View Poll Results: PRVAK EVROPE U VATERPOLU PO VAMA JE...... ???

Voters
150. You may not vote on this poll
  • SERBIA

    26 17.33%
  • MONTENEGRO

    105 70.00%
  • CROATIA

    7 4.67%
  • HUNGARY

    7 4.67%
  • SPAIN

    0 0%
  • GREECE

    0 0%
  • ITALIA

    0 0%
  • RUSSIA

    0 0%
  • GERMANY

    0 0%
  • SLOVAKIA

    1 0.67%
  • MACEDONIA

    3 2.00%
  • ROMANIA

    1 0.67%
Page 91 of 112 FirstFirst ... 4181878889909192939495101 ... LastLast
Results 2,251 to 2,275 of 2784

Thread: European Water Polo Championships

  1. #2251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mislite da je ovih 105 glasova na poll-u slucajno?


    jos sam pod utiskom, uh


    bravo CRNA GORO!
    ...

  2. #2252
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo,crnoj gori cestitam na zlatu,zasluzeno je pobedila.inace sve ono sto sam pisao sve i dalje mislim,glavna prednost cg je trener,a onda i zlokovic,i uz to nekoliko igraca koji uz beka mogu bez problema da odigraju i na centru,sto daje snagu cg.
    ono sto je fascinantno vezano za cg je kako je pero za manje od 2godine uspeo da napravi tim,i to zreo i jak tim spreman za medalje.naravno da mu je trebao i odredjen igracki kvalitet,ali ipak je to pre svega njegova zasluga.i to sve je uspeo bez i jednog velikog da kazem bacenog takmicenja.zato svaka cast svim igracima,ali ipak pero po meni ima najvecu sazlugu.

    i dalje mislim da smo igracki jaci,ali najslabija nam je tacka trener,uz kriticnog centra(iako je pjetlovic dosta dobro odigrao,a centri su nam dali 3 od 5golova).sve u svemu u ovom finalu smo zasluzeno izgubili.jer kad za 22min das 1gol,nema tu sta da se prica.iako je sefik odlicno branio,ni scepanovic nije mnogo zaostajao.cini mi se da je odlucilo sto smo u drugom poluvremenu osim odlicne odbrane cg,jos dodatno napravili puno gresaka,nekoliko zicera promasili,uz nekoliko i odlicnih odbrana scepanovica.ali previse je tu bilo brzopletih akcija i promasaja.uz to vlada vujasinovic koji obicno je resavao u ovakvim trenutcima nije bio na visini zadatka.verovatno uz sve ostalo da je ipak taj momenat presudio.
    za kraj da ne bi rekli da se pravdam,ipak moram da napomenem da su nas sudije unistile.uzasno mnogo iskljucenja i jos vise kontrafaulova(moram priznati da je i cg imala puno kontrafaulova,ali manje od nas).sve ajde nekako al ono na kraju sa 2 cirina iskljucenja su bas preterali,vec sa onim prvim iskljucenjem na 3sek do kraja napada,a da ne spominjem ono njegovo naredno iskljucenje.na taj nacin je i cg do pred sam kraj zadrzala loptu u svom posedu.

    a inace jedan utisak nevezano u ciju korist ili stetu sudije sudile,cini mi se da bi fina i len morale drasticno da promene neke stvari,jer vise ovoliko kontrafaulova na svakoj utakmici,unistava igru.morali bi ili da menjaju pravila u vezi toga,ili ako sudije neopavdano sviraju toliki broj njih(posto na prenosu se hiljadu puta i ne vidi zasta je tacno svirano,jer je cesto lopta na potpuno drugoj strani) da ukazu sudijama na to i da se to promeni.jer pre nekoliko godina nije bio ni priblizno ovoliki broj kontrafaulova na utakmicama.

    za kraj jos jednom cestitam cg pobedu,koja je zasluzena(i pored onoga sto sam napisao o sudjenju),jer ekipa koja da 1gol za drugo poluvreme i u produzetcima,stvarno ne zasluzuje da pobedi.cg je danas bila bolja,mozda malo i srecnija,a ocigledno psihicki stabilnija i jaca.
    i za kraj vidimo se na olimpijadi.

  3. #2253
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    zna li ko ima li doceka nocas na trgu republike u 21h kao sto neko pomeni prije?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #2254
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Svaka cast Ajkule. We are the champions Evropski prvaci

    Kako je lijep osjecaj sinoc bio, slavlje u gradu, veselje, ljudi nasmijani, srecni - hvala Ajkule za sve. A ono Malagi - zastave, navijaci, himna.... Predivno


    A ono sto komentarisu srbi na svojim portalima - to se moglo i ocekivati, uvjek su gledali na Crnu Goru kao tamo neku 147 ....... nadam se da su neki sinoc vidjeli koliko je lijepo sto imamo svoju drzavu

    A u Pekingu ce svi da nas poljube u :ass:


    Montenegro - European champion

  5. #2255
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupice milo i olimpijadu samo da podigne jos jedan kredit

  6. #2256
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    patiteeeeeee dusmaniiiiiiiiiiiiiiiiiii.Crna Gora je prvak Evropeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Mislim da na olimpijadi nam niko nista moci nece i da cemo da lagano uzmemo zlato.

    Veceras docek na trgu republike u 21 h - javljaju na IN.

    Bina se postavlja-sad vidjeh.
    Last edited by laciale; 14-07-08 at 10:01.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #2257
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Nikšić
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #2258
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Nikšić
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #2259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    prvo,crnoj gori cestitam na zlatu,zasluzeno je pobedila.inace sve ono sto sam pisao sve i dalje mislim,glavna prednost cg je trener,a onda i zlokovic,i uz to nekoliko igraca koji uz beka mogu bez problema da odigraju i na centru,sto daje snagu cg.
    ono sto je fascinantno vezano za cg je kako je pero za manje od 2godine uspeo da napravi tim,i to zreo i jak tim spreman za medalje.naravno da mu je trebao i odredjen igracki kvalitet,ali ipak je to pre svega njegova zasluga.i to sve je uspeo bez i jednog velikog da kazem bacenog takmicenja.zato svaka cast svim igracima,ali ipak pero po meni ima najvecu sazlugu.

    i dalje mislim da smo igracki jaci,ali najslabija nam je tacka trener,uz kriticnog centra(iako je pjetlovic dosta dobro odigrao,a centri su nam dali 3 od 5golova).sve u svemu u ovom finalu smo zasluzeno izgubili.jer kad za 22min das 1gol,nema tu sta da se prica.iako je sefik odlicno branio,ni scepanovic nije mnogo zaostajao.cini mi se da je odlucilo sto smo u drugom poluvremenu osim odlicne odbrane cg,jos dodatno napravili puno gresaka,nekoliko zicera promasili,uz nekoliko i odlicnih odbrana scepanovica.ali previse je tu bilo brzopletih akcija i promasaja.uz to vlada vujasinovic koji obicno je resavao u ovakvim trenutcima nije bio na visini zadatka.verovatno uz sve ostalo da je ipak taj momenat presudio.
    za kraj da ne bi rekli da se pravdam,ipak moram da napomenem da su nas sudije unistile.uzasno mnogo iskljucenja i jos vise kontrafaulova(moram priznati da je i cg imala puno kontrafaulova,ali manje od nas).sve ajde nekako al ono na kraju sa 2 cirina iskljucenja su bas preterali,vec sa onim prvim iskljucenjem na 3sek do kraja napada,a da ne spominjem ono njegovo naredno iskljucenje.na taj nacin je i cg do pred sam kraj zadrzala loptu u svom posedu.


    a inace jedan utisak nevezano u ciju korist ili stetu sudije sudile,cini mi se da bi fina i len morale drasticno da promene neke stvari,jer vise ovoliko kontrafaulova na svakoj utakmici,unistava igru.morali bi ili da menjaju pravila u vezi toga,ili ako sudije neopavdano sviraju toliki broj njih(posto na prenosu se hiljadu puta i ne vidi zasta je tacno svirano,jer je cesto lopta na potpuno drugoj strani) da ukazu sudijama na to i da se to promeni.jer pre nekoliko godina nije bio ni priblizno ovoliki broj kontrafaulova na utakmicama.

    za kraj jos jednom cestitam cg pobedu,koja je zasluzena(i pored onoga sto sam napisao o sudjenju),jer ekipa koja da 1gol za drugo poluvreme i u produzetcima,stvarno ne zasluzuje da pobedi.cg je danas bila bolja,mozda malo i srecnija,a ocigledno psihicki stabilnija i jaca.
    i za kraj vidimo se na olimpijadi.
    ono drugo nije bio ćirić-ušao je filipović-i odmah krenuo da davi (ili bolje reći da topi)!
    nije da pravdam sudije, ali potpuno zasluženo isključenje (ili u najmanju ruku faul, ali mi je bliže isključenju), dok je isključenje ćiriću moglo da se i ne sudi (bilo je između i mislim da ne bi bila greška i da nije suđeno, ali nije greška ni što je suđeno-mada je mogao da bude i samo faul to je možda bilo bliže, ali opet kažem mislim da nije greška i isključenje).

    ali sudije vas definitivno nisu uništile!

    utakmica sa puno sudijskih grešaka na obije strane (od tri uzastopna faula u napadu dosuđena zlokoviću (kad je mogla CG da se odvoji na za ovu utakmicu velikih 2 razlike), do nekih nevjerovatnih stvari-kao na primjer srbija ide u napad-kontrafaul, ne prođe ni sekund-dva kontrafaul crne gore,... )

    u poslednjem napadu (kad je srbija dobila igrača više)-ima davljenje na centru (ali mi se čini da je igrač srbije davio ovoga iz CG-mada se ne vidi jasno na snimku, pa ne mogu da tvrdim koji igrač je trebao da bude isključen, ali mislim da je to trebao da bude igrač srbije, ali definitivno je trebalo da bude isključenje)

    generalno suđenje je bilo loše (ali rekao bih jednako loše za oboje-samo što u takvoj situaciji poraženi vidi samo greške koje su na njihovu štetu!), ali ne treba zaboraviti da je srbija imala šansu za izjednačenje-sa 2 igrača više u poslednjem napadu, ali ni da je go za 2:2 (vjerovatno) bio u 2m (to ne mogu da tvrdim, ali kao gledaocu mi je ličilo da nema ni 1.5m kad je primljena lopta!)...

    poništeni go vujasinovića je čisti faul u napadu-pošto sam snimao utakmicu, odgledao sam par puta ponovo-tokom šuta je laktom (druge ruke naravno) udario CG igrača u glavu-vjerovatno je slučajno, ali faul je faul.

    CG je spasio fenomenalni šćepanović-ako ovako nastavi napravi pero novog šefika (mada mi se čini da je šefik osjetno krupniji, ali to se može stići )

    srbiju je šefik držao u igri dosta dugo. i jedini je zaslužan za produžetke (kao što je za CG glavnu zaslugu imao šćepanović)-bilo je dosta dobrih odbrana-najbolja ona kad je sa 1-2 metra odbranio janoviću glavom!


    generalno vidjelo se da su ove 4 ekipe najjače u evropi. mislim da je psihološki CG najjača (skoro svaku utakmicu je dobila stižući rezultat, a u samoj završnici je pokazala veliku mentalnu snagu!), vidi se da se srbi popravljaju na poziciji centra,...


    baš me zanima (ne mogu da se snađem na onaj zyvanični sajt) ima li gdje statistike-baš me zanima koliko je faulova i kontra faulova svirano za koga.

    i da kažem-zaslužena pobjeda CG koja je imala nešto više sreće i izuzetno raspoloženog šćepanovića i dokazala da može i bez starog vuka da igra završnice ovakvih utakmica

    a ljudi koji postavljaju komentare na b92 sajtu u vezi te krađe samo nek su zdravo.
    Last edited by db; 14-07-08 at 10:41.
    ....

  10. #2260
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasta je ovo,koji je user i pas?

  11. #2261
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali Dugo..:lolblue:
    "Evo naseg Julija Cezaraa!"(za Pera)
    "Gdin Milo je negdje na veceri u Parizu,ali vidjecemo se sjutra!mislim ne ja,nego igraci!":lolblue:
    A kad je islo ukljucenje iz KO u Malagu,samo vidis on prica u sve 16 na mobilni,a Gojkovic pored ceka,naslonio se,smori se co'ek..:lolblue:
    Pa onda Mladjan prica i gleda u njega fino..a on se javlja na mob.MOLIM!:lolblue:
    Ali kako batrga rukama i zvijera okolo dok ovi pricaju..:lolblue:vise ne znaju dje da gledaju...a kako se svima unio u facu!:lolblue:

    Dugoo,nemoj u penziju..:twist:

  12. #2262
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko postavit link sa pjesmom Crna Gora vjecna da si,znam da sam gleda da je neko postavljao ali sad ne mogu da nadjem....

  13. #2263
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dal postoji video trga republike u trenutku, kade smo osvojili zlato?

    hvala

  14. #2264
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    A ono sto komentarisu srbi na svojim portalima
    i ja sam srbin. a ti si debil. i br00ka me je da slavim pobjedu crne gore sa takvim debilima,koliko god da mi je drago sto je pobijedila zemlja u kojoj zivim. i da,mnogo mi je drago sto je crna gora pobjedila,to se podrazumjeva. To sto obracas paznju na izjave ljudi razlicih profila,to pokazuje samo da nisi nista bolji od njih.Razmisli malo o tome.
    ONO STO JE BITNO JE da je Crna Gora pobjedila i da momci zasluzuju da slave titulu,prvu od mnogih! sve ostalo je nebitno.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  15. #2265
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    nek nam je sa srecom!
    krivo mi je samo sto se u taj vaterpolo ne ulaze dovoljno i sto je sve to jos uvijek veoma bijedno i jadno.... pricam u globalu, ne samo za nas. nedovoljno cijenjen sport.
    pocevs od onog prenosa i rezije, boze... kad je sansa i taman lik zamahuje, onaj promjeni kadar na sudiju i sl. x takvih situacija, ******... vrlo neozbiljno...

  16. #2266
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    da potvrdjen je docek nocas u 21! bravo momci!!!!

  17. #2267
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Straus nadji mi onu pjesmu,please...

  18. #2268
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    za tebe masinac sve

    montenegro band-vjecna da si

    http://www.sendspace.com/file/4y36yx

  19. #2269
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li sad u Kotor docek vaterpolista ?

  20. #2270
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    za tebe masinac sve

    montenegro band-vjecna da si

    http://www.sendspace.com/file/4y36yx
    to masinoooooooooooooooo :devil:

  21. #2271
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je sad u 12 docek a u 13h slijecu na Tivatski aerodrum...

  22. #2272
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaboravih da postavim sliku za ona 2 metra-evo je (kvalitet je nešto slabiji jer mi veza sa internetom nije nešto posebna, ali vidi se dobro)
    ....

  23. #2273
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    evo pogledajte sliku, na trgu u podgorici postavljaju binu!


    http://www.sendspace.com/file/abbzci

  24. #2274
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    u 1 slijecu na tivat pa docek.ima prenos na rtcg
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #2275
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Starus odakle si slika ovo,sa video bima

Page 91 of 112 FirstFirst ... 4181878889909192939495101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. The European SHORT FILM festival, Karlsruhe
    By Bonja the Zmaj in forum Film
    Replies: 0
    Last Post: 09-02-05, 08:55
  2. VW Polo Dune
    By Cakir in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-04, 21:28
  3. Water polo olimpijski turnir
    By Tha_Maddog in forum Olimpijske Igre
    Replies: 172
    Last Post: 30-08-04, 19:11
  4. http://www.tobacco.org/resources/Documents/021030ecvrjr.html
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-04, 13:59
  5. 130 ks i u VW Polo!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 47
    Last Post: 15-02-04, 06:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •