Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: da li je normalno da..

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question da li je normalno da..

    volis nekog, taj voli tebe, budes s nekim neko vrijeme (duuuuze vrijeme), i onda dodje do nekih nesuglasica i kao niste zajedno, i sve se to nekako izgladi i sredi. i pomislis super on me voli ja volim njega i ono jedva cekas opet, kao, da vidis tu osobu, da budete opet zajedno i ta vam kaze :e ono( bacam fore ono dobar dan) eba sam ih par,(nekolicina je moderan izraz, tj dostina) ono kapiras ja tebe volim ali proljece, gadno, frka strasna, mora sam oprosti bate moj..ono formalno nismo bili zajedno ali jesmo, ali nismo, pa posto je nismo vise nego jesmo(opravdano odsustvo jedne od tih osoba je jedini razlog sto nisu zajedno) iako ja tebe volim i ono sve super proljece kapiras? Mora` sam...
    i jos vam kaze ono ja sam reka kako jes ti se buni koliko oces mora sam!
    i sad vi
    pomislite sta?
    uradite sta?
    i dalje vjerujete u sve ono kul ima pravo idemo dalje..?
    ili jedva cekam da te vidim, mico nije nikakav problem, sto mi to ranije nisi reka`?
    zurka mozemo u 3je?
    nazovi me sledeci put ono kad budes ONI pa mi reci da me volis, to me lozi namrtvo?

    /me je zbunjen potpuno ono skroz



    p.s prastajte mora` sam forca ljeto je!
    Last edited by TiJaNaaaA; 27-06-08 at 02:22.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skini ovu pjesmu "Proljece je vrijeme prevara" i poslushaj je... http://www.nostalgija.com/muzika/8828.php

    :mrgreen:
    Sve ce ti se samo ka'sti...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  3. #3
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tile (ovo ka Tito) ako niste bili kao zajedno onda je i on samo kao eba tako da ti eto sve dodje na isto iduci put i ti kao opleti nesto i sve 5

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hm... plati jednu cijedjenu pomorandžu pa da razbistrimo ovo
    tj. da razbistrimo tog deliju
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    o kuku, ja te se definitivno odricem, ubila si me sad skroz
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    predlozi mu da njegovo bude proljece a tvoja ostala godisnja doba kad nijeste zajedno
    Kako Vaša bolest ?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To joj ja zborim non stop ,oce Njegogevu sexualnost da ni objjasni a svoju ???? Hhahahahahahhahahaha misim svjecki ,no nano ti momak te izradio junacki sad ti je vakat da ceras dalje ,nemo pustit da se zaje*baje s tobom ok ! Pa drugi put neka ti to da nacinite pauzu jerbo mi smo ljubomoran narod sto mislis da mu ti reknes kako si ono zbog ljeta i mora popusila troici a samo su te cetiri pohebali a ??? Sto mislis kako bi njegova faca bila uz to jedan mu je brat od necega hahahahahahahahahahaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    volis nekog, taj voli tebe, budes s nekim neko vrijeme (duuuuze vrijeme), i onda dodje do nekih nesuglasica i kao niste zajedno, i sve se to nekako izgladi i sredi. i pomislis super on me voli ja volim njega i ono jedva cekas opet, kao, da vidis tu osobu, da budete opet zajedno i ta vam kaze :e ono( bacam fore ono dobar dan) eba sam ih par,(nekolicina je moderan izraz, tj dostina) ono kapiras ja tebe volim ali proljece, gadno, frka strasna, mora sam oprosti bate moj..ono formalno nismo bili zajedno ali jesmo, ali nismo, pa posto je nismo vise nego jesmo(opravdano odsustvo jedne od tih osoba je jedini razlog sto nisu zajedno) iako ja tebe volim i ono sve super proljece kapiras? Mora` sam...
    i jos vam kaze ono ja sam reka kako jes ti se buni koliko oces mora sam!
    i sad vi
    pomislite sta?
    uradite sta?
    i dalje vjerujete u sve ono kul ima pravo idemo dalje..?
    ili jedva cekam da te vidim, mico nije nikakav problem, sto mi to ranije nisi reka`?
    zurka mozemo u 3je?
    nazovi me sledeci put ono kad budes ONI pa mi reci da me volis, to me lozi namrtvo?

    /me je zbunjen potpuno ono skroz



    p.s prastajte mora` sam forca ljeto je!
    Sve zavisi kakav je deal bio poslije razlaza
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    To joj ja zborim non stop ,oce Njegogevu sexualnost da ni objjasni a svoju ???? Hhahahahahahhahahaha misim svjecki ,no nano ti momak te izradio junacki sad ti je vakat da ceras dalje ,nemo pustit da se zaje*baje s tobom ok ! Pa drugi put neka ti to da nacinite pauzu jerbo mi smo ljubomoran narod sto mislis da mu ti reknes kako si ono zbog ljeta i mora popusila troici a samo su te cetiri pohebali a ??? Sto mislis kako bi njegova faca bila uz to jedan mu je brat od necega hahahahahahahahahahaha !
    pa to je trebalo on da promisli

    meni sve to djeluje kao neka osveta? ne znam o cemu se radi, ali mi se cini da si ti (ili ta osoba o kojoj se radi u prici) povrijedila ovog lika vise nego sto si mislila, pa ti se on tako sveti...
    Kako Vaša bolest ?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    chush osveta...

    nishta bate,te stvari se deshavaju i to je normalno
    shto ima on da cheka?da mu ti dash dozvolu?
    samo znojavo

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    chush osveta...

    nishta bate,te stvari se deshavaju i to je normalno
    shto ima on da cheka?da mu ti dash dozvolu?
    samo znojavo
    o sto si opasan tiiiii?!?!?!?!
    cus sta ima da ceka?
    ccc
    kad mu je priforcalo isto je moga do nje doc izgladit nesporazume i naplatit sjekiraciju
    ne vjerujem da bi bio bas odusevljen da se i ona ponasala kao on
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    po toj tvojoj logici, niko se nikad rastavio ne bi,no svaki put kad nekome priforca,samo se "izgladi nesporazum", i to je to.
    niko ni njoj ne brani da se tako ponasha.njen je izbor oce li se tako ponashat.ako je momak izabrao da kresne neshto umjesto da cheka da se "neshto dogodi", to govori da je moglo bit i da se ne pomire.i shto da se nijesu pomirili?i dalje bi chekao da se pomire?i tako dovijeka...neka vi to
    Last edited by EgZeKuToR; 27-06-08 at 11:38.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    volis nekog, taj voli tebe, budes s nekim neko vrijeme (duuuuze vrijeme), i onda dodje do nekih nesuglasica i kao niste zajedno, i sve se to nekako izgladi i sredi. i pomislis super on me voli ja volim njega i ono jedva cekas opet, kao, da vidis tu osobu, da budete opet zajedno i ta vam kaze :e ono( bacam fore ono dobar dan) eba sam ih par,(nekolicina je moderan izraz, tj dostina) ono kapiras ja tebe volim ali proljece, gadno, frka strasna, mora sam oprosti bate moj..ono formalno nismo bili zajedno ali jesmo, ali nismo, pa posto je nismo vise nego jesmo(opravdano odsustvo jedne od tih osoba je jedini razlog sto nisu zajedno) iako ja tebe volim i ono sve super proljece kapiras? Mora` sam...
    i jos vam kaze ono ja sam reka kako jes ti se buni koliko oces mora sam!
    i sad vi
    pomislite sta?
    uradite sta?
    i dalje vjerujete u sve ono kul ima pravo idemo dalje..?
    ili jedva cekam da te vidim, mico nije nikakav problem, sto mi to ranije nisi reka`?
    zurka mozemo u 3je?
    nazovi me sledeci put ono kad budes ONI pa mi reci da me volis, to me lozi namrtvo?

    /me je zbunjen potpuno ono skroz



    p.s prastajte mora` sam forca ljeto je!
    A micko moj nista no da ti sve do detalja pokaze sto je cinio :mrgreen:
    Jes da ce mu trebat malo vremena & koja boca infuzije ali sve za ljubav

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    po toj tvojoj logici, niko se nikad rastavio ne bi,no svaki put kad nekome priforca,samo se "izgladi nesporazum", i to je to.
    niko ni njoj ne brani da se tako ponasha.njen je izbor oce li se tako ponashat.ako je momak izabrao da kresne neshto umjesto da cheka da se "neshto dogodi", to govori da je moglo bit i da se ne pomire.i shto da se nijesu pomirili?i dalje bi chekao da se pomire?i tako dovijeka...neka vi to
    ne pricao o obicnoj vezi ja mislim, koliko dobro procitah on voli nju i ona voli njega... a tu se i ne gleda ko ce napravit prvi korak ka pomirenju dok god do njega dodje. nemam pojma o kakvoj se rastavi radilo i ko je kriv na kome je bilo da napravi prvi korak ali mi se cini da je svakako pogresan ovaj koji je on napravio... pod uslovom da je voli stvarno
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5 bambija za Demijana! sve je objasnio!!!! samo pazi da ne naidjes na neku feministkinju
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    najbolje je bit sam. niko te ne sichija, a mos sve sto oces i kako oces. i dje oces
    da me dame pogresno ne shvate, ali premnogo je dobrih riba odje u pg/cg, premnogo, ako imate pored sebe momka koji vrijedi - borite se za njega, ugadjajte mu, ne odbijajte nista u krevet e ce otic nedje drugo da nadje to sto mu fali

    i jos jednom, premnogo je dobrih riba
    E moj dobri Demijane sve da joj je polni organ ka vulkan i da pisa dijamante zaludu je to jadan nebio ! Kad muzjaku mrdne dobar supak prednos pa sve da je 100 puta gori od partnera on ce ako moze izprangijat ,da bi to zenke svatile MORAJU imat qrats inace zaludja muka objasnjavat !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista strasno, samo ne razumijem tu potrebu da se on pofali time njoj? Ono nije je prevario, pa sta ima da joj prica koji matrak, no ce bit taman sto neko rece da ga je nesto povrijedila a voli je ipak, al mora da joj vrati nekako:-P

  18. #18
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    malo je shta danas normalno ..
    ne umijem ni definisati normalno

    sigurno mi ne bi bilo svejedno ...
    povelika tjeskoba nastane u dushi,bez obzira jesmo li zvanicno u vezi ili nismo..
    to je stvar srca i odnosa izmedju 2 ljudi ,a ne normalnog ili nenormalnog..

    Medjutim,cini mi se da to ne bi bilo kljuchno za nastavak ili prekid nasheg odnosa..
    tj. ako izmedju nas postoje vece emocije (ili ti ljubav) , a nismo zajedno,
    taj SEX ( ukoliko se samo na tome ostalo) ne mozhe biti nepremostiva barikada ka nashem pomirenju .. (ako zelimo da se pomirimo .. u neko dogledno vrijeme)..
    tako nekako ...


  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    bez obzira jesmo li zvanicno u vezi ili nismo.. ...
    Ovi mi pomalo lici na ono "samo malo trudna" Ja nijesam zvanicno u vezi sa Nikol Kidman ali 50% je vazda "za".
    Slazem se sa Kokainom i mozda je djetinjasto da se o tome obavjestava, ali jos djetinjastije ocekivanje da taj ceka na dozvolu ili bude rezerva i dako se veza ozvanici na par dana, a do tada strogi post i ......
    Djavo ce ga znati i mozda poneko olako daje te izjave da voli, da mrzi, da je kraj... pa kasnije i najnormalnije stvari izgledaju kao nesporazum.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default upeklo li je ..qq

    Trenutno ne mogu da razluchim je li mi post paradoxalan .. (upeklo sunce,post ispitna nervoza... bla bla)

    Intimni osjecaj -odnos- dvoje ljudi moze ,ali i ne mora biti zaokruzhen VEZOM(ti si mi momak,ja sam ti djevojka..ajmo rucicu pod rucicu 1 djir po gradu da obrnemo )

    Ti,nesto ( da je meni poznato:mrgreen sa Nikol Kidman nisi imao ,niti ona ima predstavu o tvom postojanju..tako da sve ostaje na "zgodna li je..ja bih je.. "

    Djavo ce ga znati i mozda poneko olako daje te izjave da voli, da mrzi, da je kraj... pa kasnije i najnormalnije stvari izgledaju kao nesporazum.
    pa da..
    Decko je ,vjerovatno,u momentu ,imao neku potrebu da to kazhe svojoj bivsoj curi ..sad znam da bi se za jezik ugrizao ( ako vec nije:devil zbog toga
    Last edited by Babel Fish; 27-06-08 at 14:44. Reason: zapetljah se :D


  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne ujedaj me za srce da poslije svega Nikol nema predstavu o mom postojanju
    Sto me jada naslo ako razumijem ovo i kako bi to u praksi izgledalo:
    Quote Originally Posted by milis View Post
    Intimni osjecaj -odnos- dvoje ljudi moze ,ali i ne mora biti zaokruzhen VEZOM(ti si mi momak,ja sam ti djevojka..ajmo rucicu pod rucicu 1 djir po gradu da obrnemo )
    Nadam se da ne mislis na neke usluzne djelatnosti jer bi bilo iluzurno i diskutovati o onom "poslije". Ako se radi o bivsem momku/djevojci onda je intimnost proslost, a ako je to veza koja je cas veza zvanicna, a cas nezvanicna, pa moze ce biti zvanicno nezvanicna.... ondaK je to sve pomalo sprdnja.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    :lolblue:
    naravno da ne mislim na to shto mislish da mislim

    Nego,meni bi mnogo lakshe pao post raskidni period ( tugovanje,cviljenje,opsesivno chischenje kuce..) kad bi raskidom emocije bile prekinute..
    Nazalost,tako u zhivotu nije..
    Dodushe ,nekad se raskida kad emocije izcheznu,a ovdje,koliko ja skontah ,nedostatak emocija nije bio uzrok..
    Ne bili raskidat- shto im mogu !


  23. #23
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    "Fino od njega...Nije se shtedio..." pomislila bih,a rekla:

    "Jako cijenim sta si imao snaznu potrebu da mi kazes to,shvatam te,ti si muskarac,i ja nemam pravo da ti uskracujem potrebe,u bilo koje doba,posebno ne kad imas sopstvenu slobodu da radis sa sobom sta ti zelis...Ali moram i ja tebi nesto reci,i ja se nadam da ces ti uspjeti mene da razumijes;ja sam za vrijeme koje nisi bio tu takodje imala one sa kojima sam mogla da te zamijenim,no nekako nije mi to uspjelo i ja mislim da je to zapravo bilo iz ljubavi prema tebi koju sam jos uvjek gajila i da je svaka moja potreba bila vezana za tebe i s time zelja da izgladimo nase nesporazume...S obzirom da ovako stoje stvari bojim se da nema veceg dokaza ni meni ni tebi da ja nisam zena za tebe niti ti covjek za mene,jer da bi smo mogli da nas nazovemo "ljubav" morali bi da budemo dvoje u istom...Od sad ti ih mozes imati jos tisucu i ja ti iskreno zelim da kroz jednu od njih pronadjes sebe i "ljubav" koju ja i ti nismo uspjeli da ostvarimo...Zao mi je..."



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    To nema veze sa osjecanjima!
    Mora` je cho`ek... Ono nije mu lako sve su djevojke golija goozica po ulica, nije mu lako, dok trepnes panes u iskusenje...
    Znash kako ja to posmatram? Da si malo vise bila tu...mozda nebi ima` kad...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    To nema veze sa osjecanjima!
    Mora` je cho`ek... Ono nije mu lako sve su djevojke golija goozica po ulica, nije mu lako, dok trepnes panes u iskusenje...
    Znash kako ja to posmatram? Da si malo vise bila tu...mozda nebi ima` kad...
    i isto tako bi odreagovao da ti to kazhe bivsa cura,sa kojom jos ,emocijama,nisi raskrstio ?
    Evropski chovjek ,shirokiJeh shvatanja :mrgreen:

    @Artemis,josh jedan u nizu postova koji me odusheve!


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Da li je ovo normalno????
    By p.u.l.s.e. in forum Sve i svašta
    Replies: 46
    Last Post: 18-12-06, 13:05
  2. Incest?
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 170
    Last Post: 13-11-06, 15:20
  3. Koliko je normalno?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 39
    Last Post: 21-10-06, 03:52
  4. ##The bullshit##
    By beba# in forum Primorski
    Replies: 122
    Last Post: 30-01-06, 16:55
  5. Moze biti i normalno
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 02-02-04, 18:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •