Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: Ljepsa/ljepsi si mi bio prije

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Cool Ljepsa/ljepsi si mi bio prije

    Fizicki izgled je obicno presudan da bismo uopste obratili paznju na neku osobu. Vremenom, kad se sloze i ostale kockice, zaljubljujemo se u osobu takvu kakva je...ne mozemo zanemariti fizicki izgled ali vjerujem da cemo se sloziti da nije presudan.

    Sta se desava kad voljena osoba prestane da vodi racuna o sebi...ugoji se, prestane da se licka i macka onoliko koliko je to radila kad smo je upoznali i zavoljeli...moze li se desiti da vam neko koga volite postane neprivlacan zato sto je promijenio neke svoje navike, smeta li vam to i moze li dovesti do postepenog kraha ljubavi?

    Da li se vama desilo da primijetite da ste manje privlacni svom partneru zato sto ste tezi koji kilogram, ili sto ne idete bas redovno kod frizera kao nekad, sto se sve cesce oblacite "nonsalantnije" nego ranije, sto smatrate da nije "propast svijeta" ako vas dugogodisnji partner vidi sa neiscupkanim obrvicama, neizdepiliranim nogama?
    Da li se uopste desava da se nakon nekog vremena pocnete ponasati malo nonsalantnije?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Fizicki izgled je obicno presudan da bismo uopste obratili paznju na neku osobu. Vremenom, kad se sloze i ostale kockice, zaljubljujemo se u osobu takvu kakva je...ne mozemo zanemariti fizicki izgled ali vjerujem da cemo se sloziti da nije presudan.

    Sta se desava kad voljena osoba prestane da vodi racuna o sebi...ugoji se, prestane da se licka i macka onoliko koliko je to radila kad smo je upoznali i zavoljeli...moze li se desiti da vam neko koga volite postane neprivlacan zato sto je promijenio neke svoje navike, smeta li vam to i moze li dovesti do postepenog kraha ljubavi?

    Da li se vama desilo da primijetite da ste manje privlacni svom partneru zato sto ste tezi koji kilogram, ili sto ne idete bas redovno kod frizera kao nekad, sto se sve cesce oblacite "nonsalantnije" nego ranije, sto smatrate da nije "propast svijeta" ako vas dugogodisnji partner vidi sa neiscupkanim obrvicama, neizdepiliranim nogama?
    Da li se uopste desava da se nakon nekog vremena pocnete ponasati malo nonsalantnije?
    Normalno da se dešava, makar meni. Ada kad bi mogla redovno da idem kod kozmetičarke svaki mjesec i ostavljala po ko zna koliko para tamo, ja bi našla nekoga Rokfelera spram sebe, a ne njega... Ne volim da se picanim, rijetko kad sam u onim neboder štiklama, bez eto kad je neka prilika, ali stvaro ne dozvoljavam sebi da se zapuštim, iako moje prve rečenice možda malo čudno zvuče. Ako znam da ću uveče sa njim da gledamo film ili sl, obučem nešto lagano nonšalantno, ne mislim se spremat ka za reviju, ionako ćemo skinut to sve poslije. Trudim se da uvijek izgledam pristojno, al priznajem recimo da ne mogu svaki put bit svježe izdepilirana ili iščupanih obrva samo da bi pred njim bila sređena, no ih svaka pušta do jedne ure.
    Ja sam sportski tip. Ne kažem sad da bojkotujem neku elegansi garderobu, al ne privlači me to toliko, jer ni ja ne obraćam pažnju na to kod njega recimo.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ko ne vodi racuna o sebi ne moze ni o drugome. U principu "pazim se" isto bio u vezi ili van iste (btw smrsao sam na 93 yeah).
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mislis, ako se ti ne brijes, kako da onda nju depiliras????
    Kako Vaša bolest ?

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ista još uvijek, premda je i on što se tih navika tiče. Ali iskustvo mi ne dozvoljava da se upuštam previše u priču, jer ga je jako malo. Tako da će nam ovi sa više staža moći malo bolje dočarati sve to.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    To mislis, ako se ti ne brijes, kako da onda nju depiliras????
    Muskarcima i stoji (ponekad) kad su neobrijani. Ima zena koje i to vole
    She is only here to annoy herself!

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ali iskustvo mi ne dozvoljava da se upuštam previše u priču, jer ga je jako malo. Tako da će nam ovi sa više staža moći malo bolje dočarati sve to.
    e ja zbilja ne znam sta si htjela reci

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Muskarcima i stoji (ponekad) kad su neobrijani. Ima zena koje i to vole
    Ima naravno, nego mi smijesno kako ti rece da ko ne brine o sebi nece ni o drugom pa ja rekoh mora da je onda ti depiliras
    Kako Vaša bolest ?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja volim kada su muskarci nonsalantni, tranjavi (ovo mislim na sportsku varijantu), ne volim svjeze ocesljane i upicanjene.
    A sto se mene tice bez obzira na to da li sam sa nekim ili sama uvijek podjednako vodim racuna o sebi tako da...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    (btw smrsao sam na 93 yeah).
    :lolblue::lolblue::lolblue:

    a shto se topica tiche, valjda vodimo rachuna o sebi iskljuchivo zbog sebe, a ne da privuchemo nechiju paznju, pa..kad to uspijemo pretvorimo se u nekakve monstrume

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    niko mi ne odgovori na pitanje...da li bi vam smetalo kad bi vas partner/ka manje racuna vodio o sebi nego na pocetku veze? Da li bi to mogao biti razlog za prestanak ljubavi?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Zvonci to se ovim mojima nije desavalo doduse nijesam se zenio pa je mozda i to presudno bilo...

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Ja volim kada su muskarci nonsalantni, tranjavi (ovo mislim na sportsku varijantu), ne volim svjeze ocesljane i upicanjene.
    Jos ako volis one sto se "vjesto" briju pa ponekad lice na Indijance...damn start talking those nasty things bIatch!

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue:
    Sto je mala pa moram se poFalit...
    She is only here to annoy herself!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    lako je tvojoj curi...ti si poceo vezu kao deblji, sad si smrsao...ljepota ziva, sad si joj jos ljepsi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ako je meni upuceno smrsao sam u zadnjoj vezi...nekih 2 kg, ali i to se racuna
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nijesi valjda toliko smrsao sto te ona śekirala Sto vise kila to jos bolje jer ima vise da voli, a kad se neko udeblja nije bas da ne vodi racuna o sebi nego bas dobro vodi

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Mnogo kila mnogo alkohola i slicno nije bas dobro za zdravlje.
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    niko mi ne odgovori na pitanje...da li bi vam smetalo kad bi vas partner/ka manje racuna vodio o sebi nego na pocetku veze? Da li bi to mogao biti razlog za prestanak ljubavi?
    Te varijante mršanje/debljanje mi nisu strašne, ali da prestane da vodi računa o sebi tipa nebrijanja, nešišanja, nekupanja i tako to - stvaaarno...
    Never Complain, Never Explain

  17. #17
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    niko mi ne odgovori na pitanje...da li bi vam smetalo kad bi vas partner/ka manje racuna vodio o sebi nego na pocetku veze? Da li bi to mogao biti razlog za prestanak ljubavi?
    Ako bi se desilo da zanemari licnu higijenu, tada bi bilo bye bye honey.

    Sto se tice gore pomenutih Indijanaca, dobro bi im doslo rane da im iscijelim

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa sta cekas
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada kako neko moze prestati da vodi racuna o sebi , tipa da se ne kupa ne brije , ne docera malo :P ?????????
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta se odma guras, mozda ona misli da im skalp skine

  21. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    niko mi ne odgovori na pitanje...da li bi vam smetalo kad bi vas partner/ka manje racuna vodio o sebi nego na pocetku veze? Da li bi to mogao biti razlog za prestanak ljubavi?
    Ako je prestala/o sve to da radi a nekad je radila/o mora da postoji neki razlog zasto je to sad tako! A ti ako volis tu osobu, sjesti ces sa njom i popricati o tome. To moze sve uticati na vezu ali ako volis osobu probaces da rijesis problem.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sta se odma guras, mozda ona misli da im skalp skine
    Sto si ti ljubomoran
    She is only here to annoy herself!

  23. #23
    renaissance Guest

    Default

    Kao sto si rekla zvoncice, fizicki izgled nije presudan...

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    da, naravno, slazem se...mislim da se ovdje niko nije pomenuo mijenjanje navika do te granice da neko ko je bio "cistunac" prestane da se tusira toliko da se ne moze proci pored njega.
    Mozda grijesim, ali vjerujem da je u dugotrajnoj vezi neminovno i normalno da se nakon nekog vremena malo opustimo jedno pred drugim, da vidimo neke stvari koje je bilo nemoguce vidjeti kad se "glanc" udari prilikom zajednickih izlazaka. Ne moze covjek u svakom trenutku biti u svom najljepsem izdanju...ne smeta mi ako moj partner ponekad ne zeli da se obrije, mrzi ga, takodje mi ne smeta ako nosi mozda i prelezernu garderobu u pojedinim trenucima, nije mi ruzan prizor ako ga vidim u losijem izdanju zbog, recimo, nekog zeznutog virusa...da ne nabrajam vise, imalo bi se tu stosta nabrojati i napraviti paralela kako je bilo nekad...ono unutra je ostalo nepromijenjeno.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    well...isprva se sve sjaji...ali vremenom postaje lakshe malo...chak mi se vishe svidja cura bez imalo make-up-a, onako prirodna...
    Kako zaljubljivanje ide, sve neke male mane koje smo uochavali pri prvim susretima blijede, chak postaju nekako slatke i zanimljive...
    Naravno ovo se ne odnosi na zapushtanje lichne higijene ili il nekog "normalnog izgleda", sasvim je normalno ponekad malo neurednija kosa izjutra, ili ja znojav sa fudbala, ali neki mirisi kad se izadje naravski...fuj..
    Moze malo ugojiti, ali sve ima neku granicu valjda..i tako...ajte nastavite dako mi padne josh kakva mudrost...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 8
    Last Post: 16-09-10, 18:14
  2. Interes prije svega
    By giroza in forum Ljubav
    Replies: 13
    Last Post: 07-08-05, 01:44
  3. Treba li organizovat referendum prije 13-og jula ili tacno na 13-jul 2006-e?
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 06-08-05, 13:22
  4. Replies: 0
    Last Post: 26-05-05, 19:31
  5. STOP i prije pokreta ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 17-05-05, 00:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •