Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 181

Thread: Pad berze-dokle?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pad berze-dokle?

    Dokle ce ova muka sa ovom berzom?ima li nagovjestaja nekom rastu u bliskoj buducnost...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze se ocekivati, skoro sa sigurnoscu, da ce od oktobra poceti rast , ALI ZADUGO SE NECE VRATITI NA INDEXE KOJI SU BILI, jer su ti indeksi bili naduvani. Ali mi nije zao likova koji su berzu (kao jednu od profesija koja zahtijeva najkompletnije obrazovanje I POLIT-EKONOMSKU INFORMISANOST NAJVISEG MOGUCEG NIVOA!)-shvatili taman kao kladjenje u fudbalu.....sjedi tamo *on* u Masi, pije kapucino i zaradjuje novac na berzi?!? Ti su pukli (neki su i stanove stavili pod hipoteku), neki primorci su to isto uradili i zaduzili se na racun sezone, PA CE ZA NEKE BIT BURNA GODINA, a berza ce se oporavljat OD MOMENTA KAD JE DJELIMICNO KUPE STRANCI!!! A hoce! (evo Bone-a izdajnika opet...ma cio zivot!)
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Moze se ocekivati, skoro sa sigurnoscu, da ce od oktobra poceti rast
    Na osnovu cega donosis ovaj zakljucak? I da li mozemo da zamrznemo ovaj momenat i da mu se vratimo u novembru?
    Kao sto i sam rece, berzansko poslovanje zahtijeva siroko obrazovanje i poznavanje raznif politickih, drustvenih i ekonomskih faktora. Sto je u direktnoj suprotnosti sa lokalnim poimanjem poslovanja, dje se, kao sto rece, sjedi u Masi i uz kafu cekaju informacije.

    Zato te i pitam: da li si ti do svog stava o boljitku berze dosao analizom pomenutih faktora ili si dobio informaciju dok si sjedio u Masi ili nekom drugom obrazovnom cvoristu?

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    (evo Bone-a izdajnika opet...ma cio zivot!)
    Neka Bone, ne laskaj sebi.
    Vecina ljudi je zla

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kuba i Crna Gora,
    dok vlada poskomunistichka demokratija sa bordovima direktora iz DPS&SDP, dok njihova birokratija ponizava gradhjane sa rozim uplatnicama za svaku sitnicu trchi na poshtu i za svaku radnju i izgradnju razne ucjene, mi ga necemo MRCHIT.

    T-com, promonte , pivara i KAP ce iznositi PROFIT od desetak miliona i ostavljat CRKAVICU za manjinske akcionare,
    adio MARE,
    ostashe josh banke, da nas sa kamatama NASAMARE.

    Da su Crnogorci Kinezi,
    druge bi tice pjevale.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadjoh neki dokument, od prije 10tak god i vise dje je procjena akcije Luke Bar 500maraka, e nek to bude sad 250eura, e pitanje je sta se onda desilo sa vrijednoscu da 250 puta pane, ili kakvi su to nabudzeni izvjestaji bili. Tadasnje i sadasnje direktore u aps pa da se vidi ko je sto radio i sto nije

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze se ocekivati, skoro sa sigurnoscu, da ce od oktobra poceti rast , ALI ZADUGO SE NECE VRATITI NA INDEXE KOJI SU BILI, jer su ti indeksi bili naduvani. Ali mi nije zao likova koji su berzu (kao jednu od profesija koja zahtijeva najkompletnije obrazovanje I POLIT-EKONOMSKU INFORMISANOST NAJVISEG MOGUCEG NIVOA!)-shvatili taman kao kladjenje u fudbalu.....sjedi tamo *on* u Masi, pije kapucino i zaradjuje novac na berzi?!? Ti su pukli (neki su i stanove stavili pod hipoteku), neki primorci su to isto uradili i zaduzili se na racun sezone, PA CE ZA NEKE BIT BURNA GODINA, a berza ce se oporavljat OD MOMENTA KAD JE DJELIMICNO KUPE STRANCI!!! A hoce! (evo Bone-a izdajnika opet...ma cio zivot!)
    Pozdrav forumasima

    Berza je mjesto,lokacija,prostor,elektronski prostor, na kom se trguje hartijama od vrijednosti (akcije ,obaveznice ,finansijki derivati raznih vrsta)
    Berza ne pada i ne skace niti se OPORAVLJA .Berza je pazariste,pijaca.
    E to nase pazariste sa nekolika umrezena kompjutera i samo jednim proizvodom
    uspjesno je posluzilo da se preraspodijeli imovina crnogorskog drustva.
    Pa su recimo smekeri ,primjera radi, znali kad iz kredita da kupe akciju firme po 120 i ka obrazovani mudraci POLIT-EKONOMSKI potkovani sacekaju dok u velikoj borbi i trgovini po jedne akcije na dan vrijednost firme posle samo 20 istrgovanih akcija skoci 6 puta.
    Dok neki drugi junaci nepotkovani,koji su prodali kuce svoje da bi bili vidjeni na ovom vaznom pazaristu, danas srcu kavu u Masu
    i svaki put preskoce kisjelu kad BONE kaze da ce rasti u oktobru. Treba iscekat oktobar.

    Promjena vlasnika pazarista,zelene pjace ili ti berze , ne utice na cijenu teladi,paradajza ili vrijednosti firme na istim uvazeni Bone.
    Malo ce i na ovo crnogorsko.
    Indeksi rastu ,kad se ocekivani profit firmi cijim se akcijama trguje na berzi poveca.
    Malo je takvih danas u maloj ekonomiji
    tudjeg novca,visokih kamata,dvocifarske inflacije ,ogromnog trgovinskog deficita i spekulativnog kreditnog rejtinga.
    Malo ce ih i biti,uz mogucnost da se ipak desi jos jedan poslednji skok, kad uvazeni smeker rasproda i ovo malo crnogorske imovine sto je ostalo u rukama njenih gradjana .

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Slozio bih se s Bonjom oko ovoga,kako narod olako daje te prognoze ka da su svi ekonomski gurui.Juce pricam sa komshijom,po struci metalostrugar,na istu temu on mi elaborira predlaze.ljudi moji to je sistem koji zavisi od puno faktora.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DOdJOH, PITAH, DOBIH
    Nije 100% sigurno da ce tako bit, ali jeste 90%
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #9
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj rece od oktobra,meni neki rece od avgusta,drugi mi rece od juna,do sada sam cuo bar 10 puta,kad se samo sjetim prosle god kad su na rtcg najavljivali od januara oporavak berze i skok....i na kraju ostajemo na istome- na CEKANJU!

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by admin89 View Post
    ovaj rece od oktobra,meni neki rece od avgusta,drugi mi rece od juna,do sada sam cuo bar 10 puta
    e jbga, svasta se prica po Masi i ostalih lokala
    Vecina ljudi je zla

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Kuba i Crna Gora,
    dok vlada poskomunistichka demokratija sa bordovima direktora iz DPS&SDP, dok njihova birokratija ponizava gradhjane sa rozim uplatnicama za svaku sitnicu trchi na poshtu i za svaku radnju i izgradnju razne ucjene, mi ga necemo MRCHIT.

    T-com, promonte , pivara i KAP ce iznositi PROFIT od desetak miliona i ostavljat CRKAVICU za manjinske akcionare,
    adio MARE,
    ostashe josh banke, da nas sa kamatama NASAMARE.

    Da su Crnogorci Kinezi,
    druge bi tice pjevale.
    da smo i kinezi moj milovane nasli bi ovi neku rupu i tu pa bi sav profit u njiove dzepove...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad se od hovana bude pravilo zlato,
    gradhjanima ce zashiti chmar.

    Zashivanje ce biti obavezno, uz molbu priloziti rozu uplanicu i izvod iz matichne knjige rodhjenih mladhji od 6 mjeseci, sve to ovjerava opshtina i ministarstvo zdravlja, uplate izvrshiti na dva razlichita konta, kao za pasosh i lichnu kartu.

    Na Crnogorske ZAMORCE su isprobani svi vidovi pljachke,
    Albanci su pocerali vladu hovnavom metlom zbog piramidalnih banaka,
    mi smo najvece TRPISHE na kugli zemaljskoj,
    tri nam gura,
    dva nam vadi,
    chik pogodi,
    shto VLADA radi?

    Sreca je shto nam je KATASTAR iz kamenog doba,
    pa nam kuce i bashtine nijesu pod hipotekom,
    jer bi sva nepokretna imovina otishla stranim bankama, a bezkucnika bi bilo na sve strane od Bara do Boljara.

    Zarka zelja Crnogorskih gradhjana,
    da zive od nerada, je izkorishcena i zloupotrijebljena na hiljadu i jedan nachin,
    kad i ako zasuchemo rukave i ponudimo kvalitetne proizvode Jevropskom i drugim trzishtima, tada ce svanuti rujna zora i gradhjanima ce pamet iz lijene guzice , stici do glave.
    Last edited by milovan; 01-09-08 at 10:43.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by admin89 View Post
    ovaj rece od oktobra,meni neki rece od avgusta,drugi mi rece od juna,do sada sam cuo bar 10 puta,kad se samo sjetim prosle god kad su na rtcg najavljivali od januara oporavak berze i skok....i na kraju ostajemo na istome- na CEKANJU!
    Da ne budem pogresno shvacen: OD OKTOBRA CE PRESTAT PAD, I POCET LAGANI OPORAVAK U NAJVECEM BROJU PREDUZECA, a u nekima nikad nece ni pocet!
    NEMOJTE DA NEKE OD VLASNIKA PREVARE TAJKUNI DA SADA PRODAJU AKCIJE DOBRIH FIRMI (Distribucija, Tcom, Pivara, bilo koja gradjevinska, lutrija,bilo koja banka....JER IMAM OSNOVA DA MISLIM DA NEKI FORSIRAJU STO DUZU KRIZU CIJENA, KAKO BI PO DRUGI PUT ZARADILI KUPUJUCI OD ONIH KOJI SU UZELI KREDITE POD HIPOTEKU, PA SADA MORAJU DA VRACAJU). Evo ce se dogovorit o pradju Nex Berze po 3,3-3,5 eura po akciji i uzet par miliona vlasnici, ali je vaznije da Hrvati ne kupuj da izgube, NO DA ZARADE, OCEKUJUCI VELIKI NAPREDAK I MONTENEGRU......IMAJ JOS MALO STRPLJENJA-BRZO CE SE BERZA OPORAVIT!)
    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 02-09-08 at 10:07.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #14
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim da si bas optimista,i ja sam bio prethodinih godinu dana al me polako sustize to
    ajde da ti vjerujem iako ne znam odakle tebi ove informacije

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad pocnes biznis i "igru" na berzi jedino sto ti je sigurno da mozes bankrotirati sve ostalo ti je cisti dobitak.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro receno

  17. #17
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    $eccam se izjava nassijeh "experata" kako se na CG berzi dugoroccno ne mozze izgubit . Navukli su ljude, natovarili im bijedu na vrat... Mora ih je neko placca za to?

  18. #18
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ja ti kazem sve je to napravljeno organizovano,da se ovi mocnici napune para a sitni deonicari da propadnu!secam se i ja tih "experata" koji sto puta do obmanuli ovaj narod....naucili su lekciju sad

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by admin89 View Post
    Ma ja ti kazem sve je to napravljeno organizovano,da se ovi mocnici napune para a sitni deonicari da propadnu!secam se i ja tih "experata" koji sto puta do obmanuli ovaj narod....naucili su lekciju sad
    Slazem se sa sve 3 prethodne diskusije.

    Admine, pitas me kako iznosim procjenn: radim kao banarsko-korporatrivni advokat, ciji je glavni klijent bas jedna banka, a berza je nekako bliska bankarstvu. Montenrgro je mali, pa znam skoro sve brokere, a jedan, mozda i najjaci mi je bas prijatelj (a imali smu nekad i par finih poslica, svak u svojoj bransi a za istoga klijenta, te smo stekli neko medjusoblo povjerenje i on zna da ga ja NIKADA nebihugrozio...sve da me sijeku na komade)....PA MI KAZE NEKU STRATESKU PROCJENU ako ga upitam, a ja ga ne pitam cesto.....a ja ekspert nijesam, jer je to krupna rijec...nemamo mi odje eksperta za berzu.

    Vazno je da se minimizira steta i da se *pretekne* nekako.

    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 05-09-08 at 01:51.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  20. #20
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bone tebi prvo da se zahvalimo sto si podijelio informacije sa nama koje su veoma ohrabrujuce a drugo nadam se da ce se i ostvariti
    Ja bas nesto pratim tu berzu i slusam svakakvih prica i moram priznat do sad ni jedna nije bila tacna,sjecam se kad su i na RTCG u decembru najavili pocetkom godine nagli rast i nista od toga,uglavnom ja mislim da znam kako stoje stvari-veliki i mocni su prouzrokavali ovaj pad da bi mali propali i sad kad su se cijene vratili na minimalno one su automatski interesante velikim ulagacima....

  21. #21
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Montenrgro je mali, pa znam skoro sve brokere, a jedan, mozda i najjaci mi je bas prijatelj (a imali smu nekad i par finih poslica, svak u svojoj bransi a za istoga klijenta, te smo stekli neko medjusoblo povjerenje i on zna da ga ja NIKADA nebihugrozio...sve da me sijeku na komade)....PA MI KAZE NEKU STRATESKU PROCJENU ako ga upitam, a ja ga ne pitam cesto
    Ovo je prava izjava,presejk sistema.
    U americi je bio jedan poznat slucaj kad je nase gore list Becanovic broker poznate Marte Stjuart (teske nekoliko milijardi dolara)trgovao na osnovu insajderskih informacija koje su dolazile od Martinog Ljubavnika inace direktora jedne od najvecih farmaceutskih kompanija, i na toj trgovini ustedjeli nekih $250.000

    Epilog :
    Becanovic i njegov pomocnik u zatvor po godinu
    Marta Stjuart u zatvor godinu(i kompanije koje je imala izgubile na vrijednosti oko 500 miliona dolara)
    Sam Waksal (direktor i ljubavnik) u zatvor 5 godina sa mjesta CEO kompanije koja ima veci sales nago citava Srbija i CG dohodak zajedno.
    Sve zbog jedne male dojave.

    A kod nas ekspert broker ,u povjerenju poslovnom prijatelju i covjeku koji drzi jezik za zube sto kazu,
    ali mu tastatura ne da mira,
    na uvo malu berzansku tajnu"stranci dolaze'
    pa on pravo narodu forumaskom
    da podigne moral investicioni
    Rasti ce u oktobru.,ali nece za svakoga .

  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Ovo je prava izjava,presejk sistema.
    U americi je bio jedan poznat slucaj kad je nase gore list Becanovic broker poznate Marte Stjuart (teske nekoliko milijardi dolara)trgovao na osnovu insajderskih informacija koje su dolazile od Martinog Ljubavnika inace direktora jedne od najvecih farmaceutskih kompanija, i na toj trgovini ustedjeli nekih $250.000

    Epilog :
    Becanovic i njegov pomocnik u zatvor po godinu
    Marta Stjuart u zatvor godinu(i kompanije koje je imala izgubile na vrijednosti oko 500 miliona dolara)
    Sam Waksal (direktor i ljubavnik) u zatvor 5 godina sa mjesta CEO kompanije koja ima veci sales nago citava Srbija i CG dohodak zajedno.
    Sve zbog jedne male dojave.

    A kod nas ekspert broker ,u povjerenju poslovnom prijatelju i covjeku koji drzi jezik za zube sto kazu,
    ali mu tastatura ne da mira,
    na uvo malu berzansku tajnu"stranci dolaze'
    pa on pravo narodu forumaskom
    da podigne moral investicioni
    Rasti ce u oktobru.,ali nece za svakoga .
    Ti si u pravu u principu....ali ja nikada ne dajem infomacije koje direktno omogucavaju nezakonitu zaradu, vec ono na sto imam pravo-procjnu bonitta privrede i tokova,a ne pojedine investicije koja omogucava zaradu. NO VISE NECU NI TO UCINIT.


    A mi smo takvi kakvi smo.....i nismo predobri....ni kao kolektivitet ni kao individualci, i ja o tome cesto pricam i polazim od sebe.

    ZELIO BIH DA TI, KAO MLADJI, NE POTPADNES POD TA ISKUSENJA i DA STROGO POSTUJES PRINCIPE POVJERLJIVOSTI.
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo moja Banka koja je bila svijetski shampion,
    Roskilde banka, druga poslije islandske banke, koja je imala prihode od 48% na osnovni kapital, BANKROTIRA,
    drzava Danska intervenishe sa 20 milijardi DKK, ili cr. 3 milijarde eura, garancije da spasi shtedishe od KATASTROFE, akcionari i manjinski i vecinski ce popushiti tompus.

    Kad se takvi propusti deshavaju bankarskim kontrolantima u TRULU KRALJEVINU DANSKU, shto se deshava u Gnjili Potok sa trulim plotom.

    Dok se prava manjinskih akcionara ne izjednache sa vecinskim i revizija pooshtri, ni jedno akcionarsko drushtvo, nece poslovat transparentno, nego ce uvazavati lichne interese i interese lobija, zato i nastaju krize na svijetskom i lokalnom trzishtu, a oporavak ce biti veoma dug i tezak isto kao i vracanje povjerenja domacih shtedisha, da iz slamarica uloze pare u banke, koga ujede zmija, taj se boji i od gushterice.

    Zelje su jedno, a chinjenice na svijetskom trzishtu kapitala neshto sasvim drugo, samo demokratizacijom i poshtenom revizijom akcionarskih kompanija se stiche povjerenje potencijalnih ulagacha, a to ce kasno stici u CGu, kad u Dansku mogu da pokradu 3 milijarde eura, bankari koji su deseti ili petnajesti na top listi u Danskoj, shto tek rade veliki igrachi ?????
    Last edited by milovan; 05-09-08 at 13:59.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    jeli to bila drzavna banka Milovane?

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    jeli to bila drzavna banka Milovane?
    Nema drzavnih banaka u Danskoj izuzev nacionalne banke,
    koja bankama nudi sredstva po poznatoj cijeni diskonta,
    Danske bank sa 21 000 hiljadu zaposhljenih je najveca, profit za 2007 je iznosio 5 milijardi eura, ili dva BNPa CGe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Korisnicki problemi sa T-COM internetom
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 12405
    Last Post: 10-12-22, 22:21
  2. Zeljezara Pa dokle vise?
    By Ahil in forum Centralni
    Replies: 28
    Last Post: 13-11-08, 13:50
  3. dokle vise
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 05-12-07, 15:07
  4. Dokle ce Crnogorci tolerisat ovu bagru ??
    By Zvek_Zivi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 09-07-07, 13:34
  5. Dokle vise "prosrpske" umjesto "srpske".
    By david strbac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 26-04-04, 19:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •