Page 12 of 31 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #276
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam upravo bila ovamo, super doktor, besplatno sve, cekala 10ak minuta, brisevi poslati za Bg, sve besplatno. Prezadovljna sam.

  2. #277
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A gdje si to bila???
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  3. #278
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    reci i nama gdje je to SVE besplatno a salje se za BG? Nije tajna, svi pominjemo doktore i privatne ordinacije.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #279
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Foca, BiH, Dom zdravlja. Inace nisu mi trazili ni zdravstvenu, ni licnu, samo ime i prezime... PAPA test i svi brisevi su besplatni.

    PS. Možda važi samo za studente
    Last edited by Oljce; 16-09-10 at 11:37.

  5. #280
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitala sam svih 12 strana o nasim ginekolozima i zakljucujem da su svi komentari na osnovu individualnih iskustava. Tako da je tesko osloniti se ovdje na neciju preporuku.

    Sa dr. Jasminkom V. iz Here sam imala potpuno ok iskustvo, bila je veoma prijatna i svaki put me adekvatno lijecila kad bih iamla neki problemcic. Ali sam prekinula tamo da idem, jer sam cula iz par provjerenih izvora, kako je jednoj djevojci tek u 6. mjesecu rekla kako joj dijete nema ni noge ni ruke, i ova je morala abortirati ili ne nam sta vec, valjda je podigla tuzbu. Jednu curu je na sred hodnika u KC-u pred porodjaj ostavila jer kad je ova rekla za epiduralno sto su se prije dogovorile, Jasminka se naljutila jer se tako "nijesu dogovorile". I jos par slucaja...koje ne bih navodila...

    Cula sam i ja da je Sasa Raicevic najbolji, ali nemam licnog iskustva. Vise preferiram zenske doktore iako znam da su muski ginekolozi bolji.

    Vise ni sama ne znam gdje i kod koga da idem, i doktori su ziva bica tako da se i njima desi da pogrijese.

  6. #281
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Charlotte View Post
    Procitala sam svih 12 strana o nasim ginekolozima i zakljucujem da su svi komentari na osnovu individualnih iskustava. Tako da je tesko osloniti se ovdje na neciju preporuku.

    Sa dr. Jasminkom V. iz Here sam imala potpuno ok iskustvo, bila je veoma prijatna i svaki put me adekvatno lijecila kad bih iamla neki problemcic. Ali sam prekinula tamo da idem, jer sam cula iz par provjerenih izvora, kako je jednoj djevojci tek u 6. mjesecu rekla kako joj dijete nema ni noge ni ruke, i ova je morala abortirati ili ne nam sta vec, valjda je podigla tuzbu. Jednu curu je na sred hodnika u KC-u pred porodjaj ostavila jer kad je ova rekla za epiduralno sto su se prije dogovorile, Jasminka se naljutila jer se tako "nijesu dogovorile". I jos par slucaja...koje ne bih navodila...

    Cula sam i ja da je Sasa Raicevic najbolji, ali nemam licnog iskustva. Vise preferiram zenske doktore iako znam da su muski ginekolozi bolji.

    Vise ni sama ne znam gdje i kod koga da idem, i doktori su ziva bica tako da se i njima desi da pogrijese.

    bravo mijenjas doktora sa kojim si zadovoljna na osnovu rekla kazala prica, fantasticno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #282
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    bravo mijenjas doktora sa kojim si zadovoljna na osnovu rekla kazala prica, fantasticno
    Pa ovo sto sam navela nije bas -rekla kazala-, radi se o meni prilicno bliskoj osobi. Mozda je gospodja dobar doktor, ali takva stvar ne znam koga ne bi uplasila.

  8. #283
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ljekari su ljudska bica i grijese kao i svi, ali, nazalost, njihove greske su vrlo skupe. U svakom slucaju, ne treba nasijedati na "naklapanja" bijeloga svijeta, jer tu cesto ima i preuvelicanoga i "gluvih telefona" ...ipak, Sparko, neka kardinalna greska koja se dogodi doktoru koji lijeci moju blisku osobu svakako da moze uticati na mene da ga promijenim iako sam relativno zadovoljna njegovim uslugama.
    Uglavnom, ne obazirite se na tudja iskustva, ako su vam licna povoljna, jer ljudi mnogo neistina pricaju.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #284
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ljekari su ljudska bica i grijese kao i svi, ali, nazalost, njihove greske su vrlo skupe. U svakom slucaju, ne treba nasijedati na "naklapanja" bijeloga svijeta, jer tu cesto ima i preuvelicanoga i "gluvih telefona" ...ipak, Sparko, neka kardinalna greska koja se dogodi doktoru koji lijeci moju blisku osobu svakako da moze uticati na mene da ga promijenim iako sam relativno zadovoljna njegovim uslugama.
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Uglavnom, ne obazirite se na tudja iskustva, ako su vam licna povoljna, jer ljudi mnogo neistina pricaju.




    ljudi pricaju sve i svasta..:mad:
    i ja nisam vjerovala mnogim pricama i odoh po svom nahodjenju kod dr.Jovovica sa prvom trudnocom a on zamalo mi nije uradio kiretazu tvrdeci da beba nije kako treba ..ali sam na svoju ruku sacekala jos malo - promijenih dr. i rodih zdravo i pravo dijete..
    a nisam jedina koja je cula da on ni malo ne voli da poradja na carski - nego mu je gust kad maltretira zenu ...sve do vakuma ..ako moze..(vidjela svojim ocima jadna zena mucila se 17h i na kraj vakum uz komentar ni su mi se ni zena ni svastika poradjale na carski pa sto i ti..)

  10. #285
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod Jovovica u Codri pregled kosta 30 eura, ulatrazvuk jos 20. TErmin zakazujete telefonom 648-334. Ja sam bila kod njega na pregledu, mogu da vem kazem da je on jedan obican nadobudbi grubijan, za mene je rucni pregled bio vrlo traumatican. Mozda je strucan, ali ja vam ne bih preporucila da vam on bude stalni ginekolog, vec samo za konsulatciju i misljenje u slucaju da imate neki problem. Dr Stanisic je mnogo bolji i pazljiviji.

    Zna li ko radi li Dr Nebojsa Jokmanovic u nekoj privatnoj klinici i u kojoj?
    Last edited by zvoncica; 18-10-10 at 00:54.

  11. #286
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ko ima iskustva sa kolposkopijom?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  12. #287
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa po pravilu 14-tog danaa cikusa desava se ovulacija
    u slucaju da ti ciklus traje 28 dana tj. 14 dana prije sledece ocekivane menstruacije
    mada ne mora da znaci nekome zna biti na pocetku ciklusa nekom u sredini imas brojne metode da odredis koji su dani plodni, bazalna temperatura, LH trakice za odredjivanje ovulacije, po plodnoj sluzi itd.. a na sajtu roditeljportal imas kalendar ovulacije uneses datum, zadnje duzinu trajanja i odredi ti okvirno koji su to plodni dani

  13. #288
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam ja iskustva sa kolposkopijom Sve sam se smijala dok mi je radjeno to
    Nepodobna za vaspitavanje.

  14. #289
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mravica View Post

    Zna li ko radi li Dr Nebojsa Jokmanovic u nekoj privatnoj klinici i u kojoj?

    Koliko ja znam on ne radi privatno, ali kad podjes kod njega u bolnicu na pregled svakaKo ocekuje ka da radi privatno....
    Moj drugarici vodio trudnocu i svaki pregled mu je platila ka da je kod njega privatno isla a ne u bolnicu

  15. #290
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bila kod dr Sase Raicevica - ljud moji kako covjek ima laku ruku. Osjetila nisam pregled - i jako sam zadovoljna.
    Komunikativan je, neposredan, hoce i trudi se da odgovori na sva moguca pitanja.
    To nisam imala kod dr Vukcevic iz Here - zato sam i promijenila dr.
    Nakon sto mi je Sasa postavio dijagnozu, bila sam u BG gdje sam po njegovoj preporuci posjetila SJAJNU ljekarku - dr Zoricu Corac. Rijeci nemam za to sto sam tamo dozivjela. Cjelokupni utisak je - cista desetka.
    Imaju sjajnu tehnologiju, zena je alfa i omega svoje struke sto se vidi po svemu i nevjerovatno je posvecena poslu.
    Ako vas put nanese u BG - ulica Cvijiceva 128 - kod ZIRA trznog centra - posjetite je. Def.uliva povjerenje i odmah vam je jasno da su godine i godine iskustva iza nje.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  16. #291
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozzhe li se znati gdje radi privatno dr Raichewic kojeg swi pominjete?

  17. #292
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milenas View Post
    Koliko ja znam on ne radi privatno, ali kad podjes kod njega u bolnicu na pregled svakaKo ocekuje ka da radi privatno....
    Moj drugarici vodio trudnocu i svaki pregled mu je platila ka da je kod njega privatno isla a ne u bolnicu
    Samo da kažem da sam bila kod Jokmanovića u KBC, kad je njegov dan, poslata od mog izabranog ginekologa koji je tražio njegovo mišljenje, primio me je prelijepo, uradio mi biopsiju po sopstvenom nahodjenju, jer mu se učinilo da je potrebno, kasnije ponovo bila da uzmem gotov nalaz, bio preljubazan, jako zadovoljan što mi je nalaz ok, i ništa nijesam platila, niti je to od mene traženo.
    Eto, toliko.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #293
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Samo da kažem da sam bila kod Jokmanovića u KBC, kad je njegov dan, poslata od mog izabranog ginekologa koji je tražio njegovo mišljenje, primio me je prelijepo, uradio mi biopsiju po sopstvenom nahodjenju, jer mu se učinilo da je potrebno, kasnije ponovo bila da uzmem gotov nalaz, bio preljubazan, jako zadovoljan što mi je nalaz ok, i ništa nijesam platila, niti je to od mene traženo.
    Eto, toliko.

    Meni on samo pojawom djeluje izuzetno ok... Ali, nisam nikad bila kod njega..ne znam

  19. #294
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Jesu choche to je sve pomrlo, ne mLJati da te zamoLJim, niko se nije smio usudit djecu da pravi da nebi kupili dva metra placa na chepurke...pfff... ne znam koja ti je to baba prichala, danas je VECI broj podbachaja, mladih brachnih parova koji ne mogu da imaju djece i vishe trudnica na "odrzavanje trudnoce" u bolnicu no ikad pored svih KONTROLA ovoga svijeta.
    Samo mi rechi koje je tvoje objasnjenje?
    Globalno zagrijavanje ili mozda izduvni gasovi?!
    Uh...Ako te dofatim jednom preko tija zhvala....


    Shto se tiche golija pupaka i bubrega, pitaj bilo kojeg doktora (poshto ti redovno idesh na KONTROLE) shto je najveci uzrok steriliteta kod zena, svaki ce ti rec da je upravo taj goli pupak u godinama kad se djevojke razvijaju u zene na tom polju upravo glavni razlog,
    osim naravno ako nije genski povezano.



    ahahahahaahahahahahahaha maxe...

    Svakako da nije USKO a bogomi ni SHIROKO, ali je svakako "POVEZANO".

    Ja ne znam dje si ti prochitala da sam ja PROTIV kontrola (daleko bilo), ja sam NAGLASIO protiv kontrola "svaka 3 mjeseca", mislim, shto je ta muka kumim te kapom?
    Da ne kisjelite kupus u nju pa da se ispere ona "RA-SO" da je rdja ne ufati!?



    Aoo shto si se ufatila za ovaj golishavi stomak toliko oli mi objasnit? Kakvo je to poredjenje i kakve veze imaju MUSHKARCI sad sa onim shto sam ja pisao?! Ne kapiram kewe mi Nevenke.

    Da se razumijemo, super ti izgledash kad ti se pupak vidi, ne znam imash li pirsing ali razmisli o tattoo-u - to je vele sad moderno u 21 vijek , ali mi je to nekako gabeljski u januar mjesec a svakako nije dobro za cirkulaciju i donje extremitete kod zena , tako da tvoja pricha o golom pupku da "NEMA VEZE SA VEZOM" je itekako da ne rechem "plitka".



    Josh jednom - Ne mLjati .


    I ne samo goli stomaci, nego fala Bogu na trzistu svako oce da proda neko smece pa nam nudi bezbroj sredstava za zapiranje, ispiranje, pranje i kupanje intimnih djelova tijela, kako bi to sto ljepse mirisalo. A vi cim cujete neku reklamu, odmah to isprobajte na sebi, pa nije ni chudo sto imate najraznovrsnije infekcije.

    A moramo da budemo moderne i u trendu, pa ne nosimo vise bijeli pamucni vesh, nego bismo da budemo sto vise sexy, pa oblacimo obojeni od kojekakvih stetnih materijala i, normalno, nase tijelo ne moze normalno da dise nego zadrzava sva isparenja, a to je dusu dalo za infekcije.

    Zato drugarice, toplom vodom svaki dan, bez upotrebe sapuna, uz ves od prirodnog materijala i bicete mnooogo zdravije. A "ona" mirise tako kako mirise - lijepo i privlacno, ako je zdrava!

  20. #295
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Octo2010 View Post
    I ne samo goli stomaci, nego fala Bogu na trzistu svako oce da proda neko smece pa nam nudi bezbroj sredstava za zapiranje, ispiranje, pranje i kupanje intimnih djelova tijela, kako bi to sto ljepse mirisalo. A vi cim cujete neku reklamu, odmah to isprobajte na sebi, pa nije ni chudo sto imate najraznovrsnije infekcije.

    A moramo da budemo moderne i u trendu, pa ne nosimo vise bijeli pamucni vesh, nego bismo da budemo sto vise sexy, pa oblacimo obojeni od kojekakvih stetnih materijala i, normalno, nase tijelo ne moze normalno da dise nego zadrzava sva isparenja, a to je dusu dalo za infekcije.

    Zato drugarice, toplom vodom svaki dan, bez upotrebe sapuna, uz ves od prirodnog materijala i bicete mnooogo zdravije. A "ona" mirise tako kako mirise - lijepo i privlacno, ako je zdrava!

    Extra..
    Nasmijali ste me jutros.. Ali potpisujem sve ovo..
    Topla voda, pamuk & diše i miriše. :razz::razz::razz::razz:

  21. #296
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Mozzhe li se znati gdje radi privatno dr Raichewic kojeg swi pominjete?

    da i mene ovo interesuje
    i hitno bi mi bilo

  22. #297
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod simptomatskih infekcija urogenitalnog trakta - infekcija urogenitalnog sustava praćenih kliničkim simptomima, izolirane su tri vrste uzročnika iz ove skupine: Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum i Mycoplasma genitalium. Zajednička karakteristika svih mikroorganizama iz skupine mikoplazmi i ureaplazmi je nedostatak stanične stijenke tipične za bakterije. Odlikuju se velikom antigenskom različitošću uz mnoštvo serotipova. Nije jasno mogu li mikoplazme same izazvati upalu rodnice, jer se vrlo često nalaze u pratnji drugih prije svega bakterijskih infekcija. Nakon liječenja ovih bakterijskih infekcija - primarne infekcije, iščezavaju i mikoplazme bez ikakovog dodatnog specijalnog liječenja. Ukoliko mikoplazme iz bilo kojih razloga dospiju u maternicu ili jajovode, mogu izazvati upalnu bolest zdjelice (PID) s razvitkom ožiljkastih promjena u maloj zdjelici, apscesa ili neprohodnosti jajovoda. U oko 25% pacijentica s adneksitisom (upala jajovoda i jajnika) izolira se Mycoplasma hominis. Ukoliko je pozitivan nalaz u obrisku vrata maternice, ovaj postotak se penje i na 40%. Mikoplazme se izoliraju kod manje od 1%, i ureaplazme kod manje od 5% djevojaka koje nisu imale spolni kontakt. Naseljavanje genitalnog trakta mikoplazmama počinje obično nakon puberteta, i sasvim je ovisno o seksualnoj aktivnosti. Nakon stupanja u spolne odnose učestalost nalaza mikoplazmi u genitalnom traktu djevojaka raste na 17%, i ureaplazmi do 75%. Nije sasvim jasna uloga mikoplazmi u nastanku neplodnosti muškaraca, dok se kod žena osim značaja u okviru PID, raspravlja njihova uloga i u nastanku spontanog pobačaja.
    Simptomi: Ukoliko se radi o asimptomatskim infekcijama, kod kojih je tek neznatno pojačan vaginalni iscjedak, mikoplazme se najčešće izoliraju iz obriska rodnice, dok se rijetko nalaze u obrisku vrata maternice ili u uretri. Suprotno gotovo saprofitnom ponašanju mikoplazmi u rodnici i djelomično vratu maternice, naseljavanje maternice, jajovoda, odnosno širenje mikoplazmatske infekcije u malu zdjelicu oslikava njihov puni patogeni značaj. Simptomi koji se pri tome javljaju nisu specifični, a obuhvaćaju bolove ili napetost u donjem dijelu trbuha, pojačani iscjedak iz rodnice, bolove kod spolnog odnosa. Mogu se javiti mučnina i povraćanje, povišena tjelesna temperatura, nepravilna krvarenja, kao i smetnje od strane mokraćnih putova. Izgleda da je kod žena patogenija Mycoplasma hominis, dok kod muškaraca više problema izaziva Ureaplasma urealyticum. Dijagnoza se postavlja na osnovu izolacije uzročnika iz obriska vrata maternice i/ili uretre, u odgovarajućim kulturama.

    Liječenje: Ukoliko se radi o pratećoj infekciji, nije potrebno specijalno liječenje. Samo ukoliko su mikoplazme jedini uzročnici infekcije provodi se medikamentozno liječenje. Lijekovi izbora su tetraciklini (Doxycyclin) kroz 10 - 14 dana koji su učinkoviti kod svih vrsta mikoplazmi. U terapiji infekcije s Mycoplasma hominis na raspolaganju stoje još linkomicin (Lincocin) i clindamicin (Dalacin), dok je u liječenju Ureaplasma urealyticum djelotvoran i eritromycin (Eritromicin). Ciprofloksacin (Ciprobay, Ciprinol) ima učinak kod obje vrste uzročnika.
    Alternativne mogućnosti: Za seksualno aktivnu osobu ne postoji apsolutno sigurni način kako izbjeći spolno prenosive bolesti. Sve što narušava pH i bakterijsku ravnotežu rodnice može dovesti do infekcije. Imunološka funkcija ovisi i o tome kako i koliko se sigurnim i zaštićenim osjećamo u svijetu općenito tijekom života, ili određenog životnog razdoblja. Otuda je nužno obratiti pozornost ne samo na zdravu prehranu, nego i na uravnotežen dnevni ritam aktivnosti i odmora, redukciju stresa i emocionalnu stabilnost. Koristite dobre multivitaminsko-mineralne dodatke prehrani. Izbjegavajte kemijske iritanse, tampone, usku odjeću, hulahopke, tanga gaćice. Održavajte vaginalnu sluznicu zdravom uz siguran i zaštićni spolni odnos. Pridržavajte se pravila o uporabi kondoma: Porazgovarati o toj temi prije nego što se vaš partner uzbudi.

  23. #298
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    999
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Posto mi je supruga radila test na trudnocu i na osnovu njega ustanovila da je trudna, sada bi posla i na kontrolu kod nekog ginekologa koji radi i privatno i u kbc, kako bi je taj isti doktor ili doktorica kasnije porodio.
    Posto smo skoro dosli da zivimo u Podgorici nemamo iskustva sa doktorima, pa vas molim da nam preporucite nekog dobrog i pouzdanog ginekologa.
    Morace da se radi i pregled i ultrazvuk ili kako vec? Izvinjavam se jer nemam iskustva sa tim jer joj je ovo prva trudnoca...

    Hvala svima unapred

  24. #299
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Vidim da niko ovdje nesto ne pominje dr Aleksandra Boljevica...Izuzetan ginekolog po meni.Privatno radi u Cenex,a inace je u DZ na Starom Aerodromu...Napravis karton,zakazes pregled,ne cekas satima,sestre ljubazne,doktor prijatan i platis pregled svega 1 i po evro...Ja i moje dvije sestre idemo kod njega i ne bi ga mijenjale...

    Claudio,dr Boljevic je mojoj sestri vodio trudnocu samo ja mislim da on ne prisustvuje porodjaju u KBC...Ja bih ti njega preporucila bar za to vodjenje trudnoce,ne znam ni da se iko pozalio na neki njegov kiks,pedantan je,detaljan,i izuzetno njezan i pazljiv,i znam da su nesto u KBC posle porodjaja digli frku da mi sestra ima neke ciste na dojke,svi smo se bili prepali i Boljevic joj objasnio da nisu imali uopste razloga za uzbunu kakvu su napravili...Sve je bilo ok ustvari,samo su joj se zadesili glupani sto ne znaju nista i izmaltretirali nas prepadom..E samo ne znam ako ti je bas zelja da isti dr poradja tvoju zenu,onda vidi neke dr preporuke,kako vi sami hocete...Mada pitacu sestru sjutra,mozda on i prisustvuje,pa da ja grijesim...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #300
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Claudio CANIGGIA View Post
    Posto mi je supruga radila test na trudnocu i na osnovu njega ustanovila da je trudna, sada bi posla i na kontrolu kod nekog ginekologa koji radi i privatno i u kbc, kako bi je taj isti doktor ili doktorica kasnije porodio.
    Posto smo skoro dosli da zivimo u Podgorici nemamo iskustva sa doktorima, pa vas molim da nam preporucite nekog dobrog i pouzdanog ginekologa.
    Morace da se radi i pregled i ultrazvuk ili kako vec? Izvinjavam se jer nemam iskustva sa tim jer joj je ovo prva trudnoca...

    Hvala svima unapred
    Mislim da je sad nešto pooštreno u bonici i da nije moguće da baš tvoj ginekolog prisustvuje porodjaju, izuzev ukoliko je regularno u smjeni...ako sam dobro razumjela, to su uveli kao pravilo, mada može biti da ipak uspijevaju da se provuku i dalje!
    Ja sam pacijent dr Boljevića, ali jako hvale i dr Jovanovića u bloku 5. Moja snaha je trenutno pred porodjajem, od samog starta je imala rizičnu trudnoću, krvarila je, i evo, jako lijepo i predano joj je sanirao probleme i vodio trudnoću..ali ni on ne radi u KBC-u i ne može biti na porodjaju.
    Privatno, dr Jasmina Vukčević, mada ja nijesam imala dobro iskustvo sa njom , ali mnogi se hvale...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 12 of 31 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 09:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •