Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast
Results 226 to 250 of 293

Thread: Shto bi ovo nocas!?

  1. #226
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    Ne zvuci valjda tako?
    Mislila sam da je ta doza ironije i cinizma sasvim dovoljna da bi se prepoznala, ako ne i bila sasvim ocigledna.
    A ne zvuci, nego nema nikakvog smajlija, pa reko da provjerim

  2. #227
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ne ne, Kosovo je srce Srbije, a dusa Crne Gore
    Kosovo je susjed Srbije!

  3. #228
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Filip_cg View Post
    Kosovo je susjed Srbije!
    Davno ja rekoh Srbija do Kosova

  4. #229
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Evo jedan komentar sta bi to sinoc
    A dje bi Perica da na vrijeme bachi bubulje iz dzepova, skine kapuljacu i ode u pravu policiju da prijavi ove lazne?
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  5. #230
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    MUP i jest,nazalost,glavni tragicar.
    Samim tim sto od policajaca koji su bili ispred skupstine,80 % njih nema ni stitove ni ostatak opreme za razbijanje demonstracija.
    Imahu samo slemove.
    +Obicni plavci pobjegli pod kamenicama,ostao minoran broj pripadnika posebne jedinice mupa.

    Dusu dalo za uspjesno bubuljanje i makljanje.

    Dje vi bjehu oci,ispale vi.
    Od plavaca na ulaz, dvojica nisu umjela da stave gas masku no su se pechili s' njom po ure, a dvojici je ushtopovala - iz iskustva da se zakunem da je drzana nedje u toplo, nikad provjerena.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  6. #231
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Od plavaca na ulaz, dvojica nisu umjela da stave gas masku no su se pechili s' njom po ure, a dvojici je ushtopovala - iz iskustva da se zakunem da je drzana nedje u toplo, nikad provjerena.
    Viđi ko je nami bio na demonštracije!

  7. #232
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by desertfox View Post
    viđi ko je nami bio na demonštracije!
    c c c ......

  8. #233
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Naslov u DAN: pred 50.000 ljudi odrzan skup zbogo sramnog priznanja kosova.

    mislim da ih je bilo ipak 100.000...e tuge od novineeee

    hahhahahahahahaha :yipiiii:
    Once we were big but then 1918 came...

  9. #234
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto bi sinoc? a gomila podivljalih homo-erectusa ispoljavala nivo osnovnog kucnog vaspitanja
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  10. #235
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    znate li kakva je to turisticka atrakcija, imati coeka u 21 vijeku koji jos zivi u 17, 18 - om

    Čovjek je bezvremen. Palo mu na pamet da smrša malo, pa da ne bi skupljao poene samo doma kod žene, ko veli, može to i politički bit korisno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #236
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djekna View Post
    hahhahahahahahaha :yipiiii:
    Nije to bio najveći skup u istoriji Crne Gore ali nije bilo ni 5 hiljada po policijskim procjenama.
    Libertas

  12. #237
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Viđi ko je nami bio na demonštracije!
    hehehe

    ponekad je dosta i snimak gledat' da bi vidio dovoljno.
    moje s' uniformom je davno prošlo, no mi je baš nešto došlo žao onih nesrećnika, onako specijalno opremljenih, obučenih i pripremljenih da 'navuku' poštene demonstrante da krenu u nenamjerno rušenje, te da ih onda sve dobro izmlate, kašljući, plačući i dišući na dupe!

    gre'ota je za sve ono što se činjelo po glavnome gradu.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  13. #238
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Dragi forumasi ...da vas zamolim samo nesto dobro obratite paznju na vecinu godista na ovom spisku
    nije nista bolja situacija i odje na 4um
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  14. #239
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je...e nas Milo jos sto godina u mozak (zamalo ne napisah "zdrav" ali sam odustao iz objektivnih razloga)...
    Pa vidite li da je sad tema skrenula sa onih prakticno nepodijeljenih osuda Mila i bratije (to je trajalo nekih par sati) na sveopstu osudu nereda na demonstracijama...? Evo ja ako nisam nesto onda nisam ni srpski ni prosrpski orijentisan, ali znam sabrati 2+2...Moje vidjenje onih nereda je da ih je izazvala DB, a da su se onda pridruzili i dio protestanata (ja ne gajim iluzije da je profil protestanata bio na nekom zavidnom intelektualnom nivou...)
    I onda svi sljedeci dan pljuju proteste, milicijo udri i slicne stvari...Kako ste povrsni, majko mila...Sta je poneki slomljeni izlog naspram 20 godina robije koju mi svi trpimo...Ali sta ja ovo pisem...svi ste vi isprani mozgovi...a vecina vas i ne zna za drugu vlast osim za milovu jer ste rodjeni pod njim a bojim se i umrijecete (posto ce ga naslijediit mali narkic...)...
    ______________________________________________

  15. #240
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    Evo ja ako nisam nesto onda nisam ni srpski ni prosrpski orijentisan, ali znam sabrati 2+2...Moje vidjenje onih nereda je da ih je izazvala DB, a da su se onda pridruzili i dio protestanata (ja ne gajim iluzije da je profil protestanata bio na nekom zavidnom intelektualnom nivou...)
    Paranoja (grc. pored, preko i duh, um) je psihoza kod koje su dominantne sledece fiksne ideje: ideja velicine, ideja posmatranja i ideja proganjanja.
    Uz cvrstu uvjerenost u sopstvene fiksne ideje, inteligencija je kod paranoje sacuvana, te se ova bolest ponekad naziva i razumnim ludilom.
    It's my way or the highway

  16. #241
    Join Date
    May 2007
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smijeshno je koliko su ovdje zastitnika DPS politike ogorceni zbog dva slomljena prozora i koje razbijeno staklo na nekom butiku.

    Nisam vam cuo glas kad ubijaju novinare i postene insprektore !

    Fino brate nek milicija saopsti imena tih ljudi koji su pocinioci nereda neka ih sprovede da im se sudi u drzavi koja je poznate po nesvrstanom sudstvu i demokratiji i tacka.

    Pausalno osudjivanje ljudi od kojih je veci broj mirno demonstrirao je jedan lijep primjer kako je gospodin Djukanovic zadnjih godina stvorio polarizovano drustvo.

    Sve po devizi ili si za ili protiv Mila druge nema tako se recimo sva opozicija smatra cetnicima i fasistama.

    Mislim iz aviona se vidi da dps'ovci zele zbog nereda koje je provocirala manja grupa pijane djece da skrenu sa one teme koja je zapravo bitna i uzrok uopste ovakvog okupljanja.

    Obraz je ovim cinom ukaljala vlada crne gore to niko osporit nemoze.
    Sama odluka nije toliko ni vazna ali trenutak kada je donesena je veoma bitan i predstavlja direktnu stetu na napore srbije da pitanje Kosova dovede na pravni a ne politicki kolosek.
    Last edited by infinity; 15-10-08 at 09:54.

  17. #242
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by infinity View Post
    Sama odluka nije toliko ni vazna ali trenutak kada je donesena je veoma bitan i predstavlja direktnu stetu na napore srbije da pitanje Kosova dovede na pravni a ne politicki kolosek.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Znaci, u sushtini ti se slazes da je Kosovo trebalo da se prizna, ali se ne slazes da je bio dobar trenutak?

    Fenomenalno...:dring:

  18. #243
    Join Date
    May 2007
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Znaci, u sushtini ti se slazes da je Kosovo trebalo da se prizna, ali se ne slazes da je bio dobar trenutak?

    Fenomenalno...:dring:
    Ukoliko medjunarodni sud pravde se izjasni po tom pitanju pozitivno po Kosovo ko bi mogao nesto sjutra Crnoj Gori da zamjeri.

    Ja licno nisam za nezavisno Kosovo vjerujem da postoji model podjele ili nekog drugog resenja koje bi za srbe i crnogorce na Kosovu bilo daleko pozitivnije. Smatram da je cilj Srbije da se odlukom medjunarodnog suda stvar vrati za pregovaracki sto. U interesu je i albanaca i srba da se postigne kompromis jer inace nikada izmedju istih nece biti dobrog susjedstva.

    Znam da Srbija Kosovo u danasnjem obliku ni za 1000 godina nece priznati sto znaci da ukoliko se pitanje ne rijesi kompromisom imacemo stalno situaciju kao u Palestini i Izraelu. To nikome nije u interesu i zato je crnogorska vlada napravila veliku gresku sto vise ova odluka ce i poljulati odnose izmedju Srbije i Crne Gore.

    Ovako je vlada crne gore zanemarila medjunarodno pravo i pohitala sa tom odlukom po nalogu ili pritiscima koji nam nisu trenutno poznati .....
    Gledajuci vrijeme kad je odluka donesena ovo se drugacije od strane Srbije nemoze shvatiti osim kao "noz u ledja" na mucki podmukli nacin.
    Last edited by infinity; 15-10-08 at 09:57.

  19. #244
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Twenty-4 View Post
    Paranoja (grc. pored, preko i duh, um) je psihoza kod koje su dominantne sledece fiksne ideje: ideja velicine, ideja posmatranja i ideja proganjanja.
    Uz cvrstu uvjerenost u sopstvene fiksne ideje, inteligencija je kod paranoje sacuvana, te se ova bolest ponekad naziva i razumnim ludilom.
    Dobro, prijatelju, neka bude paranoja...Eto, preskocimo ovaj dio sa DB-om, i reimo da su nerede izazvali protestanti...Nakon svega sto se desava i osjecaja potpune bespomocnosti pred odlukama mocnog oligarha zar nije ocekivano da se ta negativna energija ispolji na neki nacin...? Ili si ti za ono: cuti i trpi...? Rekoh ja - isprani mozgovi
    P.S. Dobro je da znas da koristis wikipediju...Ili si ovo iz glave...?pffff
    ______________________________________________

  20. #245
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    Dobro, prijatelju, neka bude paranoja...Eto, preskocimo ovaj dio sa DB-om, i reimo da su nerede izazvali protestanti...Nakon svega sto se desava i osjecaja potpune bespomocnosti pred odlukama mocnog oligarha zar nije ocekivano da se ta negativna energija ispolji na neki nacin...? Ili si ti za ono: cuti i trpi...? Rekoh ja - isprani mozgovi
    P.S. Dobro je da znas da koristis wikipediju...Ili si ovo iz glave...?pffff
    Definicija je sa neta, jer, kako nisam strucna u oblasti psihologije/psihijatrije, mene nije sramota da to i priznam.
    Nego, objasni mi, koje su to negativne posledice koje cu ja i ostalih 650000 gradjana Crne Gore da snosim zbog priznavanja Kosova?
    Negativna energija se kod civilizovanih ljudi ne ispoljava vandalizmom i agresijom. E to nisu samo isprani mozgovi, vec prazne glave!
    It's my way or the highway

  21. #246
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta odluka bi Srbiji uvijek bila u najgorem mogucem trenutku, kad god je mi donijeli, to je valjda svima jasno?!

    A evo nekih mojih opservacija, mada ce opet ispasti da mrzim nekog, ali bas me boli uvo sta vi mislite. Ovo je zapravo reakcija na postove i postove alabanofobije koje godinama citam po ovom forumu.
    U Crnoj Gori neki gospoda Srbi ne priznaju sopstvenu drzavu i koriste svaku priliku da pljunu na nju, sto u CG sto u inostranstvu, cijepaju ustav, sjede na himnu i preziru sve sto ima vze sa CG. Ipak, pozivaju njene gradjane (koje po prirodi stvari ne priznaju) da izadju na referendum da se izjasne o spoljnopolitickom pitanju.
    Politicari tih partija koriste svaki momenat da siju medjuetnicku netrpeljivost i ne stide se toga, a njihovi puleni unistavaju sopstveni grad dok to oni mirno posmatraju. Dice se cetnistvom i na rijecima se spremni izginuti za Kosovo, iako ga nikad nijesu vidjeli. Cekaju direktive iz Beograda i kad ih kostunjavi pogladi po kosi presrecni sto su se uspkali pa mogu biti mirni za jedan period. Iako Srbiju boli dupe za CG, iako ih uglavnom preziru ali nema veze... Sve za Knez Mihailovu.
    Posred Crne Gore navijaju protiv svoje reprezentacije, samo da srpska pobijedi. Izbjeglice iz Republike Srpske kojima je Crna GoRA pruzila zivot poslije rata sad vode glavnu politiku i salju sliku svijetuo Herceg Novom kao srpskom gradu. Pljevlja vele da oce da se odvoje i pripoje Srbiji. Svestena lica blagoslijaju, ali samo Srbe, ostale kunu... A ispadne da ja kad skrenem paznju na oblike velikosproske paranoje budem optuzena za sirenje mrznje :roll: A nije nego smo demokrate da vece ne mozemo biti.
    I onda mi dodju da mi pricaju kako smo mi braca i kako smo im zabili krvavi noz u ledja, kako su mi Albanci neprijatelji, kako ce nas Velika Albanija progutati i slicne gluposti!
    A micite mi se vise svi! Otkad znam za sebe lijezem i budim se sa vijestima o statusu hebenog Kosova, o regionalnoj stabilnosti, smanjenju inflacije ili statusu republike srpske. Sta je Srbija rekla, kako smo mi to primili, sta smo preduzeli, kako ce srbija reagovati...
    A fala bogu da smo ga vise priznali, da ako se uskoro pocine malo, makar po tom pitanju. A kome je Srbija i Kosovo vaznija od CG neka fino kupi prnje i neka se seli tamo, pa da odatle svoje bitke bije jer mi vas je stvarno vise preko glave!

    Srecan put!
    Kako Vaša bolest ?

  22. #247
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zlo govedo dovijeka june!....Samo to imam reci za ljude koji polemisu o nemirima u Pg. Zar je neko stvarno mislio da ce proci bez nereda u PG sve su to glavasi unapijed lijepo isplanirali.

    Hvala na paznji, dovidjenja!
    Last edited by MaJLeNa; 15-10-08 at 10:30.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  23. #248
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Ta odluka bi Srbiji uvijek bila u najgorem mogucem trenutku, kad god je mi donijeli, to je valjda svima jasno?!

    A evo nekih mojih opservacija, mada ce opet ispasti da mrzim nekog, ali bas me boli uvo sta vi mislite. Ovo je zapravo reakcija na postove i postove alabanofobije koje godinama citam po ovom forumu.
    U Crnoj Gori neki gospoda Srbi ne priznaju sopstvenu drzavu i koriste svaku priliku da pljunu na nju, sto u CG sto u inostranstvu, cijepaju ustav, sjede na himnu i preziru sve sto ima vze sa CG. Ipak, pozivaju njene gradjane (koje po prirodi stvari ne priznaju) da izadju na referendum da se izjasne o spoljnopolitickom pitanju.
    Politicari tih partija koriste svaki momenat da siju medjuetnicku netrpeljivost i ne stide se toga, a njihovi puleni unistavaju sopstveni grad dok to oni mirno posmatraju. Dice se cetnistvom i na rijecima se spremni izginuti za Kosovo, iako ga nikad nijesu vidjeli. Cekaju direktive iz Beograda i kad ih kostunjavi pogladi po kosi presrecni sto su se uspkali pa mogu biti mirni za jedan period. Iako Srbiju boli dupe za CG, iako ih uglavnom preziru ali nema veze... Sve za Knez Mihailovu.
    Posred Crne Gore navijaju protiv svoje reprezentacije, samo da srpska pobijedi. Izbjeglice iz Republike Srpske kojima je Crna GoRA pruzila zivot poslije rata sad vode glavnu politiku i salju sliku svijetuo Herceg Novom kao srpskom gradu. Pljevlja vele da oce da se odvoje i pripoje Srbiji. Svestena lica blagoslijaju, ali samo Srbe, ostale kunu... A ispadne da ja kad skrenem paznju na oblike velikosproske paranoje budem optuzena za sirenje mrznje :roll: A nije nego smo demokrate da vece ne mozemo biti.
    I onda mi dodju da mi pricaju kako smo mi braca i kako smo im zabili krvavi noz u ledja, kako su mi Albanci neprijatelji, kako ce nas Velika Albanija progutati i slicne gluposti!
    A micite mi se vise svi! Otkad znam za sebe lijezem i budim se sa vijestima o statusu hebenog Kosova, o regionalnoj stabilnosti, smanjenju inflacije ili statusu republike srpske. Sta je Srbija rekla, kako smo mi to primili, sta smo preduzeli, kako ce srbija reagovati...
    A fala bogu da smo ga vise priznali, da ako se uskoro pocine malo, makar po tom pitanju. A kome je Srbija i Kosovo vaznija od CG neka fino kupi prnje i neka se seli tamo, pa da odatle svoje bitke bije jer mi vas je stvarno vise preko glave!

    Srecan put!
    Damn, woman!


    Svaka cast

  24. #249
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Zbilja, podsjeti me to zabijanje krvavog noža u leđa. Po toj formulaciji, nož je već krvav prije zabijanja u leđa. Čija je krv na tom nožu prije zabijanja u leđa Srbije?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #250
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je najodvratnija fraza koju upotrebljavaju politicari. Stvarno se najzeim kad to cujem... Kad imas Kosovo, krvavi noz i Srbiju u istoj recenici, to nikako ne moze izaci na dobro.
    Kako Vaša bolest ?

Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Globalizacija gotova ili pri kraju?
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 28-05-07, 15:52
  2. Dvojno drzavljanstvo za Srbe u CG?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 205
    Last Post: 28-06-06, 08:59
  3. Replies: 200
    Last Post: 21-12-05, 07:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •