Upravo sam jucer gledao na Discoveryju nesto u vezi Neta, ljubavi i buducnosti. Virtuelna ljubav znaci.
Vec su izradili posebnu odjecu koju ce ljudi pored 3D-naocala imati na sebi i uz svoj cip, oni ce se priklopiti na net. Ovako opremljeni moci ce izabrati bilo kojeg partnera iz sveta filma, estrade... naravno ako ce se druga strana biti spremna slikati gola u nekoliko poza, sve ostale ce moci onda napraviti elektronika uz sugestiju nase maste. Ulaskom u 3-D svijet i dodirima oni ce se prenositi na tu specijalnu odjecu i preko nje stimulirati nase erogene cone.
Seksologi i eksperti na podrucju racunalnistva rade zajedno na tom projektu vec duze vrijeme. Kazu da ce biti to revolucija u sexualnom zivotu i da ce oprema biti spremna za trg u narednih 20 godina.
Ideju su dobili preko 3-D igrica i sada pokusavaju to prenjeti na covjeka kroz fizicki osjecaj kojeg bi mu nudila posebna odjeca.
Ali poenta nije samo u tome. Recimo da se danas dvoje mladih slikaju goli - kroz recimo 40 godina, oni bi mogli ponovo dozivjeti (kroz emocije i dodir) svoju ljubav iz mladosti. Misli iz glave, preko cipa bi se prenosile u taj 3-D svijet koji bi se odazivao slikom nas samih i vracao signale u odjecu a ta na nase erogene cone. - Zanimljivo. :roll:

Ovo nije izmisljeno, stvarno je bilo. Mozda je jos ko pratio Discovery, pa ce me dopuniti?
(pazite! ovo danas izgleda nemoguce kao recimo ideja o mobitelu ispred 30 godina :idea: pa svi vidimo kamo nas je mobi dopeljao, net...)

A moja masta jos nesto dodaje: Koliko nas je sada pomislilo na jednu poznatu pjevacicu, auuuuuuuuu sta nas jos cekaaaaaa :wink:

Stvarno nemam pravog pitanja u vezi ovoga.
Da li ima mozda neko koji komentar u vezi toga?