Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: DPS pobjedio na Zabljaku !?!?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default DPS pobjedio na Zabljaku !?!?

    Sljivancanin predsjednik, najvise mandata osvojio DPS?

    Novi predsjednik Opstine Zabljak je Isailo Sljivancanin, clan Demokratske partije socijalista, koji je na danasnjim vanrednim izborima osvojio 1.504 glasova, dok je njegov protivkandidat, Uros Stijepovic, kandidat Socijalisticke narodne partije, Narodne stranke i Demokratske srpske stranke, osvojio 1.359 glasova, saopstio je Centar za demokratsku tranziciju.

    Prema podacima CDT-a, Demokratska partija socijalista je osvojila 14 odbornickih mandata, koalicija Socijalisticke narodne partije, Narodne socijalisticke stranke i Srpske radikalne stranke 10 mandata, Demokratska srpska stranka 3 mandata, Narodna stranka 2 mandata, dok su Srpska narodna stranka i Socijaldemokratska partija osvojile po jedan mandat. Liberalni savez nije osvojio ni jedan odbornicki mandat.

    Prema podacima CDT-a, na izbore je izaslo 2.892 biraca ili 84,8 odsto.



    opozicija ponovo gubi od ,kako oni vele, grogiranog dps. kako su grogirani (drogirani) , docekacemo s njima 3000-tu.


    nego, sto bi sa ovim posrbicima, opet padose ...????



    a.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ********?
    opet ti?

  3. #3
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet ja,...ili padose....

    sto bi , oca mu ebem sa vladikom joanikijem , filaretom,obrazima,mandicima,mladicima,karadzicima i ostalima . dobio ih sve nekakvi sef policije sa zabljaka .

    ko je sad kriv ? jevrem ili papa?


    a.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle, prosrpske stranke 16 mandata, a independentisti 15, ukoliko su izvori tačni.

    Ono šta je tužno za Srbe u Crnoj Gori što ne umeju da se slože, od čega profitiraju DPS'ovci.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  5. #5
    Milos1 Guest

    Default

    tuzno je to sto Srbi u Crnoj Gori ne pocnu da razmisljaju i predstavljaju sebe iskljucivo kao gradjani crne gore(naciju im niko nemoze oduzeti) ,sto bi bila osnova za rusenje rezima ,
    ovako DPS rezim ih bolje pozeljet nemoze.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U tome je cijela poenta. Srbi se ne mogu predstaviti kao gradjani jedne drzave. Da su razmisljali na taj nacin ne bi bilo Vukovara, Sarajeva, Srebrenice, ... Jos bi ih bilo u Hrvatsko.
    Crnu Goru bi prihvatili kao svoju drzavu, a ne provinciju koju treba utopiti u Srbiju posto poto.
    Dakle razmisljti i ponasati se kao gradjani jedne drzave ne moze imati samo ovaj efekat koji ti prizeljkujes. no i ponesto sto se sebicnim nacionalistima ne bi svidjelo.

    Quote Originally Posted by Milos1
    tuzno je to sto Srbi u Crnoj Gori ne pocnu da razmisljaju i predstavljaju sebe iskljucivo kao gradjani crne gore(naciju im niko nemoze oduzeti) ,sto bi bila osnova za rusenje rezima ,
    ovako DPS rezim ih bolje pozeljet nemoze.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi MOLIM VAS da obratite paznju na jednu stvar
    nisu svi koji ne glasaju DPS srbi i ********...
    to sto tako klasifikujete narod je odvratno tj nikako nije korekto
    ja bih volio da svi iz dps-a pogore prije sjutra ali to ne znaci da sam srbin itd jer bih sa dps-om nalozio i snp, sns itd itd....
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta bi to na zabljaku!!!
    Opet pro srpske stranke pukose e kako su poceli ovoje samo pocetak, no neka im je sretan propast, valjda cese jednom opametit daje opozicija u C.Gori cista smijurija i ruglo. :burp:

    Velika cestitka DPSu i demokratiji. :dring:
    Takodje i gubitnicima cestitam :ass:
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gradonacelnik iz dps, nema vecinu u parlamentu za svoje projekte...sa druge strane opozicija ce da se svadja sama sa sobom...po ovim rezultatima, tamo ce novi izbori biti za pola godine.

  10. #10
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos1
    tuzno je to sto Srbi u Crnoj Gori ne pocnu da razmisljaju i predstavljaju sebe iskljucivo kao gradjani crne gore(naciju im niko nemoze oduzeti) ,sto bi bila osnova za rusenje rezima ,
    ovako DPS rezim ih bolje pozeljet nemoze.

    ocjena 5...


    razlog???? glupe su im vođe. i prodane...

    ni druga strana nije puno bolja... odnosno, bolja je za taj procenat tog policajca...


    a.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Sta bi to na zabljaku!!!
    Opet pro srpske stranke pukose...
    Greška! :wink: Srpske stranke osvojiše vlast na Žabljaku a tu je DPS-ov gradonačelnik da im je oteža koliko je u stanju.

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Quote Originally Posted by Brzi
    Sta bi to na zabljaku!!!
    Opet pro srpske stranke pukose...
    Greška! :wink: Srpske stranke osvojiše vlast na Žabljaku a tu je DPS-ov gradonačelnik da im je oteža koliko je u stanju.

    Pogleday bolje, cinimise nijesi u pravu, tosu samo tvoje zelje.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  13. #13
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke Isailu! Bjese li ono "demontiranje rezima pocinje sa Zabljaka" i sl, a ono DPS sam osvoji glasova skoro kolko citava opozicija...

    Sto se tice "vecine opozicije"...oni jedi druge ocima vidjet ne mogu, a ne da se 6(i slovima - sest) stranaka dogovore oko vrsenja vlasti. :dring:
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svakako da nije u redu...

    Ne znam rezultate zadnjih opštinskih izbora u Žabljaku, ali po parlalmentarnim izborima recimo u 2002 pro-jugoslovenski blok je imao 62%, a dukljanski svega 36% glasova.
    U jučerašnjim izborima pro-jugoslovenske i srpske stranke dobili su oko 52%, a dukljanske 48%.

    U poređenju sada sa parlamentarnim izborima iz 2002 Jugosloveni su znači juče izgubili 10%, a Dukljani dobili oko 12% glasova.

    Ovo treba federalistima da bude signal da nešto valja da se reformiše, pa makar u Žabljaku, iako su u zadnje vreme recimo u Crnoj Gori skupa dosta napredovali. Posle više uspeha dakle pro-jugoslovenski Crnogorci su juče dobili prvi šamar od građana Crne Gore. Sad treba da se radi da se to ne ponovi..
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...*
    Cestitke Isailu! Bjese li ono "demontiranje rezima pocinje sa Zabljaka" i sl, a ono DPS sam osvoji glasova skoro kolko citava opozicija...

    Sto se tice "vecine opozicije"...oni jedi druge ocima vidjet ne mogu, a ne da se 6(i slovima - sest) stranaka dogovore oko vrsenja vlasti. :dring:
    To ti je tako među Srbe, to je taj naš poznati balkanski sindrom "srpske nesloge", da mislimo da smo samo mi najpametniji i da oni drugi ništa ne znaju.
    Međutim, i vi Dukljani spadate u isti taj balkanski sindrom, jer da mi i vi Srbi! nismo kakvi jesmo, danas ne bi bilo ovih podela između Srba i Crnogoraca.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Quote Originally Posted by Nije bitno...*
    Cestitke Isailu! Bjese li ono "demontiranje rezima pocinje sa Zabljaka" i sl, a ono DPS sam osvoji glasova skoro kolko citava opozicija...

    Sto se tice "vecine opozicije"...oni jedi druge ocima vidjet ne mogu, a ne da se 6(i slovima - sest) stranaka dogovore oko vrsenja vlasti. :dring:
    To ti je tako među Srbe, to je taj naš poznati balkanski sindrom "srpske nesloge", da mislimo da smo samo mi najpametniji i da oni drugi ništa ne znaju.
    Međutim, i vi Dukljani spadate u isti taj balkanski sindrom, jer da mi i vi Srbi! nismo kakvi jesmo, danas ne bi bilo ovih podela između Srba i Crnogoraca.
    Evo ti Carski pravih rezultata, ovotije iz prve ruke tako da vidis, tj cujes koje pobjednik.


    Žabljak, 29. avgusta - Kandidat Demokratske partije socijalista Isailo Šljivančanin, novi je gradonačelnik Žabljaka.
    Prema rezultatima koje je večeras saopštio Marko Čanović, izvršni direktor Centra za demokratsku tranziciju, za Šljivančanina je na lokalnim izborima u Žabljaku glasalo 52,50 odsto izašlih birača, dok je za Uroša Stijepovića, kandidata Socijalističke narodne partije, Narodne stranke i Demokratske srpske stranke, glasalo 47 odsto birača.
    Demokratska partija socijalista osvojila je 14 mandata, Demokratska srpska stranka tri, Narodna stranka dva, Srpska narodna stranka jedan, Socijaldemokratska partija jedan i koalicija Socijalistička narodna partija, Narodna socijalistička stranka i Srpska radikalna stranka deset mandata, a liberalni savez Crne Gore ni jedan. Na izbore je izašlo 84,83 odsto od 3.406 upisanih birača. Značajnijih nepravilnosti tokom glasanja nije bilo.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BOZE KAKVIH LJUDI ODJE IMA ,PA NI SABIRAT NE UMIJU A PRDNJAVE NESTO O POLITICI ....
    EVO MOZGOVI JEDNI POGLEDAJTE - SNP 10 + DSS 3 + NS 2 + 1 SNS
    TO JE NEPISMENI MOZGOVI 16 A DPS IMA 15 ! TAKO DA SMO MI VECINA A DRUGA JE STVAR STO NISMO JEDINSTVENI KAO VI !!! **** GA ZAVIDIM VAM ,ALI MOZETE MISLIT KAD JEDAN COEK DRZI SVE TE LJUDE MISEVE U SAKU I SVE MORA BIT KAKO ON RECE.... TO JE BRUKA BRE ZA CRNU GORU !!!
    ZAO MI JE STO LIBERALI NE UZESE 1 MANDAT PA DA BRACA MICHU LOPOVE S VLASTI KOJI ZAVADJAJU !!!PI NELJUDI JEDNI !!!

  18. #18
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Vi", tj 6 medjusobno zakrvljenih stranaka, se vise svadjate i mrzite medjusobno, nego sto otezavate zivot Milu i ekipi. Podsjecam da je do ovih izbora upravo i doslo zbog opozicione nesloge, a najveci pobjednik je po obicaju - DPS. Nikad nista od opozicije...
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zabljak je slijepo ili debelo crijevo Crne Gore... u takvim mjestima "SrbI" su vecinski narod!(SHavnik,Pluzine i sl.)

  20. #20
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzaba i da su tamo vecina ultra-mega-giga-na kvadrat Srbi, kad vide koliko su sposobne stranke koje se predstavljaju kao srpske - dizu ruke!
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  21. #21
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đukanovićeva partija najavljuje apsolutnu vlast na Žabljaku, u SNP-u nijesu iznenađeni

    DPS “kupuje” jednog odbornika opozicije

    Predsjednik Demokratske partije socijalista Žabljaka Mitar Ostojić rekao je juče “Vijestima” da će njegova stranka imati većinu i u lokalnom parlamentu nakon vanrednih izbora u tom gradu. “Detalje zasada ne mogu da saopštim. Mislim da ću preciznije informacije moći da iznesem tokom sljedeće sedmice”, rekao je Ostojić, nagovjestivši time da je DPS već našla koalicionog partnera među 16 odbornika opozicionih SNP, NSS, SRS, SNS, DSS ili NS.
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanimljiv je rezultat zabljackog odbora SDP-a koji je osvojio 141 glas,sto je nekih stotinjak glasova vise nego na predhodnim izborima.Zanimljivo da upravo partije koje najvise pricaju o "crnogorskom julu" nijesu ostvarile znacajniji rezultat (SNS-141,LSCG-36).Ako uzmemo u obzir da tradicionalni glasaci SDP-a zive u Plavu,B.Polju i Baru 5 % u Zablajku mogu biti naznaka za snazenje druge vladajuce partije.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  23. #23
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi ste vi shvatili da oni ne mogu da izgube izbore vishe nijedne bilo bi dobro.
    Ja pa onda oni !

  24. #24
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Acqua di Gio
    Kad bi ste vi shvatili da oni ne mogu da izgube izbore vishe nijedne bilo bi dobro.

    ne mogu. tacno , ako se uzme u obzir ko su im protivnici .snp,gliberali i narodnjaci su njihova đeca.

    kada bi se pojavio neko novi i ozbiljan dps-sdp koalicija bi propala za kratko vrijeme.

    e ne bogomi da im daju manjinske podrske i raspustaju parlamente kad imaju vecinu.


    a.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A STO TI TO GRUPA ZA PROMJENE NIJE OZBILJNA A ? SA MEDOJEVICEM I JOVICEVICEM ....SAD BISTE VI REKLI A ONI SU SA SRBIMA......E NISU VIDIS NISU ! I JA CU IH GLASAT PRVI IAKO SAM SRBIN ,SAMO DA SE MAKNU OVI NELJUDI S VLASTI !

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •