Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: Maturski, seminarski , diplomski radovi

  1. #26
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ona pokusava da ti kaze da si totalno pobrkao pojmove. Onaj koji studira i zavrsi svjetsku knjizevnost - nije svjetski knjizevnik kao ni onaj koji zavrsi rusku knjizevnost ne mora biti ni Rus niti knjizevnik. Sa druge strane, ako neki automehanicar napise par knjiga koje nijesu o popravljanju auta vec neka beletristika onda je pisac.
    PS.
    Ne bi ja nju branio nego mi pasos sredila pa moram
    Ma ja uopshte nisam ulazio u to. Nego mi je to bio najjednostavniji primjer za to. Nego izgleda da sam trebo da se ogradim i da kažem književnik koji hoće da postane pisac
    Zamisli da on drugom dava da mu piše radove vezane za tu temu. Kako misli onda sjutra da se bavi time.
    Evo nadam se da sam napokon ''ubo'' srž, da ne može dvosmisleno da se protumači....
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 26-08-08 at 17:16.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  2. #27
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Vala ko nije u stanju da napise maturski/diplomski rad i da za njega napravi PP prezentaciju i ne treba da diplomira.
    Šta je PP prezentacija?

  3. #28
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    power point jer vidjeh da to nude kao uslugu
    Kako Vaša bolest ?

  4. #29
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A može i OpenOffice Presentation?

  5. #30
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidi na njihovom sajtu
    Kako Vaša bolest ?

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ovaj projekat je nastao 2006 godine, glavni cilj je bio da se pomogne srednjoškolcima i studentima da bez mnogo gubljenja vremena završe svoje škole i da mogu da se bave nekim drugim stvarima koje su korisnije od pisanja seminarskih radova o tamo nekoj privredi Bugarske i sličnim temama."

    Morao sam otici na sajt, jer me zanimalo na koji nacin oni nude radove, odnosno komuniciraju sa posjetiocem/kupcem, a da istovremeno kupac ne ispane nesposoban...

    Nije im poslo za rukom definitivno . Ovo je kao da nekom prodajes stake ili invalidska kolica, a pricas mu "ma ti to koristis, jer su budale ovi sto koriste noge..."

  7. #32
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ne vala. Ti kao da imaš 50 pa u tvoje vrijeme nije bilo. Uvijek i u svaki period je postojalo. Samo zavisno od vremenskog perioda postojale su puškice, bubice... I diplomski rad si uvijek mogla naći da ti neko odradi, posebno ukoliko je isti samo textualnog sadržaja, pošto na tehničkim fakultetima moraš neki projekat odraditi i opisati pored toga (zavisno od fakulteta i smjera).
    I sada se nađe neko ko će da priča nije prepisivao i koristio se lakšim mogućnostima da završi fakultet ili srednju školu. Sada je to rasprostranjeno u tolikoj mjeri i mnogo različitih načina za sve to postoji i dobija široke razmjere. Ali čemu vrijeme tome i vakat.
    Makice relax... Iskreno rečeno, nije mi jasan narod koji će poć da studira da bi prepisivao, i da bi mu radio neko diplomski, nije obavezno visoko obrazovanje, neće ti niko vikad ako ne završiš, a i nešto sam bila ubijeđena da čovjek ide na studije radi sebe a ne radi papira. Meni je tako logično, a sad ne znam, ima nas raznih, a i vremena se mijenjaju. Imam osjećaj taman ka da sam studirala prije 30 godina...
    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Nema sanse. Ako radis na diplomskom sasvim sigurno ga neces zaboraviti. Ja znam svaku recenicu moga rada i otislo je mnogo vise vremena od 30 sati!
    Takođe.
    Never Complain, Never Explain

  8. #33
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    dg
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    evo ja juce zavrsih sa pisanjem diplomskog. javicu se za 2-3 godine da vam kazem zaboravih li sto.
    slazem se da ne treba koristiti ovakve usluge.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 08-06-05, 22:25
  2. Diplomski i te stvari...
    By Cazas_plavooki in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 04-05-05, 16:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •