Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 286

Thread: Dvojno državljanstvo

  1. #126
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Priča druga
    13 godišnjoj Budvanki sa hrvatskim pasošem nije dozvoljeno da se u Podgorici ukrca na let za Pariz. Objašnjenje policije je da u putovnicu nije udaren ulazni crnogorski pečat, tako da nije mogao biti udaren ni izlazni.
    Putovnica je izdata u hrvatskom konzulatu u Kotoru(Crna Gora).
    Porodica tvrdi da je djevojčica imala i crnogorski pasoš koji policajka nije htjela ni da pogleda. Otac nesuđene putnice je Crnogorac, a majka Hrvatica.

    Ovdje bi mi valjalo da čujem i mišljenje pravnika.
    Ne znam dal to pise u njihovim pasosima (a trebalo bi) mjesto izdavanja, gdje bi trebalo da pise konzulat u Kotoru. Ako to pise, valjda bi trebali da znaju da ne moze da ima taj pecat. A crnogorski moguce nijesu pogledali zato sto nama trebaju vize za ulazak u EU.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  2. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Piše u njemu i ko ga je izdao (dolje lijevo) i adresa koja ne mora biti u Hrvatskoj

    http://www.jutarnji.hr/EPHResources/...ica_legija.jpg

    Ali kao što vidiš ne znaju. Ni zakon, ni sa ljudima

  3. #128
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Da si srpski drzavljanin koji vec 30 godina zivi i radi u CG, plus je ozenjen crnogorskom drzavljankom i ovdje ima svoju imovinu, uredno placa porez, prima platu...itd, itd,,i ja i djeca imamo pravo na dvojno
    Da li su ovo stvarno svi uslovi za dobijanje (dvojnog) CG državljanstva? Šta ako su ispunjeni svi ti koje si navela, osim boldovanog?

  4. #129
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trebalo bi da ga dobije(š) ako imaš prijavljen boravak bar 10 godina. + poslovna sposobnost + znanje jezika
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  5. #130
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne treba meni, stekao sam ga rođenjem

    Nego mojim roditeljima, koji su u Crnoj Gori popriličan broj godina, otac od '69. a majka od '80.

  6. #131
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Da li su ovo stvarno svi uslovi za dobijanje (dvojnog) CG državljanstva? Šta ako su ispunjeni svi ti koje si navela, osim boldovanog?
    Po zakonu, ako je drugo drzavljanstvo uzeto poslije juna 2006, onda je protiv zakona, i mogu da izgube crnogorsko.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  7. #132
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Da li su ovo stvarno svi uslovi za dobijanje (dvojnog) CG državljanstva? Šta ako su ispunjeni svi ti koje si navela, osim boldovanog?
    ne znam zbilja da li je izmedju ostalih uslova potrebna i zenidba ili udaja za CG drzavljanina...znam samo da medju uslovima koje su nam dali u CB stoji i izvod iz knjige vjencanih, kao dokaz da si u braku sa CG drzavljaninom
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #133
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Po zakonu, ako je drugo drzavljanstvo uzeto poslije juna 2006, onda je protiv zakona, i mogu da izgube crnogorsko.
    Ni jedno drugo državljanstvo nije uzimano posle juna 2006. Tj, ljudi razmišljali logično (ako je to logično) da će se Crna Gora i Srbija dogovoriti oko tih državljanstava, ali ništa od toga... Ima tu dodatnih peripetija, nekretnine, plate, penzije. Znam što ćete predložit' za nekretnine, da se sve prevede na mene


    @Zvoncica: Hvala Prikupljaju oni polako svu tu papirologiju i pa će predati zahtjev za državljanstvo... Nisu ništa Dragan Nikolić i Milena Dravić zaslužniji za državljanstvo od njih

  9. #134
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Ni jedno drugo državljanstvo nije uzimano posle juna 2006. Tj, ljudi razmišljali logično (ako je to logično) da će se Crna Gora i Srbija dogovoriti oko tih državljanstava, ali ništa od toga... Ima tu dodatnih peripetija, nekretnine, plate, penzije. Znam što ćete predložit' za nekretnine, da se sve prevede na mene


    @Zvoncica: Hvala Prikupljaju oni polako svu tu papirologiju i pa će predati zahtjev za državljanstvo... Nisu ništa Dragan Nikolić i Milena Dravić zaslužniji za državljanstvo od njih
    Moj suprug je dobio drzavljanstvo prije nekoliko dana, potpuno regularno, ispunjava sve uslove, a s obzirom da su tvoji roditelji (ako sma dobro shvatila o njima je rijec) toliko godina ovdje, vjerujem da nece biti problema.
    Mi smo predali u septembru, a u aprilu je rijeseno, ne zato sto je nesto zastalo ili bilo nejasno, nego je prosto takva dinamika rjesavanja tih zahtjeva.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #135
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Ni jedno drugo državljanstvo nije uzimano posle juna 2006. Tj, ljudi razmišljali logično (ako je to logično) da će se Crna Gora i Srbija dogovoriti oko tih državljanstava, ali ništa od toga... Ima tu dodatnih peripetija, nekretnine, plate, penzije. Znam što ćete predložit' za nekretnine, da se sve prevede na mene


    @Zvoncica: Hvala Prikupljaju oni polako svu tu papirologiju i pa će predati zahtjev za državljanstvo... Nisu ništa Dragan Nikolić i Milena Dravić zaslužniji za državljanstvo od njih
    Samo malo. Tvoji/Vasi (ne znam dal' da persiram ili ne) roditelji hoce da podnesu zahtjev za crnogorsko drzavljanstvo, ili za neko drugo? Ako ce da predaju zahtjev za crnogorsko drzavljantvo, trazice im i ispis iz drugog drzavljanstva. A ako misle da podnose zahtjev za neko drugo drzavljanstvo, mogu da uspiju, ali CG i SRB (ili koja je vec zemlja u pitanju) mogu da se dogovore da im ta zemlja dostavlja koje sve uzeo drzavljanstvo, i tu je rizik gubljenja cg drzavljanstva. Znaci ako je u pitanju crnogorsko, onda bi trebali da traze ispis.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  11. #136
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    skandal na pomolu?

    Taksin Šinavatra - Crnogorac u Liberiji
    Ponedeljak, 27. april 2009. 16:29

    Bivši premijer Tajlanda Taksin Šinavatra, koji je u bekstvu, koristio je prošle sedmice crnogorski pasoš za putovanje u Liberiju, objavio je Tajlandski list "Nejšn vebsajt".
    List je objavio da je Šinavatra, koji je osuđen na dve godine zatvora, za putovanje u Liberiju, gde je boravio od 20. do 23. aprila, koristio crnogorski pasoš sa brojem I38kd3695.

    Agencija Beta nezvanično saznaje da je pasoš sa tim brojem među izdatim, novim crnogorskim pasošima.

    Pasoši se mogu izdati isključivo crnogorskim državljanima, u Crnoj Gori i diplomatskim predstavništvima u Njujorku i Frankfurtu.

    Pomoćnik ministra unutrašnjih poslova Osman Subašić kazao je za Betu da "ne zna " da li je i kome izdat pasoš sa tim brojem, ali je naveo da "brojevi i slova" putne isprave, koju je, kako se tvrdi koristio bivši tajlandski premijer, ukazuju da je reč o crnogorskom pasošu.

    On je podsetio da crnogorski pasoš mogu dobiti samo državljani Crne Gore, ali i naveo da se ne mogu saopštavati podaci o tome, zbog Zakona o zaštiti ličnih podataka.

    "Ne radi se o državnoj tajni, ali dužni smo da štitimo lične podatke", naveo je Subašić.

    Bivši premijer Tajlanda je zbačen sa vlasti u septembru 2006. godine nakon vojnog udara zbog optužbi za korupciju i zloupotrebu vlasti.

    Osuđen je u odustvu na dve godine zatvora zbog korupcije.

    Sinavatra odbacuje optužbe, navodeći da su politički motivisane, i da je posredi pokušaj protivnika da ga odstrane iz politike.

    Tajlandske vlasti su sredinom aprila proglasile nevažećim pasoš Sinavatre, koga su optužile za podsticanje nedavnih nereda u toj zemlji.
    Bivši premijer je proglašen odgovornom za incidente zbog kojih je otkazan samit zemalja ASEAN-a, koji je trebalo nedavno da bude odrzan u Pataji.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  12. #137
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Samo malo. Tvoji/Vasi (ne znam dal' da persiram ili ne) roditelji hoce da podnesu zahtjev za crnogorsko drzavljanstvo, ili za neko drugo? Ako ce da predaju zahtjev za crnogorsko drzavljantvo, trazice im i ispis iz drugog drzavljanstva. A ako misle da podnose zahtjev za neko drugo drzavljanstvo, mogu da uspiju, ali CG i SRB (ili koja je vec zemlja u pitanju) mogu da se dogovore da im ta zemlja dostavlja koje sve uzeo drzavljanstvo, i tu je rizik gubljenja cg drzavljanstva. Znaci ako je u pitanju crnogorsko, onda bi trebali da traze ispis.
    ne trazi se ispis iz drzavljanstva druge zemlje. Ne znam da li ce se u buducnosti traziti, ali zasad se ne trazi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #138
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Tajlandjani slozna braco
    She is only here to annoy herself!

  14. #139
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne trazi se ispis iz drzavljanstva druge zemlje. Ne znam da li ce se u buducnosti traziti, ali zasad se ne trazi
    Tvom suprugu nisu tražili?

    A što se mojih roditelja tiče... Taman tako, svako neutralan kad čuje koliko godina su ovdje pomisli da neće biti problema oko državljanstva ali, to je samo na priči. Vidjećemo što će biti

    Hvala još jednom!

  15. #140
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Tvom suprugu nisu tražili?

    A što se mojih roditelja tiče... Taman tako, svako neutralan kad čuje koliko godina su ovdje pomisli da neće biti problema oko državljanstva ali, to je samo na priči. Vidjećemo što će biti

    Hvala još jednom!
    pazi, oni, ako su rodjeni u drugoj drzavi, samim rodjenjem imaju njeno drzavljnstvo...mnogo dokumenata smo morali da povadimo:izvod iz MK rodjenih, drzavljanstvo koje imas rodjenjem, potvrdu da nijesi kaznjavan u drzavi cije drzavljanstvo imas kao i u drzavi gdje zivis i cije ces da trazis, potvrdu da nemas imovinu u drzavi cije dravljanstvo imas, potvrdu da nemas prijavljen boravak u drzavi cije drzavljanstvo imas, potvrda o prijavi boravka u drzavi cije drzavljanstvo trazis, izvod iz MK vjencanih, potvrdu o radnom odnosu i plati ili penziji koju primas u CG, u nasem slucaju moje drzavljanstvo (ja sam CG drzavljanka) i izvod iz MK rodjenih...eto to nam je sve bilo potrebno i nijesu nam trazili ispis iz srbijanskog drzavljanstva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #141
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne trazi se ispis iz drzavljanstva druge zemlje. Ne znam da li ce se u buducnosti traziti, ali zasad se ne trazi
    Ok onda, moja greska .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  17. #142
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobar dan,

    za 10 mjeseci ce mi istici pasos (stari plavi sr jugoslavije). hocu da izvadim crnogorski ali smatram da to neci biti tako lako.

    evo situacije:
    - rodjen 1970-e god u njemackoj
    - jos uvijek tamo zivim
    - nikad nijesam zivio na teretoriji bivse sfrj
    - od 2003 god. imam dvojno drzavljanstvo (njemacko i "sr jugoslavije")
    - porodica oca se preselila poslije 2. svjetskog rata u vojvodini
    - prijavljen u vojvodini (lovcenac)
    - otac i majka rodjeni u crnoj gori
    - otac i majka imaju drzavljanstvo crne gore
    - otac mi vise nije ziv a majka (koja zivi jos uvijek u njemackoj) je prijavljena u crnoj gori
    - nemam JMBG
    - nijesam sluzio vojsku, ako to ima neke veze
    - prema uverenja od 27.06.2001 ja sam drzavljanin republike srbije i sr jugoslavije - sto mi nije jasno kako to moze biti, kad su mi i otac i majka crnogorci?!?
    - prema izvoru iz maticne knjige rodjenih 27.06.2001 i otac i majka imaju "jugoslovensko" drzavljanstvo

    mnogo vam hvala unaprijed za bilo kavkvu podrsku

    pozdrav,
    zeljko

  18. #143
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    E zeljko, muka! Ne znam da li ti se moze dati bilo kakva podrska izuzev ovako, da ti pozelimo da ostvaris to sto zelis...ali to ce ti biti od slabe vajde!
    Imas drzavljanstvo Srbije jer si rodjen u Srbiji i po automatizmu to ti je pisano kad se raspala drzava...e, sad vidi sto ces...moguce je da ces moci da trazis upis u cg drzavljanstvo, mada tesko ako imas njemacko...bar zasad...jedino valjda ako se odreknes i njemackog i srbijanskog, ali ne znam sto bi ti ta rabota scela?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne strasi cojeka jer je rodjen u Njemackoj, a roditelji nasi drzavljani. Pravac u MIP deset eura takse na molbu, a ako nesto zagusti imamo bar nas drugaricu sa foruma da naćera one dzabolebovice po kancelarija

  20. #145
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala puno na odgovre

    icu u GK Frankfurt ove nedjelje, pa da vidimo ....

  21. #146
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    javi sto si uradio.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #147
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno !

  23. #148
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uslovi za dobijanje garancije za crnogorsko drzavljanstvo:
    Sva ova dokumenta je tesko izvaditi jer se mora putovati u drzavu ciji ste drzavljanin, ici od saltera do saltera, pisati zahtjeve, cekati da otvore (jer rade sa strankama samo jednom sedmicno od 10 do 11 ali ne zna se koji je to dan u sedmici) da ne pricamo o putnim troskovima i ostalim komplikacijama.

    1.Izvod iz maticne knjige rodjenih
    2.Potvrda o trenutnom drzavljanstvu
    3.Izvod iz knjige vjencanih (ako ste u braku)
    4.Potvrda o drzavljanstvu bracnog druga
    5.Potvrda da niste osudjivani u drzavi cije drzavljanstvo imate
    6.Potvrda da niste osudjivani u drzavi cije drzavljanstvo zelite
    7.Potvrda o mjestu prebivalista u drzavi cije drzavljanstvo trazite (uslov da bude prije maja 2006.)
    8.Kopija licne karte
    9.Kopija pasosa(ako ga imate)
    10.Potvrda o radnom odnosu na neodredjeno vrijeme i visina plate
    11.Potvrda o imovinskom stanju, izvod iz katastra

    Tek onda kada se sve to preda na salteru u vasoj opstini (a to moze samo do 5.maja 2009. - jer se nakon tog datuma postupak mnogo vise otezava)
    onda cekate i duze od godinu dana da neko tamo to razmotri.
    A onda kada razmotre da li ste podobni da budete drzavljanin Crne Gore onda vam izdaju garanciju da ce vam dati drzavljanstvo.

    Kada dobijete garanciju ponavljate istu proceduru i papirologiju kao sto je gore navedena uz jos jedan papir - potvrda o odricanju od trenutnog drzavljanstva.
    Ta potvrda se iz drzave ciji ste drzavljanin u mjestu gdje vadite izvod iz maticne knjige rodjenih licno uzima i potpisuje uz doplatu od 250 eura (za odricanje od srbijanskog drzavljanstva).
    Da ne pominjem polaganje crnogorskog jezika (iako zivite tu vec 20 godina ) i ostale nebuloze.

    Onda se vratite u CG i cekate da vam daju drzavljanstvo a taj postupak moze trajati i godinama.
    E kada (ako) vam ga daju onda se ista procedura ponavlja za dobijanje licne karte kao i pasosa.

    Ako neko sada ima 25 godina i pokusava da zivi normalno, putuje ili se zaposli, mora da ceka jos sledecih 5 godina i non stop da ponavlja ovu proceduru. A u medjuvremenu je ni na nebu ni na zemlji i jos moze protiv njega da se povede postupak sto nema licnu kartu.

    Sva ova procedura je ocigledno izmisljena da bi ljudi lako odustajali od cg drzavljanstva.
    Svaka cast!!! Ako je to bio cilj - svaka cast!!!

    Znaci od 5. maja se proces jos vise komplikuje.

    A dvojno drzavljanstvo - takvu odluku su samo naivni cekali i sada sebi zakomplikovali zivot oko dokumenata.
    Last edited by SnowQueen; 03-05-09 at 19:18.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  24. #149
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by qfactor View Post
    hvala puno na odgovre

    icu u GK Frankfurt ove nedjelje, pa da vidimo ....
    http://www.kosovocafe.com/forum/view...hp?f=11&t=4546

    Tu imas sve detalja o konzulatu, cak i slike xD.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  25. #150
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne strasi cojeka jer je rodjen u Njemackoj, a roditelji nasi drzavljani. Pravac u MIP deset eura takse na molbu, a ako nesto zagusti imamo bar nas drugaricu sa foruma da naćera one dzabolebovice po kancelarija
    Hari ne dociraj...ne plasi nego realno pise...i nije mi do smajlija uopste!
    Ja sam bio prekjuce u MUP I NECU GA IC VISE PO DRZAVLJANSTVO NIKAD, sva je prilika. U SNOWQUEEN postu je SVE REALNO OBJASNJENO, tako da ja, koji ispunjavam sve osim rodjenja (porijeklo,otac, boravak duzi od 10 godina, neprekidni rad duzi od 10 g., jezike, stalni rad, kucu, l.kartu, biracni spisak, ) sanse nema da dobijem drzavljastvo BEZ JADA VELIKOGA!....a djeci sam rekao da se snalaze sami i imali smo kucnu *scenu*....jer ja nemam snage da im to rjesavam, ni sebi ni njima....
    ...no ako je to potrebno da MNE opstane-NEKA GA!
    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 03-05-09 at 19:34.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)
    By challenger in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 744
    Last Post: 11-03-21, 22:34
  2. Crnogorski mora da se zna !!!
    By Zvek_Zivi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 62
    Last Post: 21-03-08, 16:43
  3. Koje državljanstvo ćete uzeti?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 228
    Last Post: 07-12-07, 09:16
  4. Strano državljanstvo - potencijalna opasnost za Crnu Goru
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 103
    Last Post: 22-09-07, 23:13
  5. Crnogorci,ipak stranci!
    By ljiljamm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 20-07-06, 23:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •