Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 78

Thread: Tata,mama ja sam gay!!!

  1. #51
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ili bih ga ubio,ili mu unistio zivot (:
    ~N_L~

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vrlo...delikatno!pitanje ... ne znam,kao zena,i razmisljajuci kao majka,sigurno da ne bih mogla da odbacim svoje dijete,vjerovatno bi me to saznanje jako povrijedilo,ali bih se istovremeno trudila da razumijem(mada znam da to ne mogu,i nikad necu moci da razumijem).Nikad ne bih odbacila svoje ditjete zbog takve gluposti,ali bih se sigurno svim silama trudila da mu ukazem da mozda grijesi,i naravno,ukoliko je prolazna faza u pitanju,sve bih dala i pokusla da ga/ju usmjerim na pravi put.Ako ni to ne bi pomoglo,pomirila bih se sa tim,ipak,to bi bilo moje dijete,koje ja volim,koje sam donijela na ovaj svijet,i odgajila,i ne bih se tek tako odrekla svoje krvi i zivota.Nisam ja ni urbana i zapadnjacki orjentisana,samo stavljam ljubav na prvom mjestu.
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  3. #53
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    To nije glupost.. niti je sitnica..

    Ja kao religiozni hrishcanin smatram sljedece:
    Homosexualnost je bolest!! Vrlo jednostavno...
    Ako mi je dijete psihichki bolesno treba ga izlijechiti.. ne birajuci sredstva..

    To o slobodi sexualnog oprijedjeljenja je smece.. to su napravila bolesna drushtva.. loode 60-te i 70-te, kad su se ljudi drogirali do smrti..
    i kad se svak je80 sa svakim.. pa se radjaju ti degenerici i debili..
    no shta no ce bit homici bolesni.. eto Holandija koja ima najvishe narkomana
    na Zemlji je uvela ravnopravnost homo i hetero.. *****i i lezbejke usvajaju djecu.. :shock: :!: shta ce bit posle od njih..
    Ja mislim da u CG ni ne treba zborit o tome..
    Svoga djeteta se nikad ne bih odreka, ali isto tako takwe perverzije nikad ne bih dozvolio.. (nekako bih izlijechio to dijete)
    ma Hitler je bio machka po tom pitanju.. fino nalozhi te homice sa jewrejima i rijeshen problem.. i katolici u srednjem vijeku isto tako.. fino nalozhi s jereticima.. i kraj..
    feat. ruLe..

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A tebi je kao religioznom hrishcaninu Hitler zakon ?!
    Kako si ti konfuzan dechko...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ka` da boluje grip pa cesh ga izlijechiti... nije to ni konfuzija vishe...

  6. #56
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hitler je bio machka po tom pitanju
    Nijesam reko da je Hitler Bog ni da je zakon.. nego da je ochistio swoju drzhavu od *****a.. i to wrlo uspjeshno..
    a sad shta je josh radio to je nebitno za owu temu..

    Quote Originally Posted by adriana
    ka` da boluje grip pa cesh ga izlijechiti..
    ja vjerujem da bih uspjeshno izlijechio homosexualnost.. potrebno je vrijeme..
    ali kad je neko mentalno bolestan.. jednostavno nema drugog izbora..
    samoca.. ljeb i voda.. izolacija od ljudi istog pola.. malo u shumu.. itd..
    mozda i elektroshokowi.. (to stwarno ne bih djetetu uradio)

    ali owo je samo hipotetichki... ja wjerujem da moje dijete nikad ne bi takwo bilo..

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma da je moje dijete pa sve da ima i q i pi u isto vrijeme il da je sakato isto bi ga voljela naj naj na svijetu cijelom a ne da je ***** mislim halo i to je za ljude ne znam šo serete sve je stvar izbora i traženja sebe ak je njemu dobro ak je srećno ma vidi da mu q ne izlazi iz guzice moje bi bilo najmilije na svijet
    gloopoostiiiiiiiiiii
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  8. #58
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a ne bio volio da mi sin bude *****,a u suprotnom da je ***** samo neka je zdravo!ali odma kad se napuni 4-5godina pivo u ruku i vodit ga na utakmice,za svaki rođendan platit mu kurvu...

    ali griješe neki koji kažu da je homoseksualnost bolest,baš sam sluša emisiju o tome,i jedan psiholog je reka-da ne postoji način da se homoseksualac "izliječi" jedino ako on jednog dana o$eti potrebu da promijeni svoju seksualnu orijentaciju.
    4' 33''

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default cccccc :-)))

    Ovaj forum je nishta drugo do skup HOMOFOBA. Daj bre batalite, polovina vas je sigurno drkala ili se povatala sa najboljim drugom ili drugaricom (cure :-)), a ovamo se folirate. Pustite ljude da zhive, onakvi su kakvi su.

    Bez frustracija i opushteno samo :-)

  10. #60
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svega i svachega se ja nachitah... Tuga je to shto neki misle da prirodnu nakolnost mogu izlijechiti ovim ili onim puetm...Dijete je dijete, kakvo god da je, moje je i voljecu ga takvog kakav jeste.
    Shta? Zar bi se iko odrekao djeteta da se ne daj bozhe rodilo sakato, slijepo (ili sa bilo kakvom greskom)??? Mislim da takvog roditelja nema... Naravno , iskreno se nadam da ce moje dijete biti normalno, hetero, ali ako ne buse... Shta mogu? Kad shvati da je gay, tada ce vec biti u godinama kada mozhe da bira shta zheli od zhivota. A izmedju porodice i svojih osjecanja, srece i slobode, uvijek ce izabrati ono drugo... Zashto onda da zbog mene izgubi porodicu? Mozdha od mene nece imati siroku podrshku i podsticaj, ali ni sebi ni njemu svakako necu oduzeti PORODICU, jer takva stvar nema cijenu.

    Zar nije bolje da mi otvoreno kazhe, nego da chitavog zhivota krije od majke i oca - jedine dvije osobe na koje mozhe da bezrezervno rachuna chitav zhivot...?

    /me najvishe ljubi svoju Indy.
    Alhemichar, no shto! :)

  11. #61
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U potpunosti se slazhem sa tobom...
    :::::::DEVELOPER WORLD the fast track from mind to market.......

    a.k.a the <<<Tarantino>>>

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno...Susrela sam se sa tim...
    Evo,reci cu i sta je bilo,necu pricati o kome je rec...
    Majka kad je saznala to,bila je sokirana,pa nije mogla da veruje...Pa je pricala kako ce ga isterati iz kuce...Ali naravno da to nije ucinila..
    Lepo je sela sa sinom i popricala...
    Prihvatila je to kao mozda njegov trenutni hir...Sto i ja verujem da je bio...
    Tako da..
    Te price tipicnih crnogoraca....da bi se odrekli deteta i da bi svasta je glupa ali skroz... :roll:
    bas bih volela da ih vidim u toj situaciji....
    JA SVOJE DETE NE BIH DALA NI ZA STA NA SVETU!!!!!!
    Skoro se sve moze resiti pricom!!!!
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Boze fino li ve slusat kako pjevate odje ,ma dje i kakve norme imate to je malacko drukse pitanje. :wink:
    (od iskustvu necemo jer imam kijamet i kusur djece :wink: a godina ka Grcka ), ali o temi , zamislite se malo kad kazete neka je dijete kakvo je moje je i ne dam ga nizasto. I Hitler , i Menson, i Mengele, i Bandy ,itd itd ,svi su oni bili necija djeca i mame su isto govorile neka su kavi su moji su :wink: . (za mene pedofil, ***** i ostali manijaci su ista G.pa i da su mi iz oka ispali ) :wink:
    Sto je nekad bilo kaznjivo maxsimalno (homoseksualitet) sad je OK ,(za mnoge). Narkotika u neke zemlje je kazniva stahovito ,u neke je OK, sto je sledece ,PEDOFILIJA ??????? INCEST :evil: Ali ko hebe a ? moje je :wink: :twisted: :twisted: Homosexsualitet je bolest isto kao pedofilija :wink: neki se izlijece (barem od pedofilije jer kazne su rigorozne) ,a homosexsualitet ne jer kazne su truba ziva, ali da vidis ljepote u iran, irak ,pakistan :lolblue: :lolblue: :ass: da vidis njihove parade :lolblue: automacki kamenovanje ,pa bude manje te prdnjave !

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam o cemu vi ljudi .... mislim da kao roditelj ti jednako stalo do djece bili homo ili ne bili s manama il ne... ebo te tvoje je...
    imam par prijatelja koji su homo i totalno su ok shvatasi ih prihvatas ih jer su to shto jesu ... svako ima slobodu govora sex oprijedjeljenja... i ostale stvari da ne bi previse ulazila u to .. u glavnom kad nekoga stvarno volis prihvatas njegove nazovi mane podjednako ko vrline.. ak je neko homo ne znaci da je losiji covjek da je gori... na to mosh gledat kao na nesh pozitivno oprijedielo-la se da bude drugaciji ak je njima dobro i meni je jer sreca tvoje djece ja najbitnija...
    a manite se price o hitleru e ocigledno pojma nemate... ima jos tu zanimljivih npr... o Bejkonu covjek je bio genijalac... i bio je ***** i sha e ga treba manje cijenit i poshtovat zbog toga... da li ta cinjenica osporava njega kao genijalca.... halo??? misli ljdudi smo u p.m i + 21 vijek valjda trebamo malo da rasirimo poglede da se manje trudimo promijeniti stvari koje su takve ko sho jesu.... narocito stvari prirode i slobodnog izbora pojedinca
    mozd homo nije prirodno ali je normalno sho se prije suocimo s tim prije ih i prihvatimo i naucimo zivjeti....
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto bi se ja privikavao uopste na to?
    Privikava li se iko na mene kad ja odem nedje?

    E pa sto bih ja na njih, i moze on bit drugi Anstajn al' nema nikakve potrebe da sjedi samnom. Niti da mi se primice.. Ima dovoljno normalnih.

    I sto ti lupas ako je +21 v. mi treba da postujemo i zagovaramo hirove nekih debila sa zapada i prihvatamo sve sto oni rade?

    Ajde uzivaj.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Zasto bi se ja privikavao uopste na to?
    Privikava li se iko na mene kad ja odem nedje?

    E pa sto bih ja na njih, i moze on bit drugi Anstajn al' nema nikakve potrebe da sjedi samnom. Niti da mi se primice.. Ima dovoljno normalnih.

    I sto ti lupas ako je +21 v. mi treba da postujemo i zagovaramo hirove nekih debila sa zapada i prihvatamo sve sto oni rade?

    Ajde uzivaj.
    prvo i prvo nijesu hirovi...
    drugo govorimo o tome da ti dijete dodje i kaze da je homo...
    trece to za 21 se nijesi morao zakacit e je samo navedeno
    4 kad budes imao djecu pitacu te ol tako reagovat...
    5 koliko njih poznajes....
    ne znam u cemu je problem ak ti ljudi tebe direktno e ugrozavaju sha imash protiv....
    daj argumente sho ti smetaju...
    svi muski bi rado 2 zene vidjeli ali za muske...bas owaj....
    KAZEM HOMO pojava mozd i nije prirodna ali nije ni nenormalna...

    ipak ak su tvoja djeca u pitanju 2ga prica...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    prvo i prvo nijesu hirovi...
    Jesu, poceli kao hirovi i naravno od 6 milijardi ljudi vazda mozes nac debila da slijede, i tripuju se da je to njihov nacin zivota.
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    drugo govorimo o tome da ti dijete dodje i kaze da je homo...
    Vec sam odgovorio ranije da bih ga podrzao. Al' da mi nikako nije milo. Ipak mi je dijete, al' kad si vec pomenula obicne ljude..
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    trece to za 21 se nijesi morao zakacit e je samo navedeno
    Okle ja to znam..
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    4 kad budes imao djecu pitacu te ol tako reagovat...
    Ok
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    5 koliko njih poznajes....
    Upoznao sam nekoliko.. I nema potrebe da ih gledam vise. Uopste.
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ne znam u cemu je problem ak ti ljudi tebe direktno e ugrozavaju sha imash protiv....
    Sto treba da ja sjedim pored lika, i on pocne da ti (mi) se smjeska .. Pff.. I okle znas da nece direktno? Mozda nece ovaj, al' oce onaj..
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    daj argumente sho ti smetaju...
    Odskacu od normalnih stvari tj. nenormalni su, feminizirani, nikako nesto sto bih volio da imam za druga, nesto sto mi se ne svidja.. Na kraju krajeva ako oni imaju pravo na izbor imam i ja na izbor da su mi mrzni.
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    svi muski bi rado 2 zene vidjeli ali za muske...bas owaj....
    Bi biseksualke, jer bi ih kasnije kresnuli.. Al' lezbejke ne bi, jer nista ne bi napravili
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    KAZEM HOMO pojava mozd i nije prirodna ali nije ni nenormalna...
    Dobro tebi je normalno, meni nije..
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ipak ak su tvoja djeca u pitanju 2ga prica...
    Mogla bi malo recnik da promijenis.

    Kad smo vec kod toga jel normalno il' ne, nesto mi se cini da svi ti *****i, lezbejke.. Postaju nakon nenormalno mnogo sexa, orgija, pica.. I najcesce pokusavaju da nadju nesto drugo, jer im obican sex dosadi. To mi se cini kao hir, al' tebi ocigledno ne.

  18. #68
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto mene briga ko sa kim spava???
    Dok je covjek ili zena dobra osoba, normalna, iskren prijatelj, shto mene treba da interesuje voli li da spava sa 3 zene ili sa jednim momkom. Problem nas Balkanaca je shto uzhasno volimo da znamo sve o svakom. nauchili smo da volimo da znamo shta nam komshija ima za ruchak, ko izlazi sa kim, nauchili smo da nas tudju zhivoti mnogo vishe zanimaju nego nashi sopstveni,a najcesce u nashim sopstvenim imamo najvishe problema.
    Primjer za to:
    Chim ljudi ovuda po forumima imaju VREMENA da se bakcu tudjim zhivotima, debatama i replikama a imaju vec oformljene porodice, to ukazuje na mnogo veci problem od homosekusalizma i tih stvari. Dajte ljudi , posvetite se porodicama, supruzhniku, djeci... umjesto sto vam postovi po chatu prelaze broj 1000. To je meni malo nenormalnije od svih problema koje smo navodili ovuda..
    A shto se teme tiche...Sve dok to ne preraste u zlochine predofiliju, silovanja i ostalo shto je zaista kazhnjivo i za svaku osudu. jer se bazira na prisili , mene se ne tiche.

    A ako mi dijete ikad kazhe "gay sam", shta mogu... Tu sam da ga podrzhim, kao shto sam u predjashnjem postu naveo.
    Alhemichar, no shto! :)

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me se izvinjava shto ce post izaci van okvira teme...
    alhemichar... nekome forumi sluzhe za psihichki odmor, pauzu posle ruchka... i uopshte nije nenormalno ako broj nechijih postova prelazi preko hiljadu... to nije mjerilo nichega... svako ima pravo na svoje mishljenje i gdje ce ga izraziti... neko po sobama, neko uz kaficu na trach partiji, a neko ovdje...

  20. #70
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko se nashao prozvanim, zaista nije moja greska.
    Tebi adriana nije bilo namijenjeno. Imash sjajno razmishljanje i po pitanju ove teme, izmedju ostalog. Tako da - take it easy.
    Alhemichar, no shto! :)

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam se pronashla u tvom tekstu... /me josh nije oformila porodicu da valja... :oops: :wink:
    samo, iznenadilo me to shto si bash ti postao iskljuchiv po nekim pitanjima... nishta drugo... nisam mislila nishta loshe, znash to valjda... :wink:

  22. #72
    Join Date
    May 2004
    Location
    Herceg-Novi-Ivanchic ghetto-
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je sin gay... pa tuko bi ga dok ne Crkne... 8) 8) 8)

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ej pa nisu ni svi gejevi isfeminizirani ni sve lezbe muskaraste.... hah eo iz mog isqstva i isqstva par ljudi koje znam odreda se deshavalo da se zagriju za nekog geja.... i kad otkriju svi se slatko nasmiju tome ukljucujuci i homoa...

    no nisu napadni nisu agresivni ,...
    svako svog posla gleda pa ko voli nek izvoli....
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  24. #74
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    nisam se pronashla u tvom tekstu... /me josh nije oformila porodicu da valja... :oops: :wink:
    samo, iznenadilo me to shto si bash ti postao iskljuchiv po nekim pitanjima... nishta drugo... nisam mislila nishta loshe, znash to valjda... :wink:
    Nisam postao iskljuchiv, samo sam pokusao da pokazhem i dokazhem da su nashi ljudi uglavnom takvi. Imaju porodice, djecu, dosta godina "zhivotnog iskustva" ,a neprekidno se bave tudjim problemima i komshijinim "ruchkom". Pa onda postane tuzhno da toliko okupirani tudjim stvarima ( tipa: "...da se meni tako nesto desava, ubio bih, zaklao, nagrdio...") postanu slijepi za ono shto im se deshava u porodici, a shto bi trebalo da im bude prioritet.
    To je bila poenta moje priche.
    A kako ti imash zdravo razmishljanje i srecnu (uskoro potpuno oformljenu) porodicu, dvostruko si blagoslovljena
    Alhemichar, no shto! :)

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A bogami...
    Ne znam...
    Jos bi mi i to falilo,i zamisli jos da kaze da navija za PARTIZAN pa ubio bih ga golijema rukama :!:
    A sto znam,stvar izbora...Mozda se i promjeni...Ali nedje drugo bi obitova...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •