Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 151

Thread: Batman - The Dark Knight

  1. #51
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Into the Night
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Nema tu realan IMDB ili nerealan, to samo mogu ljudi bit takvi , posto oni glasaju na IMDB. Ne odredjue IMDB kakav je neki film
    Pa na to sam i mislio naravno...

  2. #52
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Imas ga u tender oglase, ful osim koze,registrovan do marta 2009-te,uradjen servis,fabricka boja,drugi vlasnik,neudaran.Na pm se javi za broj :P

    P.s. plin mu je u cacak radjen.
    Da li se pretvara u motor bez problema? :devil: Motor je ostavio sveprisutne bez daha...


  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlichan film, definitivno najbolji od svih filmova o superherojima... Porediti ga sa Godfatherom ili Casablancom nije na mjestu, jednostavno zato shto ne pripadaju istom zhanru. Po kojim osnovama se mogu porediti ti filmovi? Jedino po subjektivnom dozhivljaju filma, tako da sve te priche koji je bolji, i zashto, to FIJU FIJUUUUUU..

    Pricha kako je film popularniji zbog toga shto je Heath Ledger umro je banalna.. Volio bih da chujem JEDNU ulogu iz filmova baziranih na stripovima koja je bolje odradjena... Sad treba sve zasluge chovjeku da se skinu jer je umro? Narod se samo zato prima na Heath-ovog Jokera? Ne budimo smijeshni, takvim tvrdnjama cho'ek jedino mozhe izgubiti kredibilitet..

    "Quit embarassing yourself", agent Mahone, Prison Break

    U zdravlje

  4. #54
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zhakazulu View Post
    Odlichan film, definitivno najbolji od svih filmova o superherojima... Porediti ga sa Godfatherom ili Casablancom nije na mjestu, jednostavno zato shto ne pripadaju istom zhanru. Po kojim osnovama se mogu porediti ti filmovi? Jedino po subjektivnom dozhivljaju filma, tako da sve te priche koji je bolji, i zashto, to FIJU FIJUUUUUU..

    Pricha kako je film popularniji zbog toga shto je Heath Ledger umro je banalna.. Volio bih da chujem JEDNU ulogu iz filmova baziranih na stripovima koja je bolje odradjena... Sad treba sve zasluge chovjeku da se skinu jer je umro? Narod se samo zato prima na Heath-ovog Jokera? Ne budimo smijeshni, takvim tvrdnjama cho'ek jedino mozhe izgubiti kredibilitet..

    "Quit embarassing yourself", agent Mahone, Prison Break

    U zdravlje
    u potpunosti se slazem sa tobom, ali se isto moras slozit da je cojek odglumio pa da ne preceramo u rangu dzek niklsona koji je u to vrijeme bio neprevazidjen a i dan danas je. a sto se tice hit ledzera zao mi je sto je umro jer je imao finih filmova stoga da mu je ovaj definitivno najbolji. al nemojmo izostaviti kristijana koji je do sad snimio po dosta filmova a da nijedan jedini nije bio promasaj to je tesko ostvarljivo!!!! sve u svemu slozicu se da je najkvalitetnije odradjen od svih superheroja jer su ga u neku ruku doveli tog tobos superheroja do granice realnog jer koristi opremu univerzalnih/super USA soldier-a.......obavezno pogledajte film!!

  5. #55
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neo_081 View Post
    u potpunosti se slazem sa tobom, ali se isto moras slozit da je cojek odglumio pa da ne preceramo u rangu dzek niklsona koji je u to vrijeme bio neprevazidjen a i dan danas je. a sto se tice hit ledzera zao mi je sto je umro jer je imao finih filmova stoga da mu je ovaj definitivno najbolji. al nemojmo izostaviti kristijana koji je do sad snimio po dosta filmova a da nijedan jedini nije bio promasaj to je tesko ostvarljivo!!!! sve u svemu slozicu se da je najkvalitetnije odradjen od svih superheroja jer su ga u neku ruku doveli tog tobos superheroja do granice realnog jer koristi opremu univerzalnih/super USA soldier-a.......obavezno pogledajte film!!
    nije nijedan bio promasaj...a reign of fire...nego necemo o tome,cristian mi je ludilo glumac,ko bi se unistio i zrtvovao onako kao sto je on u Masinisti.uhh najezim se kad vidim njegovu fotku iz tog filma...cera me da jedem punooo hahah
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  6. #56
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    nije nijedan bio promasaj...a reign of fire...nego necemo o tome,cristian mi je ludilo glumac,ko bi se unistio i zrtvovao onako kao sto je on u Masinisti.uhh najezim se kad vidim njegovu fotku iz tog filma...cera me da jedem punooo hahah
    pa nije potpuni promasaj, malo losa produkcija ali prica extra. a sto se tice masiniste ja ne znam je li cojek ima 40 ili 50 kila...pih bolesnik bolesni

  7. #57
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    eno na kino kultura plakat za TDK na uskoro, al na sajtu nemaju program ni za sjutra

    BTW, izasao i Making the Movie TDK, mada cu sacekati sa gledanjem dok ne odgledam film...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  8. #58
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledao sam film u Imaxu. Prije nego li kazem sta mislim o filmu, moram da kazem da ja znam biti malo kritican, zahtjevan. Ali cu reci sledece - Ledzer je briljirao. Bio je toliko dobar da mozda ovaj sjajni performans moze da posluzi detektivima kao motiv njegovog potencijalnog ubistva. Dao je toliko zivota ovom filmu - do najmanjih detalja. Sama uloga je sjajna, humor, motivi, zelje, sve sto pokrece naseg mahnitaca, hladnokrvnost, sarm, oblizanje jezikom zbog "osmijeha".

    O Bejlu nemam sta da kazem - nekako mi se cinio dalekim. cini se da Jokerom i sjajnom glumom Ledzera Jokera, Vejn ide u drugi plan. Opet, Betmenova samilost i bezrezervna dobrota dolazi do izrazaja u nekoliko mahova sa slagom krajem kada Betmen zaista postaje pravi gardijan Gotama - sve sa bezrezervnim davanjem, Batman style.

    Tu opet polako dolazi i Two Face. I cini se da tu ova triologija blista - uvodjenjem likova u pricu. Ovo nije komik, ovo je film, te treba sve ubaciti u pricu - uvesti likove, napumpati akciju i ostaviti pricu za dalje. U prvom dijelu, Vejn i Betmen su fino pojasnjeni. U drugom dijelu, ide Dzoker i njegova filozofija - dok su Betmen i Vejn prikazani samo kao evolucija kroz desavanja - stav prema zeni i Dzokeru, kao i borba izmedju Dzokera i Betmena. Njihov odnos postaje dublji kada Dzoker zeli da pokaze kako su svi ljudi sebicni i slabi kao i on,te tako pokusava i da kusa Betmena - i opet Betmen koji je nesebican,i ne samo ikona, idol, vec duh samog grada - tada i ljudi budu isti te Dzoker gubi.
    I na kraju Two Face - produkt konteksta, sudbine ali i Dzokera.
    Sve u svemu, oni koji su zeljni akcije imace je u vidu eksplozija i tamo nekakvih polulubrikata (ovo poslednje subjektivno). Likovi su dobri, i kao sto sam rekao Dzoker je genijalan.Opet ja sam samo uzivao u likovima, tj da kazemo Dzokeru i nekim bazicnim osvrtima na ljudsku prirodu - mada opet tu upadne holivud. No, pored toga, Betmen je bio mlak, ali su ga ipak na kraju vratili na pijadestal, i ostavili prostora za novi dio. Two fejs ulazi u stori, mozda i vjerovatno za 3 dio. Mada ko zna sta ce do tada biti. Uzivace dosta ljudi, a oni sto ne budu uzivali ce biti malo grublji. No tako je to, ne?
    Last edited by PHI; 02-08-08 at 20:20.
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  9. #59
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zhakazulu View Post
    Odlichan film, definitivno najbolji od svih filmova o superherojima... Porediti ga sa Godfatherom ili Casablancom nije na mjestu, jednostavno zato shto ne pripadaju istom zhanru. Po kojim osnovama se mogu porediti ti filmovi? Jedino po subjektivnom dozhivljaju filma, tako da sve te priche koji je bolji, i zashto, to FIJU FIJUUUUUU..

    Pricha kako je film popularniji zbog toga shto je Heath Ledger umro je banalna.. Volio bih da chujem JEDNU ulogu iz filmova baziranih na stripovima koja je bolje odradjena... Sad treba sve zasluge chovjeku da se skinu jer je umro? Narod se samo zato prima na Heath-ovog Jokera? Ne budimo smijeshni, takvim tvrdnjama cho'ek jedino mozhe izgubiti kredibilitet..

    "Quit embarassing yourself", agent Mahone, Prison Break

    U zdravlje
    Sad da je najbolji.. ne bih bas rekao. dobar je, to mu je dosta. Slazem se za minulog Ledzera.

    Bilo je jos nekoliko dobrih filmova o super herojima - za one prepune nade eto ide film od tvorca 300 - film koji je zaista o super herojima (a ne film koji ima super heroje). Zato i kazem da novi Betmen nije najbolji - jednostavno jedino pojedini momenti se zaista fokusiraju na Betmena i njegov drajv. E sad ovaj tvorac 300 pravi film gdje su anti heroji super heroji;ono tipa zamislite da svijet zaista ima super heroje. te tu ubaci percepciju njih kao arogantne ili jednostavno ludake. Vrlo ambiciozan projekat ali moze biti jako dobar. Ja mislim da ce to samo biti akcija, nista vise. Potrazite ga.

    Kad smo kod akcije, a i generalno, novi betmen je hibrid. To je ono, nema se ulja vise, svetske rezerve daun, a i skupo, te se mora izbalansirati, tu dolazi hibrid. Jos je to u razvoju, ali dobro zvuci, i moze se isplatiti.

    A evo i nesto totalno offtopic a mozda i ne - eto prave i max payne film. No me strah za taj film. moze biti pravi recajkl bin
    Last edited by PHI; 01-08-08 at 12:12.
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  10. #60
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Potpisujem PHI-ov prvi post. Dozhivljaj mi je bio isti.

    (p.s. Sa prevodom ;**)
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    eno na kino kultura plakat za TDK na uskoro, al na sajtu nemaju program ni za sjutra

    BTW, izasao i Making the Movie TDK, mada cu sacekati sa gledanjem dok ne odgledam film...
    kasniš kasniš

    izašlo je:

    Batman.Unmasked-The.Psychology.of.the.Dark.Knight.HDTV.XviD-FQM
    Sky.Movies.Special.The.Dark.Knight.WS.PDTV.XviD-hV
    Batman.Tech-Secrets.of.the.Dark.Knights.Technology.HDTV.XviD-FQM
    Mtv.Making.The.Movie.The.Dark.Knight.WS.PDTV.XviD-hV


    pogledaj komotno making the movie, nema nikakvih spojlera...btw pozdravićemo Kulturu pitah ih u KIC i izgleda da ga tamo definitivno neće prikazivat mada ko zna...


    @PHI

    slažem se za većinu stvari...pogotovo ovo za stavljanje Betmena u drugi plan, mada stvarno, posvećeno mu je dosta pažnje u prvom dijelu i po prvi put u filmu prikazan i to vrlo detaljno njegov prelaz iz Vejna u Betmena...čudi me kako niko da pomene Denta, mene je njegov lik oduševio, i sam Nolan je rekao da je njegova tragična priča na neki način kičma cijelog filma...
    e sad što se tiče najboljih strip ekranizacija, Dark Knight (zajedno sa Beginsom) po meni jeste jedna od najboljih, jedina koja bi eventualno bila iznad njega su Bryan Signerovi X-Meni....i slažem se da Watchmeni (novi film Zack Snydera, tvorca 300) mogu da ispadnu veoma dobri, i taj film se već odavno isčekuje, radi se o najpoznatijoj i najprodavanijoj grafičkoj noveli, ali ipak treba sačekati da izađe...
    Max Payne, hm, to će biti film koji će se zaboraviti za nedjelju dana, nije se baš proslavio taj režiser, trejler izgleda mnogo dobro (ko što je uglavnom slučaj sa trejlerima..) ali ne očekujem ništa...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHI View Post
    Bilo je jos nekoliko dobrih filmova o super herojima - za one prepune nade eto ide film od tvorca 300 - film koji je zaista o super herojima (a ne film koji ima super heroje). Zato i kazem da novi Betmen nije najbolji - jednostavno jedino pojedini momenti se zaista fokusiraju na Betmena i njegov drajv. E sad ovaj tvorac 300 pravi film gdje su anti heroji super heroji;ono tipa zamislite da svijet zaista ima super heroje. te tu ubaci percepciju njih kao arogantne ili jednostavno ludake. Vrlo ambiciozan projekat ali moze biti jako dobar. Ja mislim da ce to samo biti akcija, nista vise. Potrazite ga.
    da si citao strip, sanse nema da bi to tvrdio!!! :blah:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  13. #63
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    da si citao strip, sanse nema da bi to tvrdio!!! :blah:
    ja sam ga citao,strip je ludilo,ali kakve to veze ima s filmom,i ja se slazem da ce biti samo akcija,puno stripova je obradjeno,pa u ne vidjeh neko briljiranje u ekranizacijama,isti ti je slucaj i sa igricama,sad ce neko reci eh da si igro max payne-a,ili doom ili silent hill ili koju vec,ne bi to tvrdio,eto igro sam svaku od njih pa ,vidis doom (taman 10 dana i zaboravis),hitman je za smece,i plejada drugih,resident evil ,bloodrayne,postal (cak sam zamalo i vrh igricu zamrzao zbog filma),house of the dead i alone in the dark koje necu ni komentarista...znaci samo,ali samo Silent hill...tu sam osjetio onaj osjecaj iz igrice,makar na kratko...a evo gledam sad izlaze u ove 2 godine i tekken i far cry (ako to zajebu ,im gonna kick some ass :P) i princ iz persije i novi street fighter...pa cemo vidjeti kakvi ce biti
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  14. #64
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pazi, Watchmen nema 1000 nastavaka, to je relativno kratka graficka novela, i ako si je citao, znas da se radnja vise vrti oko psiholoskih momenata nego oko akcije. Dakle, film mora da prati taj storyline (ono, i ne mora, ali trailer pokazuje da je prilicno vjerno preneseno, tacno se prepoznaju scene iz stripa), ili to, ili ce sve drasticno izmijeniti da nema veze sa stripom, sto ni trailer, a ni renome rezisera, ne ukazuju (bas suprotno).
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #65
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    da si citao strip, sanse nema da bi to tvrdio!!! :blah:
    2 jajeta plus 2 krompira jednako. dobro ti je rekao riddick
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    :roll: jos jednom: iz storyline-a Watchmen-a se ne moze napraviti film "Ja mislim da ce to samo biti akcija, nista vise", jednostavno n-e m-o-z-e! A i Zack je poznat po tome sto se drzi originala, vidi i sam:
    http://www.flickr.com/photos/solacei...246529/detail/
    isto sam mogao da primijetim i kad sam gledao trailer za watchmen!

    A tako je i Sin City radjen:

    http://comics.ign.com/articles/596/596652p3.html

    Jel treba jos materijala?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #67
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHI View Post
    Gledao sam film u Imaxu. Prije nego li kazem sta mislim o filmu, moram da kazem da ja znam biti malo kritican, zahtjevan. Ali cu reci sledece - Ledzer je briljirao. Bio je toliko dobar da mozda ovaj sjajni performans moze da posluzi detektivima kao motiv njegovog potencijalnog ubistva. Dao je toliko zivota ovom filmu - do najmanjih detalja. Sama uloga je sjajna, humor, motivi, zelje, sve sto pokrece naseg mahnitaca, hladnokrvnost, sarm, oblizanje jezikom zbog "osmijeha".

    O Bejlu nemam sta da kazem - nekako mi se cinio dalekim. cini se da Jokerom i sjajnom glumom Ledzera Jokera, Vejn ide u drugi plan. Opet, Betmenova samilost i bezrezervna dobrota dolazi do izrazaja u nekoliko mahova sa slagom krajem kada Betmen zaista postaje pravi gardijan Gotama - sve sa bezrezervnim davanje, Batman style.

    Tu opet polako dolazi i Two Face. I cini se da tu ova triologija blista - uvodjenjem likova u pricu. Ovo nije komik, ovo je film, te treba sve ubaciti u pricu - uvesti likove, napumpati akciju i ostaviti pricu za dalje. U prvom dijelu, Vejn i Betmen su fino pojasnjeni. U drugom dijelu, ide Dzoker i njegova filozofija - dok su Betmen i Vejn prikazani samo kao evolucija kroz desavanja - stav prema zeni i Dzokeru, kao i borba izmedju Dzokera i Betmena. Njihov odnos postaje dublji kada Dzoker zeli da pokaze kako su svi ljudi sebicni i slabi kao i on,te tako pokusava i da kusa Betmena - i opet Betmen koji je nesebican,i ne samo ikona, idol, vec duh samog grada - tada i ljudi budu isti te Dzoker gubi.
    I na kraju Two Face - produkt konteksta, sudbine ali i Dzokera.
    Sve u svemu, oni koji su zeljni akcije imace je u vidu eksplozija i tamo nekakvih polulubrikata (ovo poslednje subjektivno). Likovi su dobri, i kao sto sam rekao Dzoker je genijalan.Opet ja sam samo uzivao u likovima, tj da kazemo Dzokeru i nekim bazicnim osvrtima na ljudsku prirodu - mada opet tu upadne holivud. No, pored toga, Betmen je bio mlak, ali su ga ipak na kraju vratili na pijadestal, i ostavili prostora za novi dio. Two fejs ulazi u stori, mozda i vjerovatno za 3 dio. Mada ko zna sta ce do tada biti. Uzivace dosta ljudi, a oni sto ne budu uzivali ce biti malo grublji. No tako je to, ne?
    odlicno.......
    roll tide

  18. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Into the Night
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad kad sam odgledo i ovaj 2. dio mogu slobodno da kazhem:
    Da su stari djelovi- SPRDACHINA za ova dva, pa iako ih je rezhiro Tim Barton, pa i ako je glumio Dzek Nikolson, pa iako je glumio Tomi Li Dzons i ostala kompanija.
    Konachno da odrade Betman-a kako valja. Pravo osvezhenje posle onih predhodnih SRANJA

  19. #69
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Hit Ledzer,neka Mu Je Laka,je Odradio Jokera Genijalno.lud Potpuno

  20. #70
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ADOLF View Post
    Sad kad sam odgledo i ovaj 2. dio mogu slobodno da kazhem:
    Da su stari djelovi- SPRDACHINA za ova dva, pa iako ih je rezhiro Tim Barton, pa i ako je glumio Dzek Nikolson, pa iako je glumio Tomi Li Dzons i ostala kompanija.
    Konachno da odrade Betman-a kako valja. Pravo osvezhenje posle onih predhodnih SRANJA
    Slazem se u potpunosti. Da i ne pominjemo 3-ci i 4-ti dio uopste. Bili su glupi do bola. Ali prva 2 Batmana su zakon za Michael Kitonom. Ali ipak Batman, i Gotham nekako zasluzuju vise akcije i mnogo eksplozija i ludila. To je prosto neki osjecaj koji imam u vezi sa ovim filmom. A ako budu pravili Dark Knight sa Catwoman mislim da je niko nece bolje odigrat od one iz drugog dijela Burtonove verzije. Ne mogu joj sa Googlovat ime
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    ja sam ga citao,strip je ludilo,ali kakve to veze ima s filmom,i ja se slazem da ce biti samo akcija,puno stripova je obradjeno,pa u ne vidjeh neko briljiranje u ekranizacijama,isti ti je slucaj i sa igricama,sad ce neko reci eh da si igro max payne-a,ili doom ili silent hill ili koju vec,ne bi to tvrdio,eto igro sam svaku od njih pa ,vidis doom (taman 10 dana i zaboravis),hitman je za smece,i plejada drugih,resident evil ,bloodrayne,postal (cak sam zamalo i vrh igricu zamrzao zbog filma),house of the dead i alone in the dark koje necu ni komentarista...znaci samo,ali samo Silent hill...tu sam osjetio onaj osjecaj iz igrice,makar na kratko...a evo gledam sad izlaze u ove 2 godine i tekken i far cry (ako to zajebu ,im gonna kick some ass :P) i princ iz persije i novi street fighter...pa cemo vidjeti kakvi ce biti
    pa naravno kad je većinu toga režirao najgori režiser ikad - Uwe Boll :mrgreen:
    slažem se za Silent Hill, vjerovatno najbolja ekranizacija igre, mada mu konkurencija i nije neka, šteta što ne planiraju drugi dio, jer priča iz Silent Hill 2 igre je dušu dala za film, ujedno i najbolja SH igra po meni...
    U Prince Of Persia film jedino ulažem nade s obzirom koja imena su tu zastupljena (Jake Gyllenhaal, Ben Kingsley, Alfred Molina, Mike Newell kao režiser), nažalost odložen je za 2010, a za ovo ostalo, ne očekujem baš ništa...btw najavljen je i Gears Of War film, u režiji Len Wisemen-a

    back on topic

    već se pojavile glasine da u nastavku planiraju da kao Riddlera angažuju Johnny Depp-a, a kao Pingvina Phillip Seymour Hoffman-a, dok Angelina Jolie je zainteresovana za ulogu Catwoman, mada od ovoga definitivno neće biti ništa jer je Nolan odavno izjavio da nikad ne bi ubacio Pingvina u svoju verziju Batmana jer mu je previše neozbiljan kao lik, sve u svemu, ne uklapa se u njegov Batman univerzum...a i veliko je pitanje da li će nastavka uopšte biti, priča je baš fino zaokružena, predstavljena su 2 najjača Batmanova negativca i sumnjam da ih bilo ko može nadmašiti (da ne pominjem opet Ledgerovu i Eckhartovu glumu), mada opet s obzirom kakve su cifre na box office-u, uopšte nije isključeno da će ga biti, pa makar ga i radio neko drugi a ne Nolan, u tom slučaju bi film bio osuđen na propast bojim se, vidjećemo...
    Last edited by Screaming Lord; 04-08-08 at 20:06.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    već se pojavile glasine da u nastavku planiraju da kao Riddlera angažuju Johnny Depp-a, a kao Pingvina Phillip Seymour Hoffman-a, dok Angelina Jolie je zainteresovana za ulogu Catwoman, mada od ovoga definitivno neće biti ništa jer je Nolan odavno izjavio da nikad ne bi ubacio Pingvina u svoju verziju Batmana jer mu je previše neozbiljan kao lik, sve u svemu, ne uklapa se u njegov Batman univerzum...a i veliko je pitanje da li će nastavka uopšte biti, priča je baš fino zaokružena, predstavljena su 2 najjača Batmanova negativca i sumnjam da ih bilo ko može nadmašiti (da ne pominjem opet Ledgerovu i Eckhartovu glumu), mada opet s obzirom kakve su cifre na box office-u, uopšte nije isključeno da će ga biti, pa makar ga i radio neko drugi a ne Nolan, u tom slučaju bi film bio osuđen na propast bojim se, vidjećemo...
    Ista stvar ce bit sa Batmanom ka i sa vecinom danasnjih hitova. Film tolko para zaradi da moraju trilogiju napravit. Svide im se pare. A poznato je da Holivudske face nije bas briga za kvalitet serijala ako donosi masu para. Tako da nece oklijevat da naprave jos 10 nastavaka ako im zine guzica. To sto su oni pricu fino zaokruzili nema za njih veliki znacaj. Oni samo nacrtaju jos jedan krug
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #73
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Juce odgledah Batman Begins, daleko od toga da zasluzuje da bude medju 250 najboljih (imdb i ocjene...) ali je dobar, zato vjerujem da ce Dark Knight biti dobar film.

    In Nolan we trust!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    evo je stigao i u nas kino, jel ko bio da makar kaze da li standardno skracuju film za po ure?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    dako bude u KIC...u Kulturu se neće ulazit stvarno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 30
    Last Post: 19-03-15, 15:27
  2. Batman fans strike again
    By DIDI in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 19-11-07, 19:33
  3. Dark Messiah / Might & Magic
    By chatnick in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 13-11-06, 23:51
  4. Marion "Suge" Knight ustrijeljen...
    By ChromeRimz in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 29-08-05, 15:20
  5. Batman Begins
    By Trinity from Zion in forum Film
    Replies: 29
    Last Post: 08-07-05, 16:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •