Page 102 of 627 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 15658

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #2526
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Opušteno, znate dobro da ne mislimo svi tako
    NSX,da dozivljavas sto i ja od istih brzo bi promijenio misljenje.
    opet kazem nisu svi isti,ali ima dosta kukolja u zitu...

  2. #2527
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post

    Crna je Gora tvoja domovina, i ako mislis da su upravo Rusi korijen zla i svih problema u njoj ... pa ti si punopravni drzavljanin i mozes slobodno koristiti svoje biracko pravo
    opet politika,rekao sam da me politika ne interesuje!

    ovu temu sam zapoceo,zbog moga sina sjutra,i mladih narastaja uopste koji ce biti gradjani drugog reda u svojoj drzavi,opet kazem,ko zivi na primorje zna o cemu pricam.
    neki se mnogo osilili,a dosli sa strane

  3. #2528
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U potpunosti se slazem sa A+A, par godina i ja sam sa ostalim smrtnicima "polirao" saltere i kancelarije po nasim "opstinama i vladama" ali od portira do ministra nidje ne vidjoh nikog "stranskog" no sve "naski", sto bi moja pokojna Baba rekla "kako su radili, tako im se vatalo" samo sto se i nama sa njima lijepo uvati...

  4. #2529
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Evo sad slušam na TV-u dolazi nam Ronaldinjo da odmara tri dana na Svetom Stefanu
    Hhahahahah tri dana da se odmara ahhahahahhahahahahhaha ja se nemogu za nedjelju raspakovat hahahahhahahahhah !
    ps. onako zgodan mora da ce nac neku nasku nevjestu voljnu za "ljubav" tri dana hahahahahhahaha
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #2530
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    komentari na sajtu B92, na vijest da je u Sutomoru napadnut novinar nekog srbijanskog glasila i da je vrijedjan na nacionalnoj osnovi:


    ***

    Evo ja sam tek lane otkrio Crnu Goru, letujem opet u ulcinjskoj regiji, 95% gostiju i domacina su Albanci. Svi su jako prijatni i nikakvih "nacionalnih* problema nigde! Policija takodje Albanci. Parkiram svoj bg auto medju hiljadama ks. Niko me nije popreko pogledao. Citam Politiku koja stize svaki dan, ne da bih nekog izazivao, vec zato sto je citam 20 god. I opet me niko ni ne pogleda. Slobodno pricam ekavicom i u prodavnici i na ulici. Vise ne verujem u te price, ovo je jedan pristojan svet koji se trudi da gostu bude lepo i da dodje opet.
    (avala, 20. avgust 2010 08:47)

    ***

    au! mora da im se opasno zamerio a da je pekar, za to ne bismo saznali svi.
    i ja sam, kao novinar ili samo kao neko ko trazi dobru zabavu obisla gotovo celo crnogorsko primorije ovog leta i uzivala sam u svakom trenutku.
    svi su bili pristojni, kulturni, cak neobicno ljubazni u hotelu u kojem sam boravila, s obzirom na to da je drzavni.
    milicija me je zaustavila zbog preticanja na punoj liniji i uz opomenu da to ne radim vise pustili su me.

    pisem sve ovo da ne bude da nas tamo sve maltretiraju na "nacionalnoj osnovi".
    verujem da je opisano ponasanje isprovocirano.
    (nina, 20. avgust 2010 09:15)

  6. #2531
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    komentari na sajtu B92, na vijest da je u Sutomoru napadnut novinar nekog srbijanskog glasila i da je vrijedjan na nacionalnoj osnovi:


    ***

    Evo ja sam tek lane otkrio Crnu Goru, letujem opet u ulcinjskoj regiji, 95% gostiju i domacina su Albanci. Svi su jako prijatni i nikakvih "nacionalnih* problema nigde! Policija takodje Albanci. Parkiram svoj bg auto medju hiljadama ks. Niko me nije popreko pogledao. Citam Politiku koja stize svaki dan, ne da bih nekog izazivao, vec zato sto je citam 20 god. I opet me niko ni ne pogleda. Slobodno pricam ekavicom i u prodavnici i na ulici. Vise ne verujem u te price, ovo je jedan pristojan svet koji se trudi da gostu bude lepo i da dodje opet.
    (avala, 20. avgust 2010 08:47)

    ***

    au! mora da im se opasno zamerio a da je pekar, za to ne bismo saznali svi.
    i ja sam, kao novinar ili samo kao neko ko trazi dobru zabavu obisla gotovo celo crnogorsko primorije ovog leta i uzivala sam u svakom trenutku.
    svi su bili pristojni, kulturni, cak neobicno ljubazni u hotelu u kojem sam boravila, s obzirom na to da je drzavni.
    milicija me je zaustavila zbog preticanja na punoj liniji i uz opomenu da to ne radim vise pustili su me.

    pisem sve ovo da ne bude da nas tamo sve maltretiraju na "nacionalnoj osnovi".
    verujem da je opisano ponasanje isprovocirano.
    (nina, 20. avgust 2010 09:15)
    totalna glupost i uopste ne vjerujem da je ne taj novinar nego bilo koji turista u Sutomoru nadnut na nacionalnoj osnovi. U tom mjestu je najvise turista iz Srbije i nikad nisam primjetio da prave probleme kao i da njih neko uznemirava..tako da je ovo klasicna propaganda ovog gospodina novinara koji je navodno napadnut na nacionalnoj osnovi..nebuloze..

  7. #2532
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nimalo prijatan događaj odigrao se juče u mjestu Ljuta kod Kotora. Tri djevojčice su došle do Ljute da se okupaju i raširile peškire na ponti ispred jedne od kuća.

    Međutim vidjele su ih vlasnice kuće, dvije žene, strane državljanke, koje su tvrdile da djevojčice ne mogu da budu na ponti jer je to, kako tvrde, privatno vlasništvo. Vlasnice kuće su rekle da su pontu same uredile, te da je ona u privatnom vlasništvu.

    Nakon njihove opomene tri djevojčice, od kojih je jedna i zaplakala, su počele da kupe peškire u namjeri da odu sa omiljene ponte, gdje su provele dobar dio ljeta.

    Na kraju su i otišle, iako ih je novinar Radio Kotora, koji se slučajno tu zatekao, pokušao odgovoriti od toga, pokušavajući ujedno i da vlasnicama kuće objasni da nije u redu da se tako bahato ponašaju prema djeci i da na Ljutoj i u Crnoj Gori nema privatnih ponti.

    Novinar Radio Kotora im je objasnio da je obala opštenarodno dobro, da svi koji žele mogu da je koriste, kao i da je za pohvalu to što su je one (ako su) tako lijepo uredile.

    Međutim, vlasnice kuće nijesu odustajale i dalje su na englesko-ruskom tvrdile da je kuća njihova i da je ponta njihova, možda je i more...

    Novinar Radio Kotora tražio je od njih dokument o vlasništvu nad pontom.


    Nakon toga strankinje su malo malo zastale, ali ne i odustale od tvrdnji da je ponta privatna i da žele da je djevojčice napuste.

    "Nije mi preostalo ništa drugo nego da im kažem, da sam razočaran njihovim ponašanjem i da ću ipak morati da o svemu obavijestim Morsko dobro i naravno, medije“, rekao je novinar Radio Kotora.

    U Morskom dobru im je na njihove oči potvrđeno da na Ljutoj nema privatnih ponti.

    "Pa valjda znate to. O tome smo toliko puta pričali“, kazala je PR Morskog dobra Sandra Radulović.

    Na fotografijama, koje objavljujemo, a koje su nam poslale kolege iz Radio Kotora, se vide stolice, kojima su vlasnice prepriječile ulaz na pontu, i one kako uživaju u svojoj samoći.
    Iz Radio Kotora je saopšteno da su fotografije proslijeđene na adresu Morskog dobra, i da se nadaju da će nadležni obići lokaciju i objasniti vlasnicama da kada kupe kuću u blizini obale, to ne znači i da su kupile pontu.

    Nakon događaja sa tri djevojčice, isto je prošao i momak koji je takođe namjeravao da se tu okupa.

    Kazao je i da je pretrpio verbalnu uvredu od vlasnica kuće.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  8. #2533
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Super, dobro je kad su se odbranile od te tri opasne djevojcice.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  9. #2534
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ah kako bi ja organizova sjutra veče poslije bokeške da se 2 autobusa parkiraju ispred ove kuće,pa svi na tu pontu da se kupaju
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #2535
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ili stara dobra osveta zapisavanje vrata kuce gdje su.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  11. #2536
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ide li ko od vas sjutra ide na bokesku ??
    jedan koktel bi im trebalo bacit

  12. #2537
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    ne vala kokteli, ali jedno okupljanje ne bi lose palo..
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  13. #2538
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    povedilla oli da vodiš malu tamo ?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  14. #2539
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    ne vala kokteli, ali jedno okupljanje ne bi lose palo..
    kokteli su djelotvorniji

    mada i okupljanje je dobra ideja :mrgreen:

  15. #2540
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    povedilla oli da vodiš malu tamo ?
    A ne hahahah ako budem isao na bokesku idem sa drugovima

  16. #2541
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Nimalo prijatan događaj odigrao se juče u mjestu Ljuta kod Kotora. Tri djevojčice su došle do Ljute da se okupaju i raširile peškire na ponti ispred jedne od kuća.

    Međutim vidjele su ih vlasnice kuće, dvije žene, strane državljanke, koje su tvrdile da djevojčice ne mogu da budu na ponti jer je to, kako tvrde, privatno vlasništvo. Vlasnice kuće su rekle da su pontu same uredile, te da je ona u privatnom vlasništvu.

    Nakon njihove opomene tri djevojčice, od kojih je jedna i zaplakala, su počele da kupe peškire u namjeri da odu sa omiljene ponte, gdje su provele dobar dio ljeta.

    Na kraju su i otišle, iako ih je novinar Radio Kotora, koji se slučajno tu zatekao, pokušao odgovoriti od toga, pokušavajući ujedno i da vlasnicama kuće objasni da nije u redu da se tako bahato ponašaju prema djeci i da na Ljutoj i u Crnoj Gori nema privatnih ponti.

    Novinar Radio Kotora im je objasnio da je obala opštenarodno dobro, da svi koji žele mogu da je koriste, kao i da je za pohvalu to što su je one (ako su) tako lijepo uredile.

    Međutim, vlasnice kuće nijesu odustajale i dalje su na englesko-ruskom tvrdile da je kuća njihova i da je ponta njihova, možda je i more...

    Novinar Radio Kotora tražio je od njih dokument o vlasništvu nad pontom.


    Nakon toga strankinje su malo malo zastale, ali ne i odustale od tvrdnji da je ponta privatna i da žele da je djevojčice napuste.

    "Nije mi preostalo ništa drugo nego da im kažem, da sam razočaran njihovim ponašanjem i da ću ipak morati da o svemu obavijestim Morsko dobro i naravno, medije“, rekao je novinar Radio Kotora.

    U Morskom dobru im je na njihove oči potvrđeno da na Ljutoj nema privatnih ponti.

    "Pa valjda znate to. O tome smo toliko puta pričali“, kazala je PR Morskog dobra Sandra Radulović.

    Na fotografijama, koje objavljujemo, a koje su nam poslale kolege iz Radio Kotora, se vide stolice, kojima su vlasnice prepriječile ulaz na pontu, i one kako uživaju u svojoj samoći.
    Iz Radio Kotora je saopšteno da su fotografije proslijeđene na adresu Morskog dobra, i da se nadaju da će nadležni obići lokaciju i objasniti vlasnicama da kada kupe kuću u blizini obale, to ne znači i da su kupile pontu.

    Nakon događaja sa tri djevojčice, isto je prošao i momak koji je takođe namjeravao da se tu okupa.

    Kazao je i da je pretrpio verbalnu uvredu od vlasnica kuće.
    to je ono cega se bojim i cega ce biti sve vise,ako im dozvolimo.
    taj bahatluk,cus privatna ponta.
    jos malo kako je krenulo,necemo moc se primac moru od rusa.
    misle ako imaju pare da mogu sve.
    ajmo kotorani na tu pontu!!!!
    ajde pa da vidimo sta ta bagra ima da kaze!!!!

  17. #2542
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    to je ono cega se bojim i cega ce biti sve vise,ako im dozvolimo.
    taj bahatluk,cus privatna ponta.
    jos malo kako je krenulo,necemo moc se primac moru od rusa.
    misle ako imaju pare da mogu sve.
    ajmo kotorani na tu pontu!!!!
    ajde pa da vidimo sta ta bagra ima da kaze!!!!
    Pa i sto si ti OSOBNO uradio osim blebetanja ovdje?
    Ovo tvoje: "Ajmo, Kotorani!"
    Patetican si ...

  18. #2543
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Pa i sto si ti OSOBNO uradio osim blebetanja ovdje?
    Ovo tvoje: "Ajmo, Kotorani!"
    Patetican si ...
    Grozny Ivan-e,pod broj 1,rijec "blebetanje" mozes da koristis u krugu svoje uze porodice,a ne meni odje
    naravno,ajmo kotorani,na pm dogovor pa da odemo u posjetu.
    sta,ti podrzavas to sto nisu pustile djecu na pontu i sto kazu da je njihovo?
    kao sto vidis,sve sto pricam polako dolazi na vidjelo,jer ovi sto dolaze vamo imaju problem i misle da sa parama mogu sve kupit,tzv ruski tajkuni bili oni mali ili veliki.
    i ja uopste neizjednacavam ruskog covjeka radnika,koji je slican nasem crnogorskom mentalitetu i ovih sto dolaze vamo(cast izuzecima,znam ih,super ljudi).
    da ja dodjem ili bilo ko od naseg naroda i napravim u rusiji ovo sto su te dvije babe napravile,ili bi letio iz rusije automatski ili bi malo hladio glavu u tvorza,i tako i treba.

  19. #2544
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rus sličan crnogorskom mentalitetu??????
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  20. #2545
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    to je ono cega se bojim i cega ce biti sve vise,ako im dozvolimo.
    taj bahatluk,cus privatna ponta.
    jos malo kako je krenulo,necemo moc se primac moru od rusa.
    misle ako imaju pare da mogu sve.
    ajmo kotorani na tu pontu!!!!
    ajde pa da vidimo sta ta bagra ima da kaze!!!!
    Gospodine,
    Vi kao covjek koji se brine za buducnost Risna (a tako i treba) imate gradjansku odgovornost. Onda zasto ne napravite skup gradjana na celu sa nekim uticajnim mjestaninom (ako niste Vi taj covjek) pa dodjite ovim skupom u MZ Risan pa dovedete njih na lice mjesta pa prijavite slucaj sa septickoj i sl. Neka ta MZ napravi zapisnik pa Vi i skup ovaj zapisnik saljite po instancijama kao sto su: Predsjednik opstine, poslanik od opstine, komunalna inspekcija, Morsko dobro, ministar za turizam, ministar za ekonom. razvoj, ministar za zivotnu sredinu, predsjednik Vlade CG i, narocito, oni gledaoci iz EU komisije u PG.
    Dalje, slucaj u Lutoj je bezobrazan, naravno. Ako one dvije babe taj dio obale pri(h)vatizirovali po svom misleniju i zelje mora da MD stavi njima teret ili kaznu, kako odrdjeno zakonom. Ali nisam siguran da one tako misle bez "tudje pomoci". Moguce i to da, kad su one kupovali tu kucu, gazda, sto je bio vlasnik prije, njima "pjevao pjesmu": da tu je sve vase i ponta i obala da sve ovo kuci pripada i tako dalje tako dalje. Moguce? Moguce! Ne branim nikog ko ne postuje zakoni, narocito, kad dosao u CG kao gost.
    Pozdrav!

    p.s. Znate, i u Rusiji sa debelim parama ne bi ste "leteli automatski". I tamo na isti nacin debele pare prave svoj posao.

  21. #2546
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jaroslav View Post
    Dalje, slucaj u Lutoj je bezobrazan, naravno. Ako one dvije babe taj dio obale pri(h)vatizirovali po svom misleniju i zelje mora da MD stavi njima teret ili kaznu, kako odrdjeno zakonom. Ali nisam siguran da one tako misle bez "tudje pomoci". Moguce i to da, kad su one kupovali tu kucu, gazda, sto je bio vlasnik prije, njima "pjevao pjesmu": da tu je sve vase i ponta i obala da sve ovo kuci pripada i tako dalje tako dalje. Moguce? Moguce!

    99,9% tačno.

  22. #2547
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ma koliko chudno bilo, gledao sam list nepokretnosti, gdje ljudi imaju pontu u svom vlasnishtvu i to bash u Ljutu...

    Ne bih vjerovao da nijesam vidio.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #2548
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ma koliko chudno bilo, gledao sam list nepokretnosti, gdje ljudi imaju pontu u svom vlasnishtvu i to bash u Ljutu...

    Ne bih vjerovao da nijesam vidio.
    Smijes napravit vez za barku, ali ne smijes ljudima zabranit da tu stoje ili se kupaju.

  24. #2549
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jaroslav View Post
    Gospodine,
    Vi kao covjek koji se brine za buducnost Risna (a tako i treba) imate gradjansku odgovornost. Onda zasto ne napravite skup gradjana na celu sa nekim uticajnim mjestaninom (ako niste Vi taj covjek) pa dodjite ovim skupom u MZ Risan pa dovedete njih na lice mjesta pa prijavite slucaj sa septickoj i sl. Neka ta MZ napravi zapisnik pa Vi i skup ovaj zapisnik saljite po instancijama kao sto su: Predsjednik opstine, poslanik od opstine, komunalna inspekcija, Morsko dobro, ministar za turizam, ministar za ekonom. razvoj, ministar za zivotnu sredinu, predsjednik Vlade CG i, narocito, oni gledaoci iz EU komisije u PG.
    Dalje, slucaj u Lutoj je bezobrazan, naravno. Ako one dvije babe taj dio obale pri(h)vatizirovali po svom misleniju i zelje mora da MD stavi njima teret ili kaznu, kako odrdjeno zakonom. Ali nisam siguran da one tako misle bez "tudje pomoci". Moguce i to da, kad su one kupovali tu kucu, gazda, sto je bio vlasnik prije, njima "pjevao pjesmu": da tu je sve vase i ponta i obala da sve ovo kuci pripada i tako dalje tako dalje. Moguce? Moguce! Ne branim nikog ko ne postuje zakoni, narocito, kad dosao u CG kao gost.
    Pozdrav!

    p.s. Znate, i u Rusiji sa debelim parama ne bi ste "leteli automatski". I tamo na isti nacin debele pare prave svoj posao.
    naravno da imam odgovornost,i sad je hvala bogu sve sredjeno,ali tek kad je kanalizacija zasmetala gradonacelniku niksica,koji ima kucu u risnu,pa nazvao gradonacelnicu kotora.
    a do tada,komplet mjesna zajednica mlatila praznu slamu.
    taj kompleks zgrada nije imao jos upotrebnu dozvolu,i iako smo se zalili opstini,da se ne izdava upotrebna dok se nerijesi problem sa kanalizacijom(useljavali se rusi bez upotrebne),on je izdadose zbog sacice eura.
    uzas!!!
    a sto se tice da je neko rusima rekao da uz kucu ide i ponta,nesto mi prica nepije vodu,jer koliko znam ruse(a znam dobro),ne bi nasjeli na pricu bez papira.
    jaro pretpostavljam da si rus(mozda grijesim),ali brale neki su su se mnogo pomamili.
    ja sam iskreno jedva cekao da dodju rusi prije 4 godine,slovenska braca itd.,ali svakim danom se sve vise razocaram,sem ruskinjama naravno
    ajde ja ispadoh ovdje na forumu veliki rusofob,nije tako,ali neki samo moraju da se malo spuste na zemlju.
    moram malo da filozofiram sta cu?
    mene su rusi nove komsije dobro zeznuli uz blagoslov kotorskog urbanizma(za pare naravno),pa se evo godinu skoro natezem po sudovima i ako ima imalo pravde u drzavu ponistice u dozvolu gradjevinsku.
    vec je na putu z ponistenje

  25. #2550
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    Grozny Ivan-e,pod broj 1,rijec "blebetanje" mozes da koristis u krugu svoje uze porodice,a ne meni odje
    naravno,ajmo kotorani,na pm dogovor pa da odemo u posjetu.
    sta,ti podrzavas to sto nisu pustile djecu na pontu i sto kazu da je njihovo?
    kao sto vidis,sve sto pricam polako dolazi na vidjelo,jer ovi sto dolaze vamo imaju problem i misle da sa parama mogu sve kupit,tzv ruski tajkuni bili oni mali ili veliki.
    i ja uopste neizjednacavam ruskog covjeka radnika,koji je slican nasem crnogorskom mentalitetu i ovih sto dolaze vamo(cast izuzecima,znam ih,super ljudi).
    da ja dodjem ili bilo ko od naseg naroda i napravim u rusiji ovo sto su te dvije babe napravile,ili bi letio iz rusije automatski ili bi malo hladio glavu u tvorza,i tako i treba.
    Oprosti za koristenje rijeci koja zvuci uvredljivo, jer nisam htio nikoga vrijedjati. Nazalost nisam dobro naucio jezik
    Ali sam zelio reci upravo ono sto je Jaroslav vec napisao - vi (Crnogorci) ste doma i ja ne vjerujem da su neke dvije babe iz inozemstva mogu diktirati svoju volju stanovnistvu cijelog grada. Takodjer ne vjerujem da su SVI radnici gradske uprave toliko "stimulirane" od strane Rusa da bi ignorirali zakonske zahtjeve crnogorskog stanovnistva.
    A znaci "ajmo, Kotorani ... da zajedno naprivimo nesto realno protiv onih baba osim poruka na forumu"
    Ne podrzavam nikoga tko bi krsio zakon iliti tradicije! :mad:
    Prva je stvar koju sam uradio kad sam bio dosao u CG bila posjeta svojih susjeda, kojih sam pitao sto smiju i sto ne smiju raditi, koja su nama na CT pravila,obicaji i tradicije. Pa sada kad ima ma koja nejasnosca uvijek pitam mojih cnogorskih prijatelja jesam li u pravu.
    Last edited by A+A; 21-08-10 at 10:31.

Page 102 of 627 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •