Page 1 of 47 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1175

Thread: NLB liga 2008/9

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NLB liga 2008/9

    evo da otvorim i ja jednu temu.vreme je otvoriti ovu temu,cak sta vise mozemo reci i da je krajnji trenutak.u subotu pocinje jadranska liga u kosarci.
    imaju dva derbija,a to je fmp-zvezda i hemofarm-cibona,a odmah iza te dve je i jako zanimljiva utakmica buducnost-olimpija.

    ove sezone bice zanimljivija liga od predhodnih godina.
    partizan verovatno nece biti onako dominantan kao prosle godine,ali siguran sam da ce i ove godine biti jaki,i ponovo biti jedan od glavnih favorita,mozda i najveci favorit.
    dosta se pojacala olimpija,i uz dzikica postaje ozbiljna ekipa(sto poslednjih nekoliko godina usled puno lutanja nije bila).
    takodje i cibona je dosta pojacana,ali ovog puta za razliku od predhodnih godina samo sa jednim strancem.to je sigurno pozitivna stvar,jer su im stranci cesto pravili probleme,iako su i sada imali nekih trzavica sa tim jedinim strancem i markotom.
    zadar se isto dosta pojacao,ali jedan od stranaca koji je trebao da im bude glavni igrac,i za koga sam cuo da je vrhunski igrac,se posvadjao sa petrovicem i zadar ga je otpustio,tako da cemo videti kakvi ce biti.
    zvezda je dosta promenila tim,a najvece pojacanje je kari pesic.ocekujem puno,puno oscilacija na pocetku,a kako bude odmicala sezona ocekujem napredak i stabilizaciju forme(ukoliko bi sve bilo ok sa upravom,sto sa zvezdom nikad nije sigurno).tu je mnogo pre svega talentovanih igraca,i ako oni budu napredovali kako se ocekuje zvezda moze mnogo.
    fmp kao i svake godine,puno kvalitetnih,dobrih mladih igraca i ocekujem ih ponovo u vrhu,uz rekao bih stabilniju igru nego prosle godine,i ne ocekujem onakvu krizu kao pocetkom prosle sezone.
    hemofarm bas jak,nisu dovodili mnogo novih igraca(samo krstovic iz fmp-a),ali osim par iskusnijih igraca,ocekuje se mnogo od buducnosti srpske kosarke marijanovica,macvana i markovica,a donekle i despotovica.oni mozda dovedu i jednog stranca(tako su rekli,ali u zadnje vreme ne spominju,pa cemo videti hoce li ga uopste dovoditi).
    buducnost kao sto sam na drugoj temi rekao dosta jaka,jaca dosta nego prosle godine.tu su iz srbije dovedeni bojovic(nije mi jasno da ga nije uzela zvezda ili partizan) i simonovic,koji iako 2-3god u hemofarmu nije dobio sansu u pripremama se odlicno pokazao,a tu je i misanovic.vidim da niko ne zna sta je sa bjelicom i markovicem,i da li su kasirani iz buducnosti.od mijatovica licno nista ne ocekujem,i sumnjam da ce biti nesto od njega,mada je jos suvise mlad i nikad se ne zna.ali ne vidim kako bi mogao da dobije prostor ove sezone u buducnosti.od dasica svi ocekuju mnogo,i njemu se polako blizi krajnje vreme da postane nosioc u seniorskom timu,i da postane ozbiljan igrac,i da ima standardnu formu cele sezone.videcemo hoce li ove sezone biti jedan od glavnih igraca,sto se ocekuje,a i u fantasticnoj je formi.ocekivati je i da ce gordic jos napredovati.
    od srpskih klubova tu je jos vojvodina koja je mnogo slaba i ocekujem da ako zbog njihove lose igre zadrzimo 5timova mislim da ce im lajonsi uzeti mesto.tim je u raspadu bez para,svi su im otisli,a nisu doveli adekvatne zamene.
    zagreb se dosta pojacao i bice jako nezgodni kuci.nekome ce sigurno pomrsiti racune.sa bosnm je slicno.split je slabiji nego prosle sezone.a osim olimpije,ova dva slovenacka kluba su slaba.

    sve u svemu ocekujem interesantnu ligu,jacu nego prosle godine,ali su uvek moguce krize zvezde i cibone(koje su tome dosta sklone),sto bi moglo da utice na kvalitet cele lige.

  2. #2
    Join Date
    May 2008
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    evo da otvorim i ja jednu temu.vreme je otvoriti
    imaju dva derbija,a to je fmp-zvezda i hemofarm-cibona,a odmah iza te dve je i jako zanimljiva utakmica buducnost-olimpija.
    Sta? Buducnost-Olimpija nije derbi? Mozda i nije, Buducnost izraziti favorit, pa se ne moze to nazvati derbijem.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZVEZDA !
    mislim da ce ova godina biti jako dobra za crvenu zvezdu,pesic,marinovic,keselj,stimac,sepa,roberts, ovens,DRAGICEVIC....znaci imamo bas dobru ekipu !

    po meni favoriti sa ovu sezonu su partizan,hemofarm,cibona,olimpija i crvena zvezda naravno !a sto se tiche ekipe buducnosti ocekujem solidnu sezonu za njih u nlb ligi,a za uleb cup mislim da ce ispasti u drugom kolu kvalifikacija protiv galatasaraja

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1 kolo:
    04/10/08

    PARTIZAN-KRKA
    HELIOS DOMZALE-BOSNA
    HEMOFARM-CIBONA 20:15 h TV VOJVODINA
    ZADAR-SPLIT 15:45 h HRT 2
    ZAGREB-VOJVODINA
    BUDUCNOST-OLIMPIJA 19:00 RTCG 2
    FMP-CRVENA ZVEZDA 16:00 FOX TV

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bice zanimljivo... a mislim da ce u Morachi I OVE godine "favoriti" odreda da padaju... dok ce nam opet mozda biti problem igra na strani... al su i igraci ove godine iskusniji za jednu sezonu , tako da ocekujem bolje rezultate....
    F.C.F.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nego,zna li ko sta se desava s Mijatovicem?Kakav mu je status ove godine?Mislim da je vrijeme da proradi vise,ali mu mora Radonjic dati sansu jer je ocigledno da mu je samopouzdanje na najnizem mogucem nivou...Ja mislim da je njemu najveci problem u glavi i da ce kad to prebrodi biti onaj stari...Mislim da je slican problem imao i Tripkovic...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    najveci problem ima u glavi... al prva stvar je shto treba sam da poradi na tome , a to je da se smanji TRIP "ja sam najbolji i slicno...." , pa ce onda dobiti kod Deja shasnu... jer siguran sam da je dejo takav trener , da ako se on ponasa disciplinovano na treninzima da ce dobijati priliku... najbolji primjer Marash... igrach koji bez uvrede po meni nema NISTA EXTRA , bice neki igrach ovako za ekipe u regionu i to je to... al on IGRA , zato sto je maksimalno korektan... Gordic je takode sa tim pristupom kupio Deja... a ovaj nek se malo zamisli...
    F.C.F.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    najveci problem ima u glavi... al prva stvar je shto treba sam da poradi na tome , a to je da se smanji TRIP "ja sam najbolji i slicno...." , pa ce onda dobiti kod Deja shasnu... jer siguran sam da je dejo takav trener , da ako se on ponasa disciplinovano na treninzima da ce dobijati priliku... najbolji primjer Marash... igrach koji bez uvrede po meni nema NISTA EXTRA , bice neki igrach ovako za ekipe u regionu i to je to... al on IGRA , zato sto je maksimalno korektan... Gordic je takode sa tim pristupom kupio Deja... a ovaj nek se malo zamisli...
    sve se slazem,posebno za Marasa...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice mijatovica sumnjam da ce ikada od njega postati igrac,ali kao sto sam vec rekao suvise je mlad da bi ga ipak 100% otpisao.kod njega je kako ste rekli stvar glave,ali ne znam sumnjam da moze da se popravi,on je tezak divljak,i misli da mu je na terenu sve dozvoljeno.on je po meni nesto slicno koljevicu,koji takodje nije postao ni pola igraca koji je mogao da bude,ali izgleda da ce mijatovic tesko i do tog nivoa doci,bar sudeci po poslednjih godinu dana,koljevic je u njegovim godinama ipak igrao.pravio razne gluposti na terenu,imao manju ili vecu minutazu,ali je igrao.a ja ove sezone prosto ne vidim kako da dobije minutazu mijatovic.gordic je prosle sezone pokazao vise nego mijatovic u predhodne 2-3 sezone,a svo vreme je imao solidnu minutazu.a gordic je u prvoj sezoni sa ozbiljnijom minutazom odmah eksplodirao.tu je i otasevic koji je prosle sezone bio jedan od standardnijih.a i po ovim pripremama ne cini se da radonjic ima nameru da da neku minutazu i ulogu mijatovicu.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa koljevića su nagrdili treneri-najbolji je bio dok je u budućnost bio vlado đurović (ako se ne varam upravo tada je on blistao), a kad su počeli da se gomilaju ostali treneri, bio je sve gori i gori

    s druge strane on je i dalje veoma dobar šuter (i realizator uopšte) i mislim da bi bio bolji na poziciji beka, nego pleja.

    ja mislim da je i u reprezentaciji koljević bek, a ne plej (mada je malo igrao u pg, pa nisam potpuno siguran)


    i mijatović mi više vuče ka beku...mislim oboje su "sebični" za plejmekera.

    a kakav će biti mijatović nakon one povrede-vidjećemo.



    gordić je dobar plej (i bilo je jasno da mora da "eksplodira" čim dobije šansu koju nije imao dok je pavković bio u igri i dok je mijatović bio plej), a mijatović i koljević mi više idu ka beku, nego pleju (isto plejmeker treba da razigrava ekipu...nešto kao kuk (ako se ne varam jer nisam previše gledao kuka, ali ovo koliko sam gledao mi se čini da je dobar plejmeker) )

    otašević je isto solidan plej (ali isto mislim da je gordić dosta bolji...bar za sad)


    generalno mislim da budućnost ove godine ima dosta jeku ekipu-samo bi hvalio neki dobri centar-nešto mi se mišanović ne sviđa (mada možda griješim jer ne mogu na osnovu zvijezde (u kojoj se većina igre svodila na dva igrača) da zaključim nešto), no dako radonjić napravi nešto i od njega, mada bih ja pokušao i sa marašem pod košem (na par utakmica dok je budućnost bila bez centra (zbog povreda)-maraš je bio pod koš i bio dosta solidan i u odbrani i u napadu-mislim da bi mu to mnogo bolje stojalo od onog raspucavanja)
    Last edited by db; 01-10-08 at 08:55.
    ....

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma kod mijatovica i koljevica nije problem u trenerima nego u njihovoj glavi,cak i kad su dobro igrali,divljaju,premnogo trose lopte i gledaju samo sebe.
    misanovic-mislim da je za buducnost odlicno resenje,ali je nestabilan,pre svega psihicki.ima visinu,i solidnu centarsku tehniku,ali je fizicki slab,pa ga ozbiljniji i fizicki jaci centri cesto razvale.ali kao sto sam rekao mislim da je za buducnost odlicno resenje,i mislim da ce imati dobru sezonu.buducnost ce i ove sezone kao i predhodnih imati deficit na centru,i on je jedina prava petica.

    ove sezone od bucucnosti ocekujem da bude dosta jaca od prosle godine i retko ko ce uspeti da dobije u moraci.po meni maksimum bucusnosti uz dozu srece,ali i lose forme i krize kod direktnih konkurenata je 4mesto.ali u takav rasplet sumnjam,i male su sanse z ato.peto mesto mi se cini realnije,ali sasvim lako bi buducnost mogla da bude i 8,sto dobrim delom kazem zavisi i od stanja i forme drugih timova.ocekujem da razlika u bodovima izmedju 4 i 8 mesta bude jako mala,slicno kao i prosle godine.
    od bucusnosti ocekujem slicno kao i prosle godine stabilnost u formi,a ove su sezone jos jaci,i buducnost vec nekoliko godina ima stabilnost,sismet i odredjenu snagu.to ocekujem i ove sezone.dok kazem neki timovi(kao zvezda,cibona,pa i fmp zbog mladosti) mogu da imaju krize,i da dodje do odredjenih nestabilnosti kod njih.
    Last edited by NesaBG; 01-10-08 at 15:56.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bih se baš složio da je 4. mjesto neki maksimum (uz lošu formu konkurenata i sreću) -mislim da nije puno ekipa koje će lako dobiti budućnost

    prošle godine je to bio hemofarm (ali samu u vršcu-u morači je bila druga priča) i partizan (mada u morači i ne tako lako).
    ove ne vjerujem da će iko, a u morači posebno....



    za mijatovića ne kažem da je kriv trener, ali za koljevića jeste. baš kada je igrao odlično, u budućnosti su bili neki treneri koji nisu bili baš najbolje rješenje (i koji možda nisu baš najbolje radili sa mladima)


    nisam siguran zbog čega bi mišanović bio dobro rješenje za budućnost ako nije nešto posebno, a jedini je pravi centar u timu.
    ....

  13. #13
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Buducnost ce u svakom slucaju biti jaca nego prosle godine, prije svega zato sto je Radonjic jos jednu godinu i par takmicenja iskusniji. Covjek je po meni pravi trenerski biser i sjajan motivator, sasvim sigurno jedan od najboljih u ligi ili ce bar to vrlo brzo postati (mozda vec ove godine).

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije bitno da li ce neko dobiti lako ili tesko buducnost(a i ja sam tvrdio da ce retko ko uspeti da dobije u moraci) nego hoce li dobiti ili izgubiti.ja mislim da je maksimum maksimuma za buducnost cetvrto mesto,ali mi je mnogo realnije 5,6,7 ili cak i 8.buducnost je jaca nego prosle godine,ali su i vecina drugih klubova jaci.od buducnosti ocekujem stabilnost,a za te ostale nisam siguran.videcemo sta ce biti na kraju.

    misanovic je dosta solidan centar,ali nema masu.a ja ga poredim sa npr visokim evropskim kvalitetom(ne vrhunskim),i u poredjenju sa tim stvarno i nije nesto.ali bi ga uvek uzeo pre dragojlovica koji vam je igrao prosle godine.ima dosta solidnu centarsku tehniku,moze se reci i dobru,ali kao sto sam rekao najveci minus mu je nestabilnost.to sto je jedini pravi centar dace mu solidnu minutazu,a ja onda ocekujem da ce imati dosta dobar ucinak.

    radonjic pored pesica,vujosevica i perasovica,pa cak i ace petrovica tesko da moze da bude najbolji trener u ligi.a slazem se da je uz dzikica najtalentovaniji trener u ligi.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manje-vise znamo sto mozemo ocekivati od Dasica, Gordica, Otasevica, Marasa. Za visoke domete, potrebno je da ostali igraci (Misanovic, Simonovic, Bojovic) budu na nivou. Sto se tice Mijatovica ne vjerujem da on moze postati igracina. Ipak on ima 21g., vise od godinu dana nije imao znacajnu ulogu u timu. Ni tokom prijateljskim utakmicama. Mislim da Popovic i Sehovic imaju prednost nad Nenadom na bekovskim pozicijama. Veliki minus je povreda Dragicevica. Ali ocekujem da ce ga prespektivni Marko Ljujic dostojno zamjeniti. Ali za ostale mlade igrace (Novakovic, Djurisic, Sutulovic) ne ocekujem vecu minutazu.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od gordica se ocekuje da i dalje napreduje,otasevic,maras,micov ce verujem biti na svom nivou.sto se tice dasica od njega svi ocekuju da eksplodira,ali ipak je pitanje hoce li biti na tako visokom nivou kako se ocekuje od njega(prosla sezona mu je bila losa,iako je kraj odigrao solidno,ali nista vise od toga)trenutno je u odlicnoj formi,videcemo hoce li je zadrzati.bojovic,pa i misanovic su vec iskusni igraci,a simonovic nedokazan do sada,bez prave sanse,i od njihovih igara ce u svakom slucaju umnogome zavisiti buducnost,posebno od misanovica kao jedinog pravog centra.

  17. #17
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U subotu protiv Olimpije. Ocekujem laganu pobjedu od jedno 20 razlike.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    U subotu protiv Olimpije. Ocekujem laganu pobjedu od jedno 20 razlike.
    čiju?

    ne znam mislim da se olimpija nešto pojačala, tako da nisam siguran u tih 20, ali vidjećemo
    ....

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    U subotu protiv Olimpije. Ocekujem laganu pobjedu od jedno 20 razlike.
    Ako si mislio na pobjedu Buducnosti BOG TE CHUO ... al ce to realno malo teze ici... Olimpija se ove godine dobro pojacala....
    F.C.F.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Tesko da ce bit 20 razlike, ali isto mislim da su male sanse da Olimpija dobije u Moraci.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krsto Bjelica, posle poslednjeg dela sezone koji je proveo u Budućnosti (osvojio titulu prvaka Crne Gore) i nastupa za mladu crnogorsku selekciju (iako rodom iz Banja Luke) vratio se u KK Radnički Investinženjering iz Novog Sada.
    Milos Markovic koji je dosao u isto vreme, otisao je u tuzlansku slobodu.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Krstu ako je standard ono sto je pokazao na EP za mlade, neka mu je srecan veliki put. Dvije utakmice je sam izgubio.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iz olimpije su otisli:dragic(bio na pozajmici),rizvic,doncic i 3 crnca.a dosli su rudez,klobucar,golubovic,ilijevski i dva amera,a trebao bi da pristigne i beck iz zadra koji se posvadjao sa petrovicem(cuo sam da je opak igrac).
    sto se tice bjelice,ja koliko sam razumeo on je zadovoljio u cg ligi.u reprezentaciji je prvih nekoliko meceva odlicno odigrao,a onda je pao u formi.e sad tesko je pricati kad niko nije odgledao nego samo praceno preko statistike.ali jasno da je povratkom mijatovica on izvisio za mesto(ocigledno je buducnost zelela da proda mijatovica,ali nije uspela).
    mislim da ste pogresili sto markovicu niste ni pruzili postenu sansu.bolji je igrac od popovica(iako je ovaj klasicna dvojka,a markovic vise trojka),a i provereniji je igrac od simonovica.necu reci da je bolji posto simonovic nije ni dobio sansu,pa mozda moze u perspektivi da bude bolji(i mladji je 2god).ali markovic u istom hemofarmu je imao vecu minutazu od simonovica,mada se ni on nije bog zna sta naigrao.ali u megi je bio jedan od glavnih igraca(imao oko 15p prosek).

  24. #24
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamerili su Bjelici na slaboj igri protiv Srbije (on je bukvalno bio najbolji srpski pojedinac u odlucujim trenutcima)
    Slazem se da je Markovic bolji od Popovica. Valjda je Marko bio pod ugovorom.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Protiv Francuske i cini mi se Letonije (uglavnom zadnji mec koji smo dobili prije nego sto smo poceli da gubimo) je bio blago receno katastrofalan. Solidan je bio jedino protiv Spanaca. Da je bio samo jedan mec, ja mu sigurno ne bih zamjerio.

    Jeste da je tesko procijeniti na osnovu statistike, ali u njegovom slucaju statistika je bila prilicno ubjedljiva. Radonjic je i tamo bio trener, tako da je ocigledno procijenio istu stvar.
    Last edited by MadGod; 03-10-08 at 21:55.

Page 1 of 47 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jadranska liga - vaterpolo
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 1232
    Last Post: 12-05-10, 16:35
  2. Pocelo se sa kablovskom u PG
    By Heroj_Pg in forum Centralni
    Replies: 1808
    Last Post: 04-10-08, 09:36
  3. Nktim liga
    By NkTeam in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 14-09-08, 22:00
  4. Jedinstvena fudbalska liga
    By Brajo in forum Ostali sportovi
    Replies: 53
    Last Post: 19-05-07, 11:06
  5. Balkanska liga....PES4, we8,.......BALKAN PUNJENJE!
    By Doktor in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 28-06-05, 01:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •