curom i zajednichkim drushtwom... Nidje wezzzeee... Proshle sam se godine smorio kao zmaj dok je moje drushtwo rshum prawilo...
    Owe sam se godine rezerwisao samo za drushtwo...
    One Ring to Rule them all...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    ne radi se ovdje o maloumnom stavu da se sa curom ne mozhe provesti kao sa drushtvom...ovdje se radi o tome da se STVARNO ne mozhe provesti sa curom kao sa drushtvom. Ne kazhem da to sa curom nema nekih svojih prednosti, ali kad je sami PROVOD u pitanju, tu se vec osjeca razlika

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    e tuzna je ta veza kad se n.g ceka odvojeno
    f6

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    jednom sam,vishom silom,chekao sa curom novu. svela se na pretvaranje kako se ludo provodimo, dok smo u podsvijesti zamishljali drushtvo koje ne zna dje se nalazi od alkohola i zajebancije. jes da smo se drhzali za ruke i te fore, kao ljubili se tachno u ponoc,isposhtovali "ludo zaljubljeni" proceduru, ali je ostala skrivena zhal za najludjim provodom u novogodishnjoj noci sa veselim drushtvom koje narednih 2 mjeseca nije prestajalo da pricha o tim dogodovshtinama.
    zakljucak: da sam barem malo vishe htio sebe da isposhtujem, poshao bih sa drushtvom. nego,u zhelji da isposhtujem josh jedan zhenski hir, koji je trebao definitivno u tom trenutku da me markira kao apsolutnu svojinu dotichne gospodjice, sachekao sam novu sa njom. nakon toga, ostalo mi je samo da se nadam da cu u buduce primijeniti staru: na greshkama se uchi.

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    kako sam se ja prije dvije god posvadjao sa njom radi toga... jos mi je u septembru saopstila da ce ic u BeGe a ako ne bude isla da ce biti samnom, i ja opusteno (da ne kazem savrseno jer cu u slucaju da podje bit sa ekipom:blah.. u medjuvremenu je otkazala ovo u BeGe radi mene, i ja naravno saopstim drustvu da cu sa njom bit.. oni mi naravno, oproste sto sam ih ispalio i jedan drug u sali dobaci - ti ces sa nama, vidjeces
    kad ono, 10 dana prije NG ona mi kaze:" Ja sa sestrom idem u Dubrovnik ako oces mozes sa nama... Mozes poves i drustvo"
    ja sam joj rekao da necu sa njom da sam se vec dogovorio sa drugovima (laz naravno)... Nego, za Novu godinu mi zavrsismo u Bar i napismo se ko guzice, tako da sam ujutru (oko 2 popodne) kad sam se probudio samo procitao poruku "mogao si mi bar cestitat novu godinu. ja sam tebi htjela al nesto nije moglo iz rominga. ne moras mi se ni javljat vise..."
    e kako sam tu popiiiizdioooo...:-x

    nego, da ne duzim i da dam odgovor (koji primjenjujem od tad) - drustvo je na prvom mjestu, ako oce moze sa nama :hardrock:

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Strasne su vam te veze Mozda je onda najbolje da birate curu iz drustva Prije 3-4 god (kad je dolazio Colic) dogovor je bio da budem sa drustvom tu u PG pa da se onda spustim do nje u BD pred ponoc i s njom da docekam tih 0:00, neki forumasi/ce koji su me sreli usput znaju sto se kasnije desilo
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    ne radi se ovdje o maloumnom stavu da se sa curom ne mozhe provesti kao sa drushtvom...ovdje se radi o tome da se STVARNO ne mozhe provesti sa curom kao sa drushtvom. Ne kazhem da to sa curom nema nekih svojih prednosti, ali kad je sami PROVOD u pitanju, tu se vec osjeca razlika
    ne bih se slozio sa tobom... to su dvije stvari koje se ne mogu uporedjivati (sto je neko rekao don't mix grandmother's and frogs)... to su dvije razlicite vrste provoda... samo kad se sjetim izleta sa njom... KO - San Giovanni, pa DU, Mostar, Beograd... I ista ta mjesta sa drustvom... nisam ih nikada pokusao uporediti niti sam ikad gledao odje mi je sa njom bilo bolje a tamo je bilo bolje sa drustvom... sve zavisi sta smatras pod provodom, a to je tebi - alkohol pijancenje... i jos jedna stvar... proljecna kisa - ona i ja - NISTA BOLjE U ZIVOTU NISAM OSJETIO

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    I nisi je izbio posle toga? :devil:
    ne dobijanje batina je bio moj novogodisnji poklon

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Strasne su vam te veze Mozda je onda najbolje da birate curu iz drustva Prije 3-4 god (kad je dolazio Colic) dogovor je bio da budem sa drustvom tu u PG pa da se onda spustim do nje u BD pred ponoc i s njom da docekam tih 0:00, neki forumasi/ce koji su me sreli usput znaju sto se kasnije desilo
    sve je to ok... slicne stvari sam i ja radio... al sto je mnogo mnogo je

  15. #15
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je idealna kombinacija i s NJIM i sa NJIMA. Ali ovog puta (nije ni prvi ni izgleda zadnji put) NJEGA nema tako da ću sa NJIMA.
    Never Complain, Never Explain

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Da li bi vam smetalo da se vasa bolja/ruznija polovina izjasni da zeli na docek da ide bez vas, sa drustvom?
    E da, strašno bi se uvrijedila i naljutila da me otkači.
    Never Complain, Never Explain

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni je idealna kombinacija i s NJIM i sa NJIMA. ...
    To je nekako normalno jer ne mogu da zamislim kakva bi to bila veza ili kakvo drustvo da se sa svoja djevojkom ne moze pokazati na doceku. Razumijem da ona ne ide na fudbalske utakmice sa mojim drustvom, ali nedje dje je provod, muzika, zabava..... nesto mi tu ne stima a ta potreba da se bas tu vece ne zeli biti zajedno sama za sebe dovoljno govori. Naravno ukoliko to nije veza koja pocela pad dana ranije pa kasno za promjene

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da, ne znam koliko bi mi zabavno bilo sama sa momkom da čekam novu godinu, jer mi je obično dosadan i izlazak u grad u takvom sastavu. A opet, da imam momka, a svako svoga posla - isto mi je nešto bezveze. Tako da ispada najljepše bilo koja od 3 varijante: ili on sa mnom i mojim društvom, ili ja s njim i njegovim društvom, ili svi na gomilu.
    Never Complain, Never Explain

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sto me izbrisaste ja sam mrtav ozbiljan da idem sam za novu godinu, kao i svudje shto odem sam, pa nadjem kakvo drustvo il stogod nausput
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li i momak i drustvo?Mislim ako se momak uklopio u moje drustvo i ja u njegovo zasto to ne bi bio plus?Nisam do sada nikada bila u drustvu momka za Novu.Iskreno i mrzim docek Nove.Mislim da se mogu obe stvari uklopiti ako je veza bez foliranja a moglo bi se i reci drugoj strani da vama je ipak provod bolji sa drustvom za takve dogadjaje i da nemate nista protiv ako i ona zeli sa vama...a ne verujem da bi bilo koja osoba bila zadovoljna time da je samo ispostovana time sto ste s njom docekali Novu...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne vidim zasto bi se ispostovao neko koga istovremeno mozes da lazes.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako mene pitate ja bih je radije prespavala kao i citavu euforiju oko Nove...A ovako razmiljajuci,bez obzira sto je Nova mozda kao i svaki dan,ako imam nekog ko mi je bitan volim da mi je blizu...U mom ili njegovom drustvu,svejedno,nikad mi nisu momci bili smorovi da bi se kajala i smatrala da mi je manji provod ako je on tu...Nesto jako,jako bezvezno je,po meni,kad primam i dajem cestitku preko sms i to tek za dan dva jer prenatrpana mreza to ne dozvoljava na vrijeme...Imam nekog a kao da ga nemam...To mogu da radim kad me savrseno briga...I sa njegove strane takodje kad vidim negodovanje to njemu moze biti samo jedan minus kod mene...Jednostavno smatram da ako ti je do nekog stalo,uvjek se moze organizovati taj zajednicki provod sa drustvom,i nikad taj neko ne moze biti smor,vec neko bitan i ko i treba da bude tu...
    Last edited by Artemis; 27-11-08 at 22:57.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #23
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    e tuzna je ta veza kad se n.g ceka odvojeno
    Nemoj se zaklet...Sa zenom se ne mozes proves' ko sa drustvom.
    Ma vazda je bilo ljepse sa ekipom...Mlad sam jos za romantiku,to kad ostarim.
    Sasvim mi je normalno da ona ide sa njenim,a ja sa mojim drustvom...Moze recimo,jedne godine zajedno,jedne odvojeno ili sl.,ali ne dolazi u obzir zajednicki docek svake godine...To moze kad se ozenim,ali sad ne,babeeee.
    Mada,volio bih da se nadjemo nedje oko 4-5 kad se sve zavrsi i pravac "francuski" da se sve to zachini ;-)
    Last edited by Zodiac; 29-11-08 at 00:30.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ok je to.al onda ne treba imat djevojku
    ako izlazite(neko duze vrijeme) onda bi bilo red sa njom. svakome je merak docekat sa drustvom i barit nesto drugo
    f6

  25. #25
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Recimo,izlazimo 6-7 godina,ali nemamo zajednicko drustvo..i stvarno mi ne pada na pamet da ona i ja nedje idemo odvojeno (smor,uprkos ljubavi i svemu sto ide uz to),drustva nam nemaju dodirnih tacaka...Nece u Pariz,e necu ni ja u Crnu Goru da *ebe majku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora - Evropsko drustvo, kolonija ili banana republika
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 57
    Last Post: 27-12-17, 03:15
  2. Replies: 2
    Last Post: 04-09-08, 15:27
  3. Zashto bash on/ona?
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 75
    Last Post: 19-12-07, 19:05
  4. crnogorsko drustvo
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 16-10-07, 15:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •