Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: DPS pobjedio na Zabljaku !?!?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih jos jednom(i ovdje)cestitala DPS-u,i pozeljela im da jos mnogo godina ostanu na svom polozaju,jos mnogo pobjeda,i ako nekad Bog da,samostalnu Crnu Goru.
    p.s."da,ja volim DPS"
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    BOZE KAKVIH LJUDI ODJE IMA ,PA NI SABIRAT NE UMIJU A PRDNJAVE NESTO O POLITICI ....
    EVO MOZGOVI JEDNI POGLEDAJTE - SNP 10 + DSS 3 + NS 2 + 1 SNS
    TO JE NEPISMENI MOZGOVI 16 A DPS IMA 15 ! TAKO DA SMO MI VECINA A DRUGA JE STVAR STO NISMO JEDINSTVENI KAO VI !!! **** GA ZAVIDIM VAM ,ALI MOZETE MISLIT KAD JEDAN COEK DRZI SVE TE LJUDE MISEVE U SAKU I SVE MORA BIT KAKO ON RECE.... TO JE BRUKA BRE ZA CRNU GORU !!!
    ZAO MI JE STO LIBERALI NE UZESE 1 MANDAT PA DA BRACA MICHU LOPOVE S VLASTI KOJI ZAVADJAJU !!!PI NELJUDI JEDNI !!!
    duso,nema potrebe da vrijedjas.Istina,DPS je VLAST,i hvaljen Isus,bice tako jos dugo.Mozda sam prva ja ovdje nepismena,i neadekvatna za osoba za komentarisati politiku,ali objasnicu ti kao petogodisnjem djetetu.
    DPS-je mozda slucajno,mozda voljom nas vecine opozicija,i zahvaljujuci,toj partiji,ti sad uzivas u blagodetima koje bi ti bile uskracene da ti je recimo(samo recimo)SNP opozicija.A ko si ti?I sta bi bilo da si "ti" vecina?Ne,nemoj mi reci,ne zelim ni da razmisljam o tome.Sve sto mozes je da pljujes po nama i da nam zavidis(i to je nesto).Dok god je takvih kao ti,koje kontrolise JEDAN NAS COEK,ova nasa mala ali lijepa Crna Gora ce daleko stici.Mozda sam ja manjina,ali svakako sam sita price o cojstvu i junastvu,i praznih prica o nekom mozda boljem sjutra.Ja sam(kako to braca srbijanci sa ponosom vole da kazu),CRNOGORKA,i ponosna sam na svoju drzavu,i svog predsjednika i clanove partije za koju glasam.
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daca21
    ...,i hvaljen Isus,...
    .Ja sam(kako to braca srbijanci sa ponosom vole da kazu),CRNOGORKA,i ponosna sam na svoju drzavu,i svog predsjednika i clanove partije za koju glasam.
    Хваљен Исус се може чути само код Хрвата. Не знаш ти несрећо ни ко си ни шта си :oops:

  4. #29
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  5. #30
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    A STO TI TO GRUPA ZA PROMJENE NIJE OZBILJNA A ? SA MEDOJEVICEM I JOVICEVICEM ....SAD BISTE VI REKLI A ONI SU SA SRBIMA......E NISU VIDIS NISU ! I JA CU IH GLASAT PRVI IAKO SAM SRBIN ,SAMO DA SE MAKNU OVI NELJUDI S VLASTI !

    grupa za promjene nije politička stranka već jedna grupa gradjana koja istina kritikuje vlast ali se jos nije upustila u nikakvu trku .

    nemam nista protiv srba a imam protiv velikosrba.jasno.

    i niko se iz crne gore nikada nije udruzio sa normalnim srbima vec iskljucivo sa nacional sovinistima, no to je već druga prica. za tvoju informaciju posto vidim da je nemas , pujkli su po svim savovima. zasluzeno...


    a.

  6. #31
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medojevic i ekipa ne mogu samostalno vrsiti vlast ni u snovima. I ako se ukljuce u neku izbornu trku, jasno je da ce najvise glasova pokupiti upravo od SNP-a i jos nekih opozicionih partija. Cak i ako dodje do toga da GZP bude tas na vagi koji odlucuje, sta mislite, kome bi se priklonili?!
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    i kod crvenih hrvata
    У праву си, превидио сам. А још лијепо изабрала Font Colour RED.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam ko kakve uzrecice koristi,ova koju izrekoh negdje u predhodnom postu je MOJA!I mislim da ovdje nema mjesta ironiji!

    RED IS MY COLOR
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •