Page 48 of 48 FirstFirst ... 384445464748
Results 1,176 to 1,190 of 1190

Thread: Kosovo je priznato !!!!

  1. #1176
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Mislis kvalifikacije (mada malo im je faljivalo).
    She is only here to annoy herself!

  2. #1177
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Mislis kvalifikacije (mada malo im je faljivalo).
    Dljaka im je faljilja

  3. #1178
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Askurdjel View Post
    Ljudi ovo je sve sprdnja do sprdnje:


    • „Nade više nema ni u koga do u Boga i u svoje ruke“, poručio je Amfilohije.
    • Potpredsjednik SNS Novica Stanić indirektno je sinoć najavio da bi Pljevlja mogla izaći iz sastava Crne Gore ukoliko crnogorska Vlada ne povuče odluku o priznanju nezavisnosti Kosova.
    • Lider Srpske liste Andrija Mandić počeo je sinoć štrajk glađu ispred zgrade Skupštine Crne Gore do ispunjenja opozicionih zahtjeva.
      Mandiću nije dozvoljeno da štrajkuje u zgradi parlamenta, kako je ranije bio najavio.

    I, naravno najveca od njih:

    • „Vi se sjećate šta se jednom, kada se išlo na tu Vladu, desilo. Nekoliko litara suzavca i sve se završilo, a ljudi proglašeni teroristima. Danas iza ovoga što mi zastupamo stoji dvije trećine Crne Gore i nećemo dozvoliti da nam nekolika litara suzavca uništi tu većinsku volju. Zato ćemo početi od nas, a vi ćete doći kad vas mi pozovemo“, poručio je Mandić.

    Kakvi su ovo indijanci, majko mila...
    Nisi odradio do kraja
    "Tokom mitinga, dok je prilazio da dočeka Amfilohija, funkcionera SNS-a Gorana Danilovića pogodila je flaša u glavu."
    Jesu ga pomijeshali sa Lomijem ili???


    P.S. Da ne zaboravim, maximalno pizdim zbog ponashanja kretena koji su radili ovo sto su radili... lomit grad, katasrofa (osim mugica, njih mi nija zao)

  4. #1179
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pih!!!!! sramno!!!! za sve kontejnere i izloge koji su priznali kosovo, neka su platili sinoc!!!!!
    neshvatljivo mi je da neki sinoc lome svoj grad, lome izloge pored kojih svaki dan setaju, da ne pricam o onima koji su dosli iz ko zna dje da lome moj grad, a opozicionari su trazili sto su dobili, i sto je najsmjesnije sukob se desio za vrijeme amfovog govora, kakav paradox
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #1180
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    pih!!!!! sramno!!!! za sve kontejnere i izloge koji su priznali kosovo, neka su platili sinoc!!!!!
    neshvatljivo mi je da neki sinoc lome svoj grad, lome izloge pored kojih svaki dan setaju, da ne pricam o onima koji su dosli iz ko zna dje da lome moj grad, a opozicionari su trazili sto su dobili, i sto je najsmjesnije sukob se desio za vrijeme amfovog govora, kakav paradox
    ja sinoc nijesam bila u centru tako da ne znam sta se tacno dogadjalo, osim ono sto sam saznala iz danasnjih vijesti. Ja licno smatram da su grad prvenstveno unistavali oni koji su dosli sa stane, prvo od bijesa sto citava masa nije jurnula kako su mozda planirali, a onda mozda i zato nikad nesto slicno nijesu vidjeli u svom gradu pa kao vela ajde i njihovo da unistimo da ne budu bolji od nas. A sto se tice Amfija - znamo ga dobro. Stari pokretac narodnijeh masa. Doktorirao je na tezi kako uzbuniti i podici narod na noz i slicne stvari...
    Sve u svemu, UZAS!

  6. #1181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Naredni put,za potrebe bilo kakvih mitinga=pravac cemovsko polje.

    Izvolte tamo na ledinu,ojkajte,pojite,lochite,ijte,i poslije glavama u balvane dabogda.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #1182
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i to sto velis. taman je tako najpametnije - na Cemovosko!!!! Pa odatle svi u Cijevnu na trijeznjenje ko od loze, ko od pive, ko od Amfijevih opojnijeh rijeci!

  8. #1183
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vicky View Post
    ja sinoc nijesam bila u centru tako da ne znam sta se tacno dogadjalo, osim ono sto sam saznala iz danasnjih vijesti. Ja licno smatram da su grad prvenstveno unistavali oni koji su dosli sa stane, prvo od bijesa sto citava masa nije jurnula kako su mozda planirali, a onda mozda i zato nikad nesto slicno nijesu vidjeli u svom gradu pa kao vela ajde i njihovo da unistimo da ne budu bolji od nas. A sto se tice Amfija - znamo ga dobro. Stari pokretac narodnijeh masa. Doktorirao je na tezi kako uzbuniti i podici narod na noz i slicne stvari...
    Sve u svemu, UZAS!
    Ja LICNO znam da su podgoricani lomili svoj grad, svoju postu, svoje zelenilo...
    I mandic i amfilohije su prozivali na "juris"
    samo malo treba bolje poslusati njihov govor.

  9. #1184
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Tako malo vremena, tako puno stvari dotaknuto komentarima...

    Neđe sam ranije rekao, ali nije zgoreg da ponovim - niko ne može reć da je odluka protivna volji 2/3 ili 80% ljudi kad je većina ljudi ovlastila Mila i kompaniju da donosi takve odluke. Te tvrdnje nek se pokažu tačnim na sljedećim izborima 2/3 inskim ili 80% im glasanjem protiv vlasti. Kad bi.

    Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje. A to znači i opoziciju. Da ne bude zabune, ja sam protisnik vlasti bez alternative. Ali ne u smislu nekadašnjeg DPS-a sa programom Jugoslavija bez alternative, nego jednostvano mi nije ponuđen kvalitetatn izbor.

    Neko reče da su se Albanci na Kosovo doseljavali još više poslije bombardovanja. U vremenu prije bombardovanja je na Kosovu bilo 2 miliona stanovnika od čega 1.8 miliona Albanaca. Kud će veće doseljavanje.

    Kod nas Albanci čine 7% populacije. I taj procenat je konstantan od prvog popisa koji je rađen... Pojma nemam kad, prije 80-90 godina. Samo su se procenti Crnogoraca i Srba mijenjali u zavisnosti od aktuelne politike. Te svi smo Crnogorci, pa smo svi Srbi, pa opet Crnogorci...

    Što se tiče naroda i više matičnih država - sjećate li se nebuloza kako je Zeta prva država srpskog naroda, a Srbija je matica. Je li tako nešto uopšte moguće? Uostalom, Južna Osetija i Abhazija su države ruskog naroda. Moldavija možda ima Moldavce. Oni pričaju rumunskim jezikom i postoji želja spajanja sa Rumunijom.

    Bez zluradosti kažem da je na Kosovu Srbija požnjela što je posijala. Ako su hladnjače pune leševa politika afirmacije ravnopravnosti, onda je i separatizam demokratija.

    Što se tiče međunarodnog prava - Rusija je priznala Abhaziju i Južnu Osetiju, što ne znači da neće utuć bilo koju regiju ili pokrajinu u Rusiji koja bi htjela da se odvoji.

    I na kraju - naravno da međunarodno pravo ima prednost u odnosu na domaće. Ali zakon jačeg ima supremaciju nad svim drugim. Šta Kina radi od Tajvana i Tibeta?

    Da se ne bismo gnjavili budalama koje lome i uništavaju, treba pustit policiji i sudovima da ustroje takve borce za slobodu.

    Da neće Mandić ka onaj pop prije da štrajkuje glađu između ibroka?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #1185
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko da ima samo 7% albanaca u citavu cg...

  11. #1186
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Askurdjel View Post
    Ljudi ovo je sve sprdnja do sprdnje:


    • „Nade više nema ni u koga do u Boga i u svoje ruke“, poručio je Amfilohije.
    • Potpredsjednik SNS Novica Stanić indirektno je sinoć najavio da bi Pljevlja mogla izaći iz sastava Crne Gore ukoliko crnogorska Vlada ne povuče odluku o priznanju nezavisnosti Kosova.
    • Lider Srpske liste Andrija Mandić počeo je sinoć štrajk glađu ispred zgrade Skupštine Crne Gore do ispunjenja opozicionih zahtjeva.
      Mandiću nije dozvoljeno da štrajkuje u zgradi parlamenta, kako je ranije bio najavio.
    I, naravno najveca od njih:

    • „Vi se sjećate šta se jednom, kada se išlo na tu Vladu, desilo. Nekoliko litara suzavca i sve se završilo, a ljudi proglašeni teroristima. Danas iza ovoga što mi zastupamo stoji dvije trećine Crne Gore i nećemo dozvoliti da nam nekolika litara suzavca uništi tu većinsku volju. Zato ćemo početi od nas, a vi ćete doći kad vas mi pozovemo“, poručio je Mandić.
    Kakvi su ovo indijanci, majko mila...
    Obraz im je prechi?!
    Daleko bilo...
    It's my way or the highway

  12. #1187
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    tesko da ima samo 7% albanaca u citavu cg...
    Ja sam to onako po sjećanju rekao šta sam davno čitao. Pročačkah po internetu i viđeh da je, u zavisnosti od izvora i godine brojanja (samo zadnjih desetak godina), procenat od 5.1% do 6.6%.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #1188
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  14. #1189
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post

    Nema u nas srece dok ne naucimo da zivimo u razlikama...dok ne gledamo na covjeka koji nije iz nasega plemeta kao prijetnju...dok ne naucimo prvo da se gledamo kroz to jesmo li ljudi ii nismo...a ne na osnovu nase vjere,nasih politickih opredjeljenja...dok ne naucimo da ne znamo sve i da cemo cio zivot da ucimo, da nas niko na nista ne obavezuje,posebno ne preci...vec da sami sebe obavezujemo na to da postujemo sebe i ljude oko nas...da naucimo u razgovoru da rijesimo probleme a ne na sake....(crna vam pamet kad vam je sprki etnocentrizam pameti popio pa biste sve sa zemljom sravnili jer ne misli kao vi,ne prica kao vi,ne vjeruje u sto i vi...jad i nevolja...
    Da se kosovski boj vodio kao sto je u pjesmama opjevano ne bi bilo ni srba ni turaka tako da manite se istorije koju su preci vec napisali i od velika junastva naduvali nego pisite nasu istoriju ali pisite je s humanoscu i medjusobnim uvazavanjem...jer niko najbolji nije ...svi cemo biti najbolji kad naucimo ziviti u miru, dogovoru i slozi...
    e ovo je nesto sto treba svi da naucimo a kad mislimo da smo naucili onda treba da ponovimo gradivo
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  15. #1190
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinocnjim ponasanjem oni nesrecnici su i sami priznali Kosovo. Kud ce mu vece priznanje...
    Kako Vaša bolest ?

Page 48 of 48 FirstFirst ... 384445464748

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •