Results 1 to 14 of 14

Thread: Samsung INNOV8 i8510

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Samsung INNOV8 i8510

    Da li ga neko posjeduje i shta misli o njemu?
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  2. #2
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za sada je jos uvijek za ne kupovat jer ima dosta bugova ja sam htjeo da ga uzmem juce i podjem na samsung support forum i vidim da se zale na milion stvaru i bagova u firmweru a da jos uvijek nije dostupan upgrade firmwera i ne zna se kada ce biti dostupan iz samsunga kazu radi se i bice rijeseni svi problemi a mole se korisnici da pisu o problemima i tipovima softwera da bi zbali na sta da obrate paznju jebiga tako je kad se nesto po prvi put radi bez dobre podrske zato ili da se saceka da izadje druga generacija sa novim fw iuli uzmi ga pa trpi greske

    a inace bio sam u radnju juce i bas probao kako radi i od 10 koje sam cuo da ima imao je 6 gresaka
    1. kad vise puta zaredom udjes u kameru zablokira i resetuje se tel u prosjeku svaki 4 ulazak u kameru baguje tel
    2. nece da rotira ekran svaki put ako stoji vodoravno tel vec ga moras nageti tj uspraviti i onda radi a inace animacija koju koristi kad mjenja ekran je spora
    3. pozoves tel da zvoni i zakuca se nece da se javi nista ne reaguje od 5 puta jednom se zakucao
    4. video kad se snima u vga rezoluciji je desihronizovan tj ide brze od tona kazu iz samsunga(*na support forumu) da je to greska u svim tipovima firmwera koji su izasli do 20.10.2008 i jedini nacin je da ovo otklonis da se zajebavas sa region code pa da ga updejtujes sa verzijom fw koja je izasla za singapur tj azisko trziste ali posto ne postoji program slican nokia updeteru da sve sam odradi malo je zajebano trazio sam po netu i treba neka 3 programa skinut i malo se zajebavat sa tim a ako pogresis pukao si
    4.posto ima poklopac sociva kamere koji se automatski otvara kao na dig.aparatima desava se da se napuni prasine i nece kamera da radi tako da treba redovno cistit a to je vec ******
    5.mp3 i dalje ne moze kao sms ton vec se mora pretvoriti mp3 u ringtone pomocu programa pa staviti kao sms tone

    ajde da ne nabrajam im jos toga ali u sustini ja sam se odusevio sa tel lezi u ruku super mocno izgleda i kad se otklopne ovi bugovi tj kad samsung poce pravu podrku zanjega da pruza uzimam ga sigurno inace uspjeo sam snimiti video i prebaciti sa bt u tel pa kuci na komp i ne da je dobar vec je bolji nego moja dv kamera sony eto toliko

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam ga trgova prije eo 2 mjeseca i nisam imao nikakvih problema koje ti pominjesh, posebno ne to da ne moze sms ringtone da bude mp3.

    Jedino shto meni smeta je frka sa instaliranjem programa zbog zbrke sa certifikatima, jer koristi symbian platformu koju razvija nokia pa nece dosta nekih program da se instalira, mada nece ti programi ni na ove najnovije nokie sa symbianom s60 v3 ali svakako u manjoj mjeri nego sa samsungom.

    Postoji i taj problem sa updejtom firmwarea ali to ce se sve brzo rijeshit. Mislim da im nokia pravi probleme i da im je dala djelimichna prava nad licencama za symbian, jer je samsung napravio hardwerski bolji telefon nego li nokije poslenje generacije (N96).

    Izgleda kao da je ovakav telefon trebala da izbaci nokia a ne samsung
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim View Post
    ja sam ga trgova prije eo 2 mjeseca i nisam imao nikakvih problema koje ti pominjesh, posebno ne to da ne moze sms ringtone da bude mp3.

    Jedino shto meni smeta je frka sa instaliranjem programa zbog zbrke sa certifikatima, jer koristi symbian platformu koju razvija nokia pa nece dosta nekih program da se instalira, mada nece ti programi ni na ove najnovije nokie sa symbianom s60 v3 ali svakako u manjoj mjeri nego sa samsungom.

    Postoji i taj problem sa updejtom firmwarea ali to ce se sve brzo rijeshit. Mislim da im nokia pravi probleme i da im je dala djelimichna prava nad licencama za symbian, jer je samsung napravio hardwerski bolji telefon nego li nokije poslenje generacije (N96).

    Izgleda kao da je ovakav telefon trebala da izbaci nokia a ne
    samsung
    ***** li ga onda sam ja bas na bugovit naletio ajde da snimis neki video u vga pa da ga upload i das link jer ovaj sto sam ja snimio trza na svakih 3 sec ali skoro pa se ne primjeti al trza

    snimi pa baci na neki rapidshare megaupload ili sta vec

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al ja nemam bez leshenje od alkohola i sex na telefon ali cu nac neshto pa javljam.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  6. #6
    Join Date
    May 2008
    Posts
    434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja imam tel vec mjesec dana i prezadovoljan sam.... stvarno nisam imao navedene probleme osim sto je senzor za okretanje displaya malo spor inace sve ostalo radi ok....odusvljen sam kvalitetom izrade , n96 je malo dijete za njega a to znam jer sam na kratko imao n96 i razocarao sam se
    mozda ima jos poneku software-sku gresku ali ispravice se i to kad izadje firmware novi :P

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa sad me jebete sitno i temeljito pa cak i na samsungovom sajtu kazu da postoji mali lag u video snimku tj desinhronizacija pri snimanju u vga rezol.

    da li je to tacno ili sam ja totalna budala sto vjerujem ovima na support forumu

    ajde snimite neki klip u vga kako neko prica pa bacite na rapidshare da vidim ima li lag ili ne

    hvala na pomoci kupuje mi se ali me odbija to ako ima lag a zbog videa buh ga najvise uzeo

  8. #8
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eskim spajk ajde neka neko snimi pa upload na rapidshare i postavi link sta ste se stisli bre pomozite da vidim dal da ga kupujem ili ne

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo na youtube, slushaj i gledaj visoke frekvencije na ekvilajzer winampa, mislim da kasni nekih 0.3 - 0.5 sekunda dok je brzina kashnjenja je konstantna. Pretpostavljam da ce to u rijeshit u sledeci FW.

    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala ali ne vidim ja to meni se po ovome cini da zuri malo a ne da kasni treba si sa tv nesto snimit bolje bi se vidjelo ako ti nije frka daj nesto sa tv neku emisiju ili vijesti to je najbolje dobri su ti videi u favorites evo paca slusam upravo

    hvala kume pozz

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne gledam tv

    svakako ovo je trenutno najbolja trgovina, ja kupujem telefon jednom u 2-3 godine shto je dovoljan period da se nesto bash bitno izmisli i zashta vrijedi dat pare.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  12. #12
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma zajebi da je najbolja kad mu brljavi sa audiom u snimku to samo jos samsung brljavi i niko vise lg i nokia rade ok a sto se tice dizajna i mogucnosto tu stoji da je naj naj ajde snimi vijesti ili nesto da vidim majka mu stara sta se zezas cus ne gledas tv hahahaha

  13. #13
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako vas zezaju programi i pise nema sertifikat promijenite vrijeme na telu za godinu dvije unazad,instalirate program i posle vratite vrijeme radi u 99% slucajeva na nokiji

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ta fora da stavish tel na 15.5.2007 i sl datume ne radi na symbian s60 v3 tj. na N96, gore pomenuti samsung i osstale sa najnovijom paltformom.

    A "rezdeljak" kazem ti da zvuk kasni izmedju 0.2~0.3 sekunde, pa ti vidji shto cesh
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG i druga racunarska oprema
    By sasa.mne in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1774
    Last Post: 05-03-22, 09:58
  2. Prodaja svih vrsta telefona!!!!!!
    By skristina in forum Ostali oglasi
    Replies: 402
    Last Post: 04-01-12, 23:01
  3. Free download uputstava za sve mobilne telefone
    By Bruka Miljenko in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 4
    Last Post: 01-01-05, 16:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •