Page 8 of 48 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1190

Thread: Kosovo je priznato !!!!

  1. #176
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    806
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    naravno da jesam, mada ne znam koliko je pamet, cini mi se da je vise vaspitanje i normalno odrastanje, jer znas ja nikada nisam imao zelju da ubijam ljude i da ih onda vozim hladnjacama a svijetu pricam kako albanci pobise srbe, tako da ti vidji sto je pametno, ali sigurno necu kao ti drzati lament nad zlom sudbinom srpske diplomatija, i njihove politike, koja je toboze demomkratskim putem htjela da vrati kosovo... jel' vi ljudi stvarno ne pamtite nista ili se zezate, da vam neko pobije cijelu famijliju, pa vam za deset godina fino nazove dobar dan vi bi sto posto kazali kako je ovo fini coek boze, boze...
    Koliko imas ti godina?
    Sta mi crnogrci glumimo sad, kao neka civilizacija, o do nedavno krali po Dubovniku i Cavtatu, silovali babe
    Kao mi smo kosmopoliti a srbi nisu...
    Da ista mozga imamo, nebi nam sad sudbinu odredjivali ljudi koji su vodili sve ove prljave ratove, a sad kao evropa, integracije, loodilo,munje,gromovi...
    Jebu nas, pa rasturaju!
    Casticu sebe time, sto ih makar necu slusati vise!

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    naravno da jesam, mada ne znam koliko je pamet, cini mi se da je vise vaspitanje i normalno odrastanje, jer znas ja nikada nisam imao zelju da ubijam ljude i da ih onda vozim hladnjacama a svijetu pricam kako albanci pobise srbe, tako da ti vidji sto je pametno, ali sigurno necu kao ti drzati lament nad zlom sudbinom srpske diplomatija, i njihove politike, koja je toboze demomkratskim putem htjela da vrati kosovo... jel' vi ljudi stvarno ne pamtite nista ili se zezate, da vam neko pobije cijelu famijliju, pa vam za deset godina fino nazove dobar dan vi bi sto posto kazali kako je ovo fini coek boze, boze...
    E eto kako si vaspitan i normalno odrastao. Imaš stražno subjektivno mišljenje. Čita sam u novine da ima neđe u Srbiju da živi jedna žena koja nikad nije nikoga ubila jer nije imala položeni vozački za hladnjaču pa nije znala kako da ih prijebači. Krije se i čuvaju je agenti CIA a Srbija oće da joj oduzme državljanstvo.
    Pričaš kao da su Srbi klan đe, da bi se učlanio možaš da napuniš hladnjaču albancima. Eto kako si vaspitan
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  3. #178
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    naravno da jesam, mada ne znam koliko je pamet, cini mi se da je vise vaspitanje i normalno odrastanje, jer znas ja nikada nisam imao zelju da ubijam ljude i da ih onda vozim hladnjacama a svijetu pricam kako albanci pobise srbe, tako da ti vidji sto je pametno, ali sigurno necu kao ti drzati lament nad zlom sudbinom srpske diplomatija, i njihove politike, koja je toboze demomkratskim putem htjela da vrati kosovo... jel' vi ljudi stvarno ne pamtite nista ili se zezate, da vam neko pobije cijelu famijliju, pa vam za deset godina fino nazove dobar dan vi bi sto posto kazali kako je ovo fini coek boze, boze...
    A kako ljudi odrastose sve gledajuci kroz zadnjih 15-ak godina, a prethodne vjekove i vjekove ne (ili nece da) vide? Rekoh nedje prije, jos cemo se izvinjavat' za one silne bitke i posjecene glave, Skadar, genocidnog Njegosa i jos genocidnijeg vladiku Danila,...

  4. #179
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izadjite brate na ulicu pa protestvujte kad vas je vec toliko. Neka ta zurka po forumah.
    Ne nego fino se opet skupite pred hram i ajd sokolici obezbjedicemo vam autobuse pa direktno da idete tamo za njega da se borite...pa da vidimo koliko bi bilo junaka ....
    Quote Originally Posted by Jashtaman View Post
    Možda nikada nećemo dobiti ni pedalj Kosova natrag ali moramo da se borimo. Milioni poginulih predaka nas obavezuju na to. Niko od njih nije poginuo da bi mi sad poklanjali zemlju onima što su ih ubijali! Borimo se na jedini mogući i jedini pravi način - diplomatijom. Da li je diplomatija dobro osmišljena ili nije to je stvar za pametnije od nas. Diplomatska pobeda nam neće vratiti teritorije ali će pokazati da nismo neki zapećak pun neandertalaca već zemlja pismenih i razumnih ljudi. A što se priznanja od strane Crne Gore tiče, Crnogorci, samo da znate, Srbija ovo nikada ne bi uradila vama i niko ne bi mogao da nas natera na to. Niko i nikada. Ovo samo pokazuje da od stare Crne Gore nije ostalo NIŠTA. Moje saučešće.

    ne obavezuje tebe niko na nista svojim djelima,valjda si samosvjesna i odrasla osoba sa sopstvenim stavovima i shvatanjima??
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  5. #180
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jashtaman View Post
    Možda nikada nećemo dobiti ni pedalj Kosova natrag ali moramo da se borimo. Milioni poginulih predaka nas obavezuju na to. Niko od njih nije poginuo da bi mi sad poklanjali zemlju onima što su ih ubijali! Borimo se na jedini mogući i jedini pravi način - diplomatijom. Da li je diplomatija dobro osmišljena ili nije to je stvar za pametnije od nas. Diplomatska pobeda nam neće vratiti teritorije ali će pokazati da nismo neki zapećak pun neandertalaca već zemlja pismenih i razumnih ljudi. A što se priznanja od strane Crne Gore tiče, Crnogorci, samo da znate, Srbija ovo nikada ne bi uradila vama i niko ne bi mogao da nas natera na to. Niko i nikada. Ovo samo pokazuje da od stare Crne Gore nije ostalo NIŠTA. Moje saučešće.
    \malo ste puta vi svasta cinjeli, jedina razlika je sto ste vi to po vasem starom obicaju radilite to iza ledja, da se ne vidi... no da ne prljam ovaj forum sa takvim izdancima srpske politike, opoganio bih ga, sto rece Marko Vesovic, no ti ne odgovaram za to vec da ti objasnim da se saucesce izjavljuje nekome ko je nesto izgubio, tako da jedino mozemo mi vama da izjavimo saucesce ali nije lijepo radovati se tudjoj nesreci, iako ste je cini mi se zasluzili, pa zato necu
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  6. #181
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    E eto kako si vaspitan i normalno odrastao. Imaš stražno subjektivno mišljenje. Čita sam u novine da ima neđe u Srbiju da živi jedna žena koja nikad nije nikoga ubila jer nije imala položeni vozački za hladnjaču pa nije znala kako da ih prijebači. Krije se i čuvaju je agenti CIA a Srbija oće da joj oduzme državljanstvo.
    Pričaš kao da su Srbi klan đe, da bi se učlanio možaš da napuniš hladnjaču albancima. Eto kako si vaspitan

    Klasičan primjer ispranog mozga, ili (što je još gore) bezobrazluka!

  7. #182
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sjutra ocekujem da ce prvo Srbi izac na ulice kao sto su i rekli. Ako se oni skupe i ja ka Crnogorka cu izac.

    Ovi su dosli sa ulice avgusta, prije 20 godina, imali su mu*a i petlje i dobili su vlast koju imaju do dana danasnjeg, na zalost tu petlju ne vidim sad pa da narod sjutra njih makne na isti nacin, kad vec na izbore ne moze. Eto povod, a mozemo nabavit i *****ve motke:yipiiii:

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ovo je necija privatna odluka, a da se narod pitao 5% njih bi ovo podrzalo, a svi znamo kojih su to 5%.
    mala smo drzava, a veliko *****. ako cu se osjecat ka ovakvo ***** cio vijek zalicu dan kad sam zaokruzio DA na onaj papir...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  9. #184
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krilatica View Post
    Rekoh nedje prije, jos cemo se izvinjavat' za one silne bitke i posjecene glave, Skadar, genocidnog Njegosa i jos genocidnijeg vladiku Danila,...
    Cjelokupna garnitura drzavnih lidera iz vremena vladavine istih su krivi za ovaj ili onaj genocid, ratni zlocin ili inspirisanje istog.

    U tome je razlika izmedju 18-19 i 21 vijeka. A ti jos uvijek razmisljas kao u 17-om.

  10. #185
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    A ti si zaboravio početak devedesetih.

  11. #186
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by krilatica View Post
    a kako ljudi odrastose sve gledajuci kroz zadnjih 15-ak godina, a prethodne vjekove i vjekove ne (ili nece da) vide? Rekoh nedje prije, jos cemo se izvinjavat' za one silne bitke i posjecene glave, skadar, genocidnog njegosa i jos genocidnijeg vladiku danila,...
    ako ne razlikujes genocid od borbe za slobodu, ubistvo prvoga komsije od ubistva zavojevaca, ubistvo zene i djeteta od ubistva vojnika, onda nema sto da pricamo... A sve i da se bude odgovaralo nekad za vuci do, grahovac, carev laz, bregalnicu, bardanjolt, fudninu... Tebe nece stic poziv ne brini, cini mi se da nema zbog cega i ni zbog koga
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  12. #187
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja žalim što je Kosovo priznato od strane Vlade CG . Evo plačem od muke .
    Sjećam se svih Obilića , Jug Bogdana i devet Jugovića, Musa Kesedžija, Toplica Milana , Kosančić Ivana ... i svih onih znanih i neznanih junaka guslarskih pjesama pred i po kosovskog ciklusa , koji se večeras , gore na nebu , okreću na ražnju veleizdaje crnogorske.
    Sjećam se i Šolevića,Bulatovića,Pavla Milića,Ranka Jovovića,Momira Vojvodića,Budimira Dubaka, Slobe Slobode... na pamet mi padaju te junaćčine koji svi redom izgiboše za obranu srca Srbije , baš poput i svih onih gorepomenutih izmišljenih likova koji su služili za održavanje mita o vaskolikom velesrbstvu. Mrtvoj ideologiji mrtvih veličina.

    Pleme moje,snom mrtvijem spava!

    Vidovdaaaaan!

    Crni dane a crna sudbino, ojjj kukavno srbstvo ugašeno!!!!
    Brooclyn Forever !

  13. #188
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Polako, nije još došlo vrijeme za kukanje.

  14. #189
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izadjite brate na ulicu pa protestvujte kad vas je vec toliko. Neka ta zurka po forumah.

    Najbolje sad da protestvuju...da im je stalo do bratske drzave Srbije protestvovali bi protiv fasistickog izjadnacenja partizanskog sa pokretom cetnika... e to je sramno! A priznanje kosova je samo politicka odluka, koja je, igrom slucaja, i pravedna nakon svega sto je bilo.
    Dubrovnik- slazem se da je sramno... Sramno je i sto se u srbiji skandira genocidnim ljudima, kojih ima nazalost i iz cg

  15. #190
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    A ti si zaboravio početak devedesetih.
    Nisi dovoljno kompetentan da preturas po mom pamcenju.

    Narocito ne u ulozi onoga koji se i pocetka i kraja devedesetih prisjeca selektivno.

  16. #191
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brunox View Post
    e eto kako si vaspitan i normalno odrastao. Imaš stražno subjektivno mišljenje. Čita sam u novine da ima neđe u srbiju da živi jedna žena koja nikad nije nikoga ubila jer nije imala položeni vozački za hladnjaču pa nije znala kako da ih prijebači. Krije se i čuvaju je agenti cia a srbija oće da joj oduzme državljanstvo.
    Pričaš kao da su srbi klan đe, da bi se učlanio možaš da napuniš hladnjaču albancima. Eto kako si vaspitan
    evo deset puta citam ali ne shvatam sta si htio da kazes da ovim
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  17. #192
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Hehehe, bio sam na večeri i vratim se kad ono....

    1) Po pitanju braće, stričeva ujaka koji se tako često pominju na ovoj temi...Ja lično nikad nisam imao nikakvu braću, iako bih voleo, imam jednu sestru koju puno volim.

    2) Da li je ovo dobar ili loš potez znaće sami građani CG bez da im neko puni glavu o tome...političari će biti nagrađeni ili kažnjeni, a svako ima vlast koju zaslužuje.

    3) Lično nisam protiv ove odluke, i sam sam bio uvek za to da se prvo Srbija oslobodi političkog i ekonomskog balasta po imenu Kosovo. Da, na Kosovu ima mnogo srpske istorije, materijalne i duhovne kulture i all that jazz...ali Kosovo nije otišlo na Mars, svako kome to mesto znači puno u duhovnom smislu slobodan je da ga i dalje tako doživljava...piše pesme, pravi filmove, ide na hodočašća...Kosovo POLITIČKI u 2008. je druga priča.

    4) Jedinu primedbu imam na tajming i tu ne mislim na interese Srbije nego CG. O interesima Srbije na nekom drugom mestu, a svakako da Srbija ima realne interese na Kosovu i u vezi Kosova i mislim da će ih uvek imati i boriti se za njih. Dakle, ovaj će potez po mom mišljenju imati veće negativne posledice u ovom nego u nekom drugom trenutku, ali će možda zato imati i neke pozitivne posledice...ne verujem da DPS nije dobro izvagao stvari. Dugoročno, to je to, obrni okreni svodi se na isto. Očekujem manje priča ili prigušeniji ton o Kosovu i svim bliskim temama na državnim medijima CG, što reče neko idemo dalje. Žao mi je što demokratska vlast u Srbiji i dalje plaća ceh ranijih grehova.
    Last edited by ssin; 09-10-08 at 22:55.

  18. #193
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Nisi dovoljno kompetentan da preturas po mom pamcenju.

    Narocito ne u ulozi onoga koji se i pocetka i kraja devedesetih prisjeca selektivno.

    Sveznajući pripovjedači na temi? Đe ti je diploma?



    I pomenuo sam početak 90ih u postu, ne izvrći činjenice.

  19. #194
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je ova odluka donešena u pravom trenu može se reći samo u korist ljudi što su na vlasti. Opraše mafijaši svu ljagu sa svog imena (za rat, drogu, cigare, oružije i misteriozna ubistva), pred Italijom i EU i Amerikom i pred svima, i svaka im čast za to što odabraše čuvanje svoje grbače i svojih najmilijih na uštrb ovo 600.000 građana lijepe naše. Mogla je CG odluka da sačeka kao i odluka ostalih što mudro čekaju ako je već bilo izvjesno da se moglo bez nje sada. Ali tada ne bi mogli mirno spavati isti oni koji nam i "državu doniješe" i koji u ovom nađoše sebi priliku da se operu za sva loša djela koja su činili na putu do ciljeva. Živjela nezavisna i evropska Crna Gora, samo bez ovakvih interesdžija na njenom čelu ...
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  20. #195
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jashtaman View Post
    Ovo samo pokazuje da od stare Crne Gore nije ostalo NIŠTA. Moje saučešće.
    Nije bas nista da nije ostalo, samo vise nismo naivni da nam zabijaju noz u ledja kao 1918te, toga vise nema- da ginemo na Mojkovcu 1916, a 1918 dobijamo noz od onih za koje smo ginuli, Ne moze vise!!!!!!!!
    Last edited by mishko_ajkula; 09-10-08 at 23:01.

  21. #196
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je nabolje, da se dvije grede stave odozgo, pa na njih lamperija i ako se to prefarba sadolinom to moze bit lijepo.
    Ako ne onda neke gipsane ploce, ili mozda da ne stavljamo nista.
    Sto vi mislite ???

  22. #197
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Nikšić, Beograd
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ne mogu da verujem da Egipat, Indonezija, Španija ili Panama bolje razumeju značaj Kosova za Srbiju i Crnu Goru od same Crne Gore. Ne znam samo kako će i o čemu će pevati crnogorski guslari", naveo je Dačić.

    On je ocenio da će verovatno sada morati da se vrši "revizija guslarskih pesama", književnosti, čojstva i ljunaštva, jer su se čitavu svoju istoriju Crnogorci borili protiv Turaka i oslobađali Kosovo od Turske i Albanske okupacije, zajedno sa Srbijom.


    "Zašto bi Srbi nosili pare u Crnu Goru kada na samoj granici morate da platite taksu, otvore vam gepek, ne možete da nosite ništa od hrane i tako dalje. Evo, ja šaljem poruku građanima Srbije - ne idite na more u Crnu Goru, idite u neku drugu državu", rekao je Dragan Marković . :burp:

    I naravno, JEDINA gradjanska, liberalna, evropska opcija:
    U LDP-u kažu da bi Srbija trebalo da razmisli kako je došla u ovaj veliki raskorak sa svojim susedima.

    "Mi ne mislimo da je revanšizam dobar put. Osuđujemo svaku nameru povlačenja ambasadora", izjavio je predsednik LDP-a Čedomir Jovanović.
    A svijet pjeva pušti fer, muti, laži, pravi ime...

  23. #198
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Pogledaj anketu na glasanju o ovome od 17.02. i vidjećeš da je itekako ostalo. Pravda će stići izdajnike.



    EDIT: evo i linka ka temi https://forum.cdm.me/showthread.php?...ghlight=temama
    a vidjeh evo sad,ipak ima nade,veoma mi je drago sto jos ima dosta "Pravih" i opet kazem Pravih Crnogoraca,da bog da vas svakim danom sve vise bilo !
    ali dok citam ovuda neke "izrode" srce me zaboli,kao osoba koja je rodjena na Kosovo i zivela tamo do one crne '99 i ova desavanja imaju posebnu tezinu za mene,zaista mi je tesko kad citam neke komentare odavde,ako ovi "crnogorci" misle da ce vam biti sta bolje posle ovoga,nece u to budite sigurni!
    a za ove sto misle da Kosovo nema nikakve veze sa njima i da ih boli uvo za sve,eee drugovi,nekada davno ljudi zu ginuli za tu zemlju gde ti sada imas kucu,ginuli! davali svoj zivot za buducnost otadzbine! i dodjes sada ti zavaljen u fotelju pored kompa i kazem "ma mene boli briga,kakve veze to ima samnom" eeee tuga i jad....
    dovoljno je samo zastati i DOBRO se zamisliti,ali dobro,"sta bi sad Njegos rekao" ako ovi "crnogorci" znaju uopste ko je to.
    eto toliko,necu vise da razglabam ovde,posto ce i sad posle ovog mog posta,da se nadje neki pametnjakovic da prokomentarise...

    samo jos nesto,znate kakve su transparente nosili albanci nakon proglasenja Kosova?
    "2008 Kosovo,2012 Macedonia,2016 Montenegro"
    Ajte u zdravlje!

  24. #199
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Sveznajući pripovjedači na temi? Đe ti je diploma?
    Ja za moj stav imam primjera po forumu koliko hoces, o sveznajucim pripovjedacima cemo pitat one koji znaju cega se neko sjeca, a cega ne.

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    I pomenuo sam početak 90ih u postu, ne izvrći činjenice.[/B]
    I ja sam pomenuo pocetak. I kraj. Imas li neki problem s tim?

  25. #200
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    ako ne razlikujes genocid od borbe za slobodu, ubistvo prvoga komsije od ubistva zavojevaca, ubistvo zene i djeteta od ubistva vojnika, onda nema sto da pricamo... A sve i da se bude odgovaralo nekad za vuci do, grahovac, carev laz, bregalnicu, bardanjolt, fudninu... Tebe nece stic poziv ne brini, cini mi se da nema zbog cega i ni zbog koga

    Uz borbu za slobodu isla je i odbrana svojega (zemlje, naroda,...), I kao sto i sam kazes, nema se "zbog cega i ni zbog koga" izvinjavati.

Page 8 of 48 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •