Page 19 of 56 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 1386

Thread: Novi ADSL paketi T-com-a

  1. #451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarafr View Post
    Lijepo ti proseta do T-centra Odg.sam ti na strani 16
    procitao sam, no sam mislio da cu ih odraditi da mi zavrse bez potvrde iz cis-a, smor mi da idem do pg-a samo za to, ova teta iz t-centra u nk mi rece da oni mogu odraditi zahtjev bez bilo kakve potvrde, no da ovi iz pg provjeravaju u cis
    ...

  2. #452
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znate li sto je najjace,svi cemo prec na flat i to je lijepo,a ono sto nije lijepo jeste da ce svima da nam uspori internet!Sjetite se aprila...

  3. #453
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni nije tada usporavao internet. Ne bi uvodili Flat da nisu sve pripremili za njegovo nesmetano koriscenje.

  4. #454
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    procitao sam, no sam mislio da cu ih odraditi da mi zavrse bez potvrde iz cis-a, smor mi da idem do pg-a samo za to, ova teta iz t-centra u nk mi rece da oni mogu odraditi zahtjev bez bilo kakve potvrde, no da ovi iz pg provjeravaju u cis
    Da,da..provjeravaju..Ne more se svercovati..


    Quote Originally Posted by admin89 View Post
    znate li sto je najjace,svi cemo prec na flat i to je lijepo,a ono sto nije lijepo jeste da ce svima da nam uspori internet!Sjetite se aprila...
    Uh,kako se nagrnulo u aprilu,sta je ono...:lolblue: Ko da niko interneta gledao nije..

  5. #455
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e onda si ti jedini kome nije usporini internet,jedino se u kasne sate moglo normalno koristiti...

  6. #456
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni ja nisam imao nikakvih problema.

  7. #457
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    ja idem ujutro sa indexom(ovjeren mi je semestar) da se prebacim na flat1 i samo cu da cekam da vidimo sto ce da traze jos. mozda potvrdu da mi je baba nevina
    f6

  8. #458
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konacno cijene na ivici realnog!

    No, ja ionako razmisljam da ugasim fiksni telefon. Koji klinac da dajem vise od 70 eura godisnje za pretplatu, koristio ga ili ne?! Potrosim 2-3 eura na razgovor i dodje mi sa pretplatom, svim porezima i chudima do 10-12 eura. U novogradnji, cuo sam dosta slucajeva da i nece da uvode to chudo te ije pare.

    Minimalni krshteni net je 26 eura sa pretplatom, a to je godisnje 312 eura - jedna plata nechija (ili dovoljno da svake godine promijenite kompjuter), da ne ulazim u standard bilo koga od vas, ali zamislite da jedan mjesec u godini ne dobijete platu (ili dzeparac). U svakom slucaju, po mom misljenju je jos uvijek mnogo. Mozda da je 15 sa pretplatom, jer to je nesto sto bi svako trebao da moze da priusti, ako vec hoce "da opismene informaticki Crnu Goru" ili tako nesto slicno sto maloprije rekoshe na tv.

    Drugo, nikad mi nece biti jasno zasto je internet kod T-com-a (a i telefon, pa i pretplata) skoro duplo skuplji za pravna lica? "Pospjesuju" privredu i mala i srednja preduzeca ili sto?

    U aprilu sam radio u jednoj firmi koja je oko 80 eura placala adsl flat (wtf?!). Katastrofalna je bila brzina zbog neogranicenog protoka svim korisnicima u cg, tako da je tip (vlasnik firme) za 80 eura dobijao nesto sto bi se trebalo placati manje od pet eura. Prava pljacka. Tada su se i ostali zalili na net. Hoce li poslije prvog oktobra T-Com imati dovoljno hrane za sva ova gladna usta?! Koliko juce su imali "2x155Mb spojenih direktno na kichmu interneta". Ne uzimajmo zdravo za gotovo da imaju dovoljne kapacitete, no cemo vidjeti. Ni ono grcanje u aprilu nisu predvidjeli, pa moguce da nisu ni neku katastrofu u oktobru... :hammer:
    -> this space for rent <-

  9. #459
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja idem ujutro sa indexom(ovjeren mi je semestar)
    Mogu li da dobiju popust i tek upisani studenti?

  10. #460
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze svaki student

  11. #461
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,969
    Thanks Thanks Given 
    4,812
    Thanks Thanks Received 
    9,859
    Thanked in
    3,742 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr View Post
    Taman se prebacih na Adsl FLAT 2mbit kad izadje nova ponuda paketa....E sad nije mi jasno ovo.Kako to da je sad ista cijena ovog novog najjacheg paketa FLAT6 i mog starog FLAT paketa od 2mbit. I koje su razlike u brzini...Ja izvlacim maximalno 215kb/s
    anyone????

  12. #462
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista,ti sad lijepo odi u t-com da te prebace na novi bolji i jeftiniji paket i naravno brzi.to ti je ta filozofija

  13. #463
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitanja:
    1) Vec imam studentski popust na sadasnji paket koji koristim, treba li ponovo da vadim tu potvrdu?
    2) Kad se potpisuje ugovor, treba li ponovo tata da mi dolazi, jer se linija vodi na njegovo ime?


  14. #464
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pojma ti nemam

  15. #465
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijavih se konacno docice t-comomv strucnjak da mi instalira sjutra prekosjutra najkasnije, vidjecemo...

  16. #466
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleXa View Post
    Pitanja:
    1) Vec imam studentski popust na sadasnji paket koji koristim, treba li ponovo da vadim tu potvrdu?
    2) Kad se potpisuje ugovor, treba li ponovo tata da mi dolazi, jer se linija vodi na njegovo ime?

    zdrav razum: ne bi trebala potvrda da se vadi(jer je ocito imas cim si prije taj paket imao) il eventualno kao dokaz da donese index sa ovjerenim semestrom il tako nesto.tata ne bi trebao da ti dolazi -valjda ako ti je istekao stari ugovor.

    t-com politika: trebaca opet potvrda da se vadi ,jer je za njih index ****** u boji.naravno i tata ce trebat da ti dodje sa sve licnom jer sve je narod nasa da krade adsl i da uplacuje nekome flat 1
    f6

  17. #467
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ni meni u aprilu nije bilo usporavanja i bez problema sam skinuo oko 100 giga. Cak mi je i ping u America's Army bio normalan, a download speed je stalno bio oko 250 Kb, tako da ne vjerujem da ce biti nekih vecih problema, a ako ih bude, bice uklonjeni vremenom.
    Last edited by =]Vlado[=; 04-09-08 at 07:39.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  18. #468
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr View Post
    Taman se prebacih na Adsl FLAT 2mbit kad izadje nova ponuda paketa....E sad nije mi jasno ovo.Kako to da je sad ista cijena ovog novog najjacheg paketa FLAT6 i mog starog FLAT paketa od 2mbit. I koje su razlike u brzini...Ja izvlacim maximalno 215kb/s

    Vece brzine, cijene korigovane.. Koliko mislis da izvuces sa 2 Mb/s ?
    Ta brzina ti je odlicna.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  19. #469
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bokva View Post
    Konacno cijene na ivici realnog!

    Minimalni krshteni net je 26 eura sa pretplatom, a to je godisnje 312 eura - jedna plata nechija (ili dovoljno da svake godine promijenite kompjuter), da ne ulazim u standard bilo koga od vas, ali zamislite da jedan mjesec u godini ne dobijete platu (ili dzeparac). U svakom slucaju, po mom misljenju je jos uvijek mnogo. Mozda da je 15 sa pretplatom, jer to je nesto sto bi svako trebao da moze da priusti, ako vec hoce "da opismene informaticki Crnu Goru" ili tako nesto slicno sto maloprije rekoshe na tv.

    Drugo, nikad mi nece biti jasno zasto je internet kod T-com-a (a i telefon, pa i pretplata) skoro duplo skuplji za pravna lica? "Pospjesuju" privredu i mala i srednja preduzeca ili sto?
    O cemu ti pricas "plata necija" nemoj ga koristiti
    to isto imas na registraciji auta starog 15 god. platis 2x "platu neciju"
    bolje da trazis da ti se plata poveca nego da sve pojeftini kad je vec sve otislo u kur*c

    ps. pretplata za fiksni i razgovor su isti i za pravna i fizicka lica

  20. #470
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Da, sto se tice toga da je to necija plata...

    -- Hmmm, internet mnogima ovdje olaksava posao ili donosi platu, a da ne pricam da 99.999 ljudi ovdje koristi nelegalan software koji skidamo s interneta, filmove, muziku, zabava... Eto za tih 12x25 eura ja skinem (priznajem, normalno) softwarea, filmova, muzike u vrijednosti 1000x vecoj od te, posaljem 100ne mailova, primim, komuniciram.. U stvari, jeftino je naspram telefonije. E drugo je to sto je ovdje standard nizak.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  21. #471
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    ne znam sta se radi, ali danas kada skidam sa rapidshare brzina mi je 300 kb/s , a imam M paket!

  22. #472
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista od T-comovog Adsl-a kazu da kablo ide vazdusno, pa moram da kopam pola metra kroz beton 100 metara do direka ...

  23. #473
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by exm View Post
    Nista od T-comovog Adsl-a kazu da kablo ide vazdusno, pa moram da kopam pola metra kroz beton 100 metara do direka ...
    I ja sam to radio prije 8-9 godina Cijela ulica u stvari, mada sam se ja najvise mucio i govorio sebi: "e valjace mi ovo jednog dana"
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  24. #474
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by =]Vlado[= View Post
    Da, sto se tice toga da je to necija plata...

    -- Hmmm, internet mnogima ovdje olaksava posao ili donosi platu, a da ne pricam da 99.999 ljudi ovdje koristi nelegalan software koji skidamo s interneta, filmove, muziku, zabava... Eto za tih 12x25 eura ja skinem (priznajem, normalno) softwarea, filmova, muzike u vrijednosti 1000x vecoj od te, posaljem 100ne mailova, primim, komuniciram.. U stvari, jeftino je naspram telefonije. E drugo je to sto je ovdje standard nizak.
    hocesh da kazesh da ne moze da se koristi nelegalan softver sve ostale zemlje na svijet dje je internet jeftiniji i do 80%?

    ili si se ti ono pomirio sa situacijom pa cemo dobit shto nam daju...
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  25. #475
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    bio do t-com poslovnice ; treba da se potpisuje novi ugovor,da dodje vlasnik tel(otac) SA LICNOM ...ne pomaze i da donesem njegovu licnu nego moram njega da motam
    naravno biser(pa moralo ga je bit) - moram da podjem u CIS (valjda se tako zove) da vidim ima li me upisanog.ja kazem da ima jer sam redovan student,donijecu index -a ne ne moras bit tamo upisan.
    ja joj kazem da sam sigurno upisan jer sam i tako vec uzeo prethodni student paket i ona ona kaze da ne zna ona studiram li ja jos. ja ocekujem da se donese neki papir il nesto,potvrda o tome da studiram : A NE,kaze,TO MI VIDIMO IMA LI U KOMPJUTER...

    znaci njima je teze da vide ima li me nego naravno da ja idem tamo i da recem ima li me i oni kazu IMA IMA i ja podjem i ovoj kazem IMA ..bravoooo
    f6

Page 19 of 56 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL selidba - NEVIDJENA PREVARA!
    By Igi in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 27-01-10, 18:07
  2. Pomoć oko ADSL over wireless
    By montenegrina in forum Internet
    Replies: 8
    Last Post: 08-02-07, 23:31
  3. Velika PljaČka Telekoma !!!!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 174
    Last Post: 18-01-06, 15:09
  4. NOVI SRPSKI TENAK
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 11-07-04, 17:35
  5. WIMBLEDON
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 91
    Last Post: 05-07-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •