Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 1190

Thread: Kosovo je priznato !!!!

  1. #1051
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krilatica View Post
    Realan prikaz, nema sto!
    realan ... aj ne seri! znas sto je jedna zena uradila kod sahat kule! uzela je lopatu (odakle joj samo ona zna) i sve ja sa njom udarala po kljucarskoj radnji jer je mislila da je albanci drze... pff
    the World's leading dance event
    Sensation


  2. #1052
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krilatica View Post
    Policija zabranila nove mitinge.
    Normalno, pa da ako se opamete irvasi.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #1053
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by infinity View Post
    Geopoliticka realnost je odluciti u licnu korist mimo 80% svoga naroda ?
    Neznam stvarno ko od nas dvojice halucinira i mijenja teze
    Da, narodi se uvjek pitaju...tako je uvjek govorila teta Mira i drzala cvet u kosi dok su cvrkuti tica bodrili nebo da bude jos plavlje...
    U globalnim kretanjima nema mjesta za sentimentalne prdnjave, svijetom vladaju interesi....nadam se da ce ti to postati jasno uskoro.
    Ne opravdavaj svoju jednostranost i manjak shvatanja, to se ne moze opravdati,a obraz vam je ostao u jamama Srebrenice o tome meni i ljudima koji postuju tekovine koje ja postujem nemas pravo govoriti.
    KSSJ

  4. #1054
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako ce kad svoje irvase budu izvlacili iz tora???

  5. #1055
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    Od hotela Crna Gora ka Sat kuli su platile izdajničke kante za smeće, sitilajtovi, sva stakla na prizemlju Nikić biznis centra, debilčina se penjala na drvo u parku i lomila grane!??? Stradaše i neki butici u metalci, stakla na Delti i Čelebić zgradi.zaboravih autobusko stajalište koje je medju prvima priznalo Kosovo.

    sramota noćas.ni kad je bilo za*****vanje Momir - Milo nije se ovako lomilo.piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih :mad::mad::mad:


    ali zatvoren je konačno kosovski ciklus....20 godina mi barjače ispod prozora razni...e pa nema više...konačno gotovo.ćao.zdravo.dovidjenja.prijatno.gubavci. :mad:
    E neka su njega slomili, ono je propagiralo nezavisno Kosovo, a za ovo ostalu , stvarno nisu trebali pppppp

  6. #1056
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zdraljevovatz View Post
    Da, narodi se uvjek pitaju...tako je uvjek govorila teta Mira i drzala cvet u kosi dok su cvrkuti tica bodrili nebo da bude jos plavlje...
    U globalnim kretanjima nema mjesta za sentimentalne prdnjave, svijetom vladaju interesi....nadam se da ce ti to postati jasno uskoro.
    .
    Aj sad posle ovoliko prdnjave( ne tvoje no mislim na cijeli topik) mi kazi kakve interese imamo ti i ja od ovog priznanja kosova???

  7. #1057
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ne cuju se nocas neke kolege sa foruma-mora da jos nisu kuci stigli

  8. #1058
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krilatica View Post
    Neka jadan!!! Pocetkom si sve reka'. Uzgred, a znas li sta je jedan uradio u Blok 5? (Ja ne znam, niti me zanima!).
    to sam ponovio to sto si ti rekla/o.... i ne treba da te zanima... idi sa svojom bracom iz BG-a sto su dosli da unistavaju tvoj grad pa nek te zanima sto se tamo desava!
    the World's leading dance event
    Sensation


  9. #1059
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Aj sad posle ovoliko prdnjave( ne tvoje no mislim na cijeli topik) mi kazi kakve interese imamo ti i ja od ovog priznanja kosova???
    Nemamo mnogo, alo imamo vece nego od ignorisanja realnosti.
    Covjek kad je bolestan pa ignorise bolest jeli to dobro?
    Kad ti prokisnjava krov a ti se pravis da nije nista, jeli to dobro ?
    Mi smo mali, hocemo da idemo ka nekim proklamovanim ciljevima EU , NATo i itd ....moramo da slusamo....na zalost nismo Francuska....sljedili smo Srbiju tokom devedesetih....i sta smo dobili?
    Mislim da ovaj put ne smijemo biti uz gubitnika zbog sentimenata i da moramo jednom bataliti osjecanja i prihvatiti realnost.
    Ako nista sad vise nama argumenata da bilo na koji nacin nemamo stabilne granice sa susjedima...
    Pragmatizam je kod mene u pitanju ovaj put...
    KSSJ

  10. #1060
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je Crnogorac a ko Srbin???


  11. #1061
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by infinity View Post
    Paljenje Vukovara - > Lomi podrzao
    Okupacija Sarajeva -> Lomi podrzao
    proterivanje Muslimana iz CG -> Lomi podrzao
    Opsada Sarajeva -> Lomi podrzao

    .... itd.

    Po cemu je on sada bolji od Milosevica ?
    Sto bi reka Slobo pored Marka Milo mi je najmiliji


    Bolji je samo u tome sto je 1990 vodio rat za Kosovo a danas je pljunuo na isto !!!
    Infinity nisi mi jasan ni ti ni tvoji istomisljenici. Cekaj, vi ste za opoziciju, ciji je dobar dio bio na vlasti u najgore vrijeme. Ta prica- DPS 20 godina na vlasti... Samo da te podsjetim da ti koji su bili na vlasti prvih 10 godina su samo promijenili ime. Sjeti se ko je oformio SNP. A onda jos malo razmisli pa se sjeti kakav nas je jad nasao tih 10 godina. I onda se opet zamisli pa vidi dje smo sad, a dje smo tada bili. Onda ce ti se odgovor sam ukazat.

  12. #1062
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krilatica View Post
    Policija zabranila nove mitinge.
    Sasvim ispravno.

    Nego, ima li ista crnje nego kad o Obrazu uzmu da pricaju oni sto ni dan danas ne osudjuju kidisanje pjanih hordi na Dubrovnik, za koje su Mesari iz Srebrenice heroji i koji i dan danas zastupaju ideologiju ciji je osnov mrznja i glad za drugim teritorijama?
    Ih, taj debeli obraz da im se ne okine, tim LJudinama i patriotama. Srce ih zaboljelo za Kosovom. Srce ih zaboljelo za komadom teritorije, a nije ih zaboljelo za desetinama hiljada mrtvih, prognanih i onih sa posleratnim traumama i posledicama, za sta je direktan uzrok ideologija koje se ni danas ne odricu.
    E zalosna Crna Goro. Kakva te zalosna buducnost ceka kad ti je ovo 'demokratska' alternativa 'demokratskoj' vlasti.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #1063
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da je red da se jedan katanac stavi na ovaj topik, pa ko ce da brani Kosovo neka ide na Kosovo i brani ga , ane da ga ovdje na internet brani

  14. #1064
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zdraljevovatz View Post
    Nemamo mnogo, alo imamo vece nego od ignorisanja realnosti.
    Covjek kad je bolestan pa ignorise bolest jeli to dobro?
    Kad ti prokisnjava krov a ti se pravis da nije nista, jeli to dobro ?
    Mi smo mali, hocemo da idemo ka nekim proklamovanim ciljevima EU , NATo i itd ....moramo da slusamo....na zalost nismo Francuska....sljedili smo Srbiju tokom devedesetih....i sta smo dobili?
    Mislim da ovaj put ne smijemo biti uz gubitnika zbog sentimenata i da moramo jednom bataliti osjecanja i prihvatiti realnost.
    Ako nista sad vise nama argumenata da bilo na koji nacin nemamo stabilne granice sa susjedima...
    Pragmatizam je kod mene u pitanju ovaj put...


    Shvatam ja tvoje razmishljanje, ima logike, ali nicim tebe i mene ucijelili nisu da ga priznamo, no se zna da je neciji licni interes, samo je pitanje dal' ce taj licni interes imati vishe stete nego koristi, ja sam ubijedjen da je ova druga stvar u pitanju (da kazem nazalost, da me neki "pametni" ne proglase cetnikom ili tako necim)

  15. #1065
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A trebali smo polomit koji topic u pm...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #1066
    Join Date
    May 2007
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zdraljevovatz View Post
    Da, narodi se uvjek pitaju...tako je uvjek govorila teta Mira i drzala cvet u kosi dok su cvrkuti tica bodrili nebo da bude jos plavlje...
    U globalnim kretanjima nema mjesta za sentimentalne prdnjave, svijetom vladaju interesi....nadam se da ce ti to postati jasno uskoro.
    Ne opravdavaj svoju jednostranost i manjak shvatanja, to se ne moze opravdati,a obraz vam je ostao u jamama Srebrenice o tome meni i ljudima koji postuju tekovine koje ja postujem nemas pravo govoriti.
    Ha ha ha interisi
    slazem se ali ciji ?

    Tvoji , moji tvog komsije hoce li nam sjutra svima biti bolje ?
    ako u to vjerujes ja sa tobom nemam sta vise da pricam.

    Hajde konkretno neka nam vlada polkaze jedan dokaz indic koji obrazlozava ostecenje odnosa na diplomatskom nivou sa Srbijom!

    Neka se povede rasprava u parlamentu gospodo. Zasto mora neko iza zatvorenih vrata radi licne procjene da donosi ovako delikatne odluke ?

    Politika DPS'a prije izbora i ova odluka su 100% suprostavljene. Jeli gospodin Vujanovic izjavio da je Srbija najuzi partner i srbijanci bratski narod ?
    Ispravi me ako sam pogresno cuo ili procitao ? I to u najvecoj zizi izbornoj sa ciljem da prikupi sto vise glasova.

    Znaci u pitanju je cista prevara. Tu nema vise sta da se kaze .....
    Last edited by infinity; 13-10-08 at 22:32.

  17. #1067
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE][Jednostavno... I am speachless. Svaka cast na demokratiji i... srecno. Komparacije radi- na Bliskom Istoku se novinar vise postuje, nego ovdje. A sto se lomljave tice, iskreno se nadam da ce odgovarat oni koji su u tome ucestvovali.
    Cini mi se da u Crnoj Gori ima previse slobode za neke stvari. Bas me interesuje kako bi u Francuskoj zavrsili da su tako lomili i zvekovi pravili. Sigurno bi bilo mrtvih. Mada Mandic to sigurno zna, jer je on veliki demokrata, a Francuska je, ipak, kolijevka demokratije.
    /QUOTE]

    Crna Gora je neuporediva sa ijednom drugom zemljom osim islanda,Lihtenstajna,Andore ,Malte.
    CG se moze porediti sa predgradjem Pariza ,i po populaciji i po broju stanovnika.
    Protesti manjina u Parizu u poslednje nekolike godine su pokazali kako se tamo demonstirja i koliko policija tu moze da ucini.
    Veoma malo.
    Nasuprot tome u CG
    policija je najvaznija poluga drustva.
    ona je vodila ratove 90-ih,
    organizovala traznite duvanske,
    kontrolisala sve ostale,
    i naravno bila u funkciji ocuvanja vladavine presvijetlog Cara Mila.
    Vise se izdvaja novca za policiju nego za obrazovanje ili zdravstvo pojedinacno,

  18. #1068
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    to sam ponovio to sto si ti rekla/o.... i ne treba da te zanima... idi sa svojom bracom iz BG-a sto su dosli da unistavaju tvoj grad pa nek te zanima sto se tamo desava!

    Iznijet je komentar na prikaz stanja oko zgrada Skupstine i Vlade, koji su bili 'popriste' okupljanja. Sta se zbivalo diljem Podgorice, e to stvarno ne znam niti me zanima. A, sto se tice 'moje brace iz BG-a', nesto ne vjerujem da su bili prisutni. Na kraju, da te zamolim da ne nastavljas raspravu bez veze.

  19. #1069
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zviuk View Post
    Samo da kazhem svima ovima shto se stide shto su crnogorci jer je kosovo priznato , svi ostali se stide vas.
    Da potpishem.

  20. #1070
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto se pominju obrazi, razmislite ovako. 91 godine je bilo 9% srba u CG, 81 samo 3%. E pa znaci vecina onih koji su danas protestvovali su bili crnogorci nekad , a sa dus srbi. Dje je njima obraz???

  21. #1071
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Shvatam ja tvoje razmishljanje, ima logike, ali nicim tebe i mene ucijelili nisu da ga priznamo, no se zna da je neciji licni interes, samo je pitanje dal' ce taj licni interes imati vishe stete nego koristi, ja sam ubijedjen da je ova druga stvar u pitanju (da kazem nazalost, da me neki "pametni" ne proglase cetnikom ili tako necim)
    Nece, ne brini ja potpuno shvatam tvoje razmisljanje i ono ima logike.
    Ima jedna stvar koja je jasna...ako nas nisu sad uslovljavali direktno....uslovili bi nas za 6 mjeseci...prvi sljedeci korak ka bilo kakvoj integraciji , prvi konkretan korak, bio bi uslovljen priznanjem Kosova u to nema dileme, to ce svi vidjeti na primjeru Srbije.
    KSSJ

  22. #1072
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogomi večeras sam gledao VOA i ima dosta crnogoraca na ulicama Cetinja

  23. #1073
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Posto se pominju obrazi, razmislite ovako. 91 godine je bilo 9% srba u CG, 81 samo 3%. E pa znaci vecina onih koji su danas protestvovali su bili crnogorci nekad , a sa dus srbi. Dje je njima obraz???
    Vi katolice uvjek želite da razdvojite ta dva naroda

  24. #1074
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by infinity View Post
    Ha ha ha interisi
    slazem se ali ciji ?

    Tvoji , moji tvog komsije hoce li nam sjutra svima biti bolje ?
    ako u to vjerujes ja sa tobom nemam sta vise da pricam.

    Hajde konkretno neka nam vlada polkaze jedan dokaz indic koji obrazlozava ostecenje odnosa na diplomatskom nivou sa Srbijom!

    Neka se povede rasprava u parlamentu gospodo. Zasto mora neko iza zatvorenih vrata radi licne procjene da donosi ovako delikatne odluke ?

    Politika DPS'a prije izbora i ova odluka su 100% suprostavljene. Jeli gospodin Vujanovic izjavio da je Srbija najuzi partner i srbijanci bratski narod ?
    Ispravi me ako sam pogresno cuo ili procitao ? I to u najvecoj zizi izbornoj sa ciljem da prikupi sto vise glasova.

    Znaci u pitanju je cista prevara. Tu nema vise sta da se kaze .....
    kada te citam, kao da citam Pobjedu iz 1990. Nema svrhe ubjedjivati te, ali polako, isto ovako ste nas ubjedjivali kako cemo umrijet od gladi odvojimo li se i sekund od majke Srbije....isto ovako nas ubjedjivaste kako 30 000 ****** navire, isto ovako nas ubjedjivaste kako ce nas manjine raznjeti i kako ce CG nestati gotovo odmah nakon nezavisnosti....isto ovako ste jos mnogo toga lupetali...
    Realnost je da je CG tu, da niko ne umire od gladi i da je jedini ko se i dalje raspada Srbija......
    KSSJ

  25. #1075
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Protest = lomljenje grada?

    100ko seljačka!

    :evil:
    Globetrotting

Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •