Page 15 of 48 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 351 to 375 of 1190

Thread: Kosovo je priznato !!!!

  1. #351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa tobom, samo sto je meni zao naroda i u srb i odje, sto ce i sledece vlade pa bilo od koga se sastojala i koje stranke isto raditi, radi malo vlasti i novca, izbori su jedna velika manipulacija i oni strani posmatraci, no neka
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #352
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Necu zasto bih ja pakovala kofere.... Neka ih pakuje ova bagra crnogorska...nicija do zore nije gorela pa nece ni njihova.. Ja se sa svojim problemima suocavam ne bjezim od njih ....A ti Didi zaista, ne moras da brines za moj stid izboricu se nekako sa njim i ici cu i dalje visoko podignute glave znajuci da nisam JA bila ta koja je dala glas ovoj stoci na vlasti. Mah mah ~~
    opa sad malo pravdanja neka neka stidi se ti stidi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #353
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    Libertas

  4. #354
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salex View Post
    Svaki dan u školi učim svako jake istorije i svakom novom lekcijom mi sve postaje mutnije i nejasanije. Zašto su srbi posle pobjede u drugom svjetskom ratu priznali hrvate i ostale? Zašto su na čelo te države stavili hrvata? Pa da im on posle proglasi u državi dvije autonomne pokraijne
    Slabo te uce u tu skolu, Srbi su pobjedili u WWII kolko i ostali (Slovenci, Crnogorci, Hrvati...), nisu Srbi stavili Hrvata na celo te drzave, Tito je bio vodja KP i prije rata i za vrijeme rata, a u vodjstvu tog NOB-a bilo je kolko mi se cinji vise neSrba no Srba (Kardelj, Bakaric, Crnogorac Koča...) uostalog kog djavola bi samo Srbi birali ko ce biti na celu drzave koja se zove Jugoslavija
    Last edited by Vukasin Micunovic; 10-10-08 at 09:21.

  5. #355
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko se pravda ..... Ja se ne pravdam ti samo opasno ne tumacis neke jasne recenice al dobro .... Tvoj problem zaista .... Ja sam rekla da se stidim CRne GOre pod Crnom Gorom u ovom slucaju podrazumijevam sve one zaludjenike koji aplauzima i klimanjem glave isprate sve sto lik i djelo njihovog omiljenog vladara kaze a to je 2/3 stanovnistva( to je primjer tvog bukvalnog shvatanja)...Takvih se stidim i vazda cu se stidjeti sto se zovu Crnogorcem kao ja. Nego dobro opet ces ti shvatiti to kako tebi odgovara.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  6. #356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    nece moci sami sebi skakat u drob nikako usko su povezani

    milena mijenjaj sad misljenja
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #357
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DIDI svaki dalja rasprava sa tobom je uzaludna.... Pa je i prekidam ... Vidimo se nedje na sok
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  8. #358
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    shto se stida tiche nemash se shto stidjet....ti isti srbi su nas kinjili od referenduma kako nismo ni drzava ni ku*rac ni palac...
    jedno je shto narod misli a drugo shto vlada radi...i nasha i njihova...
    eto i pokazalo se da nismo država, nismo čak ni dlaka na palcu lijeve noge amerike, a vlada bi bila srećana da smo i to...
    Serbien Uber Ales!

  9. #359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    DIDI svaki dalja rasprava sa tobom je uzaludna.... Pa je i prekidam ... Vidimo se nedje na sok
    naravno jer mijenjas misljenje, ne vidimo casti mi, nesto mi je mrsko da sjedim sa nekim ko se stidi crne gore
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Priznanje Kosova nije ni zbog CG ni zbog njenih građana, ni zbog ulaska u EU, već zbog dugova koje ova vlast na čelu sa Milom ima prema Amerima. Inače, ne samo da bi im vlast dolazila u pitanje već i sve što su stekli uključujući slobodu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  11. #361
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ironija DIDI , sjedni jedan, obnovi malo gradivo iz petog razreda osnovne skole :shock:
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  12. #362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sad je ironija jel aaaaaaaaaaa, a neka de
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #363
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    Bog te cuo, no sam nesto skeptican...

  14. #364
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bgogy View Post
    eto i pokazalo se da nismo država, nismo čak ni dlaka na palcu lijeve noge amerike, a vlada bi bila srećana da smo i to...
    pa i nismo niti mozemo biti....jer nemamo nishta NASHE,doveli su nash narod to te granice da sve shto mi proizvodimo ne valja sem sira i prshute njegushke,a ako je doshlo do toga da se ponosimo sa 2je NASHE stvari pukla ni je pogibija....dovedeni smo do toga da zavisimo od svakoga.tako da smo mi vladine marionete a vlada opet nechije druga...pravo jacheg i zavisnost od VECIH....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  15. #365
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se sjekirate vi Crnogorci/Srbi iz Crne Gore i Crnogorci/Srbi iz Srbije za Kosovo ako tamo nikad niste zivjeli? Treba pitat one Crnogorce/Srbe sto su dosli s Kosova sto o tome misle? Zasto nisu ostali tamo ako misle da se tamo moze zivjet? Koja je korist od Kosova ako se tamo ne moze privirit?Da su mislili da Srbija ima ikakvog uticaja tamo, ne bi bjezali odatle! A ako se Srbija tamo ama bas nista ne pita, koja je svrha da Kosovo bude u okviru srpskih granica?!
    A sto se tice priznavanja Kosova od strane nase Vlade, meni samo nije jasna nedoslednost - prvo podrze predlog Srbije u UN-u, a sjutra priznaju Kosovo??? Ako su vec planirali da priznaju Kosovo, mogli su se makar uzdrzat od glasanja... Toliko...
    It's my way or the highway

  16. #366
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da Srbija iskopira ponašanje Amera onda bi primijenila sankcije prema vlastima u CG i prema svim građanima koji otvoreno podržavaju tu vlast, i uz to da daju podršku i političku i svaku drugu opoziciji u CG. No, Srbija nije Amerika, tako da od takvog ponašanja može imati više štete nego koristi.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #367
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    pa i nismo niti mozemo biti....jer nemamo nishta NASHE,doveli su nash narod to te granice da sve shto mi proizvodimo ne valja sem sira i prshute njegushke,a ako je doshlo do toga da se ponosimo sa 2je NASHE stvari pukla ni je pogibija....dovedeni smo do toga da zavisimo od svakoga.tako da smo mi vladine marionete a vlada opet nechije druga...pravo jacheg i zavisnost od VECIH....
    vidi i danska nema mnogo više svoga od sira i krompira pa ti vidi jesu li ponosni ili nisu...
    to je nebitno...

    a tu đe smo došli doveli su nas oni koje smo mi birali, apsolutnom većinom...
    Serbien Uber Ales!

  18. #368
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bgogy View Post
    vidi i danska nema mnogo više svoga od sira i krompira pa ti vidi jesu li ponosni ili nisu...
    to je nebitno...

    a tu đe smo došli doveli su nas oni koje smo mi birali, apsolutnom većinom...
    imali smo mi puno vishe od puke prshute i sira pa znash i sam dje je to otishlo....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  19. #369
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    Super vijest.

  20. #370
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocekivana odluka...ocekujem barem da nam skinu vize za EU sada

  21. #371
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    kome uslugu, mrcio se? kome smo mi to tako silno pomogli ovime, osim sto smo na sebe pljunuli? kome je to toliko bitan nas bijedni glasic? sa nama se manipulise i radi sta je kome volja, ali to ne znaci da je ikome NEOPHODAN nas glasic.... mi nismo ni qurac na biciklu...

  22. #372
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam zasto smo pljunuli na sebe?zarad nekih mitskih,izmisljeno nacionalnih razloga?treba biti realan u zivotu igledati sebe i svoju korist a onda druge...gledajuci u sirem konkestu ovo priznanje dolazi u delikatnom trenutku za Kosovo i zemlje koje podrzavaju njegovu nezavisnost,te mislim da je red da se ucini i kontrausluga nama i makedoncima i skine taj jebeni vizni rezim vec jednom

  23. #373
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    Bas doobrooo...a narocito mi je objektivno i evropski ovo:*i njihovih bliskih prijatelja*..onako kaKo je Adolf mudri nekada u NJemackoj radio sa Jevrejima....pa ce sad u SR da pocne ispitivanje procenata montanjerske krvi...pa, recimo, ako predje 34%-da se konfiskuje imovina, a ako je manje od toga -samo otkaz...ili tako nekako.

    Ipak mi je zao, vjerujte mi da nije ironija- onih ISKRENIH VELIKOSRBA crnogorskog porijekla, kojima je potpuno obesmisljen zivot...kolko godj da se pravdaju Srbijancima ubuduce-MALO JE!
    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 10-10-08 at 10:59.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  24. #374
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Може ли нека сљедећа влада да повуче ову неразумну одлуку ???
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  25. #375
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    U Beogradu se sprema paket mjera koji će se ticati funkcionera Vlade Crne Gore, njihovih bliskih prijatelja...
    Nekretnine, biznis ljudi koji su povazani sa rukovodstvom Crne Gore biće posebno kontrolisan...
    Izgleda da će prema običnom narodu biti istim status...
    A mislis li da ce ovi nasi stojat skrstenih ruka? Pola srpske vlade vodi porijeklo iz CG, a 90% njih ima ili vikendicu odje ili neki drugi interes.

Page 15 of 48 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •