Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: loš dan...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default loš dan...

    Prvo, da Vas sve dragi ( i oni manje dragi) moji forumaši, toplo pozdravim, pošto me ponovo nije bilo na forumu dobrih 3 mjeseca.
    /me kampanjski forumaš 8)

    Znate onaj feeling kad vam sve jednostvno u jednom danu krene naopako?!
    Jutros sam imala ispit i ni malo sreće, ružan osjećaj, znate već..ali dobro ajde brzo će sljedeći rok!
    Poslje podne sjednem u auto, morala sam ići skroz u drugi dio grada, i zamalo sudar. I to kakav sudar, najgluplji na svijetu! Silazim s parkinga u rikverc na jako prometnu cestu i dobro sve to ok, onda se prestrojavam u lijevu traku i zaustavljam auto, ono idem polako, i neće da stane!!!!! Zaustavim se bukvalno par centimetara iza drugog auta i to ono sva u panici potežući ručnu! I onako zbunjena i iznervirana pokušavam da shvatim što je bilo! Vi iskusni vozači ili poznavaoci auta mi recite, je li moguće da je u ulje za kočnice ušao zrak, pa kočnica kao da je "proklizala" (trudim se dočarati tu glupost), ili što se desilo??? Kasnije je sve bilo ok, ali me sad strah voziti dok ne ode na servis! Auto je nov, nema ni godinu dana. Svakim danom sve više gledam kako su sva ta nova auta tako nekvalitetno proizvedena i proizvode se da to nije normalno!!!
    Jel Vam se nekad desilo nešto slično?
    A sad, pošto sam se nekako vratila u normalu, mada sam užasno iscrpljena, kužim da sam imala u stvari sreće. Još bi mi to trebala da sam ga nabila straga i da mi stari plaća štetu na 2 auta!

    Zbilja totalno loš dan....

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    i to je tebi los dan?!?!? a zamisli sad dok cukas da polomis nokat, onako iznervirana udaris rukom po stolu i slomis ruku u zglob, odes kod doktora i krene da ti namjesta kost, pogresno ti namjesti i tako ti zaraste pa za mjesec ipo opet imas los dan jer ti mora ponovo lomit ruku..?

    ima tu jos dosta kombinacija....

    inace ovo sa kocnicom, ako su ti mijenjane pakne(ono sto u stvari nacera auto da stane) moguce da nisu nalegle dobro... mada novo auto pa i ne vjerujem da su mijenjane.... ne znam drugarice, samo se drzi podalje od auta... zena za volanom :high danger:
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E los dan los dan...a zamisli mene...Mogo sam da budem dobar sin al ne znam sta bih sada sa tim,ovako RODJEN SAM LOS da bih reko Bejbe daj mi JOS!
    Salim se...
    Pazi mala pazi...ustosaj se malo i ne nerviraj se
    No lako je meni prichat...ne volim automobile

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas mi je mnoooogo losh dan :cry:
    Shto neko reche...pogershno zaraste pa ti opet doktor mora lomit kost...uh...uskoro cu imati mnoooooooooooooogo losh dan!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nijedan dan ne mozhe biti toliko losh koliko ja mogu podnijeti...
    /me ignorishe loshe dane, ljude, postupke...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly
    Danas mi je mnoooogo losh dan :cry:
    Shto neko reche...pogershno zaraste pa ti opet doktor mora lomit kost...uh...uskoro cu imati mnoooooooooooooogo losh dan!
    A jojjjj
    Imaš kiss od mene, pa da to brzo prođe

    /me je trenutno po malo rastrojena, i ne mogu da spavam, visim na netu, a sinoć sam spavala od 3:30-6:00! Divotica :roll:

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao sam i ja jedan nedavno.. Idemo redom..
    -poslije neispavane noci ujutro oko 14:30 zovu me da idem na plazu ali ja ne mogu jer imam neke obaveze (citaj dalje)
    -poslije desetak minuta drug koji me je zvao sa ostalom ekipom prolazi kolima pored moje kuce i tu se desi sudar.. Njegova greska, pa mu ja dam pare da to sredi da mu ne bi kuci frku pravili..
    -u 16:00 odlazim kod starog na poso da ga pokupim i odvezem na selo. Trebalo je ja da se odma vratim da bih odgledao barem zavrsnicu vaterpola SCG-HUN (finale OI). Medjutim lik koji radi u sljedecu smjenu dolazi tek oko 17:15..
    -ja i otac krecemo nervozni dalje i pri tom mi on non-stop govori da sporije vozim :x
    -stizemo do sela krivudavim putem i u zadnju krivinu izleti auto - sudar..
    -dzabe pokusavam uvjeriti oca da nije moja greska (onog drugog boli uvo za sve)
    -za kaznu ostajem do kraja dana na selo, sto je u ovakvim situacijama kao zatvor...
    -jeo sam tek kad sam se kuci vratio..
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    apropo ulja i kocnica...
    meni se skoro desilo da sam presla preko puta po kojem je bilo prosuto ulje...,i dva dana nakon toga,po onoj prvoj,maloj kishi,pokusavajuci se zaustaviti na crveno,nisam mogla zakochiti...Srecom,imala sam prosirenje na putu,pa sam,na ocigled sablaznutih faca,zaustavila svoj Pathfinder,ko kakvo neobuzdano magare :wink: Grem`u,kad pomislis na posljedice...uvjek ti lakne... :wink:
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam shta se moze reci kakav je bio moj, jer sam ga chitavog prespavao

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ines
    apropo ulja i kocnica...
    meni se skoro desilo da sam presla preko puta po kojem je bilo prosuto ulje...,i dva dana nakon toga,po onoj prvoj,maloj kishi,pokusavajuci se zaustaviti na crveno,nisam mogla zakochiti...Srecom,imala sam prosirenje na putu,pa sam,na ocigled sablaznutih faca,zaustavila svoj Pathfinder,ko kakvo neobuzdano magare :wink: Grem`u,kad pomislis na posljedice...uvjek ti lakne... :wink:
    Ti si imala proširenje a ja auto pred sobom hehe. A što se tiče faca, bzv okrenuh glavu kad sam stala a neki tip na trotoaru me gleda jesam li normalna :shock: , ono idem 10km/h i neće da stane pa neće. E ja mislim njegova faca mi neće dugo izaći iz glave

    A danas mi je zbilja laknulo, kad pomislim samo novčanu šetu i zajebancije na oba auta a ja kriva :!:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih ti samo cestitao na tome sto si imala dovoljno prisebnosti i sjetila se povuci rucnu. Svaka cast! Mnogi bi se u situaciji uspanicili i ne bi se ni sjetili rucne vec bi se spucali u auto ispred sebe.
    Vozi auto na servis i provjeri ulje kocnica i pakne.

    Sretno!
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad je meni losh dan, trudim se da ga i ostalim zagorcham
    moja losha osobina
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O automobilima i ne mogu puno reci (/me vjechiti suvozach), ali zato o LOSHIM danima - mogla bih da napishem knjigu.
    Jednostavno ustanem sa glavoboljom... i onda "zhurka" pochne. Dan mi prolazi u ishchekivanju odlaska u krevet i obavezog "Ima li ovome kraja?"
    Na kraju... ne mogu da spavam jer se umorim od nerviranja i situacije koja me zadesila... i uvijek kazhem sebi "E, od sjutra Te NISHTA ne mozhe izbaciti s kolosjeka.."
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas nista nisam jebao, mnogo los dan :!:

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    O automobilima i ne mogu puno reci (/me vjechiti suvozach), ali zato o LOSHIM danima - mogla bih da napishem knjigu.
    Jednostavno ustanem sa glavoboljom... i onda "zhurka" pochne. Dan mi prolazi u ishchekivanju odlaska u krevet i obavezog "Ima li ovome kraja?"
    Na kraju... ne mogu da spavam jer se umorim od nerviranja i situacije koja me zadesila... i uvijek kazhem sebi "E, od sjutra Te NISHTA ne mozhe izbaciti s kolosjeka.."
    ...nisam ni ja mogla zaspati tu noć dugo dugo, previše sam živčana bila od svega....

    /me se danas vratila totalno u formu, (zahvaljujući najviše frendici i dečku) i opet sam ona stara, vesela i blesava heheh 8)

    Btw, Indijanka, mislim da sam te vidjela prije možda 3 nedelje u Soul2soul, dok sam još bila dolje u PG, ali ono samo u prolazu, htjela sam te pozdravit ali nisam bila sigurna jesi li to ti :?

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zelite znati sto je stvarno, ali STVARNO los dan?

    Krenuo sam ljetos, jedan dan, na voznju - planirao sam Pula->Premantura->Pula. Posjet frendici, kupanjac i slicno. Idem iz Premanture za Pulu, i na nekih pola puta (petom ili sestom kilometru) je jedna blaga uzbrdica i zavoj. Na tom zavoju pomalo pedaliram i u jednom trenutku cujem zvuk skripanja guma po asfaltu - s druge strane je jedan vozac izgubio kontrolu nad autom (Fiat Bravo) i u punoj brzini izlijece s ceste...
    A ja se nalazim na istom zavoju jedino dolazim iz druge strane. U svakom slucaju tip me je skuzio i nekako je uspio odmah u pocetku ne izletiti s ceste na moju stranu (a prema svim zakonima fizike trebao je biti izbacen u mom smjeru). Na neku foru je uspio izaci iz ceste ne _iz_ zavoja nego _u_ zavoj (dakle suprotno od centrifugalne sile). Tamo je pokupio prometni znak, ali zakoni svemira ipak cine svoje tako da je ga je u jednom trenutku brzina opet izbacila na cestu, ali sad pravo u mom smjeru. Imao sam toliko pribranosti da sam pokusao procijeniti na koju stranu ce izletjeti pa sam krenuo u suprotnom smjeru, ali negdje na pola ceste auto (sad vec potpuno van vozaceve kontrole) opet krece prema meni. I sad vec jebiga, ako vec moram u bolnicu s visestrukim prijelomima svega i svacega - neka bude sta ima biti, nisam imao vremena izbjeci sudar, pa sam jednostavno zakocio i stao na mjestu.

    I pazite, sve ovo sto sam gore opisao je trajalo mozda 5 sekundi...

    U svakom slucaju automobil je prosao par centimetara od mog prednjeg kotaca, izletio iz ceste i produzio jos desetak metara sve dok se nije zaustavio. A i to bez posljedica jer nije udario u neko drvo ili kamen nego se sam zaustavio.

    Anyway,, kacigu ja _nisam_ imao, a da me je auto pokupio vjerojatno bih imao podosta toga porazbijanog, ali najgore, udario bih direktno glavom u poklopac motora ili prednje staklo...

    Nakon svega jednostavno sam samo sjeo na cestu i pokusao se smiriti jer sam barem minutu-dvije nakon toga drhtao od same pomisli sto sam izbjegao za 5-6 centimetara. Cijeli dan nakon toga prolazila me drhtavica pri samoj pomisli.

    Eto...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eja sam imao ubit jednog lika sto je istrca i stao na sred ulice... pri tom vozio sam oko 90 na sat... ito da ne bude to najgore
    suvozac mi je zamalo ispao kroz sofersajbnu
    od tada mi je obavezno vezanje pojasa u kolima
    inace stvarno nikada nisam imao problem u saobracaju
    a sto se losih dana tice.. bilo ih je mnogo
    ali ipak.. sve to nekako prodje
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ivanice... sad mi je zhao shto se nisi javila... /me Te nije vidjela!
    Cmok
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene je losh dan kad me neko probudi prije podne!! Sem ako nisu upare u pitanju ili kakva djevojka e onda spavanje moze da se skrati!

    Uglavnom ja sam to primjetio kod sebe da kad sam neshto slabo raspolozen ja pocnem da budalim! npr uzmem pjevam nashe hard core narodne pjesme na engleskom ili neke stranske pjesme pjevam na naskijom zetskijom jezikom i tako !

    Sve u svemu! ja sam ql tip! sto se da vidjet iz prilozenog!!

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me ima pravise losih dana u zadnje vrijeme. valjda je to jer dolazi zimaaaaa, duga i mrzna.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    Sve u svemu! ja sam ql tip! sto se da vidjet iz prilozenog!!
    Sto jes jes slika na avataru ti je ispala bas ql

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    /me ima pravise losih dana u zadnje vrijeme. valjda je to jer dolazi zimaaaaa, duga i mrzna.
    ili zima ili "meca"

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Ivanice... sad mi je zhao shto se nisi javila... /me Te nije vidjela!
    Cmok
    E pa javim se onda sljedeći put kada dođem dolje. pusa

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Proglasavam ovaj dan najgorim u zadnjih .... ne pamtim Ne ponovio se...
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh i ja sam danas oteka vas! ubila me juche promaja u ulcinj smrdljivi!!!

    znaci tek je 10 sati i vec mi je loshe! ko zna shto ce bit do 12!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •