Page 7 of 12 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 293

Thread: Shto bi ovo nocas!?

  1. #151
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Policijski provokatori su krivi za sve....kako rekose opozicioni prvachici....

    Kako obraza imaju da pomamljuju ovaj narod jos crnje i grdje.

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    I deklasirali znatan dio posebne jedinice policije bubuljima kojima su namjenski napunili svoje jakne....

    Odluci se ... jel' policija ili policijski provokatori ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  2. #152
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    da, ja to tako vidim, a smatram da je sve ok sa mnom. treba li ja sad da iskopam poneku stranicu nekog okorelog anti-srbina, ultra-crnogorca, pa da njegove bljuvotine malo izreklamiram? pa da onda pocnem neku mudrinu o tome kako te stvari "ne treba sakrivati" i bla, bla... treba li? daj, milice... izazivas ljude da se utrkuju u bolesnim rabotama sa tobom, samo sto ja necu nasjesti... eto ti, pa vodi solo trku... reklamiraj...
    Boziji covjece, shvati da ne izazivam nikog i nista. Dijelim sa ostalima, kao sto i ostali dijele sa mojom malenkoscu i ne postoji nacin da me ubijedis da je to nesto lose.
    Zato promijeni plocu jer si bas dosadan.
    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    a brzo li zaboravi da spomenes i ono hakovanje crnogorskih sajtova od strane siptara i njihove propagande velike albanije?
    Eto, ti si pomenuo... Jesi li sad OK?
    Kako Vaša bolest ?

  3. #153
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DEY0BAR View Post
    Kakvih mangupa i junaka ima na ovom forumu. A grupa momčića iz Bara razvali Podgoricu.
    Hebaste nam majku! Kako ste opasni sto je to!

  4. #154
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,250
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,525
    Thanked in
    760 Posts

    Default

    evo Srdjan Milic direktno i ljutito proziva direktora uprave policije i trazi od njega da saopsti imena mladih ljudi koji su izazvali sukobe ispred skupstine, jer su imali sve tehnicke uslove da snime i time identifikuju lica. blah...

  5. #155
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DEY0BAR View Post
    Kakvih mangupa i junaka ima na ovom forumu. A grupa momčića iz Bara razvali Podgoricu.
    :lolblue:

    Cek, to su ti rekli? :lolblue:

    Eto, o tome pricam. Junaci u svoje selo. Iscupali drvo, polomili prozor, izvrnuli kontejner, iskrivili putokaz. Nema shto, razbili su totalno...

    Ali da ti "huligani" imaju i m od muda, oni bi se fino potukli sa policijom. Ali NEEEEMAJU. E to je ono shto odvaja vas od pravih huligana. Kad treba da se krene u FIGHT sa policijom onda muda dodju ka zrno grashka, i trt...aj da slomimo DRVO :lolblue:

    Jos pasulja treba da jedete

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drugo , DELIJE BAR , su se i BUKVALNO skrivali iza amfilohijeve mantije , kontajući da policija baš neće bačit suzavac na našeg budućeg svetitelja rista sotonu radovića.

    ali neka, DELIJE bar su ipak samo... štenići srbijanski...
    Brooclyn Forever !

  7. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milijana,

    još jedan intervjuisani ( vjerovatno ženskog roda al nisam baš siguran ) koja je rekla ovo što ću ti sada napisati u kameru televizije VIJESTI :

    "MENI SU POPALILI ,POKLALI I POBILI SVE NA KOSOVU...VAZDA...SVE SAM TAMO OSTAVILA...MISLIM NAŠI... OD HRVATSKE DO KOSOVA....MILO JE IZDA...(pa onda ide kulminacija)... DROGA,DROGA,DROGAAAAA! "


    kunem ti se ovo je žena rekla...valjda je žena...praštajte dame ,priroda se nekad poigra...


    k.
    Brooclyn Forever !

  8. #158
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Odlichno, da, to sam zelio da znam

    Dok je god takvih ka ti, vazda cu bit na stranu Albanaca. Dok je god takvih, koji Albance nazivaju shiptarima (ne kazem da ti to govoris, poshto vidim da si umjeren, i veze nemas sa chetnicima) - uvijek cu bit na stranu Albanaca, jer su oni GRADJANI ove zemlje, i imaju (tj. trebali bi da imaju) ista prava ka ti i ja. Dok god se Albancima uskracuju prava, ili se vrijedjaju vazda cu ih podrzavat u borbi za njihova prava. Ne samo Albance nego sve druge manjine.
    Da ne mislish, da si sam,
    podrzavam tvoj STAV, a stidim se od ovih koji mrze i zive sa predrasudama, nazalost moju i tvoju, takvih ima veoma mnogo u CGi, primitivizam se teshko lijechi, ima takvih i u Danskoj, koji za svo ZLO ovoga bijeloga svijeta, vide u razlikama, klase, rase, nacije, pola, sexualnog opredeljenja, boje koze , vjere,
    "svoj ljeb iju,
    tudhji posa paze".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pozdravljam vas pa se nalazimo za koji dan jer idem za bratsko lecce...

    polijte bratsku vodu za nama da donesemo česovi ponat iz žabarije...

    jovetić iiiii 0-3...





    k.
    Brooclyn Forever !

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Odluci se ... jel' policija ili policijski provokatori ?
    Nije valjda da si u dilemi,malo ironije ono....
    Last edited by Sidewinder; 14-10-08 at 15:05.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #161
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,015
    Thanked in
    867 Posts

    Default

    Prije tačno deset godina, deset mjeseci i jedan dan, na goloruki narod koji se krotko šetao gore-dolje preko mosta i borio za svoja prava ručnim granatama, šok bombama ( kakve su se u to vrijeme mogle nać' u samo jedan arsenal u CG... ), dugim cijevima i ručnim naoružanjem, ispalio sam četiri patrone suzavca.

    Bogu fala i fakultetu, od 2000.g. više ne moram da ih gledam lično, ma kad ih vidim i na TV onakve... da mi je srest' đe onoga Darwina, uši bi mu iščupao, lažov jedan!
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  12. #162
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    784
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto bi sinoc s onim ljudovima sto padose ???

  13. #163
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Meni je interesantno da tebi narod koji nije bio tamo je odje prozvan kao nepismen i neobrazovan...ne znam po kom osnovu si sudio onima koji sinoc nisu bili prisutni dogadjaju.Jel ono sto se dogodilo treba da smatram kulturnim?Treba da prihvatim zdravo za gotovo i kao normalno?I da pomislim da je i u ostatku svijeta to tipicna pojava,da zarad druge zemlje,treba da vandalisem moju?Da cu time rijesiti nesto i napraviti neku korist i sebi i drugima?Ako onakav mentaitet treba ono necemu da odlucuje razumno samo da smo zdravo svima bi im trebalo propisati staratelje i progasiti ih zaostalim u razvoju... Jer da ja znam proslo je doba da se batina pita i odluke njene budu snaga...
    Kažem za cjelokupno biračko tijelo .
    Ogromna većina je nepismena i neobrazovana, bez obzira što neki imaju i akademske titule...
    Da li su to Milovci ili Mandićevci potpuno je nebitno.
    Takođe ponovio sam da takav narod nikada neće olovkom smijeniti vlast.
    Jedina promjena vlasti koja je moguća u Crnoj Gori je na način na koji je i Milova vlast došla na čelo Crne Gore.
    KAKO DOŠLI TAKO POŠLI!
    Ako su došli demokratskim putem tako će i otići a ako su došli nedemokratskim putem , takođe, će tako otići!
    Ako ste vi bili mali tih 80-tih i neznate kako su ,,mladi i pametni" došli na vlast, pitajte mame i tate!
    Naravno da svako normalan želi demokratsku promjenu vlasti ali da li će se to dogoditi u Crnoj Gori?
    Lično, sumnjam.
    20 godina vladavine autokratske i kriminalne vlasti, ostavilo je velikog traga na naš narod te racionalno rasuđivanje je veoma malo...
    Libertas

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Odluci se ... jel' policija ili policijski provokatori ?
    Helikopter.

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    milijana,

    još jedan intervjuisani ( vjerovatno ženskog roda al nisam baš siguran ) koja je rekla ovo što ću ti sada napisati u kameru televizije VIJESTI :

    "MENI SU POPALILI ,POKLALI I POBILI SVE NA KOSOVU...VAZDA...SVE SAM TAMO OSTAVILA...MISLIM NAŠI... OD HRVATSKE DO KOSOVA....MILO JE IZDA...(pa onda ide kulminacija)... DROGA,DROGA,DROGAAAAA! "


    kunem ti se ovo je žena rekla...valjda je žena...praštajte dame ,priroda se nekad poigra...


    k.
    Hahahahaahahahaha! Aaaaaaaaaaaaaaaa ovo je nesto najjace sto sam procitala/cula u poslednje vrijeme. Cak nadmasuje sve Mandiceve izjave, ukljucujuci i ovu vezanu za helikopter. DROGA!!! Droga je kriva, popila je mozak svima! To Milo krijuci stavlja u domace proizvode, tako da neki to konzumiraju, a da i ne znaju. Milo je kriv. Droga, Kosovo, Kosovo, Kosovo... DROGA!!!

  16. #166
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Kažem za cjelokupno biračko tijelo .
    Ogromna većina je nepismena i neobrazovana, bez obzira što neki imaju i akademske titule...
    Da li su to Milovci ili Mandićevci potpuno je nebitno.
    Takođe ponovio sam da takav narod nikada neće olovkom smijeniti vlast.
    Jedina promjena vlasti koja je moguća u Crnoj Gori je na način na koji je i Milova vlast došla na čelo Crne Gore.
    KAKO DOŠLI TAKO POŠLI!
    Ako su došli demokratskim putem tako će i otići a ako su došli nedemokratskim putem , takođe, će tako otići!
    Ako ste vi bili mali tih 80-tih i neznate kako su ,,mladi i pametni" došli na vlast, pitajte mame i tate!
    Naravno da svako normalan želi demokratsku promjenu vlasti ali da li će se to dogoditi u Crnoj Gori?
    Lično, sumnjam.
    20 godina vladavine autokratske i kriminalne vlasti, ostavilo je velikog traga na naš narod te racionalno rasuđivanje je veoma malo...
    Pa naravno da se nece promijenit vlast kad je Milo najbolji od najgorih. Izmedju svih losih , Milo je najbolji. Ili ti imas mozda nekoga ko je bolji da mi predlozis?

  17. #167
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    može li mi neko pomoći, kad kažu "regionalna stabilnost" - ubraja li se tu ovo što se čini kod nas samih?
    kad crna gora govori o regionalnoj stabilnosti, tu izgleda ne spada sama crna gora i njena teritorija.
    tj priznali smo kosovo zbog reg. stab. a dobili NEstabilnost tu u kući.
    a meni je balkan izgledao nikad stabilniji u zadnjih 20 god ...

  18. #168
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Pogledajte kako je Perovic reagovao kada je cuo povike iz mase pred skupstinom crnogorskom koji su u sebi nosili makar zrno nasilja, pogledajte dobro, pa cete vidjeti kako tih 15000 hiljada u mnogo gorem vremenu nije krenulo da pali i rusi podgoricu, pogledajte pa ih uporedite sa onima sinoc, pa cete shvatiti koliki je ponor civilizacijske razlike izmedju mitomana i gradjana koji vole svoju zemlju.
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Odlichno, da, to sam zelio da znam

    Dok je god takvih ka ti, vazda cu bit na stranu Albanaca. Dok je god takvih, koji Albance nazivaju shiptarima (ne kazem da ti to govoris, poshto vidim da si umjeren, i veze nemas sa chetnicima) - uvijek cu bit na stranu Albanaca, jer su oni GRADJANI ove zemlje, i imaju (tj. trebali bi da imaju) ista prava ka ti i ja. Dok god se Albancima uskracuju prava, ili se vrijedjaju vazda cu ih podrzavat u borbi za njihova prava. Ne samo Albance nego sve druge manjine.
    razumijem ja to u potpunosti ali bih volio da mi odgovorish na pitanje zashto je opshtina Tuzi trazila da joj "granice" budu do vojne zgrade kod Lepe Kate?A dijeli nas vishe od 10kilometara ravnice?Donekle bi mi bilo jasno da su trazilo do auto pijace,ali do lepe kate?

    - Naša NVO će se baviti promocijom regionalizacije Crne Gore, počev od tri albanska regiona, a nadamo se da će imati podršku drugih NVO i drugih djelova republike. Osnovni princip naše NVO biće poštovanje teritorialnog integriteta i suvereniteta Crne Gore. Zalagaćemo se da problem decentralizacije i unutrašnje demokratizacije političkog sistema bude osnovno polazište i države Crne Gore i njenog političkog vrha - rekao je Đeljošaj dodajući da će regija biti oblik lokalne samouprave, koja bi državi pomogla na rasterećenju njenih obaveza u smislu njene dalje decentralizacije. - Naši koraci su kompatibilni sa zahtjevima evropske zajednice. Regionalizacijom se približavamo evropeizaciji Crne Gore, kao naše zajedničke države - zaključio je Đeljošaj.

    iz ovoga mogu samo da zakljuchim da oni oce da i ovo malo shake jada shto imamo od crne gore rasture i regionalishu....i ti smatrash da je to u redu?
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  20. #170
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,084
    Thanks Thanks Given 
    5,093
    Thanks Thanks Received 
    2,463
    Thanked in
    1,328 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post

    Pogledajte kako je Perovic reagovao kada je cuo povike iz mase pred skupstinom crnogorskom koji su u sebi nosili makar zrno nasilja, pogledajte dobro, pa cete vidjeti kako tih 15000 hiljada u mnogo gorem vremenu nije krenulo da pali i rusi podgoricu, pogledajte pa ih uporedite sa onima sinoc, pa cete shvatiti koliki je ponor civilizacijske razlike izmedju mitomana i gradjana koji vole svoju zemlju.
    Nismo krenuli jer volimo svoje vise od icega a ne da je rusimo ka ova stoka cetnicka!poz druze

  21. #171
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post

    Pogledajte kako je Perovic reagovao kada je cuo povike iz mase pred skupstinom crnogorskom koji su u sebi nosili makar zrno nasilja, pogledajte dobro, pa cete vidjeti kako tih 15000 hiljada u mnogo gorem vremenu nije krenulo da pali i rusi podgoricu, pogledajte pa ih uporedite sa onima sinoc, pa cete shvatiti koliki je ponor civilizacijske razlike izmedju mitomana i gradjana koji vole svoju zemlju.
    Bas zato sto je bilo mnogo gore vrijeme nisu smjeli da mrdnu ni pisnu, jer bi ih pojeo mrak. Inace, prisjeti se da je taj isti Perovic nebrojeno puta govorio o politicijskim podmetacinama i namjestaljkama. Da je vlastima trebalo rusenje po PG ili bilo gdje drugo ono bi se desilo u to vrijeme, pa da je Perovic reagovao kako god. No, od svih mjesta gdje se desio vandalski incident bilo je Cetinje i to kontra svestenika. A zasto tamo? Zato sto je Cetinje bilo uporiste liberala, pa je policiji tamo trebalo incidenata da bi mogla da zavodi red. ... Dejstvovanje tajne policije je upravo takvo, tajno. To nije nista novo. Incident nista nije trebao opoziciji, i jedino od toga vlast pravi politicke poene, zato bi trebalo biti sasvim jasno da je mogućnost ubacivanja ili policijskog dirigovanja sa nekim od izgrednika ogromna. Razlog zbog kojeg Medojevic nije htio da ucestvuje u organizovanju jeste upravo opasnost od dirigovanih incidenata. Takvu akciju moze izvesti samo tajna policija. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #172
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    razumijem ja to u potpunosti ali bih volio da mi odgovorish na pitanje zashto je opshtina Tuzi trazila da joj "granice" budu do vojne zgrade kod Lepe Kate?A dijeli nas vishe od 10kilometara ravnice?Donekle bi mi bilo jasno da su trazilo do auto pijace,ali do lepe kate?

    - Naša NVO će se baviti promocijom regionalizacije Crne Gore, počev od tri albanska regiona, a nadamo se da će imati podršku drugih NVO i drugih djelova republike. Osnovni princip naše NVO biće poštovanje teritorialnog integriteta i suvereniteta Crne Gore. Zalagaćemo se da problem decentralizacije i unutrašnje demokratizacije političkog sistema bude osnovno polazište i države Crne Gore i njenog političkog vrha - rekao je Đeljošaj dodajući da će regija biti oblik lokalne samouprave, koja bi državi pomogla na rasterećenju njenih obaveza u smislu njene dalje decentralizacije. - Naši koraci su kompatibilni sa zahtjevima evropske zajednice. Regionalizacijom se približavamo evropeizaciji Crne Gore, kao naše zajedničke države - zaključio je Đeljošaj.

    iz ovoga mogu samo da zakljuchim da oni oce da i ovo malo shake jada shto imamo od crne gore rasture i regionalishu....i ti smatrash da je to u redu?
    To shto ti zakljucujes odavde je stvar tvoje inteligencije. Znaci li ti ishta ovo boldovano? Ne, sigurno...

    Ti si vidio rijeci "decentralizacija" i "regionalizacija" i odma diga uzbunu, a zashto - to samo ti znas. O tome i pricam, kad nedovoljno upuceni pocnu da glume upucene.

    A da te pitam, da li volis srpsku naciju kao shto volis albansku? Eo 20 godina srpske stranke (koje predstavljaju srpski narod) u CG, mashu sa Velikom Srbijom, SPC, ratovima, prijetnjama, LOMLJENJEM GRADA...a ti to nidje ne pomenu? Ali zato ne volis Albance. Veoma smijeshno.

    I shto mi reche - granica do Lepe Kate? :lolblue:

    Majko mila...

  23. #173
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno kako se pojedinci nikad opametit nece.Opozicija je napravila ono sto je najvise Milu trebalo posle priznanja Kosova uprkos velikom protivljenju javnosti koje bi dovelo do znacajnog pada njegovog rejtinga.Ali kao i uvijek istorija se ponavlja i opozicija organizuje miting,sto je Milu prakticno kao poklon sa neba i docekuje ih na zicer,znajuci da ce na tom mitingu uvijek biti odredjena grupa maloumnika pod dejstvom alkohola i narkotika svojim vec oprobanim mehanizmima tajne policije isprovociran je incident koji je doveo do rusenja i paljenja kroz Podgoricu.I tako vec sjutradan mozemo da se vratimo staroj i bezbroj puta oprobanoj prici o nesposobnoj opoziciji nacionalisticki i rusilacki nastrojenoj koja jos nije psihicki raskrstila sa devedesetim godinama i o DPS-u kao stubu demokratije i simbolu napretka u Crnoj Gori i kao jedina opcija koja nas sigurno gura ka evropi.I opet ce sheeps po Crnoj Gori progutat vec 100 puta vidjenu pricu,i opet ce glasat za DPS,i opet ce Lomi sa apsolutnom vecinom osvojiti vlast,i opet cemo ostat jedina drzava u Evropi koja nije demokratskim putem promijenila vlast,i opet i opet...Vec vidjeno zar ne?
    Last edited by B_ZZ; 14-10-08 at 18:07.

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djukanoviceva vlast koristi iste tehnike kao i Miloseviceva. Radi se o kriptokomunističkim mutantima koji će napraviti sve što je potrebno da se održe na vlasti, a sa vlasti mogu otići jednino biologijom ili nasiljem. Svaki protest opozicije u Srbiji je završavao jačanjem Miloševića, tako će biti i u CG, jer se radi o istoj vlastodržačkoj matrici. Razlika je u tome što je Milošević bio kontra, a Đukanović sa Amerima. Zbog toga ne treba očekivati da će ikakvo nasilje uspjeti da sruši Đukanovićevu vlast, već ili Ameri, ili biologija.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  25. #175
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Djukanoviceva vlast koristi iste tehnike kao i Miloseviceva. Radi se o kriptokomunističkim mutantima koji će napraviti sve što je potrebno da se održe na vlasti, a sa vlasti mogu otići jednino biologijom ili nasiljem. Svaki protest opozicije u Srbiji je završavao jačanjem Miloševića, tako će biti i u CG, jer se radi o istoj vlastodržačkoj matrici. Razlika je u tome što je Milošević bio kontra, a Đukanović sa Amerima. Zbog toga ne treba očekivati da će ikakvo nasilje uspjeti da sruši Đukanovićevu vlast, već ili Ameri, ili biologija.
    Razlika je u mnogo čemu i stvar je, 'bem li mu, elementarne pristojnosti ne činjeti toliku relativizaciju. Miloševića nije podržavala većinska Srbija, Đukanovića većinska Crna Gora podržava. Milošević je imao zdravu opoziciju na čelu sa Đinđićem, Đukanović ima balvane po trgu i vojvodu Mandića. Milošević je bio diktator u još makar dvije države, Đukanović je dio oligarhije u jednoj.

    I još malo na konto relativizacije. Prevashodno se odnosi na osobu sa nickom sinisam. AB revolucijom na čelo republike Crne Gore, došao je jedinstveni DPS. Krvožedni glodari, moralne i ljudske gnjide, ljudi slomljene kičme u vakumu promjena koje ni sami nijesu umjeli da shvate i oportunisti i pragmatičari. Zajedničko im je bilo jedino kvinslištvo. Ova druga grupa (iako prethodno podređena prvoj) je NA SVU SREĆU odnijela prevagu pri cijepanju, dok je prva grupa zadržala epitetalno i kulturno nasljeđe KOJEGA SI NI DAN DANAS NE STIDI! Tako, molim lijepo, jedini koji je revolucijom došao na vlast je Momir Bulatović, a pošao je legitimnim demokratskim procesom.

    Vi koji mislite da će sve samo od sebe da dođe na svoje samo da Milo nestane iz politike imate ozbiljan problem. Za tako nešto potreban je opozicioni politički i civilizacijski kapacitet. U CG tih kvaliteta NEMA ili ih ima u izuzetno maloj mjeri.
    ♩♬

Page 7 of 12 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Globalizacija gotova ili pri kraju?
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 28-05-07, 15:52
  2. Dvojno drzavljanstvo za Srbe u CG?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 205
    Last Post: 28-06-06, 08:59
  3. Replies: 200
    Last Post: 21-12-05, 07:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •