Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Sex-uzivanje ups beba :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    P o d g o r i c a
    Posts
    525
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sex-uzivanje ups beba :)

    zanima me jeli se kome desilo da je imao kostantnu vezu sa nekom curom i da mu je sluchajno ,,izlecelo,, a da nije imao zashtitu!!! da otezamo stvar zenska ne koristi nikakve tablete ili slichno!!!

    SHTA URADITI ???

  2. #2
    Goran69 Guest

    Default

    Sve mi se chini da ces morati biti extreman ako se nesto desi...ili hoces pa se zhenis ili vrlo vrlo odlucno NE pa pod bilo kakim pritiskom...one price raskid ti mene ne volis a sto sam ja radila sa tobom gubila sam vrijeme.etc etc....cure ??

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    P o d g o r i c a
    Posts
    525
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ochekujem odgovor kao shta da se uradi da se ode kod doktora da se koriste neke tablete da bi se sprijechilo sad ili ???

  4. #4
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GROZNI
    ochekujem odgovor kao shta da se uradi da se ode kod doktora da se koriste neke tablete da bi se sprijechilo sad ili ???
    sad chekaj i nadaj se datumu hehehehe

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvek se moze skloniti, ali to je tesko odluciti. Dobro razmislite, jeste li spremni da date sve tom detetu i imati tu obavezu do kraja zivota?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GROZNI
    ochekujem odgovor kao shta da se uradi da se ode kod doktora da se koriste neke tablete da bi se sprijechilo sad ili ???
    Postoje postkoitalne tablete koje se mogu uzeti nakon odnosa ali nisu bas zdrave (moze doci do poremecaja ciklusa,povracanja,...) naravno uz konsultaciju sa njenim ginekologom.E pa malisha,srecno.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deshavalo se, nece vishe
    Ja pa onda oni !

  8. #8
    Blackout Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Acqua di Gio
    Deshavalo se, nece vishe
    :!:

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bolje nadji neku pusacicu ima ih kastig bozi :wink: eto vidji na "Oralni", i neces imat tijah briga :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eh kakvi su ljudi, kad neka nece da praktikuje oralni sex onda je nemastovita, dosadna, ovakva - onakva a kad oce onda je "pushachica"... :roll: E neka ga ne dovacaju vala kad smo tak`i ...
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez rizika nema investicije
    Drugi put - malo savjesnije pristupaj svemu ili snosi posljedice.
    Mada... ne mora da znachi jel`... uvijek imash par procenata fore da nije zakachila.
    Hahahaha
    Ja jesam protiv zashtite, ali to ne preporuchujem onima koji vole da to obave In...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  12. #12
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Lexus
    Eh kakvi su ljudi, kad neka nece da praktikuje oralni sex onda je nemastovita, dosadna, ovakva - onakva a kad oce onda je "pushachica"... :roll: E neka ga ne dovacaju vala kad smo tak`i ...
    Manite ga vatale axaxaxaxaxaxa....U usta ga vista Baby :twisted: :twisted:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Grozni, mora(te) sacekat da prodje 10 dana i da uradi test pa onda abortus ovo ono ako je trudna. Moze da podje kod doktora da je pregleda pa da eventualno uzme one day after pilule (mada je sad kasno za te je l te )
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    603
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda imaju 10 day after pilule? zezanje na stranu, par puta sam se P O SH T E N O otkinuo. srecom, svaki put se izvukoh. mada moram reci, ne samo iz mog iskustva, chovjek se na zalost NE UCHI ni na sopstvenim greshkama. znachi, dechko, fino vodi ti cicu kod hecima da je on(a) fino pregleda, pa sa njim(njom) vidite shto cete.

  15. #15
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deshavalo se ali srcom nishta nije bilo strashno. Frka je malo sljedecih par dana ali dobro.
    Ja pa onda oni !

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sex-uzivanje ups beba :)

    Quote Originally Posted by GROZNI
    zanima me jeli se kome desilo da je imao kostantnu vezu sa nekom curom i da mu je sluchajno ,,izlecelo,, a da nije imao zashtitu!!! da otezamo stvar zenska ne koristi nikakve tablete ili slichno!!!

    SHTA URADITI ???
    :roll: Pojma nemam sto bih ja uradila...A nista slobodno...Imala bih bebu.Sa muzem ili bez njega...Aooo....ne sjekiraj se no se zeni :wink:
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sex-uzivanje ups beba :)

    Quote Originally Posted by WilaZwoncic
    Quote Originally Posted by GROZNI
    zanima me jeli se kome desilo da je imao kostantnu vezu sa nekom curom i da mu je sluchajno ,,izlecelo,, a da nije imao zashtitu!!! da otezamo stvar zenska ne koristi nikakve tablete ili slichno!!!

    SHTA URADITI ???
    :roll: Pojma nemam sto bih ja uradila...A nista slobodno...Imala bih bebu.Sa muzem ili bez njega...Aooo....ne sjekiraj se no se zeni :wink:
    Hehehehe, bash si ga usrecila ovom konstatacijom.

    U jednoj minuti moze biti 99% uvjerena da je trudna (moze i sacekati 9 mjeseci da se 100% uvjeri). Odgovor je Clearblue - test za dokazivanje trudnoce kojeg se moze kupiti u svakoj apoteci i testirati se kod kuce :wink:

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sex-uzivanje ups beba :)

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by WilaZwoncic
    Quote Originally Posted by GROZNI
    zanima me jeli se kome desilo da je imao kostantnu vezu sa nekom curom i da mu je sluchajno ,,izlecelo,, a da nije imao zashtitu!!! da otezamo stvar zenska ne koristi nikakve tablete ili slichno!!!

    SHTA URADITI ???
    :roll: Pojma nemam sto bih ja uradila...A nista slobodno...Imala bih bebu.Sa muzem ili bez njega...Aooo....ne sjekiraj se no se zeni :wink:
    Hehehehe, bash si ga usrecila ovom konstatacijom.

    U jednoj minuti moze biti 99% uvjerena da je trudna (moze i sacekati 9 mjeseci da se 100% uvjeri). Odgovor je Clearblue - test za dokazivanje trudnoce kojeg se moze kupiti u svakoj apoteci i testirati se kod kuce :wink:
    Ma briga mene jesam li njega usrecila...Rekla sam ono sto mislim i znam da bih ja licno uradila..Sad do njih 2 zavisi sto ce da bude...Ako je ista i bilo ..
    I samo da ti napomenem,testowi i nisu bas neka siguracija...Iz licnog iskustwa ti kazem..Meni je 2 puta bilo poz bas onda kada nista nije bilo.Znas li kakaw je to osjecaj...Odsad,Doktor breate i nista drugo...Mada sad nemam momka pa ne brinem.
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao sam tu frku jednom i od tad pamet u glavu. Mislio sam 100% je gotovo. Za tih 20 dana izucio sam problem da nisam mogao bolje. Zamislite samo kakav mi je bio 21 dan))))) ufffffff - blazenstvo- najljepsi dan u zivotu!!
    Ako je do toga doslo a ne zeni ti se najbolje vrijeme za abortus je poslje mjesec-mjesec ipo. Poslije dva ipo mjeseca- tri moguce su komplikacije kao npr. nemogucnost radjanja. Ukoliko se abortus odradi na vrjeme i kvalitetno najveci problem koji se javlja je infekcija materice ( to je normalna stvar i lako se rjesava antibioticima ). Nadam se da sam pomogao.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder
    Imao sam tu frku jednom i od tad pamet u glavu. Mislio sam 100% je gotovo. Za tih 20 dana izucio sam problem da nisam mogao bolje. Zamislite samo kakav mi je bio 21 dan))))) ufffffff - blazenstvo- najljepsi dan u zivotu!!
    Ako je do toga doslo a ne zeni ti se najbolje vrijeme za abortus je poslje mjesec-mjesec ipo. Poslije dva ipo mjeseca- tri moguce su komplikacije kao npr. nemogucnost radjanja. Ukoliko se abortus odradi na vrjeme i kvalitetno najveci problem koji se javlja je infekcija materice ( to je normalna stvar i lako se rjesava antibioticima ). Nadam se da sam pomogao.
    Izwini, samo da te pitam koji bi ti doktor uradio curi abortus POSLE 3 mjeseca...Sto se sexas sa nekim i to tako nesavjesno, ako ti nije stalo do nekoga...Ja sigurno owe stwari drugacije kapiram od tebe..Mozda sam te pogresno shvatila, mozda je tebi stalo, ali ti se ne zeni.. :?:
    Mene nebi mogli nagovorit ne abortus nikako... :!: :!:
    Za nene je sok bio i kad sam test radila, a ne sto drugo...Nisi zena, pa ne znas kakaw je to osjecaj...Ja znam npr.da bi beba u potpunosti preokrenula moj zivot u owome trenutku, i znam da bi neki itvjesni postotak bila nezeljena, ali me takwa tuga uhwati kad widim da je test negatiwan, pa to je uzas...Mozda moj tadasnji momak nikad mene nebi ozenio,nebitno, ali stwarno je cudan osjecaj..Owo su ozbiljne stwari.Ja bih mogla da se pozabavim swojom bebicom, narocito sada u samoci,iako sam protiv braka. :cry: Mozemo svi owdje sad neke gluposti da pricamo, cak su mi rekli da nisam prewise usrecila swojim odgoworom,ali ja stvarno owako mislim.Swi mi imamo swoja misljennja, neko malo ozbiljnija, a neko saswim drugacija.Owo je moje..
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam to i napisao da poslje dva ipo-tri mjeseca sve to ide malo teze i ako ko pristane to da radi ( cuo sam da je bilo takvih slucajeva ). Sad oce li neko abortirat ili nece to je njena stvar a i njegova. Inace, cini mi se, koliko se sjecam, da abortus po zakonu moze da se radi do tri mjeseca stim sto je postoji odredjeni rizik. A to je li mi stalo do djevojke........ upravo je onako kako si rekla, stalo mi je al da se zenim to nikako.I ako me nisi shvatila, sva ova stvar meni se nije desila a mogla je. Pozdrav

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder
    Ja sam to i napisao da poslje dva ipo-tri mjeseca sve to ide malo teze i ako ko pristane to da radi ( cuo sam da je bilo takvih slucajeva ). Sad oce li neko abortirat ili nece to je njena stvar a i njegova. Inace, cini mi se, koliko se sjecam, da abortus po zakonu moze da se radi do tri mjeseca stim sto je postoji odredjeni rizik. A to je li mi stalo do djevojke........ upravo je onako kako si rekla, stalo mi je al da se zenim to nikako.I ako me nisi shvatila, sva ova stvar meni se nije desila a mogla je. Pozdrav
    Pa ok je..Ne zeni ti se..A stalo ti je do cure.. :?
    Ukapirala sam..
    ...ne zatwaraj zamnom ni srce, ni wrata....

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder
    Imao sam tu frku jednom i od tad pamet u glavu. Mislio sam 100% je gotovo. Za tih 20 dana izucio sam problem da nisam mogao bolje. Zamislite samo kakav mi je bio 21 dan))))) ufffffff - blazenstvo- najljepsi dan u zivotu!!
    Ako je do toga doslo a ne zeni ti se najbolje vrijeme za abortus je poslje mjesec-mjesec ipo. Poslije dva ipo mjeseca- tri moguce su komplikacije kao npr. nemogucnost radjanja. Ukoliko se abortus odradi na vrjeme i kvalitetno najveci problem koji se javlja je infekcija materice ( to je normalna stvar i lako se rjesava antibioticima ). Nadam se da sam pomogao.
    Kako se ti svojski nalupa gluposti...
    Samo nemoj pochinjat sa sexom dok se malo bolje ne informishesh da ne bi bio odgovoran za zhivot nekoga ko zna josh manje nego ti (ako je to uopshte moguce).

  25. #25
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tek sad vidim da mozda nisam bio dovoljno jasan nekima. Poslije 21 dan djevojka je dobila menstruaciju, da ne pomisli ko da je uradila abortus. Pozdrav

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •