View Poll Results: Tko će biti prvi pobjednik Jadranske lige?

Voters
149. You may not vote on this poll
  • Jug

    16 10.74%
  • Primorac

    71 47.65%
  • Jadran HN

    47 31.54%
  • Mladost

    2 1.34%
  • Budvanska rivijera

    7 4.70%
  • Mornar BS

    0 0%
  • Koper

    2 1.34%
  • Primorje EB

    0 0%
  • POŠK

    0 0%
  • Jadran ST

    0 0%
  • Šibenik

    1 0.67%
  • Medveščak

    3 2.01%
Page 23 of 50 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 1233

Thread: Jadranska liga - vaterpolo

  1. #551
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Bogami sam ja ocekiva ko zna kakvi transparent!!!
    alkaida maxe leba ti ako ti je ovo zasmetalo!
    Bjazii!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #552
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koje su sve parole,ja vise i ne obracam paznju Generalno,nase navijanje je ok,nemamo domoljubnih i inih pjesama kao nasa sjeverna i zapadna susjedna drzava.Ova sacica grobara i delija koji kao navijaju za Jadran vise i ne dolaze na utakmice,tako nekad kada se potrefim u Hn odgledam utakmicu sa mirom.Kazu da partija koja je placala nekolicinu tih mladih nacionalista vise nema para,kako god.Samo da se digne igra svih,jako je losa.

  3. #553
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    minjo,u JADRANU nisu bas dobri odnosi medju igracima.Jedan od njih je vec potpisao ugovor za jedan talijanskui tim za velike pare,i jos jedan igrac za drugi klub...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #554
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    minjo,u JADRANU nisu bas dobri odnosi medju igracima.Jedan od njih je vec potpisao ugovor za jedan talijanskui tim za velike pare,i jos jedan igrac za drugi klub...

    Mogu li znat o kome se radi posto ne znam za to?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  5. #555
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PROVOKACIJE CRNOGORACA

    VIDEO/FOTO:Neredi u Gružu



    Utakmica u bazenu je bila besprijekorna, ali na tribinama je bilo drugačije: Među 1400 gledatelja na gruškom bazenu bilo je 70-tak navijača kotorskog kluba. Na početku su korektno bodrili svoj klub, ali već između prve i druge četvrtine počeli su provocirati. Dubrovačka publika nekoliko je trenutaka ostala mirna, ali nakon nekog vremena strpljenja je ponestalo, počelo je naguravanje i prepucavanje

    Jedan gospodin je otišao korak dalje, te se sam zaletio prema Crnogorcima udaravši sve na putu. Dok je policija smirivala tenzije jedan navijač Primorca uspio im je izmaknuti iz vida, te se spustio na sam bazen. Tada je reagirao i predsjednik Jug CO Goran Hrnić, a policija je na kraju svega privela nekoliko izgrednika

    E KAKVO IZVJESTAVANJE U P.M.
    Last edited by minjo; 06-12-09 at 16:05.

  6. #556
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Pogrešno si me shvatio, u HR medijima je izašlo da smo mi provocirali, ja kažem jedina provokacija koja je bila, bila je ta beznačajna pjesma DU navijača đe su se spominjali ženski polni organi. Na to naši nisu uopšte odreagovali. Poenta moje priče je da Beštije nisu došle u DU da vrijeđaju
    , da se Beštije nisu bavile DU navijačima, do momenta kada je Rambo uletio da nas bije.
    znam, tj pretpostavio sam da ste došli navijat za primorac. upozno sam vas ko navijače u rijeci i oduševili ste me. a to što neko umijesto da navija za svoje, vrijeđa suparnike, to je uobičajeni folklor na utakmicama. i prihvatljiv dok se ne prijeđe granica dobrog ukusa.

    a što se tiče transparenta, stvarno ne znam što se neki pjene, pa on nije bio uvrijedljiv. možda nije krščanski jer kaže da neće oprostit , ali niti jedna uvreda nije bila na njemu. jedino što nema veze s ničim jer ako su ga stavili da "isprovociraju" trebali bi znat da crnogorci i vukovar baš i nemaju nekih dodirnih točaka. da su stavili nešto iz lokalnog kraja pa ajde de.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  7. #557
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    znam, tj pretpostavio sam da ste došli navijat za primorac. upozno sam vas ko navijače u rijeci i oduševili ste me. a to što neko umijesto da navija za svoje, vrijeđa suparnike, to je uobičajeni folklor na utakmicama. i prihvatljiv dok se ne prijeđe granica dobrog ukusa.

    a što se tiče transparenta, stvarno ne znam što se neki pjene, pa on nije bio uvrijedljiv. možda nije krščanski jer kaže da neće oprostit , ali niti jedna uvreda nije bila na njemu. jedino što nema veze s ničim jer ako su ga stavili da "isprovociraju" trebali bi znat da crnogorci i vukovar baš i nemaju nekih dodirnih točaka. da su stavili nešto iz lokalnog kraja pa ajde de.
    Jedini se alkaida pjenio na taj transparent koji je legitiman.
    U svakom slucaju, koliko vidim, ovo je ispao incident zbog nicega. Ne vjerujem da je bilo nekog pretjeranog provociranja od strane Bestija.
    Ono sto je bitnije je da se Primorac oporavi do sledeceg susretu u Dubrovnik koji ce bit mnogo znacajniji.
    Release Yourself

  8. #558
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što se mene tiče osim ubjedljivog poraza Primorca i lažnih saopštenja kojim pokušavaju da nas ocrne ništa me više ne tangira. Isfrustriranim Dubrovčanima želim sretnu Novu 1992 jer iz 1991 nikako da izađu, a normalnim i civilizovanim Dubrovčanima sretnu 2010 i svako dobro. Isto mislim i o našima koji na jednak način kontriraju na provokacije. Beštije su izbacile politiku sa bazena i stadiona prije 7-8 godina i mislim da smo bili rijedak primjer da je tako nešto moguće bilo u to vrijeme.

    Pozdrav za Didu 122 , razuman čovjek i ljubitelj vaterpola. volio bih da je više takvih na obje strane.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  9. #559
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko cemo se mi oporavit,barem po pricama iz kluba i Kotora....ovo ide u propast....
    U***** ti se u drzavu jebenu kad Prvak Evrope nema sponzora,onda sve izgorelo,svi bazeni Jadrana,citava kuca Ticica i sve ostalo......

  10. #560
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alkaida View Post
    http://www.index.hr/sport/clanak/ner...ih/463628.aspx
    kao i chitava njihova nacija i istorija,izgradjena na lazima.

    Ti smatras index ozbiljnim novinarstvom?

    Evo sto kazu obicni ljudi iz du http://dance.hr/odyuteladoamerike/675-jug-primorac.html


    Dio clanka sa www.dance.hr

    Što se tiče incidenta na tribini, mi smo bili blizu i sve smo vidili. Sve je počelo jer su se 2 navijača Beštija počela naguravat i 1 „cajo“ je uletio i htio odvest jednog navijača van. Ostale Beštije su skočile i htjele obranit prijatelja i onda su naravno ostali „caji“ došli u pomoć. Nije tu bilo nekog velikog fajta. Ne znam točno zašto, ali je jedan naš navijač uletio među njih ko Rambo i počeo se mlatit. U cijelom tom komešanju jedan navijač Beštija uspio se spustit dolje, na bazen sa šalom. Na njega se zaletio predsjednik Hrnić i u maniri jednog zaštitara ga uhvatio za majicu i obuzdao dok pravi zaštitari nisu došli. U tom trenutku sam se posramio što imamo takvog predsjednika. Sramota je da jedan predsjednik velikog kluba, kao što je Jug, ide utjerivat pravdu. Hrniću srami se. Na kraju incidenta 2 navijača su bila pritvorena. Također moram pohvalit navijanje Beštija u početku utakmice. Njihove pjesme su odlične. Na drugom kraju tribine se okupila balica od 30ak „navijača" Juga gdje je prosjek bio 14 godina. Oni su takodjer imali dvije pjesme koje su pjevali. „Ubi Srbina“ i „***** vam mater u pičku“. Sramota. Ja bi im zabranio dolazak na utakmice.
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  11. #561
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle View Post
    Ti smatras index ozbiljnim novinarstvom?

    Evo sto kazu obicni ljudi iz du http://dance.hr/odyuteladoamerike/675-jug-primorac.html


    Dio clanka sa www.dance.hr

    Što se tiče incidenta na tribini, mi smo bili blizu i sve smo vidili. Sve je počelo jer su se 2 navijača Beštija počela naguravat i 1 „cajo“ je uletio i htio odvest jednog navijača van. Ostale Beštije su skočile i htjele obranit prijatelja i onda su naravno ostali „caji“ došli u pomoć. Nije tu bilo nekog velikog fajta. Ne znam točno zašto, ali je jedan naš navijač uletio među njih ko Rambo i počeo se mlatit. U cijelom tom komešanju jedan navijač Beštija uspio se spustit dolje, na bazen sa šalom. Na njega se zaletio predsjednik Hrnić i u maniri jednog zaštitara ga uhvatio za majicu i obuzdao dok pravi zaštitari nisu došli. U tom trenutku sam se posramio što imamo takvog predsjednika. Sramota je da jedan predsjednik velikog kluba, kao što je Jug, ide utjerivat pravdu. Hrniću srami se. Na kraju incidenta 2 navijača su bila pritvorena. Također moram pohvalit navijanje Beštija u početku utakmice. Njihove pjesme su odlične. Na drugom kraju tribine se okupila balica od 30ak „navijača" Juga gdje je prosjek bio 14 godina. Oni su takodjer imali dvije pjesme koje su pjevali. „Ubi Srbina“ i „***** vam mater u pičku“. Sramota. Ja bi im zabranio dolazak na utakmice.
    Sve od riječi do riječi kao što ja postovah ovđe. Hvala Danče

  12. #562
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Hvala VU Danče na objektivnom komentaru, i ja sam isto htio postovat, ali ste me preduhitrili.

    Dubrovački listovi i hrvatski internet portali su sramotno izvijestili o događaju, a mislim da je sve to zbog neistinite informacije koju je lansirala portparolka dubrovačke policije. A onda i crnogorski mediji prenijeli isto. Čudi me kako niko od medija nije pokušao da provjeri informaciju koju prenosi. Da li je novinarstvo postalo copy paste?

    Al Kaida i ostali batalite sa širenjem mržnje. Konstatacije Hrvati ovakvi ili onakvi nisu u redu. Na taj način samo zatvarate začarani krug uvreda, psovanja, mržnje, netolerancije itd. A i među Beštijama ima Hrvata, te sa te strane isto nije u redu.

    Kao što sam rekao prije, sretna 1992 onima koji su još u 1991. Toliko o tome.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  13. #563
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam razgovarao sa jednim od zatvorenih Beštija. Čovjek je oduševljen odnosom Hr policije. Niko im nije pogrdnu riječ rekao, a kamoli nešto žešće. Pušteni su uz minimalnu kaznu i 3. mjeseca zabrane ulaska u Hr, od 2010 god.

  14. #564
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Sad sam razgovarao sa jednim od zatvorenih Beštija. Čovjek je oduševljen odnosom Hr policije. Niko im nije pogrdnu riječ rekao, a kamoli nešto žešće. Pušteni su uz minimalnu kaznu i 3. mjeseca zabrane ulaska u Hr, od 2010 god.

    Ocekivano.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #565
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je cijelo novinarstvo palo na veoma niske grane i pretvorilo se u zutilo vecinom a index je predvodnik toga vala.Sve se svodi na senzaciolizam i prepisivanje koji u dosta slucajeva nema veze sa stvarnoscu. Ali zato postoje dobri i posteni momci kojim nije sve parama i zato hvala VU Dance.Treba procitat i skupit sto vise informacija da covijek vidi sto je prava istina...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  16. #566
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #567
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ClauN`vs`RaideR View Post
    Lakše je ovako :
    Autor Radio Kotor 06.12.2009
    Incident koji se dogodio na juče odigranoj vaterpolo utakmici Jadranske lige Jug-Primorac (14:7), nakon kojeg je privedeno šest navijača iz Kotora, organizacioni je propust dubrovačke policije, smatraju u NVO “Beštije”. Saopštenje koje smo danas dobili iz kluba navijača, prenosuimo integralno:

    “Beštije su tokom cijele utakmice Jug – Primorac navijale sportski, fer i korektno, bez uvreda. Tako je bilo i prošle godine na gostovanju u Dubrovniku, a i u Rijeci na Final Four-u Evrolige. S druge strane grupa isfrustriranih navijača Juga je istakla transparent s jasnom političkom konotacijom “Nikad oprostit, nikad zaboravit” i navijala uz pokliče “Ubi Srbina” , “Cigani” i slično. Beštije su navijačka grupa koja u svom članstvu ima pripadnike različitih vjera i nacionalnosti i baštinimo viševjekovne tradicije dobrog suživota i sloge karakterističnih za Kotor. Naše bodrenje kluba sadrži samo sportske motive, nikako političke i nacionalne.

    Pomenuti incident je započeo čarkom, koškanjem između dva navijača Primorca koje nije ugrozilo bilo čiju bezbjednost. Međusobne tuče Beštija NIJE BILO. Međutim iz nepoznatog razloga nekoliko navijača Juga je dotrčalo do dijela tribine gdje su se nalazili Kotorani i njihov nasrtaj je odbijen, a napadači su izvukli deblji kraj što se i može vidjeti na objavljenim fotografijama. Privedeno je 6 navijača Primorca koji su nakon održanog suđenja danas pušteni na slobodu. Smatramo da je taj sukob organizacioni propust policije koja nije spriječila međusobni kontakt protivničkih navijača., a saopštenje portparolke dubrovačke policije demantuju fotografije i video materijal dostupan na internetu. Osim toga ponašanje policije je bilo korektno”, kaže se u saopštenju NVO “Beštije” Kotor
    Last edited by PERPER; 06-12-09 at 21:50.

  18. #568
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

  19. #569
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel tacno da su iscijepane neke zastave?

    dje je braco da se isprica?

  20. #570
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    jel tacno da su iscijepane neke zastave?

    dje je braco da se isprica?
    Nije tačno

  21. #571
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Nije tačno
    dobro je

  22. #572
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    jel tacno da su iscijepane neke zastave?

    dje je braco da se isprica?
    Da se ispričam kome? Onim *****čićima što su sinoć dizali tri prsta, hvatali se za mooda i pokazivali srednjak prema nama, osokolili se i provocirali? Neće više ne bio ja ono što jesam.

    Navijo sam za Primorac lani kad je Jug ispao u 1/2 finalu - navijao lani ali nikad više! Oproštena vam je bila ona provokacija kroz Konavle ali ono sinoć neće bit oprošteno. Dižite tri prsta Bulatoviću, Miloševiću, kome god hoćete, ali u Dubrovniku više nećete. Pa neka su to samo dva momka, ali vaši su.

  23. #573
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,614
    Thanks Thanks Given 
    7,566
    Thanks Thanks Received 
    4,636
    Thanked in
    1,791 Posts

    Default

    U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci...
    #fakenews

  24. #574
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Da se ispričam kome? Onim *****čićima što su sinoć dizali tri prsta, hvatali se za mooda i pokazivali srednjak prema nama, osokolili se i provocirali? Neće više ne bio ja ono što jesam.

    Navijo sam za Primorac lani kad je Jug ispao u 1/2 finalu - navijao lani ali nikad više! Oproštena vam je bila ona provokacija kroz Konavle ali ono sinoć neće bit oprošteno. Dižite tri prsta Bulatoviću, Miloševiću, kome god hoćete, ali u Dubrovniku više nećete. Pa neka su to samo dva momka, ali vaši su.

    Braco,sto je muka na tebe tolika????
    Zamisli njih 40 naspram vas toliko...I koliko se vidi iz snimka vas je junac prvi krenia na njih.A ta prepucavanja oko rata i zrtava Braco polako samo...Alkaida je kao sto vidis neko deriste zadojeno srpstvom,isto kao i ti sto si i ona djecina koja su bila na vaterpolu.Vidjeh nedje komentar nekog dubrovcanina da ga je sramota od te djece koja su pjevala UZDSN...
    Neka,polako...Izletio si se malo i to je to...
    I to vase Dubrovnik pa Dubrovnik,sto se vi nesto pravite velikim zrtvama domovinskog rata?Polako...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #575
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Da se ispričam kome? Onim *****čićima što su sinoć dizali tri prsta, hvatali se za mooda i pokazivali srednjak prema nama, osokolili se i provocirali? Neće više ne bio ja ono što jesam.

    Navijo sam za Primorac lani kad je Jug ispao u 1/2 finalu - navijao lani ali nikad više! Oproštena vam je bila ona provokacija kroz Konavle ali ono sinoć neće bit oprošteno. Dižite tri prsta Bulatoviću, Miloševiću, kome god hoćete, ali u Dubrovniku više nećete. Pa neka su to samo dva momka, ali vaši su.
    Što se toga tiče, ja sam bio u grupi koja je napadnuta u Gružu kada je igrala naša Repka u kvl. za zlatnu Malagu, pa sam navijao za Jug u Rijeci i protiv Recca i protiv Mladosti, i opet ću navijati.To dizanje tri prsta pojedinih, naglašavam POJEDINIH je samo reakcija na provokacije tipa: "Ubi ubi Srbina", "Cigani,cigani" i inih,slično radimo i kad nas nazovinavijači jhn-a nazivaju ustašama.
    I što se tiče tvog navijanja za Primorac, stvarno ti hvala što si navijao do sad, al isto me zabolje oli navijat od sad. Mi ćemo opet u Gruž, dubio ti ođe na trepavice.
    Last edited by PERPER; 07-12-09 at 08:28.

Page 23 of 50 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pocelo se sa kablovskom u PG
    By Heroj_Pg in forum Centralni
    Replies: 1808
    Last Post: 04-10-08, 09:36
  2. Nktim liga
    By NkTeam in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 14-09-08, 22:00
  3. Jedinstvena fudbalska liga
    By Brajo in forum Ostali sportovi
    Replies: 53
    Last Post: 19-05-07, 11:06
  4. Goodyear Jadranska Liga
    By Bunny Rabbit in forum Ostali sportovi
    Replies: 273
    Last Post: 18-12-05, 13:02
  5. Jadranska Liga u fudbalu
    By {-_-} in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 05-05-05, 15:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •