Page 200 of 627 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast
Results 4,976 to 5,000 of 15656

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #4976
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Cija je onda po tebi destinacija Crna Gora? Zar iskreno mislis da ce neko iz srednje klase i vise srednje klase (da ne pominjemo one imucnije) doci u Crnu Goru, kada moze ici u Spaniju i Francusku? Spanija je po cijenama kao Hrvatska a nudi puno vise. Bolja gastronomija, nocni zivot, koncerti pravih muzicara a ne nekih folk anonimusa sto revu preko razglasa od 500W do 4 AM, bolja ponuda hotela odnos cijena/ performanse, ali i privatnog smjestaja, i sto je najvaznije, postoji ponuda prilagodjena svacijem dzepu. U crnu goru ce stranac sa dubljim dzepom doci jednom ili dvaput posto nije upucen kako se ovdje rade stvari, i nikada vise. Doci ce Slovaci, Ukrajinci, Poljaci i drugi iz Istocne Evrope, dok i njima malo ne poraste standard, onda ce ici i oni u Spaniju i druge destinacije. Ne smijemo zaboraviti Albaniju koja rapidno razvija svoj turizam, i vrlo skoro ce Crnoj Gori poceti otimati te kako ih ti zoves "paradajz" turiste.

    Znas sta on hoce? Hoce da mu gosti placaju apartman 50 eura.To nasi ljudi ne zele jer ima jeftinije.A stranci ne znaju,pa plate.Dodje turista iz neke pm na Mediteran,pa dok se snadje i ukapira,vec je platio 50-70 eura.Proso voz.Zato on mrzi i proziva nase ljude.

    Kaze da ne prima domace goste.I da ih prima nema tog Crnogorca koji bi mu dao te pare za apartman.Mozda neka djeca koja pojma nemaju,srednjoskolci.
    Stalno govori kako su mu ti aprtmani ekskluziva,a nece da kaze po cemu su ekskluzivni.Apartman sam po sebi i ne moze biti ekskluzivan jer je to jeftiniji vid smjestaja.Osim mozda lokacije.

  2. #4977
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samo.tunjevina View Post
    Preskupo je to. Klasicno dranje koze.
    Ja u Canju dobijem za 20 eura 2 obroka na bazi svedskog stola,pocetkom jula.Hotel 3 zvjezdice,ili mozda 2,ko ce znati.Onaj stari komunisticki s kraja 80.ih.Soba sa pogledom na more,plaza 50-100 metara.

    A prije bih bacio novac u kantu za smece nego platio toliko u Dubrovniku za ljetovanje.
    A šta da ti kažem? Ja bi prije bacio i jedan jedini euro u kantu za smeće nego ga potrošio u Čanju. Dakle sve je to stvar osobnog izbora. Nekome je Dubrovnik prejeftin, nekome je preskup, nekome taman, za nekoga je Bora Bora, za nekoga Pariz, za nekoga Cancun, a za nekoga Čanj, a što se tiče Dubrovnika, svake godine sve više gostiju dolazi da bude oderano. Nekakvi mazohisti jebga

  3. #4978
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    A šta da ti kažem? Ja bi prije bacio i jedan jedini euro u kantu za smeće nego ga potrošio u Čanju. Dakle sve je to stvar osobnog izbora. Nekome je Dubrovnik prejeftin, nekome je preskup, nekome taman, za nekoga je Bora Bora, za nekoga Pariz, za nekoga Cancun, a za nekoga Čanj, a što se tiče Dubrovnika, svake godine sve više gostiju dolazi da bude oderano. Nekakvi mazohisti jebga

    Nisu mazohisti nego bogatasi,ljudi iz bogatijih i sredjenih zemalja koji imaju jak standard.Dubrovnik ima to ime zbog dubrovacke republike.
    Moj standard je hotel u Canju i to je to.Uvijek se lijepo provedem i iskupam za pristojan novac.Jednu platu odvojim za ljetovanje.

    Bracodubrovnik,imam jos jedno pitanje za tebe,posto si turisticki radnik.Po cemu dvo-trokrevetni apartman moze biti narocito ekskluzivan u odnosu na hotel sa 3 zvjezdice? U cemu je neka osnovna razlika? Objasni to strucno ako mozes.
    Last edited by samo.tunjevina; 30-09-14 at 19:55.

  4. #4979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Tako jedan norvezanin odvoji pola plate i dodje u CG. Jede priganice sa medom za dorucak , kacamak ili oradu za rucak, prsute i sira za veceru. A ne buca pasulja u Canj. Tako da se drzi se ti druze Canja i ravne gore.A pusti ljude koji su nedje bili i sto su u turizmu da sipaju pare u CG budzet
    One Ring to Rule them all...

  5. #4980
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samo.tunjevina View Post
    Nisu mazohisti nego bogatasi,ljudi iz bogatijih i sredjenih zemalja koji imaju jak standard.Dubrovnik ima to ime zbog dubrovacke republike.
    Moj standard je hotel u Canju i to je to.Uvijek se lijepo provedem i iskupam za pristojan novac.Jednu platu odvojim za ljetovanje.

    Bracodubrovnik,imam jos jedno pitan je za tebe,posto si turisticki radnik.Po cemu dvo-trokrevetni apartman moze biti narocito ekskluzivan u odnosu na hotel sa 3 zvjezdice? U cemu je razlika?
    U čemu je razlika? Apartmani su kategorizirani kao i hoteli (barem u Hrvatskoj). Apartmani s pet zvjezdica ništa ne zaostaju za hotelima s pet zvjezdica. Imaš sav luksuz koji ćeš naći i u hotelu, od udobnog dnevnog boravka, balkona, sobe, kreveta, wi-fi, kupatila s jakuzijem, bazena, do sve moguće tehnike, pa čak i kompletno opremljenu kuhinju koju u hotelskoj sobi nemaš, a apartmani su u pravilu i do nekoliko puta jeftiniji od hotela iste kategorije. U većini apartmana s 4 ili 5 zvjezdica imaš i mogućnost punog pansiona, a kuhinja zna biti vrhunska. Da ne spominjem mir jer manje gostiju znači veći mir. Moj osobni izbor uvijek bi bio privatni apartman s dobrim ocjenama.

  6. #4981
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Tako jedan norvezanin odvoji pola plate i dodje u CG. Jede priganice sa medom za dorucak , kacamak ili oradu za rucak, prsute i sira za veceru. A ne buca pasulja u Canj. Tako da se drzi se ti druze Canja i ravne gore.A pusti ljude koji su nedje bili i sto su u turizmu da sipaju pare u CG budzet
    Isto je to na ponudi u ovom hotelu.To bas nije skupa hrana.Prsut,orada,sir i priganice.Istina,nema orade na meniju.

    Mada,ti u Klicevu,Kocanima ili Dragovoj Luci nisi ni znao sta je orada do 18.te godine,nego si drzao kravu.Vidim da si Nisicanin.
    Last edited by samo.tunjevina; 30-09-14 at 20:13.

  7. #4982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Mogu biti iz Niksica ali familiju ne bi vodio u Chanj sve da mi neko dzabe da, samo da bi se reklo da sam bio na more.
    Nego ko voli parizer za dorucak i pasulj za veceru svaki dan taj neka plati 20e noc. U takvom hotelu nikada neces naci stranca ili iole normalnog Crnogorca posto je to napravljeno za paradajzicare iz Leskovca i ove domace sto vole da kazu kako su bili na more. A ovamo umiru od komaraca u sobi bez klime dje je posteljina zadnji put promijenjena '76.
    Uzivaj momak u ljepotama palanki i gledaj da ne izadjes nidje iz CG da nam se ne sprdaju ljudi kakav nam je narod. Kladim se da si od onih gostiju sto traze ekstra hleba(ako je dzabe) da omazu tanjir, i koji masakriraju sveCki sto dok ne povrate i onda bauljaju po plazi i gore bez suncobrana jer im je milije dobiti rak koze no dati 5e za isti...
    One Ring to Rule them all...

  8. #4983
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da se upoređuje Čanj sa Dubrovnikom. Pa, Buljarica je za Čanj metropola.
    In vino veritas

  9. #4984
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ali sve jedan te isti trol, dodje i troluje do bana pa opet iz pocetka.
    nego mi nije jasno sto pojedini ulaze u raspravu sa njim u besmislenu diskusiju.

    elem ova sezona je i dobro prosla kako sam ja mislio, i jos (ne)vrijeme bilo pogodno da niko ne dodje. sa malo pameti i dobrih kadrova na odgovarajuce funkcije, i naravno da se procisti od ovih sto deru ljude i narusavaju ugled zemlje moze biti srece od naseg turizma.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #4985
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Canj?E smijeh me uvati sad,tamo se islo sa skolom 7 dana na ljeto i valja jedino za to a vjerujem da se nista nije promijenilo poslije toliko vremena.Bila je odlicna ponuda sladoleda od predprosle godine i nozeva svih vrsta - za 2 eura "skakavac",moze se i na medjeda krenut s njim.Evo sto se desava sa turizmom,ovakva mjesta su puna a ono sto se ovdje smatra normalnim turistickim mjestima po kojima se prepoznaje CG je poluprazno,turista bjezi jer je vidio nasa seljacka i lazava posla.

  11. #4986
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samo.tunjevina View Post
    Nisu mazohisti nego bogatasi,ljudi iz bogatijih i sredjenih zemalja koji imaju jak standard.Dubrovnik ima to ime zbog dubrovacke republike.
    Moj standard je hotel u Canju i to je to.Uvijek se lijepo provedem i iskupam za pristojan novac.Jednu platu odvojim za ljetovanje.

    Bracodubrovnik,imam jos jedno pitanje za tebe,posto si turisticki radnik.Po cemu dvo-trokrevetni apartman moze biti narocito ekskluzivan u odnosu na hotel sa 3 zvjezdice? U cemu je neka osnovna razlika? Objasni to strucno ako mozes.
    Bravo... Sve se slazem...

    U CG i Hrvatsku ne bih otisao na ljetovanje vise nikad, i ako sam ljetovao na ove dvije destinacije do prije 7 godina unazad 20 i vise godina - iz sljedecih razloga: prljavo, preskupo, turisticki radnici neljubazni , naplacuje se sve osim vazduha... Drugi nude vise za moj novac, pa stoga biram neke za mene ljepse destinacije...

    Zadnji put kad sam ljetovao u CG to je bilo u Becicima u jednom od "eksluzivnih" apartmana koje i Gandalf izdaje, nedje 2008, zato sto me je tadasnje drustvo ispalilo za Grcku, i gazda stari nam je nonstop visio na terasu, interesovalo ga je ko smo, od kojijeh smo, jednostavno bilo mu je dosadno pa je davio goste ... Bilo nas je trojica u sobi, a na kraju je druga od mog kuma jurio da ga bije , i gadjao ga je metlom zato sto su soba do nas bile djevojke koje smo smuvali, i ispostavilo se da je jedna od njih unuka nekog njegovog prijatelja iz sela iznad Svetog Stefana sto je on dozivio kao uvredu.. Isto nam je nonstop davao savete da ne ostavljamo bojler i gasimo klimu kad idemo na plazu, jer se tako uludo trosi struja

    U lokalnom marketu sam vise puta gledao kako radnica za kasom turistima Rusima naplacuje i do 5 puta skuplje artikle nego turistima iz Crne Gore i Srbije...

    U Dubrovniku kada sam ljetovao , godinu prije, dozivljavao sam , da mi lokalni dubrovcani pokazuju srednji prst na semaforima i da ce me preklati kada vide da vozim auto na nase table... Vecina ljudi su bili ok, ali da ti pokvari ljetovanje dovoljan je jedan takav majmun vise ti ne treba...

    Zato od tada izbegavam u sirokom luku ove dvije destinacije i ljetujem iskljucivo u Egiptu i Grckoj...

    Za novac koji sam ranijih godina trosio za socijalni vid turizma , sada dobijam u Egiptu smjestaj u hotelima 5 zvjedica na bazi all inclusive ....

    Hilton, Sheraton, Iberostar nude vise za moj novac nego brkati djedovi i babe koji izdaju apartmane po CG
    Last edited by Kawcek; 03-10-14 at 23:07.

  12. #4987
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Last edited by minjo; 12-10-14 at 12:07.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  13. #4988
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jako lijepo minjo ali mislim da to nije za obicne smrtnike...

    Cijena te ljepote je 200-300 eura noc na bazi nocenje sa doruckom.

    I to van sezone...

    U sezoni vjerujem cijena ide na 500 eura za noc.

    Za taj novac ljetujes 10-12 dana na vise destinacija u i oko Evrope...

  14. #4989
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    pa nigdje na svijetu ovakvi hoteli nisu za obične smrtnike
    She is only here to annoy herself!

  15. #4990
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Jako lijepo minjo ali mislim da to nije za obicne smrtnike...

    Cijena te ljepote je 200-300 eura noc na bazi nocenje sa doruckom.

    I to van sezone...

    U sezoni vjerujem cijena ide na 500 eura za noc.

    Za taj novac ljetujes 10-12 dana na vise destinacija u i oko Evrope...
    Ja radim u hotelu đe je noćenje do 3.500 eura, pa smo čitave sezone bili puni, sve zavisi šta nudiš i kome nudiš

  16. #4991
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ivan Novosel: Dobra poruka iz Katari Diara



    DetaljiKategorija: Opština Objavljeno 16 oktobar 2014 Datum kreiranja: 16 oktobar 2014
    Komentarišući to što je kompanija Katari Diar kupila po početnoj licitacionoj cijeni pet urbanističkih parcela u zaleđu uvale Pržna – Plavi horizont predsjednik Opštine Tivat Ivan Novosel je rekao da je to dobra poruka svima da ova kompanija ne napušta Crnu Goru i ne odustaje od projekta na Plavim horizontima:
    „To je dobar signal i dokaz da Katari Diar nije napustio Crnu Goru i nije odustao od projekta i da će se on realizovati. To je dobra poruka svim investitorima da računaju na realizaciju te investicije. Mene naravno, to ohrabruje kao predsjednika opštine koji je zainteresovan da se ta investicija realizuje. Mi smo imali kontakte sa kompanijom. To nije bilo za javnost. Ja mogu samo da ponovim da nikad nisam dobio informaciju od te kompanije, ni usmjenu ni pisanu, da napuštaju Crnu Goru i da odustaju od projekta. To su mediji objavili, a eto danas oni su se i zvanično pojaivli kao kupci zemljišta na Plavim horizontrima." – rekao je Novosel



    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  17. #4992
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Kumbor-šipovanje-Porto Novi
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  18. #4993
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bude lijep kao Porto Novi, onda svaka cast. Zna li neko cijene apartmana u Porto Novi?
    Davor

  19. #4994
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    po ovoj slici, koja je identicna nekoj od prije pola godine, reklo bi se da prave vjestacku travu bez tribina a ne stambeni kompleks...
    f6

  20. #4995
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stabilizuju teren šipovima,oko 1500 komada treba da pobuju u Kumboru do nove godine,zato šipuju i noću jer talijaska firma koja treba da gradi hotel treba da se uvede na gradilište oko nove godine.Strabak će graditi hotelske vile,yuvbriv marinu.Za razliku od Portomontenegra prvo grade hotel,konrgesni centar...ritd,pa tek oda komercijalne vile.Prostor je ogroman.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  21. #4996
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Luštica Bay počinju da grade prvi hotel za pola godine.
    Last edited by minjo; 17-10-14 at 08:56.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  22. #4997
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Objavljeno: Subota, 22 Novembar, 2014 - 17:53 Izvor: CdM
    Otvoren rekonstuisani hotel Budva

    Komentari (0)A A A

    Rekonstruisani hotel Budva otvoren je danas u metropoli crnogorskog turizma uz prisustvo visokih zvanica.
    Hotel Budva






    Kompanija Uniprom, u čijem je vlasništvu hotel Budva, u rekonstrukciju hotela je uložila oko 20 miliona eura.
    Kako je saopšteno iz te kompanije, novi hotel će značajno doprinijeti opštem utisku Budve kao metropole turizma.
    “Trudili smo se zbog imena, lokacije, tradicije i značaja koji ovaj hotel ima da damo doprinos da se Budva sa razlogom smatra ljepoticom jadrana a ne samo naše obale. Projektni zadatak smo izradili sa imperativom da se naglase Mediteran, naša obala i osjećaj mjere i kvaliteta što Budva zaslužuje i očekuje od svih koji u njoj stvaramo. Koristili smo prednosti i blagodeti koje daje sama priroda kao i kultura življenja i građenja po kojima je bila decenijama poznata”, rekao je na svečanom otvaranju vlasnik kompanije Uniprom Veselin Pejović.
    U hotelu će biti zaposleno oko 70 turističko ugostiteljskih radnika prevashodno iz Budve, koji su posebno edukovani za rad u hotelu.

    Je li Medo bio na zdravici ?



    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  23. #4998
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    fino sređeno pa nebitno ko je
    She is only here to annoy herself!

  24. #4999
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ko njima pise ovako dubokoumne tekstove i izjave? U ovome bi se i Marovic pogubio citajuci.
    Kad cujem te izlive iz malog mozda i baratanje nekim rijecima i recenicama, zaboravim pocetak onoga sto su htjeli reci. Vjerovatno nabubaju napamet tih par filozofskih recenica i ispadaju cijenjena gospoda sa odijelima i kravatama i sa bogatim vokabularom.

  25. #5000
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Putinov savetnik: Dosta je Jadrana

    IZVOR: BETAPodgorica -- Savetnik predsednika Rusije Sergej Glazjev zapretio je Crnoj Gori smanjenjem broja avionskih letova iz Moskve prema Podgorici i Tivtu.








    Foto: Freeimages.com
    Naime, cilj je da se na taj način ruski turisti demotivišu da idu na crnogorski Jadran.
    Podgorički list Vijesti preneo je pisanje moskovskih novina "Rosijskaja gazeta", u kojima je Putinov savetnik, takođe, izneo tvrdnju da Crna Gora "današnje blagostanje umnogome duguje Rusiji".
    Ruski novac, tvrdi Putinov savetnik, nakon referenduma o nezavisnosti "obezbedio je siromašnoj republici prilično ugodno postojanje". Rusi su , prema njegovim rečima, u Crnoj Gori uložili dve milijarde evra.

    Isti moskovski list, kao prenose Vijesti, piše da "nezadovoljstvo stanovništva politikom (premijera Mila) Đukanovića raste", kao i da su "proruske snage" na vlasti u Crnoj Gori "u apsolutnoj manjini".

















    Ostade Crna Gora bez ruskih turista i ruskih solda.... Neprijateljstvo Crne Gore prema Rusiji ce imati veoma velike ekonomske posljedice po Crnu Goru i njen turizam narocito. Bez letova iz Rusije nece biti ni ruskih turista.

Page 200 of 627 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •