Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 103

Thread: Kritikuj/Pohvali Moderatora

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down Kritikuj/Pohvali Moderatora

    samo mali update, fabia je banovan zbog prijetnji i banovan je za stalno
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    ako je mislio meni da prijeti posto nisam procitao postove nek mi se obrati na kedown@t/com/me i rado cu mu izaci u susret

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ljudi, ovo je poslednji topic na kojem bi trebali da se prepucavate, vrijedjate i prijetite. Majku mu, rijec je o katastrofalnom stanju na nasim putevima, ljudi svako malo ginu, uglavnom mladi... Zar nema prikladnijih topica za svadje?!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Neka si ga ti offova, neka, divno administrirash, sad ce ovaj automobilizam bit interesantan koliko li kurton probushen.

    A da ne pominjem da si ti lichno kriv za sve ovo, jer si ti okrenuo stvari naglavce, pa si maltretirao fabiju, zbog prvokacije ovog struchnjaka kedown-a, koji je toliko neznaven ili bezobrazan, da evo ima obraza da se javi, a on je sa njegovom patetichnom prvokacijom sve ovo i izazvao. Mada nije on toliko kriv, on mozda i nije namjerno rekao sto je rekao, nisam siguran ni da je valjano svjestan svoje nesretne malicioznosti, vec ti dragi admine, koji nisi radio svoj posao,( zapravo tolio si ga loshe radio da bi bolje bilo da ga nisi radio uopshte!). I nisi brisao njegov maliciozan komentar, to ti nije smetalo, a kad se na to odgovorilo, e onda si uzeo da "administrirash"! (chak si pisao i brisao u medjuvremenu, i nisi nashao za shodno da obrishesh: "kad lazesh, sad ili prije!?"; neka si zdravo samo.) Chak je teshko povjerovati da si previdio tako neshto.

    Ili mozda kad je neko nejasan, kontradiktoran, (ili se nama makar uchini da jeste), po tebi, na mjestu je da mu se kaze, "kad lazesh, sad ili prije!? Jel tako komunicirash inache sa ljudima pa ti je to ok!?

    Ne znam shta je rekao, i je li prijetio, niti me interesuje, pravo rec, nego chisto iz pravdoljublja reagujem. I ne iznenadjuje me, potpuno ga razumijem, iako ne slazem se sa takvim pristupom. Jer nikad, ali nikad ovako losheg vodjenja, i pristrasnog tumachenja nisam vidio! Ovo je katastrofa.
    ><

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nexus sve i da je tako kao sto govoris nema potrebe za prijetnjama nikakvim, ne spavam ni ja ni moderatori na forum 24h, prvo sam mislio da je kedown vrijedjao fabiju pa tek onda da je fabija prvi poceo, sto se tice toga laze li ko ili ne fino fabija dokaze da ne laze, meni su isto dosta puta govorili da lazem pa sam im dao dokaze da ne lazem a pri tom nisam nikog banovao jer me uvrijedio jer mi je rekao da lazem i sl
    najbolje da svako pocne sad da vrijedja druge jer ga je neki komentar iznervirao
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    vratite nam fabiju!
    You'll Never Smoke Alone..

  7. #7
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znaci ako si njega banovao slobodno i zakljucaj sve THREAD-ove na ovaj pod forum jer ga je on odrzavao zivim a sad nema ko,mislim da je nekorektno da ga banujes nego fino vrati covjeka i kraj

  8. #8
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znam da je za neke tragedija sto je banovan, ali od svih topika nasli ste bas ovaj da unistavate komentarima

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mjesto gore od mjesta goreg od pakla!
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E niste se ovako drznuli kad sam ja popio ban ne slobodno :P

  10. #10
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ovo nista ne valja kad nema fabije,cijeli automobilizam moze u ***** poc...vratite ga.....ja ne znam kako moze didi da ga banuje kad je on najzasluzeniji za jedan od najgledanijih topica..

  11. #11
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    NEW YORK
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj ljudi vrcite coeka ne zatezite rabotu......
    WHEN RELIGION RULED THE WORLD,THEY CALLED IT THE DARK AGES

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran_m_pg View Post
    E niste se ovako drznuli kad sam ja popio ban ne slobodno :P
    ti si totalno nebitan
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nexus sve i da je tako kao sto govoris nema potrebe za prijetnjama nikakvim, ne spavam ni ja ni moderatori na forum 24h, prvo sam mislio da je kedown vrijedjao fabiju pa tek onda da je fabija prvi poceo, sto se tice toga laze li ko ili ne fino fabija dokaze da ne laze, meni su isto dosta puta govorili da lazem pa sam im dao dokaze da ne lazem a pri tom nisam nikog banovao jer me uvrijedio jer mi je rekao da lazem i sl
    najbolje da svako pocne sad da vrijedja druge jer ga je neki komentar iznervirao
    Potpuno se slazem, i kao shto rekoh apsolutno sam protiv bilo kakvih prijetnji!

    To je jedno, shto se tiche ostalog, ne znam jesu li njih dva imali shto izmedju sebe prije ili ne, ali ovo ovdje shto smo vidjeli je apsolutno kedown zapocheo, da li namjerno ili chisto od mladosti, ne znam, ali sva poenta je da:
    U svjetlu da su fabiju vec opuchali kako laze i to, ovo je prvokacija, ali ona niska da ne moze niza.. I potpuno iskreno, a evo sam mozda prestar da se uopshte ovuda motam, ja bih reagovao drastichnije nego fabija. Ne opravdavam ga, ali razumijem reakciju u trenutku. (ovo govorim za njegov odgovor na "kad lazesh, sad ili prije?!" sa "a kravo")

    Da je to obrisano odma i kedown upozoren da batali, i malo razmisli, ne samo o stilu komentara, koji je uzasan , vec i da ne bude maliciozan u tumachenju fabijinog posta, nishta od ovoga bilo ne bi! Zato kazem da ako vec brishete, o jadu radite, i dijelite zute i crvene kartone, radite to kako treba, a ne..

    Shto se tiche dokaza, to nek on nek vidi s tobom, ovako ili onako, ja nemam namjeru da advokatishem, vec ovo chisto, kao shto rekoh, iz ljudskih razloga i poriva govorim.

    Mislim da sam ovo sasvim dobro ispratio, i da sam vjerno prenio shto je bilo i kako. I da je nazalost sve ovo nastalo iz spleta zaista nesrecnih okolnosti. Volio bih da ovo rijeshite gentlemanski, a vi kako ocete.

    --------------------------------------------------

    Ne znam sjecash li sa davno davno, kad je Sveto Marovic bio predsjednik skupshtine, bez obzira koliko ja ne volio njega i njegovu druzinu; nachin kako je vodio, je tako lijep i tako gospodski, da nikad grke nije bilo.. A kod on ode nasta uzas..

    Shta hocu da kazem, fali vam ovdje malo Svetove vjeshtine, valjanim vodstvom neka shto mogu da se saniraju i preduprijede gluposti, nego da se bukvalno napravi jedna mnogo ljepsha i pitomija atmosfera. Samo uz malo kanalisanja, relativiziranja, tapshanja, inteligentne tolerancije..


    A kad vec pomenuh Sveta,

    -Doista , svi bi ste mogli da budete malo manje brzi na obarachu, malo tolerancije prema onima koji drugojachije misle, nemojte odma..

    edit:
    Izvinjenje ako sam i ja bio preoshtar u prvom postu, nije mi bila namjera.
    Last edited by NexusVI; 24-11-09 at 02:04.
    ><

  14. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    ispravite me ako grijesim, mislim da je Fabia prvi rekao "krava"

    dalje, Ko laze ko ne, mislim da je kedown fino citirao i boldovao dvije potpuno razlicite stvari koje je fabia pomenuo. Onda je to fabiji malo zasmetalo kad mu je ovaj rekao "lazes.." pa ga oslovio sa "kravo. Ta njihova rasprava je vodila ka tome da se rijesi problem bocnog airbag-a. Onda je mu je kedown vratiu istu onu "kravu" koju je fabia poslao njemu i nastala je dalja prepirka.

    Ako je pravilo da se clan banuje zbog prijetnji, onda nemam osnova da trazim da ga vratite, pravila se postuju. Ali ako nije zbog toga, zatrazio bih da se vrati, ipak je on glavni odje, i ko ce nam pomoc sa nasim problemima (sifra: "Pitajte")

    da nije prestrog ban za STALNO? Ipak je potreban Automobilizmu
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    ooo eto se topic tragedije pretvori u to da je neko banovan zbog krave..
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sreca da ova dvojica ne zive u Indiju,inace bi zbog spominjanja krave u losem kontekstu bili kaznjeni vjesanjem

  17. #17
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Obojica su krivi,mada mislim da je fabia samo htio da objasni oko toga djavoljeg airbag-a i nije bilo potrebe da mu se kazhe da lazhe...

    Ne znam ni jednog ni drugog lichno,govorim iz "N" moda i mislim da bi mozhda trebalo banovati obojicu na mjesec dana ili im obojici dati josh jednu opomenu,ban za stalno je preoshtro...

    Izvinjavam se za off...

    On topic: Dobra stvar je da nema nesreca u zadnja 2 dana(da ja znam) i shto se prekinuo onaj crni niz...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    ispravite me ako grijesim, mislim da je Fabia prvi rekao "krava"

    dalje, Ko laze ko ne, mislim da je kedown fino citirao i boldovao dvije potpuno razlicite stvari koje je fabia pomenuo. Onda je to fabiji malo zasmetalo kad mu je ovaj rekao "lazes.." pa ga oslovio sa "kravo. Ta njihova rasprava je vodila ka tome da se rijesi problem bocnog airbag-a. Onda je mu je kedown vratiu istu onu "kravu" koju je fabia poslao njemu i nastala je dalja prepirka.

    Ako je pravilo da se clan banuje zbog prijetnji, onda nemam osnova da trazim da ga vratite, pravila se postuju. Ali ako nije zbog toga, zatrazio bih da se vrati, ipak je on glavni odje, i ko ce nam pomoc sa nasim problemima (sifra: "Pitajte")

    da nije prestrog ban za STALNO? Ipak je potreban Automobilizmu
    Evo ja cu te ispravit, nije bilo tako, iako je prekasno, i nema vishe smisla o ovome prichat, ali ajde, uh..

    Krave su pominjane kao izazivachi udesa, i nikakve veze ni sa chim nisu imale, do posta broj 451, koji je bio odgovor na post broj 449.

    Tj. do trenutka kad je kedown htio da ispane faca, (na nevidjeno losh nachin), i da razotkrije zavjeru/prevaru tako shto je uhvatio fabiju "u laz".. Ne znam shto mu je to znachilo, jer kakve motive moze chovjek da ima, da laze oko airbagova ffs!? Da nece da prodaje polovne!? Tu se vidi potpuna besmislenost i malicioznost, tu moze da pogrijeshi chovjek, ali da laze?! WTF?! Ochigledno je bio pod utiskom skorashnjih lazikanja, pa je i on htio da se upishe..

    Da te nauchim kedown, poshto sam neshto stariji, laze se o velichini qrca, koliko si izbachio iz bencha, kako si otresa sinoc onu crnu guzatu, kako si vozio kroz Sozinu 250km/h i tim stvarima, a o airbagovima se ne laze, moze eventualno da se pogrijeshi i to je sve, vjerujem da ti to znash i bez mene, nego si htio da ispanesh faca, a uzgred da ponizish fabiju. Nije to u redu..

    A i, ne bih rekao da je boldovano tachno uopshte, vec prije da je mozda fabia bio neprecizan/konfuzan, mada ako se pozitivno chita sve je ok, problema nema, moze da se razumije, ali ako se chita maliciozno, i ne prilazi se stvarima ljudski, nego sasvim namjerno nece da se razumije, e onda dzaba sve.

    Normalan dobronamjeran komentar bi bio recimo, za nekog ko zaista nije razumio, ili je primijetio nelogichnost -"Pa reche li tamo jedno, a sad drugo, wtf!? O chemu se radi?!" ili "Da nije kakva greshka, ovo dvoje mi je kontradiktorno" ili tako neshto.. A ovo je uh..

    Drugim rijechim, komentar je maliciozan i izrazito uvredljiv, i nije mu svrha da pomogne raspravi, vec da vrijedja!

    ( Ljudski recite, ko god, shto bi se desilo da s nekim prichate ochi u ochi, pa ovako .ebachki i disrespectful-no neshto da mu kazete!? Ada dobili bi po nosu isti chas!)

    Posle je vec opshte mjesto..

    Opet cu apelovati da se ovaj nesporazum gentleman-ski rijeshi, jer svako od uchesnika snosi odredjen dio krivice, chak i admin.
    ><

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Vratite fabiju, ima strajk da pravimo...
    rm -rf /

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    DIDI brate banuj cijeli forum, da nam skratis muke

    Podrska Fabiji i ostalim banovanim clanovima: https://forum.cdm.me/showthread.php?...74#post1369974
    Last edited by Stetni; 24-11-09 at 10:46.
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ode topic u etar, izbrisa ga veliki gospodar foruma...
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  22. #22
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    fabija je prvi rekao kravo kedown-u,na sta je kedown odgovorio,sto bi vjerovatno vecina isto uradila,tako da je moje misljenje na kedown nije ni najmanje kriv sto se toga kravo tice...sto se tice "lazes" mislim da to nije uvreda,nego pitanje koje trazi odgovor

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I jedan i drugi su podjednako skrivili, ali ni jedan, po mom misljenju da zasluzi ban. Nadam se da cemo ovo brzo izgladiti.

    Sad se vratite temi...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  24. #24
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tesko da se mozemo vratit temi dok se ova situacija ne rijesi

  25. #25
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odbijam obroke dok se Fabia ne vrati !

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 09:07
  2. Kritike moderatora!!?
    By Kutuzov in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 01-11-07, 16:34
  3. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 04:36
  4. za moderatora
    By Perovic in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 02-07-04, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •