View Poll Results: Milo Đukanović ..... ???

Voters
191. You may not vote on this poll
  • Više je dobrog nego lošeg napravio

    42 21.99%
  • Više je lošeg nego dobrog napravio

    46 24.08%
  • Podjednako je dobrog i lošeg napravio

    15 7.85%
  • Prezirem ga

    23 12.04%
  • Mrzim ga

    8 4.19%
  • Mrzim ga kao Tačija, Haradinaja ....

    2 1.05%
  • Mrzim ga VIŠE nego Tačija, Haradinaja ....

    7 3.66%
  • Cijenim ga

    18 9.42%
  • Ne interesuje me, nemam stav o njemu

    12 6.28%
  • Drag mi je, volim ga, baš je pozitivan

    5 2.62%
  • Sve je dobro napravio, volim ga kao nekoga iz porodice

    13 6.81%
Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 186

Thread: Milo: "Zbog Srbije se više nećemo žrtvovati"

  1. #1
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Exclamation Milo: "Zbog Srbije se više nećemo žrtvovati"

    Milo: Zbog Srbije se više nećemo žrtvovati



    PREMIJER ĐUKANOVIĆ KAŽE DA KOSOVO NIJE PRIZNATO ZBOG SPOLJNIH PRITISAKA


    Beč (MINA) - Crna Gora je odluku o priznanju Kosova donijela ne zbog pritisaka, već iz potrebe učvršćivanja partnerskog povjerenja sa zemljama Evropske unije i NATO-a, čiji sastavni dio želi da bude, rekao je juče premijer Milo Đukanović.
    Đukanović je juče u Beču kazao da je karakteristika državne politike Crne Gore da slijedi političku realnost, a ne iluzije.
    "Kada god smo postupali tako donosili smo odluke koje nijesu bile lake, ali se svaka od njih pokazala ispravnom u veoma kratkom roku poslije donošenja", rekao je Đukanović na konferenciji za novinare u Beču, gdje učestvuje na skupu posvećenom mogućnostima investiranja u Crnu Goru.
    Prema njegovim riječima, Crna Gora je uvjerena da je to tako i ovog puta.
    "Želimo da apliciramo za članstvo u EU i za članstvo u NATO i logika govori da je potrebno i formalno i suštinski snažiti odnose povjerenja zajednica čiji sastavni dio želite da budete", precizirao je Đukanović.
    On je podsjetio da je Crna Gora potpisala Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, čiji je sastavni dio da će država potpisnica usaglašavati ključne elemente spoljne i bezbjednosne politike sa zajednicom.
    "Ako želimo da budemo dio EU i NATO i obezbijedimo Crnoj Gori prohodnost ka ostvarivanju punopravnog članstva u tim organizacijama, treba da učvršćujemo povjerenje sa onima koji arbitriraju našem napretku", rekao je premijer, prenijele su agencije.
    Što se tiče "tajminga" priznavanja Kosova, Đukanović je ocijenio da niko ne postavlja pitanje "što je, već kada je Podgorica" priznala Kosovo.
    Đukanović je ocijenio da je Crna Gora imala dosta zakašnjenja koje je plaćala dramatičnim posljedicama. "Crna Gora nije više sklona gubitku vremena, iluzijama, sklona je da ozbiljno promisli šta je politička realnost i prihvati ih", naglasio je on.
    Đukanović je, u vezi odnosa sa Srbijom, kazao da oni zavise od obje strane.
    "Radićemo sve kao i do sada sa najboljom namjerom da odnose sa Srbijom gradimo na zdravim osnovama, kao sa svojim susjedom i prijateljem. Ali ako je očekivanje da ćemo plaćati cijenu za očuvanje tih odnosa time što ćemo žrtvovati svoje nacionalne interese i slijediti ono što su očekivanja bilo koje adrese, to je zabluda", upozorio je on.
    Đukanović je naveo kako nije bilo pritisaka na Crnu Goru "u tvrdom smislu te riječi".
    "Pritiska u tom obliku nije bilo. Postoje samo očekivanja naših partnera da budemo odgovorni prema preuzetim obavezama", rekao je Đukanović i naglasio da bi trebalo postaviti pitanje državama članicama EU koje nijesu priznale Kosovo - zašto nijesu lojalne?
    On je ocijenio da bi se "povici iz Beograda" mogli svesti na isto težište - da Crna Gora nema kapacitet nezavisne države koja može da donosi odluke, to jest da se Crna Gora drži u statusu nekoga ko će slušati sugestije iz Beograda i postupati u skladu sa njegovim interesima, makar na štetu svojih.
    "Ta Crna Gora, koja bi tumarala za raznim mitovima i iluzijama, ne postoji više. To je pokazala i prethodnim odlukama, za koje smo dobili potvrdi da su u najboljem interesu naše zemlje", rekao je Đukanović.
    Pomoćnica ministra inostranih poslova Irena Radović nije juče mogla da kaže kada će Crna Gora uspostaviti diplomatske odnose sa Kosovom.

    Evropska porodica ima svoja pravila

    Mi smo Kosovo priznali nakon što je to učinilo 48 država, odnosno, nakon 22 od 27 članica Evropske unije, 22 od 26 članica NATO saveza i 30 od 47 zemalja članica Savjeta Evrope, kazao je juče predsjednik Filip Vujanović, tvrdeći da se „ne može voditi državna politika na štetu građana Crne Gore i integracionih procesa“.
    Sugerišući da bi bilo dobro da svi pažljivo pročitaju Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju Evropskoj uniji, Vujanović je kazao da „on obavezuje na to da se dijele spoljnopolitički ciljevi zemalja EU“.
    „Ako vam Francuska, koja predsjedava EU, na jasan način preko ambasadora u Podgorici saopšti da očekuje da podijelite njen odnos u pogledu Kosova, kao važnog dijela strategije spoljne politike Francuske prema Crnoj Gori, ne mislim da je primjereno da podnosimo aplikaciju, a da ignorišemo to očekivanje“, smatra Vujanović.
    On je poručio da „ako hoćemo da budemo dio evropske državne porodice, ne možemo ignorisati očekivanja te porodice“.
    „Očekujem da će naši prijatelji iz Srbije, razumijevajući visoku senzibilnost za osjetljivost njihovog pitanja, shvatiti da je to realnost koja se nije mogla u državnoj politici u Crnoj Gori voditi na njenu štetu“, rekao je Vujanović.

    U NATO-u u aprilu?

    Đukanović očekuje da će Crna Gora do kraja godine podnijeti zahtjev za dobijanje statusa kandidata za članstvo EU i da će biti primljena u NATO u aprilu, na sljedećem samitu Alijanse.
    "Crna Gora je strateški opredijeljena za evropsku i evroatlantsku integraciju. Planiramo da podnesemo aplikaciju za članstvo u EU do kraja francuskog predsjedavanja Unijom", rekao je on.
    "Poslije ostvarenog članstva u Programu Partnerstva za mir očekujem da na sljedećem Samitu NATO-a postanemo dio ove alijanse", kazao je premijer.

    T.Đ. – I.P.

    http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=284008

  2. #2
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Stvarno se nadam da ce u april uci u NATO savez, ali ne vjerujem da ce tako brzo uci.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prećera si s brojem mogućijeh odgovora, taman da se anketa razvodni. Možda bolje postavit temu, ili čak dvije paralelne: Milo Plus i Milo Minus . Za očekivat je da će obje teme bit iste, samo će forumaši mijenjat strane
    Što se tiče ove teme (kako je definiše naslov), odista je vrijeme. Dosta je bilo: Kud svi Turci tu i mali Mujo
    Jedino mi nijesu jasni (ako su ikome) ovi te prozivaju Srbiju da ne što grđe kazni. Jednako ka i ovi te napraviše džumbus u Podgoricu zbog - ničega! Jer, traže od svijeh građana CG da budu taocima nečega što je izvan njezinijeh granica i van uticaja njezine vlasti. Uz to, de facto, stav CG nema nikakovoga praktičnoga značaja, jedino bi jedno NE podhranilo sujetu srbske vlasti. Ne čini mi se da bi pametan čoek zbog toga rizikova svoju budućnost. I ne znam odkud ovijema obraz da zbore o obrazu?

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ne nijesam prećera, treba sam i više opcija stavit, ljudi imaju razna viđanja o nnjemu, a ja ni sam ne znam, što da kliknem.

    Cijenim ga zbog nezavisnosti, politički je sjajno odigrao, ne postoji teoretska mogućnost da nekakav Slavko ili Ranko ili Medo.... to tako politički odrade.
    Dakle nemoguće je da ga ne cijenim zbog nezavisnosti .... a ostalo ......
    Ne znam što da kliknem.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podjednako je i dobrog i losheg napravio.
    A,shto kazhe Cipur - izuzetno ga cijenim zbog nezavisnosti, jer je sproveo ideju Slavka Perovica i Zharka Rakchevica u djelo.. I stvarno, chovjek zasluzhuje sve pohvale za to.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Isto tako ne postoji teoretska mogućnost da nekakav Slavko ili Ranko ili Medo.... gurnu CG u onu budzevinu od SRJ
    She is only here to annoy herself!

  7. #7
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_ View Post
    Podjednako je i dobrog i losheg napravio.
    A,shto kazhe Cipur - izuzetno ga cijenim zbog nezavisnosti, jer je sproveo ideju Slavka Perovica i Zharka Rakchevica u djelo.. I stvarno, chovjek zasluzhuje sve pohvale za to.
    I ja ga cijenim zbog toga , posebno jer mi je Zarko stric !!!!

  8. #8
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ne nijesam prećera, treba sam i više opcija stavit
    Jesi, precerao si.

    Sto ne turi ovo:

    "Osim drzavnog projekta, sve ostalo je naopako uradio". ?

    -

  9. #9
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Ja ga cijenim kao politicara. Da on nije napravio ono sa svercom, pola Crne Gore bi crklo od gladi. A inace je napravio mnogo mnogo vise dobrog no loseg. I razmislite malo, ko bi od ovih stranaka sad sto su u opozicii mogli da zamjene DPS? Niko! DPS mozda nije savrsena stranka, ali alternative su mnogo gore. Ponekad od 2 zla treba izabrat ono manje...

    Da dodje neka od ovih pro-srpskih stranaka. Prvo bi svi sto su za Mila posao izgubili. Vremenom bi i prava nestajala. Drzava bi otisla u k*rac jer niko od njih nije spreman za saradnju sa Evropskom Unijom niti sa drugim oblicima medjunarodne saradnje i integracije. Samo im je Srbija u glavu!
    A da Medo dodje na vlast on iskreno ne bi znao sta da radi. I vremenom to bi ga dovelo do samoubistva
    Last edited by VanjaTheMan; 14-10-08 at 21:18.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    :lolblue:"Mrzim ga kao Tačija, Haradinaja..."

    Ja sam ga najviše cenio 1997. i 1998. Čak sam ga i voleo u to vreme. Od tada je moje poštovanje variralo u zavisnosti od postupaka i generalno, moj stav je danas više negativan nego pozitivan. U suštini, čovek me je razočarao a to ne bi moglo da se desi da nisam očekivao nešto mnogo bolje i da sam bio ravnodušan. Ako zanemarim katastrofalno vreme ljubavi sa Slobom, jer tu je ipak bio samo jedan od vazala, veoma mu zameram kočenje demokratizacije, tolerisanje opšte korupcije, pritisak na medije, monopol na "ugradnju i izgradnju", upotrebu policije i svega što je stigao i mogao u političke svrhe, uključujući i nacionalizam prepoznatljivo balkanskog tipa, politizaciju svega što se može politizovati, polarizaciju građana samo da bi stvorio atmosferu u kojoj bi lagodnije vladao itd. ima tu još ponešto. Sviđa mi se što je sposoban i pragmatičan, vešt, samouveren, inteligentan, ali sve te karakteristike mogu se upotrebiti i za dobre i za loše ciljeve.

  11. #11
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledajte "razvojni put", učinjeo je mnogo toga te drugi ne bi ni pomislili, kad je najteže bilo (rušenje Brka, distanciranje od Miloševića, funkcionalno odvajanje od Srbije, referendum pod otežavajućim uslovima). A, onda... činjeo je sve ono što bi drugi jedva dočekali . Vlast je čudo. Osobito kad nema dostojnu opoziciju. Za taj dio ne možemo krivit samo njega. Ima tu i našega udijela.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "Više je dobrog nego lošeg napravio"

    Tu ide moj glas .

  13. #13
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    "Više je dobrog nego lošeg napravio"

    Tu ide moj glas .
    Ovo je javan poll , ne mora svako da pise sto je glasao, to se vidi medju glasove

  14. #14
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma znam, reko da napisem, da ne bude ono "samo glasao" xD.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo zamislite sta bi s nama bilo da smo ostali u zajednici i da smo u zajednici u ovom trenutku!? Ma koliko god da sam se razocarao u tog covjeka sa druge strane sam srećan jer se meni i mojim najdražama nazire put u neki napredak a ne kaskanje u mjestu ili put u propast ...
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Samo magarac ne mijenja stavove,
    Milo je BASTADUR, koji osjeca "bilo" naroda,
    sve je zedne prevesla preko vode,
    chuva prijatelje i od neprijatelja pravi prijatelje,
    nije gadljiv na poroke, ne boji se uroka,
    mooda od chetiri oka, samo on moze upravljat ruljom,
    koja je nedefinisa i neemancipovana, balansira kao artist na tankoj zici, i uvijek ochuva balans, pushti druge da padaju, kad pane, ispod zice ce biti gomila podanika, tako da nece ni dlaku iskrivit.

    Ko misli, da neka budala moze biti na vlasti, pune dvije decenije i sachuvat zivot, grdno se vara, samo je Gospod Bog spasio CGu, da ne izginemo kao shto smo ginuli u istoriji , sa ludim vodhjama, ove rede nas Milo izvuche i balkanske krchme, bez mnogo zrtava.
    Deset godina sam osjecao mrznju prema Milu,
    deset sam osjecao sanitarnu distancu,
    sledecih dvadest, moram se pomirit sa SUDBINOM, i poslije Mila-Milo.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e vala su ponuđeni odgovori... Ćipure, da se ne zoveš ti Miodrag Vuković?
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_ View Post
    Podjednako je i dobrog i losheg napravio.
    A,shto kazhe Cipur - izuzetno ga cijenim zbog nezavisnosti, jer je sproveo ideju Slavka Perovica i Zharka Rakchevica u djelo.. I stvarno, chovjek zasluzhuje sve pohvale za to.
    Sve ljudi i ideje protiv kojih je on najglasniji bio. I isti ga ti ljudi, koji su tada bili za njega i protiv tih ideja, dan danas ga vole baš zbog tih, ukradenih, ideja protiv kojih su se borili.
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  19. #19
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najvise je dobra za sebe ucino
    to bi bila opcija za koju bi glasao
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  20. #20
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    e vala su ponuđeni odgovori... Ćipure, da se ne zoveš ti Miodrag Vuković?
    Što fali opcijama? Pa napiši ti tvoju.

  21. #21
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    :lolblue:"Mrzim ga kao Tačija, Haradinaja..."
    Znaš da sam se zeznuo.
    Trebao sam bolje napravit poll.
    Ono, u prvi mah sam pomislio - samo ga Srbi patološki mrze, al sam se poslije sjetio i nekih Crnogoraca kao Bonja the Zmaj, trebao sam za Bonju i slične otvorit opciju: Više Mila mrzim nego što volim ukućane.
    Takvih u CG ima, zaista, koji su indiferentni prema Tačiju i Haradinaju, a patološki mrze Mila.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ilirija
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volim ga skoro kao dinoshu...

  23. #23
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,993
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    nije pitanje je li on dobar ili losh. no kakav je nama trebao i treba.

    u moje pero, co'ek je apsolutno najbolje sto smo mogli dobit ovakvi kakvi jesmo. cak i bolje od toga, jer je u par navrata napravio sto nije nikad ni jedan od balkanskih suverena - okrenuo je list tamo dje je mislio da je pravo, a da za to nije imao jasne vecinske podrske, i lake, unaprijed dobijene utakmice. i sa Brkom, i sa Velikim Bratom, i sa programskim zaokretom, i sad sa Kosovom, niko ne moze rec' da je te poteze vuk'o sa primarnom namjerom da kupi glasove, jer ih je na ta mjesta dobro rizikovao. i, ka' sto svi vidimo, nije nam zbog toga nista zafalilo.

    a, neshto mnim, ako smo mi svi skupa sposobni da ga gledamo i pushtimo da nam uzme i ponese, razdijeli i oshteti, iznese i... neka mu je prosto, onda nam i ne treba bolje.

    i sto se tice korupcija i kradja - da nam Milo, Fico, Ranko i Sveti Petar, svi zajedno, shjutra jos tvrdjim zakonima zabrane iste, i jos tvrdje krenu da zbog istih 'apse, dosta ce se vode preturit' Jadranom dokle nam se glave i ruke ne ociste. ne moze se takva pogaca pravit' bez brasna.

    vremena treba da nam sistem vrijednosti iznova izraste, amputirali ga krv, glad i pepeo... ili, da se pravim fini i pametni pa sebe da citiram - jesmo li mi proizvod svoga vremena, ili je ono proizvod nas, i ko treba prvi da se popravi da bi stvari poshle nabolje?
    Last edited by Buva+gacce; 15-10-08 at 01:05.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. #24
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,993
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    p.s. Ćipure, glasao sam 'podjednako', no da si uz ono 'cijenim ga' stavio i kakvu ogradu od ponečega što svi znamo i vidimo, čini mi se da bi to ponajviše pasovalo.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ne nijesam prećera, treba sam i više opcija stavit, ljudi imaju razna viđanja o nnjemu, a ja ni sam ne znam, što da kliknem.

    Cijenim ga zbog nezavisnosti, politički je sjajno odigrao, ne postoji teoretska mogućnost da nekakav Slavko ili Ranko ili Medo.... to tako politički odrade.
    Dakle nemoguće je da ga ne cijenim zbog nezavisnosti .... a ostalo ......
    Ne znam što da kliknem.
    Nijesi precero, ne....ti si nasa *bistrica* forumska, koja daje znacajan doprinos EMANCIPACIJI CRNOGORSKE INTELIGENCIJE (kroz ovaj forum)...to je tako, sto se Bone-a tice....
    Nego, sto rece Milo: "Francuska ocekuje da podijelimo njen odnos.."
    ..PA GA TI NE PODIJELI...MISLIM ODNOS....

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Milo za "Politiku" o jeziku i ostalom
    By amaro99 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 04-11-04, 12:53
  3. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 09:39
  4. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  5. Milo i Ranko na prijemu Vlade Srbije povodom Sretenja
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 18-02-04, 18:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •