Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: loš dan...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Zelite znati sto je stvarno, ali STVARNO los dan?

    Krenuo sam ljetos, jedan dan, na voznju - planirao sam Pula->Premantura->Pula. Posjet frendici, kupanjac i slicno. Idem iz Premanture za Pulu, i na nekih pola puta (petom ili sestom kilometru) je jedna blaga uzbrdica i zavoj. Na tom zavoju pomalo pedaliram i u jednom trenutku cujem zvuk skripanja guma po asfaltu - s druge strane je jedan vozac izgubio kontrolu nad autom (Fiat Bravo) i u punoj brzini izlijece s ceste...
    A ja se nalazim na istom zavoju jedino dolazim iz druge strane. U svakom slucaju tip me je skuzio i nekako je uspio odmah u pocetku ne izletiti s ceste na moju stranu (a prema svim zakonima fizike trebao je biti izbacen u mom smjeru). Na neku foru je uspio izaci iz ceste ne _iz_ zavoja nego _u_ zavoj (dakle suprotno od centrifugalne sile). Tamo je pokupio prometni znak, ali zakoni svemira ipak cine svoje tako da je ga je u jednom trenutku brzina opet izbacila na cestu, ali sad pravo u mom smjeru. Imao sam toliko pribranosti da sam pokusao procijeniti na koju stranu ce izletjeti pa sam krenuo u suprotnom smjeru, ali negdje na pola ceste auto (sad vec potpuno van vozaceve kontrole) opet krece prema meni. I sad vec jebiga, ako vec moram u bolnicu s visestrukim prijelomima svega i svacega - neka bude sta ima biti, nisam imao vremena izbjeci sudar, pa sam jednostavno zakocio i stao na mjestu.

    I pazite, sve ovo sto sam gore opisao je trajalo mozda 5 sekundi...

    U svakom slucaju automobil je prosao par centimetara od mog prednjeg kotaca, izletio iz ceste i produzio jos desetak metara sve dok se nije zaustavio. A i to bez posljedica jer nije udario u neko drvo ili kamen nego se sam zaustavio.

    Anyway,, kacigu ja _nisam_ imao, a da me je auto pokupio vjerojatno bih imao podosta toga porazbijanog, ali najgore, udario bih direktno glavom u poklopac motora ili prednje staklo...

    Nakon svega jednostavno sam samo sjeo na cestu i pokusao se smiriti jer sam barem minutu-dvije nakon toga drhtao od same pomisli sto sam izbjegao za 5-6 centimetara. Cijeli dan nakon toga prolazila me drhtavica pri samoj pomisli.

    Eto...


    Puljanin !!! Ne seri !!!


    Zivio sam ja u puli 14 lijepih godina !!!! VRH !!!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskoristit cu ovu priliku da ***** mater vozacu talijanskog Audija, koji mi je danas na brzoj cesti Porec-Pula, pri 120km/h uletio u skare, mimoisli smo se za nekoliko desetaka centimetara.... ljudi trube, blendaju, pale se stop svijetla, dok se ja sa druge strane pokusavam provuci kroz usicu igle, izmedju njega i rubnika... brrrr... i ja i frend, i njegova cura smo nakon toga bili blijedji od crte koja oznacava sredinu kolnika...

    Stinger, koji dio Pule? Ja sam na Verudi, kod hotela Pule (ako se sjecas di je to) , odmah iznad Lungo Mara.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lexus
    Proglasavam ovaj dan najgorim u zadnjih .... ne pamtim Ne ponovio se...
    A joj, pa što je bilo??

    /me suosjeća s tobom...

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    uh i ja sam danas oteka vas! ubila me juche promaja u ulcinj smrdljivi!!!

    znaci tek je 10 sati i vec mi je loshe! ko zna shto ce bit do 12!
    hehehe, a morala sam se nasmijat, jer prije par dana i mene "ubi promaja", i prehladih oči, majko mila kako su mi bile crvene par dana! :shock: E, popizdila sam bila, baš mi se krenulo nešto :roll: :!:
    Ali sad je prošlo, valjda me ništa ne "zavati" neki pariod

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lex... vracaj se ovamo i prestani da zabrinjavash... Kumu svoju
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Iskoristit cu ovu priliku da ***** mater vozacu talijanskog Audija, koji mi je danas na brzoj cesti Porec-Pula, pri 120km/h uletio u skare, mimoisli smo se za nekoliko desetaka centimetara.... ljudi trube, blendaju, pale se stop svijetla, dok se ja sa druge strane pokusavam provuci kroz usicu igle, izmedju njega i rubnika... brrrr... i ja i frend, i njegova cura smo nakon toga bili blijedji od crte koja oznacava sredinu kolnika...

    Stinger, koji dio Pule? Ja sam na Verudi, kod hotela Pule (ako se sjecas di je to) , odmah iznad Lungo Mara.

    Ja sam bio na Vidikovcu Marka Oreskovica 72 . Izvise skole 43 istarske divizije . To su sve stara imena , cuo sam da su ih sad promjenili ...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stinger

    Ja sam bio na Vidikovcu Marka Oreskovica 72 . Izvise skole 43 istarske divizije . To su sve stara imena , cuo sam da su ih sad promjenili ...
    Ta osnovna skola se sad zove "Vidikovac". Prolazili smo svojedobno cesto pored nje, kad smo za vrijeme srednje skole isli na nastavu u obliznji TCC (Tehnicki skolski centar).
    Inace, taj ti se dio dosta promijenio... cesta koja je spajala vrh Omladinske sa Monte Paradisom (kafic na onom zavoju, kod neke vrazje metalne instalacije kojoj nikad nisam skuzio svrhu) ti je produzena jos dolje prema TCCu, i dalje se spaja na pulsku zaobilaznicu.
    Bio si u onim visokim zgradama ili u onim privatnim kucama, da ne kazem vilama, sa strane?

    Ja sam u Puli vec nekih 12 godina (od '92), cak se i moj kvart promijenio do neprepoznatljivosti. Nove zgrade, ogromno sredjeno dvoetazno parkiraliste ispod, kod Uljanikovog stadiona, u funkciji je opet Mornaricka bolnica koja je dugo stajala prazna, Lungomare je totalno sredjeno i preuredjeno, a i moj omiljeni kvartovski kafic, Cacadu, je od okupljalista lokalnog olosa, narkomana i dilera (bile su svakodnevne racije) postao sasvim zgodno mjestasce za otici popiti kavu u bilo koje doba dana i noci. Novi vlasnik, novi kafic, totalno sredjeno. A imaju sad i zgodnu konobaricu. Bonboncic.

    Odosmo OT, ovo nema veze sa "Losim danom".
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •