Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 44

Thread: Uwau, kakva riba!

  1. #1
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uwau, kakva riba!

    Da li vam se desavalo da vas dragi ili draga dok prolazite ulicom ili gledate film odvali ''Kakva riba'' ili '' Kakav frajer''?

    Da li je sa partnerom moguce hladno komentarisati ''zgodnost'', ''privlacnost'', ''dobru gradju'' nekih drugih ljudi, a pri tom ne osjetiti dozu ljubomore, poredjenja ili razocarenja?
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni je djevojka jednom to napravila, izbio sam je na sred ulice Slobode!
    I am the one who locks.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ...prvo pomislih - ima toliko savrseno divnih, komplikovanih, originalnih stvari i situacija koji ce medju "partnerima" ( digresija - ko je ubacio ovo u divni jezik srpsko-hrvatski? Sarah Jessica Parker iz svog britkog kolumna-pera, ne? Malo kruto zvuci, i svako se sad time razbaca, partneri, blah... Ko Arapski konzorcijum sto ce Veliku Plazu da privatizuje, u najmanju ruku... hm. A banja mi je to. Hornby kaze - partneri ) - dakle, da odrade na milion razlicitih nacina i zacina za previse kisjelosti, gorcine, mrshtenja, eventualni obostrani chir na zhelucu - naspram kojih ovaj razlog izgleda mnooogo trivijalan...

    A onda se sjetih, ovo je ipak Pg, jel'te...?
    Last edited by getaway blues; 15-11-08 at 20:17.
    Just to slip the skin...

  4. #4
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Meni je djevojka jednom to napravila, izbio sam je na sred ulice Slobode!
    zbog toga sto je rekla da je neki momak zgodan ?

  5. #5
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...prvo pomislih - ima toliko savrseno divnih, komplikovanih, originalnih stvari i situacija koji ce medju "partnerima" ( digresija - ko je ubacio ovo u divni jezik srpsko-hrvatski? Sarah Jessica Parker iz svog britkog kolumna-pera, ne? Malo kruto zvuci, i svako se sad time razbaca, partneri, blah... Ko Arapski konzorcijum sto ce Veliku Plazu da privatizuje, u najmanju ruku... hm. A banja mi je to. Hornby kaze - partneri) - dakle, milion razlicitih nacina i zacina za previse kisjelosti, gorcine, mrshtenja, eventualni obostrani chir na zhelucu - naspram kojih ovaj razlog izgleda mnooogo trivijalan...

    A onda se sjetih, ovo je ipak Pg, jel'te...?
    Pardon - sad se sjetih teme ''partneri'' - ispravljam se ''SA VOLJENIM/OM''.

    Mislim da si ovom digresijom malo izgubio smisao recenice. Ne znam da li je tema trivijalna ili razlog da se izbije cura. Ajde je napisi opet bez digresije
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Ne znam da li je tema trivijalna ili razlog da se izbije cura.
    Ma, nesto se digresije ne bi odrekao... Nocas mi je banja. Elem, mali edit odradjen.
    Nego... nije mi jasno - kad bi birao sta je vise trivijalno - sama tema, (na koju valjda ne bi ni odgovarao, da sam je osjetio trivijalnom) - ili razlog da se izbije neka cura, hm, to opet ne moze biti nikako trivijalno...

    A sta jeste trivijalno - razlog da dvoje ljudi koji smatraju jedno drugo VOLJENIM (a to je jedna kategorija koja, pretpostavljam, znaci mnogo razumijevanja, bliskosti, tolerancije, funkcionisanja na istim talasnim duzinama? ne znam...) - zbog tako neke gluposti, komentara izgleda neke totalno lijeve osobe na ulici, unose loshu energiju, nesigurnost i gorchinu u vezi!
    I opet kazem - postoji mnoogo veza u kojima je jedini dokaz da osjecanja uopste odradjuju i postoje - ta ljubomora, posesivnost, nesigurnost i nerazumijevanje. Ukombinovano sa mnogo analiziranja o svemu tome. I kool, nemam zamjerke, ljudi tako naucili da funkcionisu... Medjutim - losha atmosfera u vezi zbog tamo neke osobe koju vidimo na ulici/u gradu/kaficu/nebitno dje - to je tako trivijalno, djetinje... i glupo, i najcesce nimalo slatko. A opet tako tipicno za ovu sredinu. Ljudi, imate toliko originalnijih nacina da unesete zlu krv u svoje veze!:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  7. #7
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    A sta jeste trivijalno - razlog da dvoje ljudi koji smatraju jedno drugo VOLJENIM zbog tako neke gluposti, komentara izgleda neke totalno lijeve osobe na ulici, unose loshu energiju, nesigurnost i gorchinu u vezi!
    Nesigurnost - jer se tada druga strana pita da li ima ono sto je potrebno da zadrzi paznju voljene/og na sebe i pitanje da li dok su zajedno zeli nekog drugog.
    Losu energiju i gorcinu - pocne se sa uzvracanjem istom mjerom, ljubomorom i strepnjom od nailaska slicnih ljudi za kojima ce voljeni/na uzdisati.

    Moje je misljenje da kad nekome kazes da ga volis (u pravom i punom znacenju te rijeci) za tebe prestaju da postoje ljepsi/e, zgodniji/e, privlacniji/e itd...
    Iako je mozda realnost drugacija (uvijek postoji ljepsi od ljepseg) mislim da ljubav upravo cini da ti nije potreban, niti vazan, niti vrijedan komentara niko drugi.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post

    Moje je misljenje da kad nekome kazes da ga volis (u pravom i punom znacenju te rijeci) za tebe prestaju da postoje ljepsi/e, zgodniji/e, privlacniji/e itd...
    Iako je mozda realnost drugacija (uvijek postoji ljepsi od ljepseg) mislim da ljubav upravo cini da ti nije potreban, niti vazan, niti vrijedan komentara niko drugi.
    Upravo tako, ako ces da "volis" jos ponekoga onda makar reci ja moram voljet vise osoba (sto god to znacilo) da bar bude jasno o cemu se tu radi
    She is only here to annoy herself!

  9. #9
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Nesigurnost - jer se tada druga strana pita da li ima ono sto je potrebno da zadrzi paznju voljene/og na sebe i pitanje da li dok su zajedno zeli nekog drugog.
    Losu energiju i gorcinu - pocne se sa uzvracanjem istom mjerom, ljubomorom i strepnjom od nailaska slicnih ljudi za kojima ce voljeni/na uzdisati.

    Moje je misljenje da kad nekome kazes da ga volis (u pravom i punom znacenju te rijeci) za tebe prestaju da postoje ljepsi/e, zgodniji/e, privlacniji/e itd...
    Iako je mozda realnost drugacija (uvijek postoji ljepsi od ljepseg) mislim da ljubav upravo cini da ti nije potreban, niti vazan, niti vrijedan komentara niko drugi.
    ...uh, diskutabilno. Zbog cega bi komentar da je neko treci lijep, fin na prvi pogled, pristojan, duhovit, simpatican, interesantan, kool - na bilo koji nacin bio znak da osoba koja mi puno znaci, i kojoj puno znacim, zeli da bude sa tom osobom? A ovo je pitanje koje, vjeruj mi, postavljam i sebi, itekako svjestan nekih svojih bzv nesigurnih reakcija, mrkih pogleda i "slozenih faca" u par situacija. Ali, cini mi se, istovremeno krajnje racionalno koliko i na osnovu bliskosti, razumijevanja, svega lijepog izgradjenog i otkrivenog sa tom osobom - itekako znam da to skrivanje iza nepovjerenja - nije nista drugo nego samo licna nesigurnost, nesto sto nema nikakve veze sa njom kao osobom jer je samo moj osjecaj i projekcija - i jos gore, nesigurnost u ono sto smo zajednicki izgradili i sto nam je najbitnije! A to je tek zacarani krug, da trazimo da nam ta osoba sama potvrdjuje i dokazuje nesto, u sta kao mi sami vise vjerujemo i guramo.

    Uostalom, sta znaci to, "vidi nje kako je slatka molim te", na koji nacin narushava bilo sta? U krajnjoj liniji, nijesmo ni sve lijepo sto imamo sa nekim izgradili, ni cak ni zapoceli - zbog toga sto nam se ta osoba ucinila Bog-zna-kako-lijepom-i-privlacnom na prvi, drugi, n-ti pogled. Za vezu je, slozices se, potrebno... nesto drugo.

    A komentar na ulici ili kaficu o necijoj ljepoti, - zaista smatram u istoj ravni kao, hmm (sad poredjenje krajnje plasticno i sasvim arhetipski mushko, kako mnogi smatraju... a uopste nije tako, grijeshe, nije samo mushko!) - komentar o lijepom golu ili akciji ekipe za koju ne navijam, nego posmatram krajnje neutralno, bez trine emocija i kidanja kao kad moj tim npr. sramno i kukavicki gubi 2-0 u Londonu
    Last edited by getaway blues; 16-11-08 at 00:02.
    Just to slip the skin...

  10. #10
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...u slucaju kad je objema stranama jasno koliko znace jedno drugom - tada i zajedno mogu, bez ikakvih trzavica komentarisati ljepotu drugih momaka/djevojaka. Ali za to je potreban odredjen nivo zrelosti u ljubavi (kao i licne).

    Jer, postoji razlika izmedju neutralnog komentara i komentara s pogledom ''uh da mi je''
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  11. #11
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    To komentarisanje drugih je strasno onoliko koliko ga ti strasno shvatis

  12. #12
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Pitanje lične sigurnosti i dobrog izbora.

    Nesigurnost uvijek znači i nesigurnu vezu ( bilo da je zbog komentarisanja drugih ili milion drugih snoviđenja koja onda postoje, realna ili ne ).

    A, loše izbore treba okončavati, što prije to bolje. Koliko god da je bolno, to je ipak prosto. I, niko ne može da mi dokaže da 'kad voliš, onda nemaš oči pa ne možeš da vidiš', samo je pitanje hoćeš li ili nećeš.

    Inače, nekad davno mi je jedna osoba, na samom početku našeg puta, rekla - 'treba da znaš da ću ja ponekad iskomentarisati druge muškarce u prolazu, to je normalno, imam oči, isto kao što ih i ti imaš pa možeš da uradiš isto, to ne znači da nam trebaju drugi, jer onda i ne bismo bili zajedno...'. Logično, je li.
    Nakon šest mjeseci, u kojima mora da nismo sreli zgodno muško čeljade u prolazu te ona nikad ništa nije komentarisala, ja sam pomenuo ljepotu neke slučajne prolaznice... Ništa mi nije rekla, ali one suze što sam joj vidio da ih jedva zadržava u ona dva oka veća od beskraja... Eh, prije bi umro nego što bih ikad više pomenuo.
    Jer ja moju ženu i sve njene bubice volem više od svojih očiju, i mijenjam se spram nje sa istinskim uživanjem, kao i ona što zbog mene čini... I, dokle god je tako, može i Supermen pored nas da skakuće svaki dan, i ona slobodno da ga komentariše, ima da mu kupim kesu kokica i da uživam. Jer su mi one suze davno rekle sve što treba da znam.

    Tako, milion ljudi, u milion različitih situacija, učiniće milijardu stvari raznih. I greške će se dešavati, i veće i manje, i lakše i teže. Ma, kad čo'ek ima ono što treba, ponavljati se neće.

    Evo jedan racionalan post na temi koja je sve osim racionalna, he he.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post

    Moje je misljenje da kad nekome kazes da ga volis (u pravom i punom znacenju te rijeci) za tebe prestaju da postoje ljepsi/e, zgodniji/e, privlacniji/e itd...
    Iako je mozda realnost drugacija (uvijek postoji ljepsi od ljepseg) mislim da ljubav upravo cini da ti nije potreban, niti vazan, niti vrijedan komentara niko drugi.
    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post

    Jer, postoji razlika izmedju neutralnog komentara i komentara s pogledom ''uh da mi je''
    Ovo potpisujem.

    I da dodam,cim se pocne sa takvim komentarima,gotovo je. To je samo ispipavanje terena,jer cim mislis zgodna je/zgodan je ima tu vec nesto,ne zaustavlja se samo na tome....da nije tako ne bi ni komentarisali kako drugi izgledaju.Ja, dok sam imao djevojku,nikad nisam prokomentarisao za rugu da je zgodna,nisam htio a i nije bilo potrebe za tim,jer pretpostavljam kako bi se osjecala da sam to rekao,zato sto ne bi zelio da ti drugi uradi,nemoj to ti raditi

  14. #14
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Inače, nekad davno mi je jedna osoba, na samom početku našeg puta, rekla - 'treba da znaš da ću ja ponekad iskomentarisati druge muškarce u prolazu, to je normalno, imam oči, isto kao što ih i ti imaš pa možeš da uradiš isto, to ne znači da nam trebaju drugi, jer onda i ne bismo bili zajedno...'. Logično, je li.
    Nakon šest mjeseci, u kojima mora da nismo sreli zgodno muško čeljade u prolazu te ona nikad ništa nije komentarisala, ja sam pomenuo ljepotu neke slučajne prolaznice... Ništa mi nije rekla, ali one suze što sam joj vidio da ih jedva zadržava u ona dva oka veća od beskraja... Eh, prije bi umro nego što bih ikad više pomenuo.
    Jer ja moju ženu i sve njene bubice volem više od svojih očiju, i mijenjam se spram nje sa istinskim uživanjem, kao i ona što zbog mene čini... I, dokle god je tako, može i Supermen pored nas da skakuće svaki dan, i ona slobodno da ga komentariše, ima da mu kupim kesu kokica i da uživam. Jer su mi one suze davno rekle sve što treba da znam.
    ................:roll:........:cry:
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  15. #15
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Meni je djevojka jednom to napravila, izbio sam je na sred ulice Slobode!
    za ovo si zasluzio :hammer: i nadam se da se ga osoba postupila onako kako zaslyzujes.

    Jednom sam nesto slicno prokomentarisala, i vidjela da mu se to nikako nije svidjelo.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Smile

    Vi svi ozbiljno shvatiste Interpola

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cu sad reci kako je to normalno i nije strasno ali ako mi je do nekoga stvarno stalo mislim da je nepotrebno da kazem ili cujem takve komentare.Uvek mi je nekako bilo ruzno da vidim momka koji se pored svoje devojke okrene za prolaznicom,odmeri ili namigne(bilo je slucajeva).

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E, ako znam... Ako vam je potrebna jedna ovakva vrsta potvrdjivanja od osobe sa kojom ste, da ne mozete prokomentarisat neciju ljepotu jer bi to automatski znacilo da je taj neko ljepsi/bolji/vredniji... To nijesu sitne bubice, to je kretenizam. I samo bi mi govorilo koliko sam bio neuspijesan da "pokazem" toj osobi kako i koliko mi znaci. Nego dob, kako hocete...
    Just to slip the skin...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pojasnim,meni ne smeta i ne moze da smeta neki njegov komentar tog tipa,u granicama normalnog komentara i naravno jos je ok sto je to podelio sa mnom,ali prosto ne vidim razlog da se to radi kad god se ukaze prilika za to.

  20. #20
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Vi svi ozbiljno shvatiste Interpola
    Vidis kako su svi potrcali da povjeruju da bi momak izbio djevojku na sred ulice Slobode (i to ispred Torza! ) zato sto je rekla kako je neki lik zgodan

    To vise govori o vama, nego o Interpolu koji bije djevojke po ulica :razz:
    I am the one who locks.

  21. #21
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Vidis kako su svi potrcali da povjeruju da bi momak izbio djevojku na sred ulice Slobode (i to ispred Torza! ) zato sto je rekla kako je neki lik zgodan

    To vise govori o vama, nego o Interpolu koji bije djevojke po ulica :razz:
    ...ovaj... da osnujemo neku organizaciju, "Tuka sam je, pa shta ako sam!". Eventualno grupu na facebook:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Neka si poslaaaaaa

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    I, dokle god je tako, može i Supermen pored nas da skakuće svaki dan, i ona slobodno da ga komentariše, ima da mu kupim kesu kokica i da uživam.
    Oli kupit i meni ako budem skakuta? Evo nac cu ono S odijelo
    Last edited by NSX; 16-11-08 at 19:00.
    She is only here to annoy herself!

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...uh, diskutabilno. Zbog cega bi komentar da je neko treci lijep, fin na prvi pogled, pristojan, duhovit, simpatican, interesantan, kool - na bilo koji nacin bio znak da osoba koja mi puno znaci, i kojoj puno znacim, zeli da bude sa tom osobom? A ovo je pitanje koje, vjeruj mi, postavljam i sebi, itekako svjestan nekih svojih bzv nesigurnih reakcija, mrkih pogleda i "slozenih faca" u par situacija. Ali, cini mi se, istovremeno krajnje racionalno koliko i na osnovu bliskosti, razumijevanja, svega lijepog izgradjenog i otkrivenog sa tom osobom - itekako znam da to skrivanje iza nepovjerenja - nije nista drugo nego samo licna nesigurnost, nesto sto nema nikakve veze sa njom kao osobom jer je samo moj osjecaj i projekcija - i jos gore, nesigurnost u ono sto smo zajednicki izgradili i sto nam je najbitnije! A to je tek zacarani krug, da trazimo da nam ta osoba sama potvrdjuje i dokazuje nesto, u sta kao mi sami vise vjerujemo i guramo.

    Uostalom, sta znaci to, "vidi nje kako je slatka molim te", na koji nacin narushava bilo sta? U krajnjoj liniji, nijesmo ni sve lijepo sto imamo sa nekim izgradili, ni cak ni zapoceli - zbog toga sto nam se ta osoba ucinila Bog-zna-kako-lijepom-i-privlacnom na prvi, drugi, n-ti pogled. Za vezu je, slozices se, potrebno... nesto drugo.

    A komentar na ulici ili kaficu o necijoj ljepoti, - zaista smatram u istoj ravni kao, hmm (sad poredjenje krajnje plasticno i sasvim arhetipski mushko, kako mnogi smatraju... a uopste nije tako, grijeshe, nije samo mushko!) - komentar o lijepom golu ili akciji ekipe za koju ne navijam, nego posmatram krajnje neutralno, bez trine emocija i kidanja kao kad moj tim npr. sramno i kukavicki gubi 2-0 u Londonu
    svidja mi se tvoje razmisljanje i nije potrebno reci da jednako mislim. Ako sam dobro shvatila, ovdje govorimo o komentarisanju lijepog celjadeta koje vidimo u prolazu i zato sto mislimo da je prelijepo to i prokomentarisemo...svakako da se ne govori o skeniranju njenih/njegovih atributa uz gladan pogled i komentar "uh, da mi je..."
    cini mi se da ovakav ispad nikome ne bi bio po volji, ali jedno prosto komentarisanje prelijepe djevojke mi je potpuno ok...pravo da vi recem, kad vidim lijepo zensko celjade, ja mome cojku skrenem paznju da pogleda ljepoticu

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Vidis kako su svi potrcali da povjeruju da bi momak izbio djevojku na sred ulice Slobode (i to ispred Torza! ) zato sto je rekla kako je neki lik zgodan

    To vise govori o vama, nego o Interpolu koji bije djevojke po ulica :razz:
    :yipiiii:ih, kako je odje legla pjesma TBOK -Neka si posla, znas da sam te tuka'!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Da li vam se desavalo da vas dragi ili draga dok prolazite ulicom ili gledate film odvali ''Kakva riba'' ili '' Kakav frajer''?

    Da li je sa partnerom moguce hladno komentarisati ''zgodnost'', ''privlacnost'', ''dobru gradju'' nekih drugih ljudi, a pri tom ne osjetiti dozu ljubomore, poredjenja ili razocarenja?
    Nema baš takvih odvaljivanja, pošto ih ni ne koristimo, ali da ima poneko komentarisanje, ima. Inače, teško da ima neko ko me samo svojim izgledom može nešto posebno privući. ... Svako komentarisanje u sebi sadrži želju koja ne mora biti ostvarljiva ili se ne mora pokušati ostvarivati, ali uvijek se javi. Zavisno od komentara i prepoznavanja kolika je snaga privlačnosti može da se javi osjećaj ljubomore, pa i razočaranosti, ali ko razumije shvatiće i prevladati ta osjećanja.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  25. #25
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uh ...

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Životinje i njihova prava
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 0
    Last Post: 22-06-07, 15:37
  2. Razlozi zbog kojih cu glasati PROTIV na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 485
    Last Post: 09-05-06, 08:47
  3. Najmanja riba na svijetu
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 5
    Last Post: 03-02-06, 12:19
  4. Lud - Geto riba
    By mPmarcom in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 12-06-05, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •