Page 15 of 28 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 351 to 375 of 688

Thread: Uhapsen Radovan Karadzic?!

  1. #351
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes veli advokat njegov nije dana ostara samo smrša! Čudo ljudi!!! Miropomazanije!

  2. #352
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alternativna medicina jadan, ja sam se vec pretplatio na "Zdrav zivot"

  3. #353
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Smile Kao nagradu za hapsenje i Bog dao osvjezenje!

    Posljednji update: 23. Jul 2008, 18:44

    Snijeg na Durmitoru

    Durmitor je danas osvanuo pod snijegom i to je prvi put da na ovom području u julu pada snijeg.
    Prema hidrometeorološkim podacima, snijeg se spustio do ispod 1.800 metara nadmorske visine. Durmitor je visok više od 2.500 metara.
    Snijeg je iznenadilo ne samo turiste na Žabljaku već i mještane.
    U čitavoj Crnoj Gori temperature vazduha su opale znatno ispod 30 stepeni.

    http://www.pcnen.com/detail.php?module=2&news_id=31354

  4. #354
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neki od komentara na netu:

    ha,ha,ha pa ovo samo kod nas,jos da ovako nadju Bin Ladena u Vashingotonu kako radi u zooloskom vrtu

    carski! a Mladic je verovatno neki od pevaca Granda, sad samo videti koji je najbradatiji

    Cuvajte se kontrolora u busu da ne zvarsite u Hagu

    Pa ovaj covek me je lecio !!!

    ...uhapšen od strane tajnih agenata GSP-a zbog falsifikovane markice. ta "soba u kojoj je proveo vikend verovatno je neka samica u GSP-u gde isleđuju ove što se švercuju da priznaju na kojoj su stanici ušli i obećaju da neće nikad više...

    Sve u svemu, Karadzic je krijuci se i bez mogucnosti da koristi svoje prethodni radni stazi kvalifikacije uspeo da izgradi karijeru. Prilicno impresivno. Svi sto u Srbiji kukaju kako ne mogu da zarade treba da stave prst na celo.

    ja sam ovog coveka video u Beogradu pre nekoliko meseci i bas sam ga zagledao posto je bio cudan i pomalo smesan kada je prolazio kroz grad... ko bi reko da je to radovan karadzic...

    ako je ono karadzic partizan ce osvoiti ligu sampiona.

    Hehe...on mirno pije kaficu u Beogradu,a siroti Ricard Gir ga trazi po bosanskim brdima
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #355
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na svu ovu sprdnju samo hvali da iz haga kazu da to nije on

  6. #356
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajda sad majcin sine pusti bradu i udji u GSP

  7. #357
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




  8. #358
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  9. #359
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    23 Jul 2008. 19:02 | Izvor: RSE
    Pretrešen restoran Karadžićevog brata u Podgorici
    Pošalji vijest | Verzija za štampanje

    Crnogorska policija je 21. jula, u noći hapšenja Radovana Karadžića u Beogradu, izvršila kontrolu ugostiteljskog objekta "Kula Karadžića" u Podgorici, koji je vlasništvo njegovog brata Radisava i identifikovala lica koja su nedozvoljeno nosila oružje.

    Tokom racije od gosta u lokalu, čiji su inicijali R.K, oduzeta su tri noža, metalni boks i metalna šipka, saopštila je danas Uprava policije Crne Gore.


    Protiv ovog lica biće podnijeta krivična prijava, zbog osnovane sumnje da je počinio prekršaj iz Zakona o javnom redu i miru.

    Oce li i njega u Hag ?

  10. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ipak,Radovan je izradio i demokratksu Srbiju i demokrate Srbe, i CIA-u i sve ostale slicne sluzbe.Zivio je i radio svoju struku u sred Novog Beograda,ali ono-ladno!
    Hahaha,koliko god mi je milo sto su ga u`apsili,toliko mi je milo i sto ih je na strucan nacin obradjivao godinama.
    Respekt strucnosti!
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  11. #361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ines View Post
    Ipak,Radovan je izradio i demokratksu Srbiju i demokrate Srbe, i CIA-u i sve ostale slicne sluzbe.Zivio je i radio svoju struku u sred Novog Beograda,ali ono-ladno!
    Hahaha,koliko god mi je milo sto su ga u`apsili,toliko mi je milo i sto ih je na strucan nacin obradjivao godinama.
    Respekt strucnosti!
    Ziva istina. Prosto je shokantno chitati sto je on zapravo radio sve ove godine. Da se coek slatko ismije kako ih je sve, kako ti reche, izradio. Sve odreda.

  12. #362
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma mislim,ne zna se je li apsurdnije ili struchnije!
    Krajnost,u svakom slucaju.
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  13. #363
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako sad dogradjuju teorije a kad uhapse Ratka ispostavice se da bio konobar u MUP- u
    Njemačke tajne službe otkrile su da je Radovan Karadžić uhapšen na osnovu informacija koje je o njegovom kretanju istražnim organima dao Ratko Mladić, javlja londonski Dejli telegraf.
    Kako je zbog odnosa s Evropskom unijom očekivano skoro hapšenje Ratka Mladića, ovaj je navodno pregovarao s lovcima na njegovu glavu i otkrio im informacije o Karadžiću, tvrdi list pozivajući se na njemačku tajnu službu.
    Izvor blizak njemačkim obavještajcima tvrdi da je Ratko Mladić odlučan u namjeri da izbjegne suđenje u Hagu, ali da će pristati da mu se sudi u Srbiji.
    "Mladić je najvjerovatnije još prije nekoliko mjeseci otkucao Karadžića. To znači da zna da će suđenja biti", tvrdi izvor Dejli Telegrafa i dodaje da su zapadne tajne službe pomogle pri Karadžićevom hapšenju.
    "Radi se o američkoj agenciji CIA u saradnji s Njemcima, Britancima i Francuzima. Te zemlje žele da Srbija što prije uđe u Evropsku uniju i udalji se od Rusije", tvrdi njemački izvor Dejli Telegrafa.

  14. #364
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako sad dogradjuju teorije a kad uhapse Ratka ispostavice se da bio konobar u MUP- u
    Njemačke tajne službe otkrile su da je Radovan Karadžić uhapšen na osnovu informacija koje je o njegovom kretanju istražnim organima dao Ratko Mladić, javlja londonski Dejli telegraf.
    Kako je zbog odnosa s Evropskom unijom očekivano skoro hapšenje Ratka Mladića, ovaj je navodno pregovarao s lovcima na njegovu glavu i otkrio im informacije o Karadžiću, tvrdi list pozivajući se na njemačku tajnu službu.
    Izvor blizak njemačkim obavještajcima tvrdi da je Ratko Mladić odlučan u namjeri da izbjegne suđenje u Hagu, ali da će pristati da mu se sudi u Srbiji.
    "Mladić je najvjerovatnije još prije nekoliko mjeseci otkucao Karadžića. To znači da zna da će suđenja biti", tvrdi izvor Dejli Telegrafa i dodaje da su zapadne tajne službe pomogle pri Karadžićevom hapšenju.
    "Radi se o američkoj agenciji CIA u saradnji s Njemcima, Britancima i Francuzima. Te zemlje žele da Srbija što prije uđe u Evropsku uniju i udalji se od Rusije", tvrdi njemački izvor Dejli Telegrafa.
    Jedna velika glupost... Nema toga boga kojie će da odvoji srbiju od rusije i da je okrene svojim ubicama...

  15. #365
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako vi judi ne shvatate da ruse boli ona stvar i za Srbiju i za sve. Oni (kao isve normalne drzave) gledaju sto je najbolje za njih. Vi mislite da su oni protiv nezavisnosti Kosova, zbog Srbije. E nisu oni nisu zato sto bi odnma Cecenija trazila da se odvoji od Rusije, e zbog toga su oni protiv toga. A i samo da vas podsjetim da je Goli otok nastao zbog Rusije, koja je svoje vojne snage dovela na granicu Rumunije i samo se cekalo kad ce da uslijedi napad na SFRJ. BRACA RUSI, ne zavaravajte se.
    A mislite li vi ljudi da bi on sve to mogao radit bez pomoci drzave. Da se on sam krio jos 1995 bi ga uhvatili. Sto mislite odakle mu ti lazni papiri, lazno ime, stan .... Ada drzava ga je cuvala i zato se ovoliko i trazio

  16. #366
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novinari istrazili da je uzeo identitet izvjesnog Dragana Dabica koji je umro u Sarajevu 1993.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #367
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Joj Igore,ono o cemu ti pricas su proste jednacine.
    Pa jasno je da ga je drzava cuvala.Cim je pala vlada pala je i zrela jabuka.Mislim...2+2=4.
    Nesto novo?
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  18. #368
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnogo smijesan scenario,bas smijesan kao iz nekog trecerazrednog holivudskog filma.Strane sluzbe su mogli davno da ga uhapse ali je poenta u tome sto su nacerali da ga bas srbi sami uhapse i predaju i tako ih malo prevaspitaju za buduce zanesene generacije...ameri su pokazali ko je gazda na ovim prostorima.Sto se tice kosova, oni grade na kosovu najvecu bazu u evropi i iz te baze ce moci da polecu njihovi bombaderi prema bliskom istoku bez problema,strateski vazno za njih...

  19. #369
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salex View Post
    Jedna velika glupost... Nema toga boga kojie će da odvoji srbiju od rusije i da je okrene svojim ubicama...
    Bar dok Gazprom ne zavrsi svoj posao u Srbiji pod vise nego povoljnim uslovima.

    A poslije cemo vidjet koliko ce ih zanimat Srbija, pravoslavlje i Kosovo.

  20. #370
    big giant head Guest

    Default

    jadna zemlja koja se na rusiju oslanja. sva sreca pa, osim u mozgovima raznih salexa, srbija to ne chini u zabrinjavajucoj mjeri

  21. #371
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    jadna zemlja koja se na rusiju oslanja. sva sreca pa, osim u mozgovima raznih salexa, srbija to ne chini u zabrinjavajucoj mjeri
    Ja sam rekao, kad rusi tako vole srbe, sto ih ne caste koji milion? . Nema toga, svako gleda svoje interese

  22. #372
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kaki rusi...pa njih je srbija interesovala jedino jer ima trebala pipka da mogu blize ka evropi posto nidje ne mogu da uticu..sad sto si neki srbi naskedali na ruske fore to je druga stvar...

    A karadzica su definitivno cuvali iz srbijaskih sluzbi, pa ko ce drugi jer su mu oni zadavali zadatke...

    Dovoljno je pratiti te stare udbase i jna grupe da bi se Mladic locirao...a nesto mi kaze da se zna odavno i od stranih agencija i od srbijanskih dje se krije Mladic...

    Znaci ima jos puno da ciste u Srbiji pocev od tajnih bezbjednosnih institucija do vojske jer ih ima za haps previse koji skrivaju kriminalce, ratne kriminalce itd.....
    Last edited by Alex Raymond; 24-07-08 at 02:18.

  23. #373
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    A i Slobodan Milosevic je nedje iz okoline Niksica. A sto cine niksicani, svi u neke presjednike posli )))
    Iz Lijeve Rijeke, to ti je nedje izmedju Podgorice i Kolasina, tezim putem. Svakakvi se politicki talenti radjaju po ovija brda.

    Inace sam prosle godine imao to veliko zadovoljstvo da sa nekim Zabljacanima meni antipaticne politicko-nacionalne orjentacije putujem preko Savnika do Zabljaka. Ljudi su se u familiju kleli da iz pouzdanih izvora znaju da Karadzic zivi u Petnjici i da ga svi tamo poznaju i srijecu.
    Last edited by MadGod; 24-07-08 at 02:33.

  24. #374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Iz Lijeve Rijeke
    Da valja cemu,zvala bi se desna
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  25. #375
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e moj radovane, da si mogao ovo pročitati ranije predao bi se ti odavno, bolje u holandiji duvati džointe sa ostalim warlord-ovima nego $eđeti međ ovakvijem narodom...

    holandijo zemljo obećana, zemaljski raju za srbe...

Page 15 of 28 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uhapsen komandir policije
    By gos1 in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 05-11-06, 00:00
  2. Replies: 0
    Last Post: 12-10-05, 15:27
  3. Da li će se Radovan predati?
    By HIGHLANDER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 85
    Last Post: 02-08-05, 15:18
  4. uhapsen Vuk Vulevic
    By intruder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-05, 19:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •