Page 11 of 31 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #251
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Doktorka Milana Šoć. Prijatna, a nisam čula ni jednu negativnu kritiku na njen račun. A koliko se sjecam i Nikola Stanisic je bio ok.
    Last edited by Zizak; 28-05-10 at 21:25.

  2. #252
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gdje radi Milana Šoć??
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  3. #253
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by berekina View Post
    Gdje radi Milana Šoć??
    Ispod Gorice, Beogradska 31. Ako ti treba telefon da bi zakazala, poslacu ti na pm.

  4. #254
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Doktorka Milana Šoć. Prijatna, a nisam čula ni jednu negativnu kritiku na njen račun. A koliko se sjecam i Nikola Stanisic je bio ok.
    Ako je to onaj u Codri što radi, odličan ginekolog!!!

  5. #255
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_M View Post
    Ako je to onaj u Codri što radi, odličan ginekolog!!!
    Jeste, Nikola Stanisic je bio u Codri. Pretpostavljam da je jos uvijek tamo.

  6. #256
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by berekina View Post
    ko je tvoj ginekolog
    Sada mi je izabrani ginekolog dr.Boljevic i ne planiram da ga mijenjam,u potpunosti sam zadovoljna...cak mi ne pada na pamet da vise odlazim privatno kod bilo koga ,jer sve zavrsim u domu zdravlja,samo je problem sto mora da se ceka,ali nacekala sam se ja i po renomiranim privatnim klinikama,tako da mi dodje isto...
    Sto se tice dr.Jovovica,logicno je da misljenja budu podijeljena,kao i za svakog dr.,moje iskustvo sa njim je grozno...

  7. #257
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O.K hvala!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  8. #258
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Ispod Gorice, Beogradska 31. Ako ti treba telefon da bi zakazala, poslacu ti na pm.
    e ja imam negativno iskustvo..Lijecila me pola god, odem kod dr doktora kaze da mi je dijagnoza bila pogresna..A zamlo sam infrakt dobila od nervoze !!!!!!!:mad::mad::mad:
    zaista divna zena, al ne znam kolki je strucnjak.
    A opet ne smijemo se igrati sa nasom"drugaricom" mnogo je bitno naci kavlitetnog dr, pa i bio skuplji-ipak zdravlje je u pitanju.


    dr.Jasminka Vukcevic"HERA"-ima li ko iskustva sa njom? utisci?strucnjak?
    Last edited by MALAodSKANDALA; 07-06-10 at 13:52.

  9. #259
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bila 2 puta kod Jasminke - davno dok je radila u d.z. u bloku V i prije 3 mjeseca u 'Heru'. Za nju nemam nista posebno da kazem jer nisam imala toliki problem gdje bi se dokazala svojom strucnoscu, sem da je rezervisana s pricom i mnogo mudruje + u HERU sklapaju s cijenama kao ludi. Cak su i vrlo napredni - SMS porukom salju rezultate papa testa
    Djevojke koje nemaju neki veci problem trebaju da se naoruzaju strpljenjem i idu u domove zdravlja. U vecini slucajeva dobijaju isti tretman za Dž.

  10. #260
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pozitivna iskustva i sa Herom i Ars Medicom (Dr. Crnogorac). Cijene jesu visoke, ali kad je zdravlje u pitanju...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  11. #261
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cula sam preporuku od drugarice za Boljevica pa se razmisljam da podjem kod njega a inace sam do sada isla kod dr Rakocevica vodio mi i trudnocu sve 5 samo sto jedan moj problem niko od ginekologa ne uzima za ozbiljno (neredovan ciklus) ... svi smrsaj pa ce se ustalit... moja ova drugarica imala isti problem i polni hormoni joj bili u haosu uz terapiju redukovala se i tezina i ciklus... e sad dal je imao neko slican problem i ko je to temeljno odradio?? Ne znam bas sam u nedoumici gdje poci jer me to bas brine a da me nece olako shvatit kao vidi ovu ne dobije jednom odma frku dize jer su me do sad gledali ko da ih pitam ne znam ni ja sto jedna mi je dala ergometril ..znaci ne zelim to mogu ga ja i sama uzeti i dobit cu garantovano, nego zelim otkirt uzork i poradit na problemu ufff. oduzih prastajte..svaki savjet mi ej dobrodosao!

  12. #262
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ne znam šta da ti kažem, osim da sama insistiraš na statusu hormona...traži da ti da uput za analizu.
    Nažalost, vrlo često se vrlo bahato odnose prema problemima pacijenata, kao da "od oka" znaju da nam je sve potaman

    p.s. zaboravih, a zato sam i pisala, Boljević je sjajan pa pokušaj.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #263
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ginekolog

    Da li neka od vas mama ima, ne daj bože, epilepsiju? Ko vam je vodio trudnoću (u obzir dolaze PG, BD, KO) i koje ste sve pretrage morale da uradite?
    Pozdrav.

  14. #264
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    pozitivna iskustva i sa Herom i Ars Medicom (Dr. Crnogorac). Cijene jesu visoke, ali kad je zdravlje u pitanju...
    Pomenuta doktorica je vrhunski dijagnosticar ali se sa nasim ginekolozima sva prica tu zavrsava. Nadobudni su i nekad vrlo cesto i kada platite ne dobijete adekvatnu uslugu.

  15. #265
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    e ja imam negativno iskustvo..Lijecila me pola god, odem kod dr doktora kaze da mi je dijagnoza bila pogresna..A zamlo sam infrakt dobila od nervoze !!!!!!!:mad::mad::mad:
    zaista divna zena, al ne znam kolki je strucnjak....
    Vjerovala ili ne, isti slucaj za dr. Soc. Nevjerovatno, ali zena mi je dala pogresnu dijagnozu i ljekove (bez slanja uzoraka na testiranje). Eto, a sama je pohvalih. Pregled kod nje mi je inace bio prilicno bolan (mislila sam da je do mene), a kod drugog isti pregled totalno normalan, malo neugodan jedino. I na sve to pogresna dijagnoza.

    Slazem se s tobom, ostaje ovo prijatna i ljubazna, a ja cu do daljnjeg kod Stanisica.

  16. #266
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    poliklinita vita ima nekog dobrog ginekologa al ne znam kako se zvase
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #267
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj saznaj please!!!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  18. #268
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ubi me sad , ceke da probam vidjeti, muskarac je znam, i vodio je svim mojim prijateljima trudnoce , eve eve ga

    sasa raicevic , neki valjda najbolji ginekolog iz kc , mada imaju sve same ala cream doktore, dolazi recimo kod njih profesor iz bg za srce koji je najbolji kardiohirug svijeta i evrope , proglasen, onda stara dobra lila perovic onda iza ima lab dje je sneska corac svasta nesto imau
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #269
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja svima preporucujem dr tanju motrenko ordinacija filotic bd i humana reprodukcija na ct za mene je ona zakon sa njom sam u svakom trenutku znala tacno na cemu sam i sto mi je raditi .poslije miseda 2 inseminacije ivantjelesne u 43g cekam svoju prvu bebu za mene je najvaznije da imam povjerenja u dr a o dr iz ko ginekolozima necu samo neka su zdravo

  20. #270
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prelistala sam temu, ali nemam trenutno vremena da je detaljno iscitam, pa me zanima kakva su vasa iskustva sa dr Milovanom Jovanovicem iz DZ Blok 5?

  21. #271
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suzana Uskokovic -Natal...bez dileme najbolja...

  22. #272
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa Dr Uskokovic sam imala super iskustvo..detaljna skroz, njezna, normalna...

  23. #273
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marly View Post
    Prelistala sam temu, ali nemam trenutno vremena da je detaljno iscitam, pa me zanima kakva su vasa iskustva sa dr Milovanom Jovanovicem iz DZ Blok 5?
    jednom sam bila u situaciji da hitno odem u DZ u blok 5 (posto je jedini radio) i primio me pomenuti dr.Najblaze receno,mislim da on nije bas normalan.Prvo je namjeravao da mi radi ultrazvuk u prisustvu jos dvije pacijentkinje koje su ga cekale u ordinaciji,sto sam ja,naravno zapanjeno odbila!Zatim mi je dao uput da idem da lezim na ginekologiju u Klinickom,a tamo kad sam dosla samo su se nasmijali i vratili me kuci.(da ne objasnjavam sad o cemu se radilo,u pitanju je trudnoca),a on sam je nekako smusen i cudan,ne bih mu ja bila pacijent....

  24. #274
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moja kuma je, posto je saznala da je trudna, posla kod dr uskokovic u "natal". ova joj je rekla da mora da abortira jer je plod premali i da ce za 2 dana (samo ne znam kako je to procijenila) doci do sepse. izbezumljena djevojka je zamalo to uradila, ali joj porodica nije dala. promijenili su doktora, posli kod jednog starog sto radi u bolnici (jokmanovic ili tako nesto), on joj kaze da je plod manji, ali da sacekaju jos malo. ona se osjecala dobro, prosla su i ta 2 famozna dana... pa 9 mjeseci... i ona je rodila zdravu bebu. i onda covjeku dodje da upuca uskokovicku koja je dala takvu dijagnozu. bar da joj je rekla da podje na drugo mjesto, ipak je to jedan zivot.
    sto se tice dr medana, neke djevojke su isle kod njega na abortus. jedna je posle abortusa ostala trudna i sve je ok.

  25. #275
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100 ljudi- 100 mishljenja Neko ko je za mene dobar,za nekog drugog mozda i nije i tako obrnuto ... po meni treba promijeniti par doktora dok ne nadjesh nekog sa kim si zadovoljan...ja sam zadovoljna sa dr Micunovic(Ars medica),jako,jako,jako fina doktorica,njezna i prijatna,ali cu je morati promijeniti samo iz razloga sto mi je daleko ici na stalne preglede,folikulometrije i ostala chuda u PG,pa cu preci kod Tanje Motrenko...

Page 11 of 31 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 09:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •