Results 1 to 25 of 25

Thread: Hapsenje zlotvora

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hapsenje zlotvora

    Boston -- Američki savezni tužilac Majkl Saliven izjavio je da je u Masačusecu uhapšen Marko Boškić.

    Boškić je bio pripadnik jedinice Vojske Republike Srpske u vreme genocida nad nekoliko hiljada muslimana u Srebrenici, javlja AP. Boškić je uhapšen pošto je optužen da je dao lažne podatke prilikom podnošenja zahteva da, kao izbeglica, stalno boravi u SAD.

    ”Boston gloub” piše da je Boškić bio optužen za učešće u masakru u Srebrenici tokom davanja iskaza svedoka na suđenju Slobodanu Miloševiću pred Haškim tribunalom.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja samo pevammm ja sam svirammmm JA NEMAM RAZLOG DA SE ZIVCIRAMMMMM...........
    KAKVI JE OVAJ DOBROSKI JA MISLIM KAD BI ME SREO NA ULICU DA BI ME ZAKLA KAO PRAVI MUDZAHEDIN !
    P.S POLAKO JADANE NEMOJ SE NERVIRAT ,SVE CES ZIVCE POGUBIT TAKO MLAD ! STO PRIJE ZABORAVIS TO BOLJE ZA TEBE :wink:

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Manijak aj ne zajebaj ............ on bi zakla tebe ....NNNEEEEE nevjerujem ja to . Jebiga on se bori za muslimanstvo da dominira ,i za to ga nemozemo kriovit jeli?? Svako za sebe ,pa i on za svoje !!!!Nego koji stepen agresivitea ce bit tu to zavisoi od vas i mudzahedina ,ali kako godj okrenes patit cete obadvoje ,sve ndok se ne cuknete u lobanju i vidite da nema leba od toga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BOSTON - Iz policije Pibodija kod Bostona kažu da je Marko Boškić hapšen najmanje pet puta, uglavnom zbog nasilja u kući.

    Njegov komšija Artur Liaperdos kaže da ga je nekoliko puta budila vriska njegove žene. Posljednji put žena je pokušala da izađe van stana, ali ju je on povukao unutra. Ubrzo nakon toga došla je policija.

    "Nije poštovao nikoga, ni komšije", kaže Liaperdos.

    Sa druge strane, ljudi koji su radili s njim kažu da su iznenađeni optužbama iz Boškićeve prošlosti.

    "Bio je veoma miran, nikada se nije uzrujavao, bio je dobar momak. To je potpuno nezamislivo, jednostavno ne mogu da vjerujem u to", kaže Vinćenco Penta koji je radio sa Boškićem.

    Boškićevo ime se pojavilo tokom suđenja u Hagu bivšem predsjedniku SRJ Slobodanu Miloševiću prilikom svjedočenja jednog od pripadnika iste jedinice koja je učestvovala u masakru muslimanskih civila.

    Tribunal je američkim istražiocima dao video-kasetu na kojoj se vide Boškić i general Radislav Krstić, kojeg je Tribunal osudio na višegodišnju zatvorsku kaznu.

    Boškić je 1999. godine aplicirao za izbjeglički status u SAD. Tada je još živio u Frankfurtu. U dvije imigracione aplikacije Boškić je namjerno izostavio da je ratovao tokom građanskog rata u BiH.

    S obzirom da je Boškić izjavio da nema novca da sebi priušti advokata, sud će mu dodijeliti branioca. Tokom prvog saslušanja on je izjavio da je oženjen, ali da on i supruga žive odvojeno. Pristao je da dobrovoljno ostane u federalnom pritvoru do početka suđenja. Sljedeće saslušanje je zakazano za 23. septembar.

    U slučaju da bude optužen, može da dobije i 10 godina zatvorske kazne.

    Marko Boškić je bio redovan posjetilac kluba "Sarajevo" koji se nalazi u Everetu, gdje se okupljaju Hrvati i Bošnjaci. Marko Boškić je ovdje redovno dolazio na kafu.

    Mnogi od posjetilaca kažu da da ih ovaj klub podsjeća na predratno Sarajevo gdje su Muslimani, Hrvati i Srbi živjeli zajedno i družili se.

    Posjetioci kluba kažu da dolaskom i druženjem u klubu pokušavaju da prevaziđu razlike i razmirice do kjih je došlo tokom rata. Ipak, otkriće da je Boškić, svima njima poznato lice, učestvovao u ratnim zločinima ponovo je otvorilo stare rane i vratilo bol i sumnju za koju su vjerovali da je zauvijek ostala daleko u BiH.

    "Ovo otkriće ponovo budi sjećanja. Svaki put kada vas neko podsjeti na te strahote, srce brže zakuca, bez obzira što je prošlo toliko godina", kaže Amir čiji je ujak u ratu masakriran. Amir kaže da pokušava da otvoreno komunicira sa Srbima.

    "Ne možete optužiti nekoga ako niste sigurni, jer na kraju krajeva, nisu svi Srbi loši. Veoma često sam razgovarao sa Boškićem i nisam ni posumnjao da je umiješan u najkrvaviji zločin u Evropi od II Svjetskog rata. Boškić je u klubu tvrdio da je Hrvat," kaže Amir.

    Vlasnik kluba Ado Karo kaže da je pomogao Boškiću da pronađe posao. Karo tvrdi da se Boškić sprijateljio uglavnom sa muslimanima, a navodi da mu je čak jednom platio kauciju kada je uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju.

    Sveštenik Aleksandar Vlajković, iz Srpske pravoslavne crkve u Bostonu kaže: "Treba biti oprezan. Prije pet godina pojavila se slična priča o čovjeku koji je navodno bio čuvar u logoru. Iako te tvrdnje nikada nisu potvrđene, njegov život u SAD je bio potpuno uništen. Nadam se da će pravda, kakva god bila, biti zadovoljena. Ne treba krivit čitav srpski narod," kaže Vlajković.

    (AP, "Boston Globe")

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Manijak aj ne zajebaj ............ on bi zakla tebe ....NNNEEEEE nevjerujem ja to . Jebiga on se bori za muslimanstvo da dominira ,i za to ga nemozemo kriovit jeli?? Svako za sebe ,pa i on za svoje !!!!Nego koji stepen agresivitea ce bit tu to zavisoi od vas i mudzahedina ,ali kako godj okrenes patit cete obadvoje ,sve ndok se ne cuknete u lobanju i vidite da nema leba od toga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hebi ga! :?

    Nije moguce da nisi dosad primetio zasta se zalazem.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Manijak aj ne zajebaj ............ on bi zakla tebe ....NNNEEEEE nevjerujem ja to . Jebiga on se bori za muslimanstvo da dominira ,i za to ga nemozemo kriovit jeli?? Svako za sebe ,pa i on za svoje !!!!Nego koji stepen agresivitea ce bit tu to zavisoi od vas i mudzahedina ,ali kako godj okrenes patit cete obadvoje ,sve ndok se ne cuknete u lobanju i vidite da nema leba od toga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hebi ga! :?

    Nije moguce da nisi dosad primetio zasta se zalazem.
    Можда је човјеку промакло:

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno Kole,kad Srbija bude ono sto jeste i treba da bude (beogradski pasaluk) na balkanu ce zavladati mir.Dotle ce biti jos kuburacija a veljesrpska klika remetilacki faktor.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    canada
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default slusaj dobruski

    Nikad ti neces docekat da Srbija dodje ko Bgd pasaluk nekad.
    I pojma ti nemas kakva je situacija u Bosni i Hercegovini,koja ce se pocijepati sigurno.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    canada
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U cijeloj Hercegovini muslimanska teritorija se moze prebacit sa srpske na hrvatsku stranu obicnom puskom.Muslimani -uz Neretvu od Konjica do Bune,i to je sve.
    A Hrvati u Mostaru i cijeloj Hercegovini ce traziti Hrvatski entitet gotovo sigurno.A tek mrznja prema muslimanima i obrnuto.

    Nijesam pogrijesio ako kazem da se Srbi i muslimani i Srbi i Hrvati vole,u odnosu na mrznju muslimana i Hrvata.
    Prije izvjesnog vremena(obilazio sam kucu u Mostaru)me muslimanski taksista nije htio odvesti do Rodoc-a,naselja u hrvatskom dijelu Mostara.Kaze-izvini "jarane" ali nijesam tamo bio od kako je pusten iz zarobljenistva.
    I mislim da Zapad podgrijava mrznju,a ne da joj da eskalira.

    Moj Dobruski,ovaj svijet ima svoje vizije,a to nije nezavisna BiH.
    Ovakva-kobajagi nezavisna da,ali stvarno nezavisna nikada.
    Pri tome uopste nije bitno ko je u pravu.
    Zapadni svijet je tolika ***** da sve da je stanovnistvo BiH kompletno muslimansko(a ima ih trenutno negdje ka Srba,ili malo vise) nece im dati drzavu.
    Ovi Zapadnjaci se toliko boje terorizma(poslije Spanije,11 sept,.....) da nece eksperimentisati ni sa kakvom nezavisnom BiH koja bi stvarno bila nezavisna.
    Nikakvo slabljenje Srbije im nece ici u prilog.

    I batali price o "bosnjackoj vojsci".......
    Sve su to sarene laze/Bas kao sto je farsa bila nase udaranje na Gorazde,Bihac,i vasa kobajagi odbrana.
    Gorazde dva puta skoro uzeto,a naredba stani.
    Muslimane u Mostaru smo mogli protjerati za Konjic za jedan dan(u saradnji sa Hrvatima),a komanda nije dala da se to uradi pune 4 godine.
    Isti slucaj sa Zepom i Srebrenicom,dok NEKO nije dao zeleno svjetlo.E taj neko je ta ***** Zapad,velike sile(Rusija takodje- oni nas cas pomazu cas prodaju).

    Nemoj casti ti pametovat o herojskoj borbi Sarajeva,Drekovica,Dudakovica,.....
    Dozivio sam ja sve to,plus bombardovanje nasih polozaja od Nato-a cak dva puta(1995 u proljece i malo prije Dejtona u jesen).
    Sve poteze vuku veliki,i mi i vi cete dobiti ili izgubiti kad to njima bude odgovaralo.

    Trenutno je za muslimane situacija nepovoljnija nego 1992 godine,bez obzira na to sto tebi izgleda suprotno.
    Nekoliko pusaka,aviona,tenkova,....,nista ne znaci.
    Znaci Srbija svedena na Bgd Pasaluk-TESKO.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar komentar Lovac,pre svega korektan.U najvecem delu se slazem sa tvojim postom.Ovo drugo nemoj da preozbiljno uzimas k'srcu,radi se o "prijateljskom" prepucavanju,vise,nego li o nekoj ozbiljnijoj diskusiji.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobrusky, u sklopu teme, sta ima novo u vezi ramiza delalica(racunam da ti da znas ko je on)? jel' jos uvjek vazi za ratnog heroja?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    dobrusky, u sklopu teme, sta ima novo u vezi ramiza delalica(racunam da ti da znas ko je on)? jel' jos uvjek vazi za ratnog heroja?
    Kako za koga Hombre.Za mene NE,ja ga gledam kao privatnog ubicu Alije Izetbegovica nesto slicno kao sto je Arkan bio Milosevicu ili Tuta Tudjmanu.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja mislio da je alija nevinasce, kad on imao placene ubice...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    a ja mislio da je alija nevinasce, kad on imao placene ubice...
    Misliti i .... nije isto. :?

  15. #15
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    canada
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E izvini onda.Mislio sam da si neki internet-jurislija kakvih ima na sve strane.
    Ovo je cudo-takozvana civilizacija samo ekonomski i vojno ide naprijed.
    Sve ostalo unazad.Jos malo i ljudozderi sa Polinezije ce biti ispred "civilizacije" u ocima Svevisnjeg.(Ako vec nisu).

    Jedni bacaju bombe na djecu(Amerika ,......),drugi djecu za taoce(Ceceni),treci tenkovima izgone i biju jedne ljude,a naseljavaju druge(Jevreji) plus sto mute po cijelom svijetu,cetvrti,.....
    Katastrofa.
    Ja 1992-ge dok rece keks izgubih rodjenog brata + dobar dio familije.Da ne govorim o kuci,i ostaloj imovini.
    Dobro prodjoh te ne ostadoh invalid.

    Nema druge,nego cekat,radit, i dobro razmisljat glavom.
    Kod nas su svi ljudi nacionalisti,i ja sam ,jos kakav.
    Ali mislim da je bespotrebno glavom kroz beton.
    Danas se kurve pitaju,a od nas nista ne zavisi.
    Nego ima li jos iko lovac na forumu.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Tacno Kole,kad Srbija bude ono sto jeste i treba da bude (beogradski pasaluk) na balkanu ce zavladati mir.Dotle ce biti jos kuburacija a veljesrpska klika remetilacki faktor.
    То што подржаваш усташке мапе и желиш да Србија буде београдски пашалук је једно. И ја се на то само могу насмијати. А друго је што се "залажеш" за мир, за поштовања људских права и демократију на овим нашим просторима.
    Не можеш бити у исто вријеме и усташа и демократа. Одлучи се за једно од то двоје, немој бити црв. Лично, више цијеним и усташу него црва.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin
    То што подржаваш усташке мапе и желиш да Србија буде београдски пашалук је једно. И ја се на то само могу насмијати. А друго је што се "залажеш" за мир, за поштовања људских права и демократију на овим нашим просторима.
    Не можеш бити у исто вријеме и усташа и демократа. Одлучи се за једно од то двоје, немој бити црв. Лично, више цијеним и усташу него црва.
    Odlicno mi je poznato da se ****** i chetnici medjusobno cene.***** je ***** i podjednako gadljivo smrdi.

    O mom podrzavanju ****** nemoj sikiriki.Moji su im se naebali mamice toliko da nisu smeli glavu podici,sve dok im vas idol Slobo nije rodio Tudjmana.Ono sto zaameram mojim starim je to sto su izgleda bili milostivi prema cetnicima veljesrbima,pa su se gamad nakotila u tolikom broju da su cak i drzavu srusili.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KEFALO DO KAD MISLIS DA MU DOZVOLJAVAS DA NAS NAZIVA "GAMAD " ???
    A TI JANICARU - DA TI VELIM JA NESTO - ZAMJERI TI SVOJIM STARIMA STO SU KUKAVICE PROMJENILE VJERU JER BOSANSKA DRZAVA BI NAJJACA DOK JE TURCI NE OSVOJISE 1400 I NEKE.....A ONDA HRABRI PONOSNI NAROD CRNE GORE , SRBIJE, BOSNE....NIJE PRIFATIO VJERU PASJU ISLAM PIH A SAKA JADA JE PRIHVATI PA SE NAKOTILI ,ZIVITE U KUCAMA PO 10 VAS U DVIJE SOBE I NAMA PRICAS DA SMO GAMAD !
    AJ TI I DALJE IMAS TU CAST DA NAS ZOVES VELIKI I NE ZABORAVLJAJ VELIKO SLOVO JANICARU ! :wink: :wink: :wink:

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by konstantin
    То што подржаваш усташке мапе и желиш да Србија буде београдски пашалук је једно. И ја се на то само могу насмијати. А друго је што се "залажеш" за мир, за поштовања људских права и демократију на овим нашим просторима.
    Не можеш бити у исто вријеме и усташа и демократа. Одлучи се за једно од то двоје, немој бити црв. Лично, више цијеним и усташу него црва.
    Odlicno mi je poznato da se ****** i chetnici medjusobno cene.***** je ***** i podjednako gadljivo smrdi.

    O mom podrzavanju ****** nemoj sikiriki.Moji su im se naebali mamice toliko da nisu smeli glavu podici,sve dok im vas idol Slobo nije rodio Tudjmana.Ono sto zaameram mojim starim je to sto su izgleda bili milostivi prema cetnicima veljesrbima,pa su se gamad nakotila u tolikom broju da su cak i drzavu srusili.
    И треба да болдујеш ту задњу реченицу . Код усташа бар знаш шта мисле, па се против тога врло лако опредјелиш. А црв, к'о црв, само врти и глође...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    KEFALO DO KAD MISLIS DA MU DOZVOLJAVAS DA NAS NAZIVA "GAMAD " ???
    A TI JANICARU - DA TI VELIM JA NESTO - ZAMJERI TI SVOJIM STARIMA STO SU KUKAVICE PROMJENILE VJERU JER BOSANSKA DRZAVA BI NAJJACA DOK JE TURCI NE OSVOJISE 1400 I NEKE.....A ONDA HRABRI PONOSNI NAROD CRNE GORE , SRBIJE, BOSNE....NIJE PRIFATIO VJERU PASJU ISLAM PIH A SAKA JADA JE PRIHVATI PA SE NAKOTILI ,ZIVITE U KUCAMA PO 10 VAS U DVIJE SOBE I NAMA PRICAS DA SMO GAMAD !
    AJ TI I DALJE IMAS TU CAST DA NAS ZOVES VELIKI I NE ZABORAVLJAJ VELIKO SLOVO JANICARU ! :wink: :wink: :wink:
    Manijak,

    ****** i chetnici - fashisti,nisu nista drugo do gamad.Za mene,partizanskog sina,gamad i samo gamad.Ako to dosad nisi svatio,zao mi je.

    Drugo,cudi me zasto sebe svrstavas u tu kategoriju ljudi? Veljesrpski cilj je upravo taj da se potre razlika izmedju dobra i zla,pri cemu bi da izbegnu odgovornost krijuci se iza celog srpskog naroda.Za sada im to dobro uspeva,zahvaljujuci popovima,cije su ruke krvave do lakata koje su okrvavili tokom ratova u bivsij nam drzavi.


    Quote Originally Posted by manijak
    ,ZIVITE U KUCAMA PO 10 VAS U DVIJE SOBE I NAMA PRICAS DA SMO :
    Ja koliko znam u Crnoj Gori svako zivi na svoj nacin,veoma skromno.Osim bogatuna.Nisam primetio da mi Bosnjaci po desetoro zivimo u jednoj kuci.Da je dao Bog,ali nije.Ovo je samo proizvod tvoje bolesne maste iz prica koje si pokupio negde u svetosavskom brlogu gde se raspiruje mrznja prema svemu sto ne pripada toj sekti.
    A sto se tice menjanja vere.Pa tvoji su prvi promenili veru,pa ja tu ne nalazim nista lose ... svako prema svojem shvatanju i ubedjenju.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A DOBROSKY NE NO SAD RECHI DA SMO MI PRAVOSLAVCI NASTALI OD TURAKA AOOOOOOO AJ BATALI ME S TOM PRICOM OBRAZA TI !!!
    - DRUGE ISTINE NEMA BEZ DA SU TURCI DOSLI NA OVE PROSTORE PRIJE 500 GODINA I UBIJALI PALILI...... UNAZADILI NAS 1000 GODINA NAZALOST ! I JOS ZALOSNIJE PRDOBILI POTOMKE - TACNIJE TEBE TO JE ZALOSNO JADAN ! ZALOSNO JE KAD ZNAS DA SU TVOJI BILI SRBI !!! A TI SI SAD PROTIV NJIH !
    I JOS NESTO JA SE NIKAD NISAM OSJECA UVRJEDJENIM KAD SI TI PRICA RUZNO O CETNICIMA, ALI KAD RECES TO "VELJESERBALJI" OD TIM ZNAM DA RACUNAS SVE SRBE I NORMALNO DA CU TI ODGOVORIT !!!
    ETO TO DOBROSKI A SAD ME TI NAUCI KAKO JE CIO SVIJET NASTAO OD TURAKA HAHAHAHA

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    ZALOSNO JE KAD ZNAS DA SU TVOJI BILI SRBI !!! A TI SI SAD PROTIV NJIH !
    O tome ko je kad zamenio veru necu ovom prilikom jer je o tome bilo dosta reci na ovom forumu.
    Sto se tice mog porekla ono moze biti samo crnogorsko,ali ne i srpsko.Protiv Srba nemam nista protiv,a veljesrbe nabijem na zna se sta,a nije kolac.

    P.S.

    Ti Manijak celo vreme glumis veljesrbina,ali ti nesto ne ide,pa ne ide.Sto se guras tamo gde ti nije mesto i gde ne pripadas?

  23. #23
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu ti rec da ima neke logike u tvojim postovima.Mislim da si tip covjeka koji bi mogao, da se tako izrazim,da spustis loptu na zemlju kad su upitanju ove medjunacionalne rasprave.Moj ti je savjet da to i radis,jer mozda ipak prtjerujes sa forsiranjem velikosrpstva(kao da nema velikomudzahedinstva,velikohrvatizma,......).
    kako je

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vulik
    Mogu ti rec da ima neke logike u tvojim postovima.Mislim da si tip covjeka koji bi mogao, da se tako izrazim,da spustis loptu na zemlju kad su upitanju ove medjunacionalne rasprave.Moj ti je savjet da to i radis,jer mozda ipak prtjerujes sa forsiranjem velikosrpstva(kao da nema velikomudzahedinstva,velikohrvatizma,......).
    vulik,ja nisam velikosrbin,pa da forsiram veljesrpstvo.Nisam ni mudzahedin da bi forsirao radikalnim islam.I jedno i drugo shvatam kao negativne pojave i otrov za narod.Ovde nisam zapazio da ima mudza zato se i nisam exponirao po tom pitanju,dok veljesrba ima djuture,a nije red da se cutke predje preko njihovih bljuvotina.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali dobrosky zasto ZASTO ih onda jednostavno ne zoves cetnici a ne srbi ??? ja kad kazem koga mrzim a to je na primjer MUDZAHEDINI,ARMIJA BIH,ZELENE BERETKE,ALIJA...... NE PREBACUJEM NA NAROD TO JER TO NIJE UCINIO NAROD NEGO POLITIKE RUZNE POLITICARI I NJIOVE VOJSKE !!! A TI UPORNO PRICAS SRBI STO JE ISTO VELJE SRBI...... DAKLE FORMULISI MRZNJU PREMA CETNICIMA KOJI I JESU CINILI ZLOCINE TVOM NARODU I ONDA JA NECU ULAZIT U REPLIKE S TOBOM I UVJEK CU REC DJE VIDIM DA GOVORIS OBJEKTIVNO I ISTINITO !!!
    MOZE LI TAKO ??? :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •