Page 9 of 14 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast
Results 201 to 225 of 343

Thread: Zvezda u Kupu UEFA

  1. #201
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a milo mi je zbog dišljenkovića-poslije utakmice sa psv-om reka je da nikad u životu nije primio 5golova,ni kad je pionir bio,i veli ja sam siguran da se neće ponovit!pa ne ponovilo se!!!!

    što je ona muka bila noćas!tužnoooooo!mladost iz podgorice bi bolje prošla!!!
    4' 33''

  2. #202
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    steta... mogao je jos jedan, da nas i na tom planu "nadjebete"...
    nema veze, "uz pomoc nasih vernih navijaca" mogu crveno-bijeli preskociti Zenit... Sta je 4-0 za takve supermene...

  4. #204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...
    Ne bi vise no sto su vama vjeruj mi.... Sad se ne zezam. :roll:

  5. #205
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Quote Originally Posted by Lennox
    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...
    Ne bi vise no sto su vama vjeruj mi.... Sad se ne zezam. :roll:
    e onda mi te je iskreno zao i spreman sam da dam donaciju za tvoje lijecenje posto vidim da ti je preko potrebno.

  6. #206
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...
    vazda kad je ih neko deklasira, mi im se sprdamo, oni odma na Budućnost napadaju... Budućnost se makar tako nikad nije čini mi se obrukala u 2 tekme kao vi, a vi ste bili prvaci svijeta, a mi ne, tako viđi na što ste spali, i protiv nas ćete strepjet! :roll:
    WU TANG Nigga thats for something...

  7. #207
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    Quote Originally Posted by Lennox
    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...
    vazda kad je ih neko deklasira, mi im se sprdamo, oni odma na Budućnost napadaju... Budućnost se makar tako nikad nije čini mi se obrukala u 2 tekme kao vi, a vi ste bili prvaci svijeta, a mi ne, tako viđi na što ste spali, i protiv nas ćete strepjet! :roll:
    E **** ga, vi ste uradili ono sto bih ja najvise volio, ali izgleda i moj sin kad ga budem imo govorice isto ko i ja [size=6] Dzajo napolje[/size].Ako delije iz BGsad ne isteraju ta ***** nece nikad.Jebes ti taj kljub kad niko nema ni malo optimizma,trener koi bi trebo da daje nadu on nam kaze da zvezda nemoze nista da uradi ove godine...
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    pa da kaže - sigurno dobijamo - to bi bila provala godine.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #209
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Tuzno...Dzajo,Ljupko & kompanijo napolje iz Zvezde!
    Odavno je trebalo da to uradi,ali covjek izgleda stvarno ni mrvu obraza
    nema!Tragicno... :cry:

  10. #210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam samo dosao da provjerim jesam li dobro procitao na teletext rezultat...
    da nije zalosno bilo bi smijesno!

  11. #211
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taman tako - samo bbrs kad sam ti ja ovu pricu pricao na pocetku kad sam reka DZAJICU ODLAZI - pdbrana raspad ti si se smijao !
    jednostavno ne ide ovako - pod hitno se moraju dovest 3 iskusna igraca kako god znaju i umiju - da bi se bar borili za titulu a ako ne onda ...nek samo zdravo !
    znaci onaj miladinovic pa decko ne zna jadan dje se nalazi za prvi i cini mi se trecci go je kriv - gubi lopte ,sevaju ga ,spor je... katastrofa od odbrane !!! dok me perovic odusevio - jedini koji je trcao sevao se s njima !!!
    e sad da sagledamo stvari drugacije da batalimo djecja prepucavanja - isti ***** je u zvezxdi i partizanu ,potpuno isti ,uprava tj 1 2 covjeka kradu pare za sebe boli ih ***** za klub ,prodaju igrace.... jednostavno tako ne ode vise ,nesto se mora mjenjat !
    nocas slusam grobare "uprava napolje" citav stadion ,samo zamislim pa kako li je onome zecevicu i kompaniji...dal su oni uopste na tekmi ???
    sta treba ucinjet pa maknut ***** ostarala koja su navikla da kradu???
    DZAJICU LOPOVE ODLAZI !!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

  12. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    steta za ovu djecu... Da su imali 2 iskusna saigraca nista se od ovoga nebi desilo, a ovako TRAUME koje su dozivjeli u ove mjesec dana ce ih pratit cijele godine!! Mislim da cemo ove sezone tesko bit i drugi u nasem prvenstvu (dabogda pogrijesio ali...) jer sad se nema vremeana za oporavak ekipe!! Mozda da dzaja zamoli Savez da im dadu bolovanje 2 nedelje da odu do Igala malo...

  13. #213
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    :lolblue: Stvarno... kefalo, ovim rijecima si izazvao moje zaljenje prema zvezdi... Mada moram priznati da si u pravu... Glavni razlog ovakvog debakla Zvezde su upravo ta mlada i neiskusna ekipa... koja je u velikoj opasnosti da chak mozda ne zavrshi ni 2. na tabeli... Dok Partizan... Uhhh

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    cige ostaju jos jedan dan u rusiji zbog kvara aviona
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  15. #215
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    presmija sam se kad sam pročita u kurir---"...fudbaleri crvene zvezde su ponovo bili predmet iživljavanja na evropskoj sceni."
    4' 33''

  16. #216
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ~~~~Sto se vadite sa prichom "mlad tim" pa nije prvi put da Zvezda ima mladi tim...jednostavno lose igraju i imaju lose igrace~~~~
    ~~~~Ukus jagode je isto sto i ukus limuna,
    samo sto ima razlicit ukus~~~~

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    Quote Originally Posted by Lennox
    a nista smjesnije od varvara koji likuju...a kad cete se vi domoc intertoto qpa nesrecnici... kolko bi vaama dao zenit ili psv? 8, 9,11?...
    vazda kad je ih neko deklasira, mi im se sprdamo, oni odma na Budućnost napadaju... Budućnost se makar tako nikad nije čini mi se obrukala u 2 tekme kao vi, a vi ste bili prvaci svijeta, a mi ne, tako viđi na što ste spali, i protiv nas ćete strepjet! :roll:
    pa gledaj svoje dvoriste , ni kao navijaci ni kao fudbalsko drustvo nam niste ni do qrca nikad bili...

  18. #218
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ~Ageuzija~
    ~~~~Sto se vadite sa prichom "mlad tim" pa nije prvi put da Zvezda ima mladi tim...jednostavno lose igraju i imaju lose igrace~~~~
    ma sta pricas? :roll:

  19. #219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako jos jednom vidim spominjanje Buducnosti ovdje, zatvaram topic!!! Znamo da svaki poraz boli, pogotovo ovakva dva uzastopna, ali budite ljudi, pa izdrzite to kao muskarci, ne placite za svaku sitnicu, uzvracajuci "a dje ste vi???"... Naucite malo od ovih starijih momaka, koji pricaju o zvezdi poslije ovoga, a ne o drugim klubovima, krijuci sramotu napadima... ajmo malo, uozbiljite i sebe i forum... ako niste ucili iz istorije ili srpskog, procitajte sada "Primjere cojstva i junastva"...

  20. #220
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja mislim da ce se ovaj topic zatvorit posle ove sledece utakmice sa zenitom u bg :lolblue:

  21. #221
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa nije uopste problem precutati nekome - ja prvi priznajem da je partizan sad miljama ispred nas po igri i po rezultatima i po svemu...pa priznali to ostali ili ne to je tako ,ali ne podnosim da neko kaze "e kakav ste vi klub" - neko ko je bio u drugoj ligi i ko nikad nista nije osvojio !to me nervira samo :wink:

    edit by moderator: aj sam izbrisi ovu poslednju recenicu iz posta ili cijeli post ili koliko hoces, samo ga ne ostavljaj ovo, jer si dao dovoljno prostora za nove replike i nastavak agonije...

  22. #222
    big giant head Guest

    Default

    stvarno nemam zivaca.ovo je stvarno previshe.

    nishta,ja im dajem josh samo JEDNU sansu.navijachima,ne upravi,ne igrachima.ako u nedelju protiv hajduka ne budu uchinili nishta da pokazhu nezadovoljstvo upravom,marakana mene vishe nece gledati dugo vremena.mada mislim da svi znamo kakav ce biti ishod.nasamarace igrace,napraviti fantastichnu jebenu koreografiju i drogirati se i raziti stolice na jna i neki josh junachki potez
    ja da djelim tribinu sa onim pi*kama vishe necu.grobari imaju dovoljno integriteta da vichu uprava napolje(mislim na juzni front,ne na ove shto sad vichu to jer im uprava ne da besplatno da idu na gostovanja),a mi smo pi*ke najvece,bijemo igrace,trazimo da treneri idu(na stranu to shto su i igrachi pi*ke,sto su nam treneri seljachine koje su fudbalski neobrazovane)

    dakle,ukratko-mars iz zvezde,mars sa severa,uprava napolje!!!

  23. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bgh ostar kao i uvijek... zato ga i postujem, iako se uglavnom svadjamo oko svega...

    evo jedna prigodna sala za Zvezdu ove godine u Evropi:



    NE IDEEEEE, NE IDEEEEE...

  24. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=3]PRODUŽITE U SIBIR!

    Hoće li najnovija Zvezdina bruka, poraz od Zenita 4:0, naterati vodeće ljude kluba na čelu sa Draganom Džajićem da podnesu ostavke?
    Samo tri nedelje pošto im je PSV utrpao pet komada, fudbaleri Crvene zvezde ponovo su bili predmet iživljavanja na evropskoj sceni. Bivši evropski šampion izgubio je rezultatom 4:0 od Zenita iz Sankt Peterburga. Ruski šampion, inače veoma dobra ekipa, imao bi sinoć više problema sa Zvezdinim imenjacima iz Malog Mokrog Luga nego sa sprdnjom od odbrane na čelu sa mladim reprezentativcem (ej, reprezentativcem!?) Bojanom Miladinovićem.

    Trener Ljupko Petrović je, po svemu sudeći, noć pred utakmicu sanjao Bari, pa je odlučio da sa taktikom 4-5-1 ide na rezultat 0:0. Međutim, izgleda da mu niko nije rekao da su Belodedić i Najdoski u međuvremenu završili karijeru, a da crveno-belu odbranu danas čine momci koji dodaju loptu u noge protivničkim napadačima (Miladinović, prvi gol), koji puštaju svog igrača da iz peterca usamljen šutira glavom (Žigić i Miladinović drugi gol) i koji se sklanjaju protivniku da lakše da gol (cela odbrana, četvrti gol). Međutim, nisu oni krivi što su pre samo godinu dana igrali za Bežaniju, Napredak, Leotar...

    Crvena zvezda je u poslednjih 180 minuta u Evropi primila DEVET golova, a nije stvorila ni polušansu. Crvena zvezda je prvi put u istoriji dozvolila da ispadne iz evropskih kupova pre revanša. Hoće li najnovija Zvezdina bruka naterati vodeće ljude kluba na čelu sa Draganom Džajićem da podnesu ostavke? Hoće li priznati da su svojom semenkarskom filozofijom, prodajom Vidića i Mladenovića, bez dovođenja iole adekvatnih zamena, osakatili klub i izvrgli ga ruglu pred očima cele Evrope?

    Zvezda je, bar geografski, krenula pravim putem. Sankt Peterburg je, naime, na pola puta do Sibira. Da je malo pravde i osećaja krivice, crveno-bela družina bi, predvođena Upravom, produžila put nekog Gulaga. Bar bi onih nekoliko miliona navijača Zvezde širom sveta dobilo moralnu satisfakciju.
    [/size]

    o zivote...

  25. #225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odmah na pocetku da kazem da zvezdine utakmice u evro-kupovima gledam sa posebnim uzivanjem i imaju posebnu draz za mene. Jednostavno, ko god da dobije - meni je milo. Nikako se ne mogu razocarati (mozda remijem ponekad). A sto vise golova, to veci uzitak (nebitno ko ih daje, samo da pljusti). A u poslednja dva meca bilo je popriiiiiiilicno golova i mogu reci da je imalo sto da se vidi. Stvarno sam zadovoljan (posebno zbog moje tacne prognoze PSV - C. Zvezda 5:0), a i sada zbog predivne predstave u Rusiji, u kojoj je bilo dosta golova i dobre igre. Nadam se slicnom izdanju na Marakani. :wink:

Page 9 of 14 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •