Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 90

Thread: Brisanje sa biračkog spiska !

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Znači, logićno, oni koji su izbjegli od rata iz Bosne i Hrvatske - u USA, Švedsku, Njemačku, Island... su Švedi, Njemci, Amerikanci, Islanđani.... porijeklom? Svako je išao onaamo odakle je porijeklom?
    U CG nisu dolazili zbog love, zbog posla, zbog blagostanja vec zato sto su bili porijeklom odatle ili u nekoj rodbinskoj vezi sa onima kod kojih su se sklanjali. Oni koji su dobili dokumenta i pravo glasa za to su imali osnove. Odlazak u zapadne zemlje je bio iz ekonomskih razloga, a ne zato sto su bili porijeklom, toliko bi trebao da shvatis iako ti to jako slabo ide.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Evo i ja sam izbjeglica u Dansku, od 1969 a nemam pravo glasa,
    placam poreze i uzivam skoro sva druga prava, ali pravo da glasam na drzavnom nivou nemam.

    Dok je DPS srbovao, to je za njih bio rudnik zlatnih glasova.
    Vjerovatno si mogao odavno dobiti da si htio, i to i dvojno ... Sadasnji DPS je veliki dio tih glasova pretvorio u independisticke, kada su prestali da srbuju, a poceli da stvaraju dukljane.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Vjerovatno si mogao odavno dobiti da si htio, i to i dvojno ... Sadasnji DPS je veliki dio tih glasova pretvorio u independisticke, kada su prestali da srbuju, a poceli da stvaraju dukljane.
    Nije drzavljanstvo isto kao donje gace,
    pa kad ih useresh, odmah ih promijenish.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #29
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    U CG nisu dolazili zbog love, zbog posla, zbog blagostanja vec zato sto su bili porijeklom odatle ili u nekoj rodbinskoj vezi sa onima kod kojih su se sklanjali. Oni koji su dobili dokumenta i pravo glasa za to su imali osnove. Odlazak u zapadne zemlje je bio iz ekonomskih razloga, a ne zato sto su bili porijeklom, toliko bi trebao da shvatis iako ti to jako slabo ide.
    Nema veze dje su im korijeni. Ionako su svi Srbi zapadno od Morave potomci Crnogoraca (tako oni zborahu dok se CG nije odvojila). Ako im po zakonu pripada drzzavljanstvo dobicce ga, ako ne - moraju podnijet zahtjev i ccekat proceduru. Bez obzira na korijene nijesu oni apatridi i CG nije obavezna nikome od njih dat drzzavljanstvo.
    Ssto se ticce "osnove" za dobijanje drzzavljanstva, ja se $eccam protesta po Podgorici upravo Crnogoraca o kojijema ti zboriss, jer Srbi izbjeglice (bass me briga jesu li im korijeni u CG) dobijali su drzzavljanstvo dok trepness, a Crnogorci su ccekali "do sudnjega dana" upravo ssto su pisali da su Crnogorci. Sad su makar svi izjednacceni. Nadat se da su oni Crnogorci uspjeli doccekat svoj komad papira...

  5. #30
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    U CG nisu dolazili zbog love, zbog posla, zbog blagostanja vec zato sto su bili porijeklom odatle ili u nekoj rodbinskoj vezi sa onima kod kojih su se sklanjali. Oni koji su dobili dokumenta i pravo glasa za to su imali osnove. Odlazak u zapadne zemlje je bio iz ekonomskih razloga, a ne zato sto su bili porijeklom, toliko bi trebao da shvatis iako ti to jako slabo ide.
    Znači, nekih 30 - 40 000 izbjeglica iz Hrvatske i Bosne koji su pristigli, i ako su tamo ostavili još po jednog, dva člana familije, to je nekih 100 000 Crnogoraca koji su živjeli u Bosni i Hrvatskoj!
    Vjerovatno imaš neki čvrst podatak i kad su se iselili, kad su bila ta iseljavanja Crnogoraca tamo??

    :lolblue:

    Zašto troluješ ovu temu i većinu drugih? Zašto upadaš u rasprave i piskaraš totalne besmislice?

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Evo i ja sam izbjeglica u Dansku, od 1969 a nemam pravo glasa,
    placam poreze i uzivam skoro sva druga prava, ali pravo da glasam na drzavnom nivou nemam.
    Neka Milovane, Danska je nedemokratska zemlja, nemo Dansku pominjat. I Dansku nijesu Danci stvarali, no izbjeglice od ratova, njima pripada pravo čimj dođu tamo da glasaju! Al što ćeš kad je Danska nedemokratska zemlja!
    nihi je demokrata, a Danci nijesu!

    Dok je DPS srbovao, to je za njih bio rudnik zlatnih glasova.
    Slažem se.
    Jedan mi je čovjek pričao, gledao je birački spisak u Herceg Novom.
    Svaki treći čovjek je rođen van Crne Gore, većina Hercegovci iz Trebinja, Nevesinja, Bileće...
    Sad razmislite malo, jedan promislite 2-3 sekunda, zašto crnogorska opcija nikad ne može dobiti u H Novom?
    Last edited by Ćipur; 15-09-08 at 00:42.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dobice ako se izbrisu
    Izbjeglice su okupirale CG i prakticno krojili politiku kako njima odgovara.
    Eto kovac (aleksandrija) nema cg drzavljanstvo a mlati pare po CG i profitom od prodaje finansira-o mladica i karadzica.
    Slabo je ko od njih isao na sjever crne gore, nego su iz hrvatsko-bosanske vukojebine dosli pravo na more. Na Cetinju je jedno vrijeme izbjeglica bio direktor muzeja...

  7. #32
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji obaveza svakoje države primit ljude u nevolju, ali ne postoji obaveza davanja državljanstva. DPS "u danima svoje najveće slave", kad je visse brinuo o Srbima no o svojemu narodu, dijelio je državljanstvo ka da im je od đeda ostalo, rađe Srbima no izbjeglijem Crnogorcima. Sad im se to sveti, jer rijetko koji novoprimljeni državljanin CG glasa za crnogorsku opciju. Ovi put su gospodari shvatili što su učinjeli i stoga su najzad riješili poštovat Ustav i oduzet građanska prava svijema koji nemaju državljanstvo. Po logici, po pravdi i po zakonu.
    Ko sad želi bit državljanin CG mora to i zaslužit i tražit.
    Druga će stvar bit ako krenu u oduzimanje državljanstva onijema te imaju još neko, a s čijom alternativnom državom nije sklopljen sporazum o dvojnome državljanstvu. To bi već bilo udaranje na stečena prava i jedini izpravan način je uredjenje toga pitanja sa svakom zainteresovanom državom zasebno. Moje lično mišljenje je da svakome ko je tražio i dobio državljanstvo druge države, a stanova je i boravio u CG treba tražit da se odluči čiji će građanin bit. Dvojno državljanstvo može se ticat samo državljana jedne zemlje koji "dovoljno dugo" neprekidno stanuju u državu čije državljanstvo traže. To bi se i moglo podvest pod pojam "poseban slučaj".

  8. #33
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene izbrisaše sa biračkog spiska prošle nedjelje.
    20 godina živim u CG, mama, tata i brat mi imaju državljanstvo CG, ali ga meni ne daju jer nisam rođena u CG.

    Kažu - nemaš ti veze više sa svojim roditeljima, treba ti lična karta od 10 god (a ja je imam od 6 - logično - nisam mogla izvadit ličnu sa 13 godina).
    Donesem im potvrde da sam ovdje završila i osnovnu i srednju školu - kažu - to ne važi
    Udaj se

    Tako su mi se malo nasprdali kad sam išla da uzmem CG državljanstvo.
    Last edited by SnowQueen; 15-09-08 at 11:01.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  9. #34
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Mene izbrisaše sa biračkog spiska prošle nedjelje.
    20 godina živim u CG, mama, tata i brat mi imaju državljanstvo CG, ali ga meni ne daju jer nisam rođena u CG.

    Kažu - nemaš ti veze više sa svojim roditeljima, treba ti lična karta od 10 god (a ja je imam od 6 - logično - nisam mogla izvadit ličnu sa 13 godina).
    Donesem im potvrde da sam ovdje završila i osnovnu i srednju školu - kažu - to ne važi
    Udaj se

    Tako su mi se malo nasprdali kad sam išla da uzmem CG državljanstvo.
    Takva ti je birokratija. Znam jednu gospođu koju su zajedno sa sinom proćerali iz Njemačke, iako je tamo živjela i radila, jer nije imala papire, a njezini roditelji i brat su državljani Njemačke (roditelji naturalizovani, brat tamo rođen, a ona rođena u SFRJ). Zakon je zakon.
    Grješka je roditelja što o tome nijesu mislili na vrijeme.
    U nekijem zemljama ni udaja nije brzo riješenje. U Grčku se čeka 8 godina, a i onda se plaća 3000 EUR, pa ti viđi .

  10. #35
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Takva ti je birokratija. Znam jednu gospođu koju su zajedno sa sinom proćerali iz Njemačke, iako je tamo živjela i radila, jer nije imala papire, a njezini roditelji i brat su državljani Njemačke (roditelji naturalizovani, brat tamo rođen, a ona rođena u SFRJ). Zakon je zakon.
    Grješka je roditelja što o tome nijesu mislili na vrijeme.
    U nekijem zemljama ni udaja nije brzo riješenje. U Grčku se čeka 8 godina, a i onda se plaća 3000 EUR, pa ti viđi .

    Pa brzo ćemo mi u Evropu - eto već smo ''u svemu'' kao Njemci. Udaću se za Rusa u CG Vidim da oni nemaju mnogo problema oko dobijanja državljanstva. Njima je 3000 EUR sića.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  11. #36
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procenjuje se da ima 100.000 ljudi koji formalno imaju drzavljanstvo Srbije

    100.000 x 100 = 10.000.000 = dobar nacin da se popuni bar jedna stavka falicnog budzeta

  12. #37
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by e61 View Post
    Procenjuje se da ima 100.000 ljudi koji formalno imaju drzavljanstvo Srbije
    Procjena ti je u najmanju ruku bezsmislena. Kad tome dodaš one te imaju državljanstva drugijeh YU republika/država ostadosmo bez državljana!?
    Broj izbjeglica plus broj imigranata minus broj onijeh koji su od strane Bulatovićaaa expressno dobili državljanstvo, neće ti ostat baš puno za računicu. Pominje se 20 000, ali i to je sujmivo.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Slažem se.
    Jedan mi je čovjek pričao, gledao je birački spisak u Herceg Novom.
    Svaki treći čovjek je rođen van Crne Gore, većina Hercegovci iz Trebinja, Nevesinja, Bileće...
    Sad razmislite malo, jedan promislite 2-3 sekunda, zašto crnogorska opcija nikad ne može dobiti u H Novom?
    Snezana Remikovic, Monstat

    Izbjeglice u HN: 4.398 ili 13,73% ukupne populacije (33.034)

    Po narodnosti, u Novom je 361 Srbin izbjeglica i 3.306 Crnogoraca izbjeglica.

    Na ukupnu populaciju od 17.818 Srba, svaki pedeseti je izbjeglica.
    Na ukupnu populaciju od 9.651 Crnogorca, svaki treći je izbjeglica.

    Bez izbjeglica, HN ima 28.636 stanovnika, od toga 61% Srba i 22% Crnogoraca.
    Ovako, s izbjeglicama ima 52% Srba i 29% Crnogoraca

  14. #39
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Pa brzo ćemo mi u Evropu - eto već smo ''u svemu'' kao Njemci. Udaću se za Rusa u CG Vidim da oni nemaju mnogo problema oko dobijanja državljanstva. Njima je 3000 EUR sića.
    Hrvati su davali državljanstvo svijema Hrvatima na svijet. Ali! Svoje "hrvatstvo" morali su dokazat potvrdom iz njine pomjesne katoličke crkve! Slovaci su svijema Slovacima davali "domaću izkaznicu" s kojom su u Slovačku imali sva prava ka i Slovaci, ali opet uz potvrdu od Slovačke evangelističke crkve! Za Crnogorce bi moglo bit riješenje potvrda od Crnogorske pravoslavne crkve?

  15. #40
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Hrvati su davali državljanstvo svijema Hrvatima na svijet. Ali! Svoje "hrvatstvo" morali su dokazat potvrdom iz njine pomjesne katoličke crkve! Slovaci su svijema Slovacima davali "domaću izkaznicu" s kojom su u Slovačku imali sva prava ka i Slovaci, ali opet uz potvrdu od Slovačke evangelističke crkve! Za Crnogorce bi moglo bit riješenje potvrda od Crnogorske pravoslavne crkve?
    Pa ako su pravi državljani Crne Gore samo pripadnici Crnogorske pravoslavne crkve - koliko ima pravih Crnogoraca u ovom trenutku?
    Last edited by SnowQueen; 15-09-08 at 12:17.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  16. #41
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by e61 View Post
    Snezana Remikovic, Monstat

    Izbjeglice u HN: 4.398 ili 13,73% ukupne populacije (33.034)

    Po narodnosti, u Novom je 361 Srbin izbjeglica i 3.306 Crnogoraca izbjeglica.

    Na ukupnu populaciju od 17.818 Srba, svaki pedeseti je izbjeglica.
    Na ukupnu populaciju od 9.651 Crnogorca, svaki treći je izbjeglica.

    Bez izbjeglica, HN ima 28.636 stanovnika, od toga 61% Srba i 22% Crnogoraca.
    Ovako, s izbjeglicama ima 52% Srba i 29% Crnogoraca
    To je sadasnje stanje, nijesi racunao uzbjeglice koje su prvedene u domace gradjane jos u prvoj polovini devdesetih. Njih si zaveo kao domace gradjane, starosjedioce?

  17. #42
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije moj obracun vec Monstatov, da nije bilo izbeglica bilo bi jos manje Crnogoraca u Novom

  18. #43
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by e61 View Post
    Nije moj obracun vec Monstatov, da nije bilo izbeglica bilo bi jos manje Crnogoraca u Novom
    Mnstatov SADA? Izbjeglice koje su dobile crnogorske lične karte još u prvoj polovini devedesetih, ne računaju se kao izbjeglice?

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Mnstatov SADA? Izbjeglice koje su dobile crnogorske lične karte još u prvoj polovini devedesetih, ne računaju se kao izbjeglice?
    Elementarno nepoznavanje najobičnijih činjenica, oni koji imaju lične karte nisu izbjeglice. Izbjeglice imaju izbjegličke iskaznice na osnovu dobijanja statusa izbjeglice.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    Dobice ako se izbrisu
    Izbjeglice su okupirale CG i prakticno krojili politiku kako njima odgovara.
    Ozbiljno? Djukanovic, BUlatovic, Marovic... izbjeglice??? Wow...

    Znaci izbjeglice dosle, i protivo pozrtvovanoj vlasti - rade sto im volja. Pu majku mu
    Vecina ljudi je zla

  21. #46
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Elementarno nepoznavanje najobičnijih činjenica, oni koji imaju lične karte nisu izbjeglice. Izbjeglice imaju izbjegličke iskaznice na osnovu dobijanja statusa izbjeglice.
    Nije ssija nego vrat. Bili su izbjeglice, sad nijesu. Tijem gore po njih. Izbjeglice su zassticcene medjunarodnijem konvencijama, a imigranti nijesu. Sad svijema stranijem drzzavljanima kojijema zzeli CG mozze pokazat vrata bez krssenja bilo kakovoga zakona.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sav ovaj jad i velji rad,iz straha da nekad neki Crnogorci iz Srbije ponovo na referendumu ako bi se ikad raspisao,ne spoje Srbiju i Crnu Goru

    Bas jadna drzava,koja se ovako bori sa pomenutim problemom
    Mila majko,podigni me malo

  23. #48
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Pa ako su pravi državljani Crne Gore samo pripadnici Crnogorske pravoslavne crkve - koliko ima pravih Crnogoraca u ovom trenutku?
    Snjeguljice, odje nije rijecc o drzzavljanima vecc o onijema koji nemaju, a zzele drzzavljanstvo CG. Ugledajucci se na druge drzzave (Srbija, Hrvatska, Slovaccka, Madjarska) i CG bi mogla dat drzzavljanstvo svakojemu Crnogorcu na kuglu zemaljsku. Da ne bi bilo lazznijeh Crnogoraca potrebno bi bilo nekako utvrdit da je rijecc o pravome Crnogorcu. Danas bi to moglo samo uz pomocc CPC (jer i drugi se koriste tijem "trikom") possto bi inacce sigurno puno "posstenjaccina" nakratko priznalo da su Crnogorci, a kad dobiju papire.. vrnut se jatu svojemu, zna se kojemu.
    Last edited by DesertFox; 15-09-08 at 18:18.

  24. #49
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor View Post
    I sav ovaj jad i velji rad,iz straha da nekad neki Crnogorci iz Srbije ponovo na referendumu ako bi se ikad raspisao,ne spoje Srbiju i Crnu Goru

    Bas jadna drzava,koja se ovako bori sa pomenutim problemom
    Nije jadna drzzava, jadni su oni koji tijem prijete drzzavi iz koje su potekli, a u korist drzzave cciji su sad drzzavljani i za ccije reprezentacije navijaju ccak i kad igraju protiv CG. I zassto bi im onda bivssa drzzava dala ikakova prava?

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Nije ssija nego vrat. Bili su izbjeglice, sad nijesu. Tijem gore po njih. Izbjeglice su zassticcene medjunarodnijem konvencijama, a imigranti nijesu. Sad svijema stranijem drzzavljanima kojijema zzeli CG mozze pokazat vrata bez krssenja bilo kakovoga zakona.
    Sta nije sija nego vrat? Onaj ko ima licnu kartu dobio je na osnovu prijave boravka i vazeceg drzavljanstva. Na osnovu toga su glasali na izborima i na referendumima. To nisu bili ni izbjeglice ni imigranti, vec građani CG.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fu*kbook i brisanje naloga
    By cpu in forum Software
    Replies: 31
    Last Post: 22-11-08, 13:16
  2. brisanje imenika v3
    By lost in translation in forum Motorola
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-07, 17:50
  3. Nasilje nad vladikom Filaretom
    By Space Cowboy in forum Politika generalno
    Replies: 542
    Last Post: 13-09-07, 10:50
  4. Brisanje
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 16-03-06, 12:31
  5. Brisanje FlashGet-a
    By McS in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 25-05-05, 05:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •